قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

29,861نــــفــــــر
عضو شده اند
29,861نفر عضو شده اند
مـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممشاهده کامل مشخصات
5 مرداد 1392
من انقلابی ام...

اعضاء

 • مجتـبی  , new_id2
 • کربلایی مصطفی اسلامی , shadmehr811
 • ایوب مقدم , ayoub_moghaddam
 • مینا شادمهر , venoos2010
 • 29861 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • مرجعیت , marjae
 • حجاج (حاجیان حج رفته) , hojjaj
 • امام محمد باقر (ع) , 26116
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
صراحتا می گویم اگر از همین حالا دولت سودهای بانکی را بالا نبرد نقدینگی ای که در بازار هست کشور را به سمتی می برد که فجایع اواخر دوران احمدی نژاد در مقابل شرایطی که به وجود خواهد آمد شبیه به قدم زدن در پارک باشد .
وقتی بانکها وامهای با سود 18 درصد نمی دهند ( به جز به افراد خاص ) و سپرده های بانکی یکی پس از دیگری به سمت بازار های غیر مولد چون بازار سکه و خودرو و مسکن و حتی ارز ( با تمام بگیر و ببندهای بازار ارز ) روان شده است " چرا دولت با پافشاری روی عدد احمقانه تورم پایین و یا اینکه بانکها وامهای کم بهره تر به مردم می دهند " دست دست می کند ؟ سود 15 درصد اصلا دیگر جذابیت ندارد و اگر همین حالا سود بانکی بالا نرود و نقدینگی در بازار جمع نشود بعد از مردادماه تمامی بازراهای غیرمولد که استعداد دلال بازی و سفته بازی را دارد منفجر خواهند شد و شاید حتی سود 25 درصد هم آن موقع راهگشا نباشد .
اینکه چرا دولت دست دست می کند و منتظر معجزه ای برای حفظ برجام است بیش از اینکه بوی حماقت بدهد بوی .............
بماند .
ادامه
99
4
9
8
رضا تواضعی , rezatavazoie
سه شنبه 22 خرداد ، 22:06
...........
ادامه
آرش ص , arash.teh
سه شنبه 22 خرداد ، 22:34
در شرایط اخیر متاسفانه دولت فعلا بهترین کاسب در این آشفته بازار ارز و طلاست و طولی نخواهید کشید که سود های بانکی نیز به سرعت و بصورت تصاعدی بالا خواهد رفت و تمامی کارخانجات نیمه فعال نیز تعطیل خواهند شد چون پول بصورت کاذب در جامعه ایجاد مشاغل کاذب می کند تا اینکه در مسیر تولید استفاده شود .....
ادامه
رضا تواضعی , rezatavazoie
سه شنبه 22 خرداد ، 22:41
آرش جان من مدتی است در حال پی ریزی یک کار تولیدی هستم ( با کمک برخی دوستان ) که البته فعلا در ابتدای کار هستیم و تا زمانی که کار به سرانجام برسد راه نسبتا زیادی مانده است اما در همین مدت دیده ام که بسیاری از شرکتها نه بخاطر سیاست های غلط دولت که بعضا با دامپینگ شرکتهای رقیب زمین می خورند و نبود قوانین آنتی دامپینگ در ایران واقعا اسباب کثیری از این مشکلات شده است .
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
قبیله سلمان   از  ایران 1 هفته پیش
دو مرزبان ایرانم توسط تروریستهای پانکرد دیروز کشته شدند . دو یار واقعی وطن . دو ناموس برای ناموس وطن .
کجایند آن سلبرتی ها و فعالین حقوق حشری که برای رامین حسین پناهی ( که با کمله همکاری می کرده است ) کمپین راه انداخته اند ؟
به خدا ما نه از اپوزوسین شانس آورده ایم و نه از سلبرتی و نه از روشنفکر . مسابقه خیانت کردن به ایران و ناموس فروشی با هم گذاشته اند این گونه های عجیب جانوری !
ادامه
10
5
10
رضا تواضعی , rezatavazoie
پنجشنبه 17 خرداد ، 20:13
...........
ادامه
محمدرضا , poltava
پنجشنبه 17 خرداد ، 20:17
تا یهو حکم اعدام یکی میاد ، فوری دو تا مرزبان کشته میشن . سیاستهای نخ نما
تازه اون پسر اهوازی هم امروز چنان با دستپاچگی چسبونده بودنش به گروههای تروریستی که کلی تناقض تو حرفاشون بود
ادامه
مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
پنجشنبه 17 خرداد ، 20:29
دوست عزیز توهم زدی باید بذارن بیان با بمب خودتو خانوادتو بکشن تا به واقعی بودنش شک نکنی
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
محمود احمدی نژاد روز پنجشنبه۱۰ خرداد ۱۳۹۷ در سفر به تبریز در تالار همایش های هتل شهریار این شهر به سخنرانی پرداخت. این سخنان در کانال شخصی محمود احمدی‌نژاد منتشر شده است، که در ادامه قسمت‌هایی از آن را می‌خوانیم:

