نتایج جستجو : هاست - 134 مطلب

96/07/3 08:25
مینا حسن پور , mina2500
میزبانی وب می‌تواند بر روی تعدادی از عوامل مهم و مرتبط با عملکرد آنلاین وب سایت اثرگذار باشند و به همین دلیل است که سلامت هر وب سایتی ارتباط تنگاتنگی با میزبانی وب دارد.

کاربران همیشه ازخود این سؤال را می‌پرسند که آیا میزبانی وب می‌تواند در مورد سئو مؤثر باشد، و پاسخ مثبت است، بله می‌تواند. میزبانی وب ممکن است همیشه بر بهینه سازی سایت تأثیری نداشته باشد، اما قطعاً پتانسیل اثربخشی آن وجود دارد.

موتورهای جستجو، میزبان‌های وب خاصی را به دیگر میزبان‌های وب ترجیح می دهند و پیامدهای منفی مرتبط با سئو بر اساس میزبانی ضعیف می‌تواند وجود داشته باشد. این بیشتر به خاطر این است که یک میزبان وب با سطح عمکردپایین می‌تواند مانع از عملکردهای خاص وب سایت شود که در عملکرد کلی سئو یک سایت دخیل است. روی‌هم‌رفته، رابطه میان سئو وب‌سایت ها و میزبان وب در این چهار مورد اصلی خلاصه می‌شود.
99
96/04/19 18:15
میزبان فا , mizbanfa
سرویس های هاست ویژه وردپرس آخرین دستاورد میزبانی از وردپرس در ایران محسوب می شوند، هاست ویژه وردپرس قادر است سرعت و بهره وری وب سایت های وردپرسی را تا 5 برابر افزایش دهد، درحال حاضر وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان محسوب می شود و بیش از 70 درصد از وب سایت های سرتاسر جهان از وردپرس برای راه اندازی و مدیریت وب سایت های خود استفاده می کنند، سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سیستم کاملا پیشرفته و پویا است، باتوجه به این که در حال حاضر سیستم مدیریت محتوای وردپرس به کمک قالب ها و افزونه های فوق حرفه ای امکان راه اندازی وب سایت با انواع موضوعات خبری، فروشگاهی، شرکتی، دانلودی و... را برای کاربران خود فراهم کرده است این سیستم جهت ارائه بهترین بازخورد به استفاده کنندگان از آن، به منابع نسبتا بالایی از cpu و ram سرور (هاست) نیاز دارد و در سرویس های هاست اشتراکی معمولا این میزان از منابع در اختیار وب سایت های وردپرسی قرار نمی گیرد، درنتیجه وب سایت های وردپرسی در حال رشد همواره با اختلال مواجه هستند، از هم اکنون سرویس های جدید هاست مخصوص وردپرس میزبان فا با برخورداری از تکنولوژی کاملا اختصاصی قادر شده اند تمام این مشکلات را برطرف کنند و سرعت وب سایت های وردپرسی را تا 5 برابر افزایش دهند، درصورتی که می خواهید بیشتر با هاست وردپرس و تفاوت آن با یک هاست معمولی آشنا شوید، ویدیو جذاب معرفی هاست وردپرس را در زیر به صورت کامل تماشا کنید.
96/04/17 18:46
میزبان فا , mizbanfa
آیا می‌دانید که با خرید هاست و دامنه رایگان شما هم می‌توانید صاحب یک وب‌سایت کامل شوید و تجارت الکترونیک خود را به آسودگی آغاز کنید؟ تمام وب‌سایت هایی که مشاهده می‌کنید، برای راه‌اندازی و مدیریت روزانه وب‌سایت خود از سرویس‌های هاست و دامین استفاده می‌کنند.
96/04/13 21:40
میزبان فا , mizbanfa
سرویس هاست ویژه وردپرس یکی از جدیدترین دستاورد های میزبانی وب محسوب می شود که می تواند سرعت و عملکرد وب سایت های وردپرسی را تا 5 برابر افزایش دهد، سرویس تخصصی هاست وردپرس در تاریخ 20 دی ماه 1395 برای اولین بار توسط گروه هاستینگ میزبان فا، طراحی و رونمایی شد، سرویس های هاست وردپرس در ارائه اولیه به وب سایت های بزرگ وردپرسی توانستند، سرعت و عملکرد سایت های وردپرسی را تا 5 برابر افزایش دهند، همانطور که می دانید وردپرس یکی از بهترین و پیشرفته ترین سیستم مدیریت محتوا های جهان محسوب می شود و در حال حاضر بیش از 70 درصد وب سایت های جهان توسط این سیستم مدیریت محتوا راه اندازی شده اند، وردپرس جهت ارائه بهترین عملکرد به مدیران سایت ها به منابع بالایی از RAM و CPU هاست نیاز دارد و اغلبا در سرویس های هاست اشتراکی این منابع در اختیار وب سایت های وردپرسی قرار نمی گیرد...
96/04/8 19:51
میزبان فا , mizbanfa
