کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...

نتایج جستجو : گوگل - 348 مطلب

96/06/11 13:05
زرین مال , zarinmall
گوگل یک نسخه به روز شده از برنامه کیبرد خود یعنی کیبرد Gboard را منتشر کرده است که اکنون پشتیبانی از استیکرها و اپلیکیشن Bitmoji را فراهم می کند.

برای مطالعه ادامه متن روی لینک زیر مطلب کلیک کنید

رسانه ی دیجیتال زرین مال
99
96/06/11 13:03
زرین مال , zarinmall
تقریبا حدود 10 روز از زمان معرفی نسخه 8 سیستم عامل اندروید یعنی Oreo می گذرد اما گفته می شود که گوگل کار بروی نسخه بعدی یعنی اندروید P را آغاز کرده است.

برای مطالعه ادامه متن روی لینک زیر مطلب کلیک کنید

رسانه ی دیجیتال زرین مال
96/06/3 22:10
بیرساز بیر ساز , bo2ahang.ir
96/06/2 11:35
زرین مال , zarinmall
از آنجایی که دارندگان گوشی های پیکسل گوگل که از اندروید 7 استفاده می کنند با مشکل بلوتوث نظیر قطعی خود به خود روبرو بودند انتظار داشتند که با ارائه ورژن جدید سیستم عامل اندروید Oreo مشکل بلوتوث اندروید 7 حل شود اما به نظر می رسد این مشکل همچنان پا برجاست.

برای مطالعه ادامه متن روی لینک زیر مطلب کلیک کنید

رسانه ی دیجیتال زرین مال
96/05/20 01:31
  , amir_bf1400
احتمالا تا الان مطالب زیادی را در مورد سئو و بهینه سازی در موتورهای جستجو یاد گرفته اید. در این مقاله می خواهیم به نکات ارزشمند و شاید در سطح بالاتری از مبحث SEO و افزایش رنگ گوگل صحبت کنیم. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.
96/04/4 09:51
هرچیز هرچیز , harchyz
گوگل پس از اصلاح سیاست‌های خود در خصوص اطلاعات شخصی، حذف پرونده‌های پزشکی کاربران را از نتایج جستجوی خود در دستور کار قرار داد. تغییرات از پنجشنبه پیش آغاز شد و شامل پرونده‌های محرمانه و شخصی پزشکی افرادی است که ظاهرا در نتایج عمومی موتور جستجو نشان داده می‌شدند.
همچنین اطلاعات دیگری شامل شماره شناسایی دولتی کاربران / ID Numbers، شماره حساب بانکی ، شماره کارت اعتباری و تصویر امضای کاربر که در برخی نتایج قابل مشاهده بودند نیز در فهرست حذفیات قرارگرفته ‌اند.
ادامه در لینک پائین
96/03/15 11:28
هرچیز هرچیز , harchyz
بعداز جستجوی یک مطلب توسط موتور جستجوی گوگل هنگامی که در مقابل انبوهی از وب سایت های مختلف که ظاهرا حاوی مطلب مورد درخواست ما هستند قرار میگیریم تنها مرجعی که میتواند به ما در انتخاب بهترین سایت کمک کند خود گوگل میباشد.

اما گوگل یک انسان با قدرت تفکیک ، تحلیل و ارزیابی او نیست. گوگل یک هوش مصنوعی برنامه ریزی شده با الگوریتم های خاص خودش می باشد و این رتبه بندی صفحات هم بر اساس معیار هایی است که از قبل به گوگل دیکته شده و ما دراین مطلب قصد داریم بخشی از آنها را بررسی نمائیم.ادامه در لینک زیر
96/03/14 15:15
هرچیز هرچیز , harchyz
دنیای سئو مدام در حال تغییر است و فاکتورهایی که برای رتبه بندی سایت‌ها در صفحه نتایج موتورهای جستجو استفاده می‌شود نیز همیشه ثابت نمی‌ماند. گوگل به عنوان پرکاربردترین موتور جستجوی اینترنتی تاکنون بارها الگوریتم‌های رتبه بندی خود را تغییر داده و بروز رسانی کرده است. چون گوگل در بازار جستجوی اینترنتی نفوذ و انحصار زیادی دارد، آگاهی از بروزرسانی الگوریتم‌های رتبه بندی اش امری ضروری است، زیرا در صورت همسو نشدن با آن ممکن است رتبه سایت‌ها در صفحه نتایج جستجوی گوگل افت کند و موجب کاهش ترافیک ورودی به آن ها شود.
ادامه در لینک زیر
96/03/12 13:34
هرچیز هرچیز , harchyz
پیش بینی های محتمل درباره آینده سئو موتور های جستجو

بر اساس مطالعات صورت گرفته سه تغییر رویکرد بزرگ توسط گوگل در آینده ای نزدیک صورت می گیرد. احتمالا گوگل از این پس روی:

تجربه کاربری
شتاب صفحه موبایل یا AMP
هوش مصنوعی
تمرکز بیشتری خواهد کرد
ادامه در لینک زیر
96/01/31 11:43
دیان وب , WiinaWeb
بهترین شیوه تبلیغاتی جهت افزایش فروش
همیشه در صفحه اول گگوگل بمانید
با جستجوی هر کلمه مربوط به تخصص و حرفه شما نخست شما سرچ خواهید شد
09354027175
saeedjaafary@