احمدی نژاد گفت: تحریم ها از بیرون و فشار از داخل در دولت دهم در جریان بود. چه خبر بود. انها تحریم سنگین، اما در داخل اجرایی شد. دست به دست هم دادند. کارشکنی ها و تخریب گسترده. دو کار همزمان انجام می دادند. تخریب می کردند و جلوی ما را می گرفتند که اقدام اساسی برای خنثی سازی تحریم نشود و از سوی دیگر در تبلیغات می گفتند تحریمی در کار نیست. اینها به خاطر مدیریت دولت است.

او افزود: وقتی از موضع ضعف به مذاکره برویم، باید امتیاز بدهیم. گفتم شما 6 ماه به من فرصت دهید تا فشار تحریم را برداریم. گفتند نه. من گفتم بعدا پشیمان می شوید.

رییس دولت نهم و دهم ادامه داد: سال 92، انتخابات شد. نماینده ما را حذف کردند. دولت یازدهم امد. گفتند می خواهیم چرخ زندگی و سانتریفوژ بچرخد. امدند و گفتند؛ سه خط تبلغی جدید دنبال کردند. حیات ما ادامه دارد. حوادث در پیش است.

او افزود: همان هایی که می گفتند، تحریم وجود ندارد، می گفتند تحریم مشکل باعث مشکلات است. راه حل را هم می گفتند به طور باز و نامحدود با کدخدا صحبت کنیم. می گفتند دولت دهم دیپلمات حرفه ای نداشته و نمیتوانسته مذاکره کند. اما خودشان دیپلمات حرفه ای هستند.

احمدی نژاد ادامه داد: تمام قطعنامه و تحریم ها، بهانه اش برای سال های 80 تا 82 قبل از دولت ما بودند. زمانیکه رئیس جمهور فعلی مسئول هسته ای بود. در تمام قطعنامه ها هست. من گفتم منتشر کنید، چرا می اندازید گردن ما. در دوره ما، با اقتدار جلو بردیم و بهانه ای نبود. اصل پیشرفت های هسته ای در دوره من بود.

او گفت: می گفتند خزانه خالی و انبارها خالی است. من گفته بودم انبارها را پر کنید و کالاهای اساسی پر شد. می گفتند اما دولت بدهکار و انبارها خالی است. خب معلوم است با این وضعت شرایط مذاکرات چه خواهد بود. انگار از قبل می گویند من تسلیمم و ورشکسته ام و می خواهم مذاکره کنم.

احمدی نژاد ادامه داد: به گونه ای گفتند هر توافقی بهتر از عدم توافق است. خب معلوم است نتیجه چه می شود. علی رغم ادعاها، تحریم ها برگشت و گفتند تعهد داده اند. دنبال مقصر نیستم چون همه مقامات این را تایید کرده اند. دنبال تجربه اندوزی هستم. ما هنوز نمی دانیم در مذاکرات چه گذشت. نماینده ها می گویند هنوز متن قرارداد را ندیدیم.

او اظهار داشت: یک بچه پنجم دبستان می فهمد اسرائیل و امریکا باهمند و الان هم دارند این کار را انجام میدهند. مگر میشود به این بهانه ملت را از دانستن محروم کرد. در برجام اصل بدهی روشن نشد. تعهدات ما با تضمین و روشن است. تعهدات طرف مقابل مبهم است. قانون حاکم، مقررات طرف کشورهای مقابل ماست. دعوا شد کجا برویم؟ به خودشان. باید می رفتیم پیش یک مرجع بین المللی. خب معلوم است نتیجه چه می شود.

او ادامه داد: تاسیسات عظیم هسته ای در نتیجه با بیش از 30 میلیارد دلار پرت شد یک گوشه ای یا از بین رفت. ملت ایران تذکر می هد. این را بگویم. بابا صبر ملت اگر سرریز شود، انوقت دیگر...

