مشخصات سوال

مسافر تنها , be_your_self
17 مرداد 89 - 23:57
بیشترین سود سپرده کوتاه مدت، متعلق به کدام بانک ااست؟
اطلاعات بیشتر :
بیشترین سود سپرده کوتاه مدت در حال حاضر متعلق به کدام بانک است؟

*اطلاع در این زمینه از چه طریقی حاصل میشود؟(مثلا آیا سایت اینترنتی خاصی برای محاسبه میزان سود سپرده بانکهای مختلف وجود دارد؟)- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
زورو مرد نقاب سیاه , xoro
89/5/18 (00:18)
http://banki.ir/sood
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/5/18 (10:55)
سلام.
سود کوتاه مدت بدون زمان، یعنی هر وقت خواستی برداری، در بانکها(نه موسسات) متعلق به بانک توسعه تعاون هست. بطور کلی با قانونی که در دولت آقای احمدی نژاد گذاشتند، برای سود بانکی سقف قرار دادند و تقریبا بانکها سودشون به هم نزدیک شد.

2.    89/5/18 (14:09)
taghriban hameye bankha mesle haman vali parsian chon tazekar tar hastesh yekam sode bishtar mide ta jalbe moshtari kone

3.    89/5/18 (20:44)
یكی از قوانین بسیار خوبی كه در این دولت گذاشته شده این است كه سود بانكی را پایین آورد و افرادی كه سرمایه دارند برای اینكه بتوانند سود به دست آوردند به دنبال فرصتهای تجاری می روند و پول خود را به بانكها نمی دهند تا با آن ساختمان بخرد یا وام بدهد و بهره بالا بگیرد. در این حالت بهره وامها هم پایین می آید كه البته بانكها اینكار را نمی كنند و فقط بخشی از این قانون كه سود كم دادن است را اجرا میكنند اما بهره وامها را همچنان بالا میگیرند.
در مورد بانكها همه آنها از یك قانون تبعیت میكنند و حداكثر سود برای آنها یكی است. اما موسسات و تعاونی های مالی از این قانون مستثنی هستند و می توانند سود بالاتری بدهند. بنابراین در حال حاضر سپرده كردن پول در موسسات بهتر است.

4.    89/5/21 (02:05)
بانک سرمایه و اقتصاد نوین سود خوبی میدن.
www.banki.ir