دانشگاه ازاد خمینی شهر , sede

دانشگاه ازاد خمینی شهر

دانشگاه ازاد خمینی شهر , sede

دانشگاه ازاد خمینی شهر

528نــــفــــــر
عضو شده اند
528نفر عضو شده اند
كلوب دانشجویان و فارغ‌ التحصیلان دانشگاه آزاد خمینی شهركلوب دانشجویان و فارغ‌ التحصیلان دانشگاه آزاد خمینی شهرمشاهده کامل مشخصات
14 بهمن 1384
آموزش و تحصیل
*** محلی برای تبادل نظر و صحبت در مورد دانشگاه و مشكلات دانشجویی و خاطرات گذشته و اوضاع الان دانشگاه ***

اعضاء

 • فــــرهاد اسـ اچــ , gffarhad
 • نوید تهرانی , navidsafari23
 • پریسا م , parisa_golpar
 • مسعود طاهری , masoud_49
 • 528 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دانشکده هنر دانشگاه س و ب , art_svb
 • دانشگاه صنعتی فولاد اصفهان , esfahani_foolad
 • دانشجو های علمی كاربردی , uast
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
دانشگاه ازاد خمینی شهر , sede
دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر , iau_khomeynishahr
انتخاب آقای دكتر سعید رسولی به عنوان عضو كمیته تخصصی كنفرانس بین المللی
انتخاب آقای دكتر سعید رسولی به عنوان عضو كمیته تخصصی كنفرانس بین المللی ICESM 2012 ازسوی كمیته اجرایی كنفرانس بین المللی ICESM 20012كه در نوامبر 2012 در كشور چین بر گزار میگردد جناب آقای دكتر سعید رسولی معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر به عنوان عضو كمیته تخصصی انتخاب شد. http://www.icesm.org/com.htm
ادامه
99
1
  امین نیمایی , nimaamin1364
  پنجشنبه 23 مهر ، 23:53
  انجام پایان نامه و پروپوزال رشته برق www.power-system.blogsky.com 09198350676
  ادامه
  دانشگاه ازاد خمینی شهر , sede
  رضا  , king2love
  بیانیه و کمپین جهانی كاپیتان هوشنگ شهبازی
  در محكومیت تحریم فروش هواپیماهای مسافربری غیر نظامی

  در حمـایــت از تقاضـای کاپیتان شهبازی، درجـهت لــغــو تـحریم فـروش هواپیــماهای مسافربــری غیرنظـامی و قـطعـات آن، ضمن مـحكوم كردن تمـام بیانـیه ها و دستورات صادره از طرف مراجع و مقامات سیاسی در هر نقطه از جهان، دعـوت می نمایم با امضا، تائید و حمایت از این درخواست، كلیه تحریم های موجـود در فـروش هواپیماهای مسافـربری و قطـعات آن را محكوم نمایید.

  http://www.capt-shahbazi.com
  ادامه
   کامنت بنویسید...
   دانشگاه ازاد خمینی شهر , sede
   اعترافات عوامل آب پاش موساد !
   شما چگونه جذب این شبكه خطرناكو برانداز شدید ؟

   من ابتدا به طور ناآگاهانه عضو شبکه ضاله اجتماعی فیسبوك شدم و بعد از مدتی یكی از مسئولان موساد با من تماس گرفت و گفت ما قصدداریم یك عملیات خطرناك كنیم شما پایه ای؟ من هم گفتم تا چی باشد؟ خلاصه همان لحظه ویزای اسراییل و یک میلیارد دلار نقد به من دادند و فردای آن روز با هواپیمای اختصاصی به شهر بندری اشكلون در اسراییل رفتیم و چند ماه به من آموزش آب بازی دادند تا بالاخره خود نتنیابو (همان نتنیاهو) تایید كرد كه من خوب آب بازی بلد شده ام و بعد از آن بودكه برای دوره سوپر فوق تخصصی آب بازی به امریكا رفتیم و همان موقع بود كه در بدو ورود من به امریكا اوباما به دیدن مان آمد و گفت برای این كار پانزده میلیارد دلار بودجه تخصیص داده و ما را به كمپانی اسلحه سازی لاكهید آبتین (لاکهید مارتین سابق) برد وآخرین فناوری اسلحه های فوق سریع آب پاش را به ما نشان داد و گفت این هم خطرناكترین اسلحه های آب پاش !