احمدی نژاد افزود: هر تصمیمی گرفتید، به رای ملت بگذارید. هیچکس حق ندارد به نمایندگی از چندین نسل تصمیم بگیرد. یک جگرکی و کاسب و کشاورز خیلی از شما بهتر می فهمند. یه طوری اقتصاد را درست کردی که به نظر خودت می اید ان جگرکی مقامش پایین است. او انسان است و ایرانی. می خواهم بشارت بدهم. افراد ضعیف جلوی خود دیده اند، فکر کرده اند ملت هم ضعیف است.
ادامه
5
9
7
رضا تواضعی , rezatavazoie
سه شنبه 15 خرداد ، 18:57
..............
ادامه
مهران ن , afil
سه شنبه 15 خرداد ، 19:22
چی میخواد این؟؟؟
ادامه
شورانگیز پارسا , afrodet
سه شنبه 15 خرداد ، 19:27
عجب حرفی زده ... همه مردم حرفشون اینی هست که احمدی نژادزده ... واقعااا یه جگرکی که چه عرض کنم این اواره های توی خیابون هم می دونن چی به چیه
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
دستور رهبری به سازمان انرژی اتمی برای فعال سازی راکتورها و سانترفیوژ ها
دستور به سازمان انرژی اتمی برای شروع رسیدن به 190هزار سو از فردا
اینکه گردن کج کنیم و با کاسه گدایی بایستیم هیچ اتفاقی نمی افتد اقتدار میتواند کار راه انداز باشد
ادامه
33
27
20
داریوش , darush.k
دوشنبه 14 خرداد ، 21:12
+
ادامه
سوشیانت , ohmut
دوشنبه 14 خرداد ، 21:12
باید یه جواب فنی میدادیم دستور به جایی بود
ادامه
مریم انتی فمنیسم , maryamk02100
دوشنبه 14 خرداد ، 21:30
دورود بر سید علی بزرگ همین درست اگر قرار هیچی به هیچی باشه چرا تن به ذلت بدهم؟عین مرد میجنگیم
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
در روز سه‌شنبه ۸ خرداد، در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، برنامه بسیار پربیننده «ماه‌عسل» با اجرای احسان علیخانی، از فردی به نام «یاسمن اشکی» با سابقه یک دهه بیماری ناشناخته با علائمی مشابه ایدز دعوت کرد که به‌تازگی و بعد از کنترل بیماری بسیار نادر و ناشناخته‌اش (که کنترل آن به تعبیر پزشک آمریکایی چیزی شبیه «معجزه» بود) به کشور بازگشته است.
میهمان برنامه مدعی می‌شود در ۱۷ سالگی به بیماری «ژنتیکی» مبتلا شده که علائمش شبیه ایدز بوده و از ۱۴۶ بیمار مشابه در یک کلینیک آمریکایی، تنها او زنده مانده و به دلیل تشابه بیماری‌اش با ایدز، «نذر» کرده تا زنده است «مردم ایران» را از خطرات «ایدز و بیماری‌های مقاربتی آگاه کند!

او در ادامه از خطر بیماری‌های دستگاه تناسلی می‌گوید که بعضی از انواعش عامل سرطان است و مدعی می‌شود یک سونامی خطرناک طی ۱۰ سال آینده زنان و مادران ایرانی را تهدید می‌کند لذا باید کودکان ایرانی واکسن پیشگیری از ویروس این بیماری را دریافت کنند. به همین منظور و با همراهی برنامه ماه‌عسل، به‌عنوان یک سلبریتی در حوزه آسیب‌های اجتماعی معرفی و از مردم تقاضای کمک مالی می‌کند.
چنین «پرونده‌ای» در دنیای پزشکی که از بین ۱۴۶ نفر در یک مرکز تحقیقات پزشکی، به تنهایی زنده بیرون آمده و به قول خودش مشمول یک «معجزه» پزشکی شده است، دست‌کم باید نامش در چندین نشریه و وب‌سایت محلی آمریکایی که به‌شدت دنبال چنین داستان‌هایی هستند، انتشار پیدا می‌کرد و اصولاً چنین مورد خاصی باید چندین مقاله را در ژورنال‌ها و مجلات پزشکی به خود اختصاص می‌داد. نام خانم اشکی چه با نام کوچک «yasi» چه «Yasaman» و چه حتی «Jasmin» یا «Yasmin» در هیچ خبر و گزارش پزشکی به زبان انگلیسی نیامده و حتی مشخصات پروفایلی کاملی هم از این بیمار نادر و درمان «معجزه» آسای او در فضای گسترده سایبر و اینترنت موجود نیست.