هاست وردپرس یکی از برترین تکنولوژی های میزبانی از وب سایت های وردپرسی محسوب می شود که به تازگی پس از تحقیقات فراوان توسط گروه متخصصین شرکت میزبان فا طراحی و ارائه شده است. در بررسی اولیه پس از ارائه سرویس های هاست وردپرس به بیش از چند ده وب سایت وردپرسی ایرانی، سرویس های هاست وردپرس توانسته اند سرعت و بهره وری این وب سایت ها را تا 5 برابر افزایش دهند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار پیشرفته و انعطاف پذیر است و هم اکنون بیش از 70 درصد از وب سایت ها در سطح جهان در حال استفاده از وردپرس هستند.
96/04/4 19:20
میزبان فا , mizbanfa
وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کاملا پیشرفته و محبوب است و در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد وب‌سایت‌های جهان از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنند، درصورتی که مدیر یک وب‌سایت وردپرسی در حال توسعه هستید حتما با این مسئله مواجه شده‌اید که این سیستم مدیریت محتوا برای ارائه بهترین بازخورد به منابع بالایی از ram و cpu سرور نیاز دارد، که در سرویس‌های هاست اشتراکی امکان استفاده از این مقدار منابع سرور وجود ندارد. بنابراین داخل این مقاله از وب‌سایت پشتیبان وردپرس تصمیم داریم سرویس‌های هاست وردپرس شرکت میزبان فا و ۱۱ دلیل جهت استفاده از آن‌ها را خدمت شما معرفی کنیم.
96/03/31 03:06
میزبان فا , mizbanfa
[https://www.aparat.com/v/6Mezf]
هاست وردپرس یکی از برترین تکنولوژی های میزبانی وب در ایران محسوب می شود و در عمل می تواند سرعت و بهره وری وب سایت وردپرسی شما را تا 5 برابر افزایش دهد، هاست وردپرس نتیجه تحقیقات و تجربیات چندین ساله کارشناسان فنی شرکت میزبان فا درمورد یک هاست مناسب و کاملا بهینه شده برای وردپرس است، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار پیشرفته است که بیش از 70 درصد از وب سایت های جهان در حال استفاده از آن هستند، این سیستم مدیریت محتوای محبوب جهت برخورداری از بهترین عملکرد به منابع بالایی از ram و cpu نیاز دارد و به همین خاطر است که پس از اندکی که وب سایت های وردپرسی رشد می کنند هاست اشتراکی پاسخگوی نیاز های آن ها نیست، و اما سرویس های هاست مخصوص وردپرس با قیمت مقرون بصرفه و برخورداری از برترین تکنولوژی های میزبانی وب قادر هستند که تمام نیاز های یک وب سایت وردپرسی در حال توسعه را برآورده سازند، پس از مشاهده ویدیو زیر به صورت کامل با ویژگی های منحصربفرد هاست وردپرس میزبان فا آشنا خواهید شد.
96/03/29 15:37
میزبان فا , mizbanfa
[https://www.aparat.com/v/NbM6R]
سلام دوستان، سید داود موسوی نسب هستم از تیم پشتیبان وردپرس یا wphelper.ir وب سایت ما به عنوان یک استارت آپ ایرانی در زمینه مشاوره و پشتیبانی به وب سایت های وردپرسی ایرانی فعالیت میکنه و عمده فعالیت روزانه ما بر روی رفع مشکلات وب سایت های وردپرسی هستش، امروز میخوام درمورد اصلی ترین مشکل وب سایت های وردپرسی ایران با شما صحبت بکنم و اون چیزی نیز جز استفاده کردن از هاست های ارزان و بهینه نشده برای وردپرس و این یکی از اصلی ترین مشکلات ما در وب سایت پشتیبان وردپرس نیز بوده است.
96/03/18 18:06
میزبان فا , mizbanfa
به گزارش روابط عمومی شرکت میزبان فا، با خرید‌ هاست و دامنه از همین امروز قادر هستید وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید. در واقع تمام وب‌سایت‌هایی که در اینترنت مشاهده می‌کنید توسط یک‌ هاست و دامنه راه‌اندازی شده اند، انتخاب و خرید‌ هاست و دامین مناسب اولین قدم جهت راه‌اندازی یک وب‌سایت محسوب می‌شود.
96/03/4 14:10
میزبان فا , mizbanfa
[https://www.aparat.com/v/lR0Qa]
علی نورهانی هستم مدیر وب سایت modiresite.com بیش از ۸ سال است که در حوزه سئو و بازاریابی اینترنتی فعالیت می کنم، چند سالی هست که کلوپ سئو را در وب سایت خود برگزار می کنیم و به صورت جامع هر ساله سئو را آموزش می دهیم، برای ارائه آموزش های ویدیویی به کاربرانمان، ما پرتال خود را بر بستر وردپرس ایجاد کردیم و باتوجه به این که تعداد اعضاء ما بسیار زیاد هستند و در یک بازه زمانی خاص طیف وسیعی از افراد به صورت همزمان وارد وارد کلوپ می شوند.