مشخصات سوال

فری زبل خان , yade_yaaran
22 اسفند 88 - 10:02
مصرف کپسول هماتینیک
اطلاعات بیشتر : دوستان عزیز من برای مشکل ریزش مو پیش متخصص رفتم پس از تمدید مصرف قرص فین پشیا برای من تعداد 100 عدد کپسول هماتینیک تجویز کرد که بعد از مدتی احساس کردم ریزش موهام بدشدت کاهش پیدا کرده بعلاوه توی این دوره نه سرما خوردم و همیشه حالم روبه راه بود اما دکتر به من گفت پس ار اتمام مصرف دیگه مصرف نکنم. الان مدت 3 هفته است دوره مصرفش تموم شده اما احساس میکنم هم ریزش موهام به حالت قبل برگشته هم بدنم باز یکم ضعیف شده؟؟؟ به نظرتون باید چکار کنم سرخود باز برم قرص بخورم؟؟؟ من موهام رو میخوام


- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.
بهترین پاسخ
رضا آراس , reza_rs
88/12/24 (14:24)
هماتینیک در واقع همون مکمل آهن هست و کمبود آهن بدن رو رفع میکنه و به همین دلیل میتونه در جلوگیری از ریزش مو بسیار موثر باشه اما بعد از اینکه یه دوره مشخص مصرف شد ذخایر بدن تکمیل میشه و مصرف اضافه اون میتونه باعث بروز عوارضی مثل رسوب آهن اضافی بشه.بنا بر این از مصرف خودسرانه اون ÷رهیز کنید و اگر فکر می کنید با قطع اون ریزش وتون بیشتر شده با دکترتون در میان بذارید تا شما رو راهنمایی کنه.

. موفق باشید . دکتر رضا آر اس
  • .100%

دیگر پاسخ ها

1.    89/1/4 (20:54)
سلام .به جای اون از یه تکه میلگرد استفاده کن به این صورت که در خورشت باید قرار گیرد تا همراه خورشت بجوشد.{همیشه}.البته در حمام نباید بایستید چون ورید های شما باز شده و خون رسانی به بن مو کم میشود.از داروهای گیاهی نیز میشود استفاده کرد .از خوردن کافئین.تئین.بپرهیزید.از صحبت زیاد بپرهیزید.