   برنامه های بعدی شما چه بود؟
    
   ما قرار بود در شبكه های اجتماعی داخلی مانند  كلوب و تبیان هم عضو شویم و در آنجا هم كمپین خطرناك و برانداز آب بازی را پیاده كنیم.


   به نظر شما چرا استکبار به دنبالگسترش آب بازی در داخل کشور است؟
    
   در واقع باید گفت استکبار با توجه به موفقیت بی سابقه در کنترل تورم، بیکاری و همچنین خانه دار شدن کل ایرانیان و از همه مهمتر رشد اقتصادی بالای 20 درصدی دیگر چیزی برای مقابله با ما جز همین هفت تیر آب پاش ها نداشت.


   چه برنامه های خطرناک دیگری دیگریقصد داشتید پیاده کنید؟

   ما قصد داشتیم در زمستان هم برف بازی کنیم!


   توصیه شما به كسانی كه الان صدایشما را می شنوند و تصویرتان را می بینند چیست؟

   من واقعاً از مسئولان میخواهم زودتر اینترنت را ملی كنند و كلاً فیسبوك را هم قطع كنند تا مبادا این حركات خطرناك تكرار شود. ضمنا”برای خودم حکم اعدام درخواست می کنم و اصلا” هم درخواست عفو ندارم.


   ادامه مصاحبه با یکی دیگر از متهمان…

   شما را به جرمی دستگیر کردند؟

   من خبر دروغ به پلیس داده بودم!

   چه خبر دروغی؟

   هیچی بابا! نزدیک پل مدیریت داشتند یکی را با چاقو می کشتند اما ماشین پلیس تا دید گازش را گرفت تا در صحنه دخالت نکند. منهم تنها فکری که به ذهنم رسید این بود که زنگ زدم به پلیس و گفتم اینجا دارند آب بازی می کنند که خوشبحتانه ظرف چند دقیقه یک گردان نیروهای ویژه وارد محل شدند و کل منطقه را آب و جارو کردند.

   ادامه مصاحبه با یکی دیگر از متهمان…

   کوچولو شما اینجا چیکار میکنی؟ برای چی آوردنت اینجا؟

   بابا من را اشتباه گرفتند… من آب بازی نکردم.اسم من فرنود راستگو هست. من تو برنامه زنده کودک در جواب خاله شادونه که گفت چه کارهای شخصی خودم را انجام میدهم گفتم من دستشویی میروم شوشول خودم را می شویم! اما خاله شادونه گفت دست به لباسشویی نزن! خلاصه از من اصرار که این لباسشویی نیست، از خاله شادونه هم انکار! بالاخره به دلیل نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در رسانه ملی من را به اینجا آوردند.

   ادامه مصاحبه با یکی دیگر از متهمان…

   پدر جان شما چرا با لباسشهرداری و فضای سبز آوردن اینجا؟

   عمو جان من کارم آب دادن به گلهای پارک آب و آتش هست وقتی پلیس آمد هر کسی که اسلحه آبی دستش بود را گرفت. به من هم گفتن اسلحه شما جزء اسلحه های سنگین محسوب میشود و جرمش خیلی خیلی سنگین است!

