مشخصات سوال

ملیکا ملیکا جون , melikaa_joon
5 تیر 89 - 23:43
روش بارگزاری زیرنویس بر روی فیلم های دانلود شده؟!!
اطلاعات بیشتر : سلام،
من وقتی فیلمی از اینترنت دانلود میکنم زیرنویسش رو هم دانلود میکنم، اما نمیدونم از زیر نویسش چجوری باید استفاده کنم، نرم افزار خاصی میخواد ؟ زیرنویس ها معمولا چند نوع هستن‌(چند نوع پسوند دارن) و روس استفاده از زیرنویس های با پسوند متفاوت با هم فرق میكنه یا نه‌؟!!
با چه نرم افزار هایی میشه و روشش چجوریه؟ و بعدش چطوری میتونم اون زیر نویس رو روی فیلم ذخیره كنم تا با دستگاه های سی دی پلیر و نرم افزار های دیگه فیلم رو همراه با زیرنویس ببینم ؟ مرســــــــــی دوستان‌:)- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
علی قادری , ciammack
89/4/7 (09:34)
سلام
زیرنویسها به دو دسته تقسیم می شن زیرنویسهای دست نوشته
srt که رایج ترین نوع زیرنویس هستند و زیرنویسهای مختص دی وی دی SUB/IDX در خصوص این دونوع باید بگم که نوع اول (SRT) قابل ویرایش هستند و به راحتی می شه تو اونها تغییرات اعمال کرد به فرض مثال می شه با نرم افزار های حرفه ای پخش فیلم مانند KMPLAYER رنگ ، سایز ، فونت ، مکان و ... رو تغیی بدین اما نوع دوم (SUB/IDX) هیچ کدوم از این امکانات رو بهت نمی ده و فقط قابل نمایش هستش در خصوص ست کردن زیرنویس با فیلم روش کلی که برای تمامی نرم افزارها قابل اجرا باشه اینه که اسم فایلهای زیرنویس و فیلم رو یکسان انتخاب کنی و یکی کنی به طور مثال اگر اسم فیلمت هست WANTED.AVI فایل زیرنویست هم باید اسمش باشه WANTED.SRT و یا WANTED.SUB ، WANTED.IDX
موفق باشید
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/4/6 (02:25)
برای دیدن فیلم ها از برنامه km-player استفاده کن
اگه تو کامپیوتری بعد اجرا فیلم فایل زیر نویسو بگیر بکش رو فیلم ولش کن
زیرنویس وصل میشه
اگه تو vcd باشه
هم فایل زیر نویس و فیلم رو تو یه پوشه بزار.فقط اگه زیر نویس zip بود باید extract کنی اول .بعد write کن روی حالت date .
ساده و مفید گفتم