قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

قبیله سلمان , salmantribe

قبیله سلمان

29,882نــــفــــــر
عضو شده اند
29,882نفر عضو شده اند
مـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممـــــا را نبے قبیلهـ سـلمان خــــطاب ڪرכ روے غــرور و غیـــرت ما هـم حساب ڪرכ از مــــــا بتـــــرس طایفهـ اے پـر اراכهـ ایم ما مثل ڪـــــوهـ پشت عـلے ایستاכهـ ایممشاهده کامل مشخصات
5 مرداد 1392
من انقلابی ام...

اعضاء

 • مجتـبی  , new_id2
 • کربلایی مصطفی اسلامی , shadmehr811
 • ایوب مقدم , ayoub_moghaddam
 • مینا شادمهر , venoos2010
 • هادی , hadimarghzari
 • فرهاد , farhadsafavi
 • پیدایش , poultry62
 • پرنیان , setare_nahid
 • مهدی دمیرچی , marangalo
 • محمد نوشاد , m88alian
 • تینا پوپک , helyameraby1
 • مهدی , mahdimm
 • هوای دلتنگی , 3448272
 • مهتاب فربد , lib_siniurita
 • سامی   , saman0artist
 • 29882 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • سخن عشق , sokhan_shia
 • حضرت معصومه - س , hazrate_maesome
 • حلقه معرفت , hmaarefat
 • مهدی بیا , mahdibiya
 • امام حسین (ع) , emamhosein
 • بی تاب برگشتن مولا , Bitabemoola
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
آقای بازیگر تازه به دوران رسیده که چندی قبل با توهین به مدافعان حرم از لفظی زشت برای این عزیزان استفاده کرده بود و در اثر واکنش هایی که به مطلبش شد، مجبور به حذف آن گردید

حالا با نشر مطلبی با کلید واژه «ملت کورد» وارد بازی خطرناک قومیت گرایی شده است!

البته که اردوغان آتا ترور یک جنایتکار و تروریستهای النصره و ارتش آزاد وحشی اش مُشتی تکفیری اند اما حمایت از چند تروریست تحت حمایت آمریکا آن هم با استفاده از واژه ای با بار ارزشی خاص : «ملت» ؛ چه معنایی دارد؟

پ.ن:
فضای مجازی تبدیل شده به عرصه حکومت خود مختار سلبریتی هایی که هر چه بخواهند ولو در ضدیت با امنیت ملی و منافع استراتژیک کشورمان مطرح می کنند!
و نظارت؟ دریغ از اندکی حساسیت نهادهای مسئول!
ادامه
99
5
5
6
سامان , saman1889
7 ساعت پیش
+++
ادامه
رضا تواضعی , rezatavazoie
7 ساعت پیش
نوید محمد زاده بازی نمی کند خودش است . یک اوباش
ادامه
رضا تواضعی , rezatavazoie
7 ساعت پیش
اکثرا نقش های اوباش و لش و لوش را این جانور بسیار خوب بازی می کند . دلیلش هم واضح است . برای بازی در این نقشها نیاز به تیپ سازی و فرو رفتن در نقش ندارد . فقط کافیست بدون خجالت خودش باشد .همین .
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan

اینکه بخواهیم در باب حجاب اسلامی از دو گانه اختیاری و اجباری استفاده کنیم یک دو گانه غلط است و از اساس صورت مسئله غلط عنوان شده است ( با هر نیتی )
چرا که وقتی حجاب از مسلمات دین اسلام است و بروز و ظهور آن هم در فضا و سپهر علنی جامعه اسلامی است قطعا در وجوب و وجود آن اختیار راهی ندارد و اختیار در دایره نوع و شیوه پوشش است و نه اصل آن
اما سوال اصلی این است که حاکمیت جامعه اسلامی برای احقاق این امر مسلم تا کجا می تواند پیش برود و چه رفتارهای سلبی و یا ایجابی برای پرورش جامعه" مبتنی بر این اصل مسلم دینی انجام دهد ؟
ادامه
6
18
8
رضا تواضعی , rezatavazoie
9 ساعت پیش
.............
ادامه
میلاد , zedemason1
9 ساعت پیش
با کسانی که اعتقاد به حجاب ندارن چیکار کنیم؟
برخورد قهری وضع رو خراب تر میکنه
ادامه
میلاد , zedemason1
9 ساعت پیش
مساله پیچیده ای هست از یه طرف اگه آزادی کنترل شده داده نشه ممکنه شاید فروپاشی کل سیستم باشیم از طرف دیگه هم داریم دچار تغییر ماهیت نظام میشیم
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
امروز کردها در حالی نظاره گر پایین کشیده شدن مجسمه کاوه آهنگر از میدان شهر عفرین بودند که تا همین دو ماه پیش همه چیز بر وفق مرادشان بود .
توهم حمایت شدن از آمریکا و رویای کودکانه کردی دست به دست هم داد تا کمر کاوه در عفرین بشکند آن هم توسط اشقیای ارتش ترکیه و متحدین تروریست و پلیدش در ارتش آزاد .
فقط ذهنهای آلوده به رویای کردی بود که نمی دید آمریکا هرگز متحد بزرگ خود در ناتو را به جنگجویان شاعر و احساسی کردی نمی فروشد .
فقط ذهنهای مالیخولیا زده وآغشته به زهر پانکردیسم بود که دست یاری ایران و روسیه و ارتش سوریه را در عوض دست برداشتن از ادعای خودمختاری کردها در کانتونهای شمال سوریه " پس می زد .
کردها هر چقدر در جنگاوری و غرور و غیرت یگانه اند در سیاست ناپخته و نادان اند .
آفت رویای کردی و پانکردیسم تا مادامی که باشد " تنها دوست کردها " "" کوه "" است .
همان جایی که امروز ناموس کردی ( که قطعا ناموس ایرانی هم هست ) در پس خشم و آتش ارتش شریر و ظالم و پلید ترکیه و متحدین از خولی و شمر بدترش " آواره آنجاست .
امروز رویای کردی کمر کاوه را هم شکست .
رضا تواضعی
ادامه
5
4
6
رضا تواضعی , rezatavazoie
یکشنبه 27 اسفند ، 21:44
............
ادامه
آرش صادقی , arash.teh
یکشنبه 27 اسفند ، 22:44
خیانت امریکا و همپیمانانش را نباید نادیده انگاشت متاسفانه امریکا نقش مخربی در منطقه ایفا می کند و کردها هم چندان از لحاظ سیاسی به بلوغ لازمه نرسیدند و شتابان تمامی دستاوردها را در عراق و سوریه از دست دادند .
امریکا گرچه در عراق نواحی کرد نشین و همینطور در سوریه مناطق کرد نشین پایگاه نظامی دارد اما حمایتی از مردمانی که به امریکا اعتماد کردند نکرده و متاسفانه با چراغ سبز امریکا در عراق و سوریه دچار نوعی گسست شدند که در رفتار امریکایی ها این خیانت ها مسبوق به سابقه است،نیروهای داعش برای ترکیه در حال جنگ هستند
ادامه
آرش صادقی , arash.teh
یکشنبه 27 اسفند ، 22:46
اما این کردها نبودند که در مقابل ترکیه شکست خوردند در واقع سوریه شکست خورد چون ترکیه با نهایت گستاخی وارد خاک سوریه شده است و متجاوز است ....
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
مسیح مهاجری در روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: تجمع چند نفر از سران جریان انحرافی در برابر سفارت انگلیس در تهران و متهم ساختن قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به گرفتن دستور از دولت انگلیس برای صدور حکم محکومیت یکی از سران این جریان که هفته گذشته بازداشت و به زندان منتقل شد، اوج ساختارشکنی علیه نظام جمهوری اسلامی بود.

نفر دوم این جریان ساختارشکن، همزمان با متهم ساختن نظام جمهوری اسلامی به تسلیم بودن در برابر انگلیس، کاغذهائی که متن حکم محکومیت نفر سوم این جریان در دادگاه معرفی می‌کرد را به آتش کشید تا چنین وانمود کند که برای نجات جمهوری اسلامی ایران از سلطه انگلیس تلاش می‌کند و مردم ایران باید برای پایان دادن به سلطه انگلیس بر کشورشان به این جریان بپیوندند!

تهمت وابستگی به دولت انگلیس، علاوه بر اینکه دروغ آشکار است، اهانت بزرگی به دستگاه قضائی و مسئولین نظام جمهوری اسلامی از صدر تا ذیل است.

این واقعیت را همه قبول دارند که دستگاه قضائی ما ضعف‌هائی دارد کما اینکه در قوای دیگر و سایر ارگان‌ها و نهادها نیز نارسائی‌ها، اشکالات و حتی تخلفات دیده می‌شود، اما در این واقعیت ذره‌ای تردید نیست که کلیت نظام جمهوری اسلامی و همینطور قوای سه گانه و نهادهای تصمیم گیرنده در این نظام به هیچ قدرت خارجی وابسته نیستند و افتخار این نظام این است که مستقل است. شعار محوری و بسیار مهم مردم در روزهای انقلاب که می‌ گفتند «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» واقعاً در بخش استقلال به ویژه استقلال سیاسی کاملاً تحقق یافته و هیچکس در داخل و خارج از کشور در این واقعیت کمترین تردیدی ندارد.

اینکه آمریکا و انگلیس و صهیونیست‌ها همواره با نظام جمهوری اسلامی دشمنی می‌کنند و از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به آن فروگذار نمی‌کنند به دلیل مستقل بودن این نظام است. این نظام اگر مستقل نبود، دلیلی برای اینهمه دشمنی قدرت‌های سلطه طلب با آن وجود نداشت.