   ادامه مصاحبه با یکی دیگر از متهمان…

   به به جناب دکتر …. شما اینجاچه می کنید؟ نکند شما را هم بابت آب بازی دستگیر کرده اند؟

   نخیر آقا جان! یک سوء تفاهمی راجع به اختلاس در پرونده میلیاردی خیابان … بود که خوشبختانه رفع شد. اما من تاکید می کنم که حتما”باید با مسببان این آب بازیها برخورد شود که مشکل اصلی کشور ما همین آب بازی هست! شک نکنید!   ادامه
    دانشگاه ازاد خمینی شهر , sede
    رضا  , king2love
    اهل دانشگاهم
    اهل دانشگاهم


    اهل دانشگاهم رشته ام علافیست جیبهایم خالیست
    پدری دارم حسرتش یک شب خواب! دوستانی همه از دم ناباب و خدایی که مرا کرده جواب اهل دانشگاهم قبله ام استاد است جانمازم نمره! خوب میفهمم سهم آینده من بیکاریست من نمیدانم که چرا میگویند مرد تاجر خوب است و مهندس بیکار و چرا در وسط سفره ما مدرک نیست چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید باید از مردم دانا ترسید! باید از قیمت دانش نالید! وبه آنها فهماند که من اینجا فهم را فهمیدم من به گور پدر علم و هنر خندیدم!


    ادامه
    کامنت بنویسید...
    دانشگاه ازاد خمینی شهر , sede
    رضا  , king2love
    زنی در فرودگاه
    یک زن جوان در سالن فرودگاه منتظر پروازش بود چون هنوز چند ساعت به پروازش باقی مانده بود، تصمیم گرفت برای گذراندن وقت کتابی خریداری کند. او یک بسته بیسکوئیت نیز خرید.

    او برروی یک صندلی دسته‌دارنشست و در آرامش شروع به خواندن کتاب کرد. در کنار او یک بسته بیسکوئیت بود و مردی در کنارش نشسته بود و داشت روزنامه می‌خواند .وقتی که او نخستین بیسکوئیت را به دهان گذاشت، متوجه شد که مرد هم یک بیسکوئیت برداشت و خورد. او خیلی عصبانی شد ولی چیزی نگفت. پیش خود فکر کرد: «بهتر است ناراحت نشوم. شاید اشتباه کرده باشد.» ولی این ماجرا تکرار شد. هر بار که او یک بیسکوئیت برمی‌داشت ، آن مرد هم همین کار را می‌کرد. این کار او را حسابی عصبانی کرده بود ولی نمی‌خواست واکنش نشان دهد. وقتی که تنها یک بیسکوئیت باقی مانده بود، پیش خود فکر کرد: «حالا ببینم این مرد بی‌ادب چکار خواهد کرد؟» مرد آخرین بیسکوئیت را نصف کرد و نصفش را خورد. این دیگه خیلی پرروئی می‌خواست! او حسابی عصبانی شده بود.

    در این هنگام بلندگوی فرودگاه اعلام کرد که زمان سوار شدن به هواپیماست. آن زن کتابش را بست، چیزهایش را جمع و جور کرد و با نگاه تندی که به مرد انداخت از آنجا دور شد و به سمت دروازه اعلام شده رفت.

    وقتی داخل هواپیما روی صندلی‌اش نشست، دستش را داخل ساکش کرد تا عینکش را داخل ساک قرار دهد و ناگهان با کمال تعجب دید که جعبه بیسکوئیتش آنجاست، باز نشده و دست نخورده! خیلی شرمنده شد!! از خودش بدش آمد … یادش رفته بود که بیسکوئیتی که خریده بود را داخل ساکش گذاشته بود.

    آن مرد بیسکوئیت‌هایش را با او تقسیم کرده بود، بدون آن که عصبانی و برآشفته شده باشد…

    در صورتی که خودش آن موقع که فکر می‌کرد آن مرد دارد از بیسکوئیت‌هایش می‌خورد خیلی عصبانی شده بود. و متاسفانه دیگر زمانی برای توضیح رفتارش و یا معذرت‌خواهی نبود.

    - چهار چیز است که نمی‌توان آن‌ها را بازگرداند…
    سنگ … پس از رها کردن!
    حرف … پس از گفتن!
    موقعیت… پس از پایان یافتن!
    و زمان … پس از گذشتن!
    ادامه
    کامنت بنویسید...
    میثم کاربر معمولی , meysammey
    شنبه 28 بهمن ، 15:14
    سلام چتروم خمینی شهر افتتاح شدhttp//3vilhch.ir
    ادامه