نکته اینجاست که همه آنچه درباره او به زبان انگلیسی وجود دارد، درباره «یاسی اشکی»، دختر جوانی است که به همراه دوستانش یک موسسه و وب‌سایت «آموزش سلامت جنسی» را اداره می‌کنند و کلامی از «معجزه» ای که برای او اتفاق افتاده صحبت نمی‌شود.

خود او حتی در مصاحبه‌ای که سال گذشته با روزنامه «شرق» به تاریخ ۳ خرداد ۹۵ داشت، هیچ اشاره‌ای به داستان «بیماری» اش نمی‌کند و شیوه ورودش را به ماجرای «آموزش جنسی» چنین توضیح می‌دهد:

"وقتی که به آمریکا آمدم دو مسئله توجهم را جلب کرد؛ یکی اینکه آمریکایی‌ها به‌شدت بدلباس بودند و دیگر اینکه اطلاعات بالایی درباره بیماری‌های مقاربتی داشتند. ماجرا این بود که یک هفته قبل از شروع کلاس‌ها در دانشگاه جشنی برپا کرده بودند و برای ما تور دانشگاه گردی گذاشتند. من در لابی کلینیک دانشگاه با یک ظرف بزرگ پر از کاندوم مواجه شدم که بالایش بروشورهایی آویزان کرده بودند که عنوانش این بود: بروشور بیماری‌های آمیزشی! و من فقط می‌توانستم کلمه ایدز را بخوانم و نمی‌دانستم بیماری آمیزشی دیگری جز ایدز وجود دارد. این اولین شوک بزرگ من بود. تمام بروشورها را برداشتم و به خانه بردم با خواهرم سه روز داشتیم این بروشورها را می‌خواندیم. مدام به خودم نهیب می‌زدم که چرا زنان ایرانی درباره این بیماری‌ها چیزی نمی‌دانند و بعد فهمیدم این مسئله درباره مردان هم صدق می‌کند. آن موقع بود که فهمیدم باید کار کرد... من در سیلیکون ولی (Silicon Valley) زندگی کرده‌ام و کسی که آنجا باشد همه زندگی‌اش می‌شود تکنولوژی! از طرفی ما از ایران دور بودیم و البته هم می‌دیدیم که تکنولوژی چه تأثیر عظیمی روی جوامع مختلف گذاشته است. برای همین فکر کردم درباره موضوعی که در کشورم تابو است، می‌شود از تکنولوژی استفاده کرد؛ چون به وسیله آن نیازی به مکالمه رودررو نیست..."

یاسی در ادامه می‌گوید انجام این کار به تنهایی ممکن به نظر نمی‌رسید و من نیاز به کمک داشتم. برای همین با گروهی از دوستانم و «نرگس دره التاج» صحبت کردم و نرگس با اشتیاق به گروهی پیوست که حالا کنترل اس (Ctrl+s) نام دارد. تیم کنترل اس از حدود ۴۰ پزشک، دانشمند، پرستار و هنرمند تشکیل شده است. آن‌ها داوطلبانه و با انرژی زیاد به صورت شبانه روزی به رشد کنترل اس می‌پردازند."
در این توضیحات، هیچ صحبتی از «بیماری نادر» خانم اشکی نیست.

وب‌سایت «pri.org» در گزارشی به قلم «شیرین جعفری» به تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۱۸، عین همین داستان را درباره اشکی و دوستش «نرگس دُرّه التاج» می‌نویسد و باز هیچ اشاره‌ای به بیماری شخص او نیست.
ادامه متن را در لینک پیوست بخوانید :
ادامه
5
5
10
رضا تواضعی , rezatavazoie
دوشنبه 14 خرداد ، 07:03
.................
ادامه
مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
دوشنبه 14 خرداد ، 08:37
این خانم حرفهاش کلا متناقض بود
ادامه
مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
دوشنبه 14 خرداد ، 08:48
مجوز دیدار با وزیر رو چطور گرفته کی با چه مجوزی اجازه داده یک شخص عادی که اصلا پزشک نیست چنین کاری کنه چطور بیماری که کلا چند نفر بهش مبتلاست رو در ایران سونامی خطاب میکنه
ادامه