از اینها که بگذریم، کالبدشکافی جریان انحرافی و تحلیل چرائی عدم برخورد با سران این جریان اکنون نقل محافل است. سران این جریان، از اول پیدا بود که اهلیت قرار گرفتن در مناصب بالای اجرائی کشور را ندارند ولی متاسفانه مورد حمایت قدرتمندان و نهادهای تصمیم ساز و تصمیم گیرنده قرار گرفتند و به بالاترین مناصب رسیدند. بلائی که اینان بر سر ایران و نظام جمهوری اسلامی آوردند، از بزرگترین مصائب تاریخ این کشور و این نظام است. بالاترین مفاسد اقتصادی را پدید آوردند و خود را دولت پاک و دولتمردان پاکدست نامیدند. بالاترین اهانت ‌ها را به روحانیت و مراجع تقلید کردند و خود را به عنوان نزدیک‌ترین یاران امام زمان علیه السلام جا زدند. بیشترین سرپیچی را از ولی فقیه کردند و خود را مطیع ولایت فقیه معرفی نمودند. سخت ‌ترین ضربه‌ها را به آرمان‌های انقلاب و امام خمینی وارد کردند و خود را احیاگر گفتمان امام و انقلاب نامیدند. اقتصاد کشور را فلج و پول ملی را بی‌ارزش کردند و دولت خود را دولت عدالت محور لقب دادند. در هشت سال حکمرانی بر کشور هر اعتراضی به عملکرد آنها یا منتهی به احکام قضائی شد، یا آن را سرکوب کردند و یا به توجیهات غیرموجه متوسل شدند. قانون را دور زدند و خود را میزان و معیار قانون دانستند و...

و حالا همین افراد تبدیل به اپوزیسیون نظام شده‌اند و خواستار عزل سران قوا هستند و برای اینکه بر کارنامه سرتاسر خلاف خود سرپوش بگذارند، همه را متهم به فساد و خلاف و انحراف و حتی وابستگی به انگلیس می‌کنند.

جالب است که اتهام وابستگی به انگلیس را کسی به نظام و قوه قضائیه می‌زند که خودش بارها مخفیانه به کشورهای اروپائی سفر می‌کرد و با سران آن کشورها و آمریکا و همین انگلیس مذاکره می‌کرد و برای مادام العمر کردن حاکمیت جریان انحرافی دور از چشم مردم برنامه ریزی‌ها داشت.

اکنون سوال مردم این است که چرا به این جریان انحرافی مجال هر اقدام و اتهام زدنی داده می‌شود؟

سران سه قوه، نخبگان کشور و حتی روحانیون بلندپایه‌ای که در روی کار آوردن راس این جریان انحرافی دخالت داشتند و از او حمایت می‌کردند اکنون به این نتیجه رسیده‌اند که او و جریان انحرافی او برخلاف مصالح کشور و نظام عمل می‌ کنند و نباید به آنها مجال ادامه این بازی‌ها داده شود. مردم نیز با این سوال بزرگ مواجهند و برای آن پاسخی نمی‌یابند که چرا با این جریان گستاخ برخورد نمی‌شود؟ اگر هر کسی آزاد است هرچه بگوید، پس چرا با کسانی که همین جریان انحرافی را افشا کردند و درباره خطر آنها هشدار دادند برخوردهای شدید شد؟ اگر مصلحتی در این عدم برخورد وجود دارد، این چه مصلحتی است که نه سران قوا آن را می‌فهمند، نه نخبگان و نه مردم؟

آیا زمان اتمام حجت‌ها به پایان نرسیده و آیا زمان حساب‌رسی دقیق از افراد متخلف، قانون شکن، حرمت شکن و ساختار شکن فرا نرسیده است؟!
ادامه
8
4
8
رضا تواضعی , rezatavazoie
شنبه 26 اسفند ، 21:30
...............
ادامه
جیمی  , jimi66
شنبه 26 اسفند ، 21:33
چه غلطا.......!مسیح کودن!
ادامه
شیخ گراف الدین پشمک آبادی , sr_graphic
شنبه 26 اسفند ، 21:36
ادامه
قبیله سلمان , salmantribe
ایران , iranhamishejavidan
در ساواک در نهایت به این جمع بندی رسیده بودیم که مسیر اعتماد و تعامل اعلی حضرت به آمریکا اشتباه است .
من و بسیاری دیگر از اعضای بلند پایه ساواک به این نتیجه رسیده بودیم که باید مسیر را از تعامل با آمریکا به تقابل بکشانیم .
آمریکا دوست ایران نبود .
از مقدمه کتاب در دامگه حادثه ( خاطرات پرویز ثابتی رئیس اداره سوم ساواک و رئیس ساواک تهران ) صفحات 17 تا 19
تالیف :عرفان قانعی فرد
ادامه
14
2
7
رضا تواضعی , rezatavazoie
شنبه 26 اسفند ، 12:04
...............
ادامه
نیکان , nikantorki
شنبه 26 اسفند ، 14:57
اونها هم فهمیده بودند ولی باند نیویورکیهای این دولت هنوز نفهمیدن
ادامه