نتایج جستجو : گوگل - 332 مطلب

96/01/31 11:43
دیان وب , WiinaWeb
بهترین شیوه تبلیغاتی جهت افزایش فروش
همیشه در صفحه اول گگوگل بمانید
با جستجوی هر کلمه مربوط به تخصص و حرفه شما نخست شما سرچ خواهید شد
09354027175
saeedjaafary@
99
95/12/27 10:44
اتوپیامک    رامین صابری , autopayamak
سیستم های کپچا (CAPTCHA) طی چند سال گذشته به یکی از پرکاربردترین ابزارهای صاحبان سایت ها و مدیران سرویس های اینترنتی برای جلوگیری از ورود ربات ها به سایت و مصرف منابع سایت به طور بی‌رویه، تبدیل شده‌اند. گوگل یکی از خلاق‌ترین کمپانی های نرم افزاری در ارائه‌ی سیستم های کپچا بوده است و سیستم reCAPTCHA گوگل طی یکی دو سال گذشته، به آسانی و تنها با یک تیک زدن توسط کاربران، تشخیص می‌دهد که آنها ربات نیستند و ورودشان به سایت و صفحه‌ی مربوطه، مشکلی نخواهد داشت.
95/12/27 10:37
اتوپیامک    رامین صابری , autopayamak
95/12/7 12:51
اکبر  علی نیا , amiralipur99
[http://www.aparat.com/v/DuSg1]
فیلم 360 درجه از دیتا سنتر گوگل اطلاعات در مورد مقیاس عظیم، توجه باور نکردنی به امنیت و حریم خصوصی، و تلاش شگفت انگیز را به مرکز داده ها بسیار کارآمد و سبز.
95/11/29 20:48
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
طی سال جاری، گوگل همواره سعی داشته با کاهش دخالت فلش در مرورگر کروم، ضمن جایگزینی HTML5 میزان درگیری منابع سیستم را بهینه سازی نماید.

.......
کامنت بنویسید...
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
چهارشنبه 9 فروردین ، 03:47
www.sandooj.com
ادامه
95/11/29 01:31
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
بلومبرگ اعلام کرده است که اپل در نظر دارد برای بهبود سرویس نقشه‌ی خود و همچنین کاهش فاصله با گوگل، از پهپاد استفاده کند.

......
کامنت بنویسید...
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
چهارشنبه 9 فروردین ، 17:56
www.sandooj.com
ادامه
95/11/27 02:45
اردوان سیجانی , sazinco.ir
بررسی وضعیت بهینه سازی سایت تان برای جستجوگرها بسیار لازم است. اگر بخواهید در تبلیغات آنلاین و بازارسازی در اینترنت موفق باشید با هر تغییر باید نمره و نتیجه تغییرات سایت خود در جستجوگر ها را با تحلیل و ارائه راه حل مشاهده کنید.
آنالیز رایگان وب سایت تان برای گوگل را سازین انجام میدهد, فقط کافیه لینک زیر را لمس کرده و وارد صفحه آنالیز وب سایت برای گوگل شوید :

95/11/3 10:25
رضا  , rezaansari71
بنده سازنده این برنامه هستم.لینک دانلود رو برایتان میذارم.البته اگه خدابخواد تا چند روز دیگه در مایکت منتشر میشه.
95/10/17 23:54
سامی هاست , samihost.com
شرکت گوگل برای ثابت نگه داشتن موقعیت بالن های اینترنت خود از هوش مصنوعی استفاده می کند.
زمانیکه شرکت گوگل برای اولین بار پروژه Loon را معرفی کرد، قرار بود که بالن های اینترنت با استفاده از الگوریتم های استاتیک، ارتفاع خود را تغییر دهند و در یک موقعیت باقی بمانند.
در واقع هدف اصلی از بکارگیری این پروژه، ایجاد دسترسی به اینترنت در مناطقی است که فاقد این سرویس هستند.
اما تنظیم بالن در ارتفاع چند ده هزار پایی از سطح زمین با توجه به الگوهای جوی غیرمترقبه امری بسیار سخت و تقریبا غیرممکن به نظر می رسد.
در همین حال محققان تیم پروژه Loon اعلام کردند که با به کارگیری فناوری هوش مصنوعی به ویژه سامانه «یادگیری ماشین» اقدام به کنترل تغییرات رفتاری جوی در بالن های اینترنت کرده اند تا قادر به ثابت نگه داشتن آنها برای طولانی مدت در یک موقعیت باشند.
در یکی از آزمایشات انجام گرفته بر روی بالن اینترنت، محققان گوگل موفق به حفظ موقعیت آن به مدت ۹۸ روز در یک نقطه از آسمان شدند.
به کارگیری هوش مصنوعی نه تنها هزینه های گوگل را در اجرای این پروژه کاهش می دهد بلکه بالن های اینترنت را در موقعیت های از پیش مشخص شده برای مدت طولانی ثابت نگه می دارد.
95/09/28 09:37
ماشین نو , mashinno
بنا بر اخباری که به‌تازگی منتشر شده، پس از اپل، گوگل هم تصمیم گرفته برخی ایده‌ها و برنامه‌های خود در حوزه فناوری خودران را کنار بگذارد.
به گزارش پایگاه اطلاعاتی The Information، این غول دنیای اینترنت قصد دارد بجای کار روی ساخت خودروی بدون فرمان و پدال، روی شراکت با خودروسازان موجود و تولید نرم‌افزارهای موردنیاز برای وسایط نقلیه خودران تمرکز کند. هنوز دلیل مشخصی برای این عقب‌نشینی عنوان نشده، اما هرچه که باشد به نظر نمی‌رسد گوگل تحقیق در زمینه مذکور را به کلی رها سازد.
اخیراً لَری پِیج (Larry Page) مدیر اجرایی کمپانی مادر گوگل، آلفابِت (Alphabet) نیز اعلام کرد پروژه خودروی خودران را در کمپانی شخصی خودش (تحت لوای آلفابت) پیش خواهد برد.
اگر این اخبار صحت کامل داشته باشند، در حال حاضر اَپل و گوگل همزمان مشغول انجام پژوهش‌هایی در زمینه فناوری خودران هستند که شاید در آینده توسط خودروسازان خریده شده و مورد بهره‌برداری قرار گیرند. بعید نیست در آینده دور یا نزدیک این حوزه هم وضعیتی مشابه کارپلی و آندروید اتو داشته باشد.