مشخصات سوال

شاه پسر   , parsa_usa_mr
8 اردیبهشت 89 - 09:51
طرح قرمز ایرانسل چیه ؟


- این سوال بسته شده است.
بهترین پاسخ
احمدرضا  , exeexe
89/2/10 (13:10)
طرح های تعرفه رنگی
طـرح هـای تـعـرفـه رنـگـی: هـفتگـی و مـاهـانـه !

طرح های تعرفه رنگی قرمز، آبی، طلایی و طلایی دو ستاره در جشنواره بهار ٨٩ ایرانسل نیز ارائه خواهند شد، در این جشنواره مشترکین ایرانسل می توانند بنا به نیاز خود این طرح ها را همانطور که در جداول زیر مشاهده می نمایید به صورت هفتگی و یا ماهانه فعال کنند. هر یک از طرحهای تعرفه رنگی، علاوه بر کاهش نرخ مکالمه و پیام کوتاه، شامل بهای تخفیفی برای سرویس GPRS نیز می باشد. مشترکین ایرانسل می توانند با در نظر گرفتن میزان و نوع مصرف خود، مناسب ترین طرح را در دوره های هفتگی و ماهانه انتخاب نموده و هزینه تلفن همراهشان را تا حد چشمگیری کاهش دهند.

تـوجـه: طرح هفتگی تنها برای مشترکین سیم کارتهای اعتباری بوده و مشترکین سیم کارتهای دائمی همچنین می توانند این طرح ها را بصورت ماهانه بر روی خط خود فعال کنند.
در جداول فوق، مبالغ تـماس بر حسب ریـال/ دقـیقه، مبالغ پیـام کوتـاه و پیام چند رسانه ای بر حسب ریال/ پیام و هزینه GPRS بر حسب ریال/ کیلوبایت تعیین شده است.


توجه:

• برای اطلاع از نحوه انتخاب طرح دلخواهتان می توانید یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به ٢١٤٠ بفرستید تا دستورالعمل انتخاب طرحهای تعرفه تشویقی برایتان ارسال شود.
مثال: برای فعالسازی طرح تعرفه هفتگی طلایی برای سیم کارت های اعتباری می توانید کد دستوری #١ *٢ *٥ *٧ *١٤٠ * را از گوشی خود شماره گیری نموده و یا با ٧٠٠ تماس گرفته و طبق دستورالعمل ابتدا ٧ و سپس ٥ و بعد ٢ و بعد ١ و در آخر برای تایید ١ را وارد کنید.

شما می توانید همزمان با استفاده از طرح های تعرفه رنگی ایرانسل، از بسته های افزایشی محصولات گوناگون ایرانسل به همراه تمامی تخفیف های موجود در آنها بهره مند شوید.


١- شرایط عمومی:

١-١ تعرفه های فوق همانند تمامی تعرفه های مخابراتی، بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده هستند. مطابق تغییرات جدید قوانین مالیاتی کشور، مالیات بر ارزش افزوده مربوطه ٣ درصد است.

١-٢ فراموش نکنید که پیش از انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، باید ثبت نام خود را تکمیل نموده و مدارک لازم را به ایرانسل ارسال کرده باشید!


٢- شرایط مربوط به سیم کارت های اعتباری:

٢-١- مدت این تعرفه های تشویقی برای مشترکین سیم کارتهای اعتباری (از زمان فعال شدن) برای اشتراک هفتگی (٧ روز) و برای اشتراک ماهانه (٣٠ روز) می باشد. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان #١*٨*٧*١٤٠* را از خط خود شماره گیری نمایید.

٢-٢- مشترکین سیم کارت اعتباری، پس از پایان مدت زمان طرح تعرفه تشویقی انتخابی (هفتگی، ماهانه) به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند و یک پیام کوتاه مبنی بر بازگشت به طرح تعرفه قبلی خود دریافت خواهند کرد.

٢-٣- در صورت انتخاب هر یک از طرحهای تعرفه تشویقی، مشترکین سیم کارت اعتباری نمی توانند پیش از پایان دوره مربوطه مبادرت به تغییر تعرفه نمایند، اما قادر خواهند بود طـرح تـعرفـه موجود را مجددا تمدید نمایند. برای اطلاع از مدت زمان باقی مانده از طـرح تـعرفـه تـشویـقی کد دستوری #٢*٨*٧*١٤٠* را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.

