مشخصات سوال

فراز ف , brighthope
6 مرداد 89 - 14:36
درخواست راهنمایی برای خرید کنسول بازی XBOX 360
اطلاعات بیشتر : با سلام خدمت دوستان عزیز
برای خرید یک کنسول بازی XBOX 360 می شه منو راهنمایی کنید؟ به چه چیزهایی باید توجه کنم؟ چه مدلی مناسب تر است؟
پیشاپیش تشکر می کنم.- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
حسین   , hosseinbrusli
89/5/9 (10:08)
سلام دوست عزیز.

خوب دقت کن .:

1- دوربین کینکت داره میاد .
2- ایکس باکس 360 اسلیم با 250 گیگابایت هارد و پورت مخصوص برای کینکت + فناوری ساخت بالاتر ( مثلا 45 نانومتر ) و بهینه شدنش + رفع خطر سه چراغه شدن با قیمت 300 دلار داره میاد .

( هنوز کرک نشده )

3- تو بازار در زمان حال کنسول ایکس باکس 360 ارکید ( بدرد نمیخوره و دلیلش هم از حوصله من برای نوشتن خارجه ) و الایت وجود داره .

4- اگر میخوای تازه بخری پس :
الف ) حتما یه کنسول الیت یا فریم ویر LT بگیر . ( با این فریم ویر احتمال بن شدنت تو Live هم کمتره . درضمن تمام بازی هارو هم بدون مشکل فریم ویر جدید اجرا میکنه.

ب ) فعلا منتظر اسلیم نباش : چون تو هک کردن درایورش به مشکل خوردن .

پ) چون که تولید ارکید و الایت به دلیل تولید کنسول اسلیم قطع شده و اسلیم هم فعلا هک نشده پس قیمت کنسول های فعلی به دلیل کمبود سریع داره میره بالا . پس سر اولین فرصت به گزینه الف احترام بزار و بهش عمل کن.

5- توجه کن که از نظر منطقه ای ( اگه اشتباه نکم باید پال بگیری ) تا تمام بازی های تو بازار رو بخونه .

در ضمن حتما کنسولی بگیر که مادر بوردش فالکون یا جاسپر و .باشه . چون که خطر سه چراغه شدن رو نداره . و میتونی نامحدود بازی کنی.

حتما فریم ویر LT بریز رو کنسولت .( از اونی که میخری بهش بگو برات بریزه . هرچند تمام الایت های بعد از عید به این فریم ویر مجهز شدن.

  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/5/6 (18:24)
الان xbox در 2 مدل elite و arcade موجود هست.این دو مدل از نظر سخت افزاری نظیر مادربرد و cpu هیچ تفاوتی با هم ندارند.تنها تفاوت اون ها در داشتن هارد و هدفن live و رنگ هستش.
مدل elite با توجه به این که هارد داره شما میتونید بازی ها رو داخل هارد بریزین و طبیعی که از لنز دستگاه استفاده نمیشه و سرعت لود بازی ها بسیار بالاست و دستگاه هنگ نمیکنه همین طور داغ!از طرف رنگ مشکی برااکثر افراد جذاب تره
ولی مدل arcade هارد نداره و لنز و درایو دستگاه مرتبا در حال کار کردن هستند بنابراین احتمال اسیب دیدن درایو و لنز دستگاه بعد از مدتی هست.

پیشنهاد من اینه که مدل elite بخرید و 1 عمر استفاده کنید.
اگر خیلی هم عجله ندارید صبر کنید تا مدل slim بیاد!

2.    89/5/8 (22:14)
مدل slimبخرید چون در slimبازی های pal/free را ساپورت میکنه ولی در arcadeبه علت آن که سیستمش j است بازی های palرو ساپورت نمیکنه