نتایج جستجو : گریتینگ گالوانیزه - 24 مطلب

96/06/11 09:25
گریتینگ | آژینه صنعت اراک , grating
ساخت گریتینگ توسط دستگاه پیشرفته پانچ اتوماتیک و متریال با کیفیت و فابریک در شرکت بزرگ ایران گریتینگ.
پس از تولید گریتینگ، به منظور افزایش میزان مقاومت گریتینگ در برابر رطوبت، آبهای شور، بخارات اسیدی و ضربه، آن را توسط روکش گالوانیزه گرم و متوسط ضخامت 80 میکرون آبکاری می کنند.
شرکت ایران گریتینگ تولیدکننده گریتینگ در انواع مختلف، بدون محدودیت در اشکال هندسی، ابعاد، ارتفاع و ضخامت تسمه گریتینگ.
تلفن تماس: 08633553585
فکس: 08633553989
99
96/01/14 12:25
گریتینگ | آژینه صنعت اراک , grating
گریتینگ یا شبکه های فولادی که به آن در واقع صفحات مشبک گالوانیزه نیز می گویند، جهت پوشش کف سازه های فولادی، روی کاناهای هدایت آب و فاضلاب، پلت فرم ها، پله های فلزی، پاگرد و... استفاده می شود.
گریتینگ حاصل پانج و برش تسمه های فولادی، مونتاژ در نهایت جوشکاری آنها می باشد. گریتینگ را برای ایجاد مقاومت نسبت خوردگی، آبکاری کرده که به آن درواقع گریتینگ گالوانیزه می گویند.
عمر مفید گریتینگ گالوانیزه حداقل 15 سال تخمین زده شده و شرکت سازنده گریتینگ کلیه قطعات خود را 10 سال تضمین می کند.
شرکت پارس مشبک پردیس؛ تولیدکننده گریتینگ گالوانیزه، کف پله فلزی و بست گریتینگ در اراک با کیفیت برتر و قیمت مناسب.
جهت مطالعه کامل در مورد گریتینگ و دریافت اطلاعات فنی آن، به وب سایت رسمی شرکت مراجعه فرمایید:
95/08/14 19:21
گریتینگ | آژینه صنعت اراک , grating
گریتینگ یا شبکه های فلزی حاصل مونتاژ تسمه باربر و رابط (تسمه، میلگرد یا چهارپهلو) بوده و پس از جوشکاری و تمیزکاری با پوشش گالوانیزه گرم، آبکاری خواهد شد.
ادامه مطلب در لینک زیر:
95/08/12 16:40
گریتینگ | آژینه صنعت اراک , grating
یکی از همکاران خوب شرکت آژینه صنعت اراک در زمینه تولید گریتینگ و کف پله فلزی گالوانیزه
::
شرکت پارس مشبک پردیس با توکل بر خدا و تجربه ی دیرینه و چندین ساله پرسنل متعهد در زمینه طراحی، ساخت و تولید گریتینگ (صفحات مشبک)، پله فلزی و سازه های فلزی فعالیت خود را آغاز نموده است و امیدوار است در آینده ای نه چندان دور خود را به عنوان یکی از قدرت‌های بزرگ در زمینه صنعت طراحی و ساخت گریتینگ و صادرات آن به خارج از کشور معرفی کند.
هم اکنون این شرکت توانایی تولید گریتینگ فولادی دست ساز (گریتینگ فلزی)، گریتینگ الکتروفورج، گریتینگ استنلس استیل، کف پله فلزی، گریتینگ پله و ... را دارا می باشد. همچنین آماده ارائه گریتینگ فایبرگلاس به پیمانکاران محترم هستیم.
95/04/21 13:32
راتین گریتینگ , r_grating
گریتینگ های فلزی مثل چدن ، گالوانیزه و استیل به نسبت گریتینگ های پلاستیکی مانند پی وی سی ، پلی پروپیلن و یا پلی آمید ، وزن بالاتری دارند. همین امر باعث می شود در اکثر فضاها مثل محوطه های داخلی پارکینگ ، استخرها ، بام ، تراس ، روف گاردن و فضاهای مشابه از گریتینگ های پلاستیکی استفاده شود. گریتینگ های فلزی بیشتر برای فضاهای شهری مثل عرض خیابان ها پیشنهاد می شوند. ادامه در لینک:
95/04/19 14:33
راتین گریتینگ , r_grating
ورق گریتینگ گالوانیزه نیکول به صورت خم خورده و پانچ شده برای فضاهای با تردد عابرین پیاده مناسب می باشد. ورق این گرتینگ بعد از خم کاری و سوراخ کاری به روش گالوانیزه گرم ، روکش شده و در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد. برای نشیمن گاه این مدل، می توان از کانال های پیش ساخته مخصوص این مدل در ارتفاع ۵ ، ۶ و یا ۱۱ سانتیمتر استفاده نمود، همچنین می توان کانال را به صورت دستی با مصالح بنایی مثل سنگ یا سرامیک ایجاد کرد و در دو طرف یک نشیمن گاه به صورت نبشی ۲*۲ تعبیه نمود تا گریتینگ روی آن بنشیند. این مدل برای فضاهایی مثل بام، تراس، روف گاردن و تمامی نقاط مشابه که عابرین پیاده تردد دارند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد...
95/04/6 15:01
راتین گریتینگ , r_grating
در این مطلب یک شرکت مطرح اروپایی که در زمینه ساخت گریتینگ و کانال پیش ساخته فعالیت دارد را معرفی می کنیم:
95/03/28 15:31
راتین گریتینگ , r_grating
گریتینگ تسمه در تسمه هاراتون به همراه کانال پیش ساخته

• کد: ۴۰۶۷۲ • ساخت آلمان • عرض: ۲۵ سانتیمتر • ارتفاع کانال: ۱۸٫۵ سانتیمتر • طول: یک متر

گریتینگ تسمه در تسمه هاراتون تا دوازده و نیم تن به ازای هر محور خودرو مقاومت وزنی دارد. این مدل از نظر ابعاد بزرگترین کانال موجود بوده و برای فضاهای صنعتی با دبی آب بسیار زیاد مناسب می باشد. گریتینگ فولادی این کانال به روش گالوانیزه گرم ، روکش شده است و در برابر خورندگی مقاومت بالایی دارد. بدنه ی کانال از جنس پلی پروپیلن با گوشه های داخلی گرد و دیواره های صیغلی، گزینه ی مناسبی برای فضاهای بهداشتی مثل کارخانجات صنایع غذایی است.
95/03/8 15:02
راتین گریتینگ , r_grating
گریتینگ گالوانیزه تسمه در نیم تسمه چیست؟

گریتینگ شبکه ای فولادی متشکل از المان های عرضی و طولی می باشد. در گریتینگ تسمه در نیم تسمه GDR10BC ، المان های طولی که در راستای کانال قرار دارند و به صورت ماژول های یک متری کنار یکدیگر طول مورد نظر را تشکیل می دهند به صورت نیم تسمه بوده ( تسمه با ارتفاع کمتر ) و المان های عرضی گریتینگ به صورت تسمه کامل می باشند. این دو المان ابتدا به هم پرس شده ، سپس جوش می شوند. به طور کلی گریتینگ های گالوانیزه از نظر نوع طراحی به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

– تسمه در تسمه

– تسمه در نیم تسمه

– تسمه در میلگرد