٢-٤- هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین سیم کارت اعتباری از اعتبار مکالمه آنها کسر می شود. لازم به ذکر است مشترکین به هنگام انتخاب طرح مورد نظر باید اعتبار مکالمه کافی در حساب خود داشته باشند.

٢-٥- مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل تنها تا ٣١ اردیبهشت امکان فعالسازی هر یک از طرح های تعرفه رنگی به صورت ماهانه و هفتگی را دارند ولی تا پایان جشنواره بهار ٨٩ امکان استفاده از آن را با توجه به طرح فعال شده خواهند داشت.

٢-٦- طرح تعرفه انتخابی ظرف ٢٤ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیام کوتاه تأیید فعال می شود.


٣- شرایط مربوط به سیم کارت های دائمی:

٣-١- جهت تغییر طرح تعرفه، مشترکین می توانند به روشهای ذکر شده در بخش مربوط به نحوه تغییر طرح تعرفه در سایت اینترنتی و بروشورهای ایرانسل مراجعه نمایند. برای بازگشت به طرح پایه ثانیه ای #١*٧*١٣٠* را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حساب خود #٢*١*١٣٠* را از خط خود شماره گیری نمایید.

٣-٢- طرحهای تعرفه تشویقی مربوط به سیم کارت دائمی، از زمانیکه فعال شوند تا پایان خرداد ٨٩ فعال می مانند. درصورتیکه مشترک مایل به برگشت به طرح تعرفه قبلی باشد، می تواند در هر زمان به سادگی از طریق روشهای ذکر شده در بروشورهای ایرانسل، طرح تعرفه خود را تغییر دهد.

٣-٣- طرح تعرفه انتخابی ظرف ٢٤ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیام کوتاه تأیید فعال می شود.

٣-٤- در صورتیکه مشترکین سیم کارت دائمی هر یک از تعرفه های تشویقی را از روز اول ماه فعال کرده باشند، دیگر نیازی به پرداخت اشتراک ماهانه نداشته و تنها باید هزینه فعال سازی طرح انتخابی (هزینه ماهانه طرح تشویقی) را بپردازند.

٣-٥- توجه داشته باشید در صورتیکه طرح تشویقی برای بخشی از یک ماه فعال شده باشد، هزینه مشترک به نسبت تعداد روزهایی که هر یک از طرح ها (تعرفه پایه و تعرفه تشویقی) فعال بوده است، محاسبه می شود.

٣-٦- با انتخاب هر یک از طرح های تعرفه تشویقی، مشترکین سیم کارت دائمی می توانند در هر زمان در صورت تمایل طرح های تعرفه تشویقی خود را تغییر دهند.

٣-٧- مشترکین سیم کارت دائمی، پس از پایان مدت جشنواره به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند.

٣-٨- هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین سیم کارت دائمی در صورتحساب ماهانه آنها منظور می شود.

٣-٩- در صورت انتخاب هر یک از طرح های تعرفه طلایی، مشترک می بایست مبلغی برابر یا بیشتر از هزینه اشتراک دو ماه طرح تشویقی را در حساب خود داشته باشد. درغیراینصورت، درخواست اجرا نخواهد شد.

٣-١٠- مشترکین سیم کارت های دائمی ایرانسل تنها تا ٣١ اردیبهشت امکان فعالسازی هر یک از طرح های تعرفه رنگی به صورت ماهانه و هفتگی را دارند ولی تا پایان جشنواره بهار ٨٩ امکان استفاده از آن را با توجه به طرح فعال شده خواهند داشت.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن جدول مورد نظر به این لینک مراجعه کنید

http://www.irancell.ir/layer2/?id=392
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/2/8 (09:54)
طرح قرمز ایرانسل: طرحی بود که مبلغ پیام کوتاه از شانزده نومان به هشت تومان کاهش پیدا میکرد اگه ی سری کد مخصوی رو وارد میکردی. مدتی هست این طرح غیر فعال شده.

2.    89/2/9 (00:01)
3000toman ehtebar az iranselet kam mishe bad payamat nesfe gheymat hesab mishe be modate1 mah

3.    89/2/9 (13:54)
طرح هفتگیش الان فعاله
1400ازت کم میکنه
برای پیامکم هست دیگه بچه ها گفتن
*140*7*5*2*3#