نتایج جستجو : نرم افزار - 404 مطلب

96/05/24 10:14
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
مركز تحقیقات كامپیوتری علوم اسلامی(نور)، در راستای تلاش‌های خود مبنی بر ارائه آثار دینی در قالب كتابخانه دیجیتالی و در پی عرض ارادت به آستان ملكوتی ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا علیه آلاف التحیه‌ والثناء، با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا علیه‌السلام، دومین نسخه از نرم‌افزار كتابخانه تخصصی امام رضا علیه‌السلام را تولید و عرضه نمود.
99
96/05/2 20:48
 مجازی آنلاین  , majazionline
کتابهای English Adventure مناسب سطوح مقدماتی و سنین کودکان می باشد.این کتابها در شش سطح توسط انتشارات لانگمن به چاپ رسیده است.در این پست شما میتوانید نرم افزار کتابهای انگلیش ادونتر را دانلود نمایید.
96/04/31 14:51
آرمانت  , armanet.ir
نرم افزارهای مدیریت اموال تجاری در محیطهای متعددی همچون خرده فروشی ها، محیط های صنعتی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از نرم افزارها به کاربران اجازه ایجاد پیش بینی های مالی دقیق، محاسبه خودکار افزایش اجاره بها، محاسبه هزینه هر کدام از مستاجرها در محدوده های زمانی معین و محاسبه هزینه منابعی که به صورت مشترک استفاده می گردند را می دهند.در این راهنمای خرید به موارد زیر پرداخته خواهد شد:

- نرم افزار مدیریت اموال تجاری چیست؟

- ویژگیهای متداول نرم افزار مدیریت اموال تجاری

- روند بازار که باید بدانیدنرم افزار مدیریت اموال تجاری چیست؟

این نوع از نرم افزارها کمک می کند بخش های مختلف یک فرآیند، مانند اجاره و مدیریت مالی و نگهداری اموال مدیریت شوند. در حال حاضر اکثر این نرم افزارها به صورت مبتنی بر ابر پیاده سازی می شوند تا این امکان را فراهم کنند بتوان به صورت آنلاین اموال تجاری را مدیریت نمود. مشاهده لیستی از ویژگی های نرم افزاری می تواند مفید باشد، اما سوال اصلی این است که چگونه این ویژگی ها می توانند در زمان مدیریت و رشد شرکت شما تفاوت های قابل ملاحظه ای داشته باشد برنامه های مدیریت یکپارچه و حسابداری، افزایش بهره وری کارکنان و کاهش اشتباهات را در بر دارند. استفاده از برنامه های یکپارچه ارائه شده توسط برنامه های مدیریت اموال تجاری به این معنی است که داده ها فقط باید در یک سیستم واحد وارد شوند که در نتیجه می تواند به افزایش بهره وری کمک کند و کارکنان را قادر به اختصاص زمان بیشتری به فعالیت های تولید درآمد کند.

ویژگی های متداول نرم افزار مدیریت اموال تجاری

§ شما را قادر می سازد تا اموال را که به صورت گسترده در چند نقطه جغرافیایی مختلف قرار دارند را مدیریت کنید.

§ این نرم افزار با ادغام حساب های قابل پرداخت و قابل دریافت، ردیابی هزینه ها، ترازنامه، صورت حساب های درآمد و مدیریت حقوق و دستمزد برای شما امکان مدیریت بهتر اموال شرکت را مهیا می کند. همچنین می تواند به طور خودکار اجاره و جمع آوری سپرده ها، اعلامیه های پرداخت دیرهنگام و توابع پرداخت حقوق را انجام کند

§ به شما امکان می دهد وضعیت دارایی های خود را ردیابی کنید تا چگونگی و زمان مخارج خود را بدانید.

§ از بودجه بندی و پیش بینی های مالی با محاسبه درآمد، ارزیابی، هزینه ها و سایر ملاحظات مالی پشتیبانی می کند.

§ نگهداری سوابق برنامه های تعمیر و نگهداری منظم و ویژگی های هشدار خودکار برای اطلاع مدیران زمانی که برنامه ریزی شده و یا وظایف تعمیر و نگهداری آینده است.

روند بازار که باید بدانید

صاحبان تجارت و اموال تجاری همیشه باید برای تغییرات غیرمنتظره در بازار آماده باشند. روند ذکر شده در زیر می تواند به شما در شناسایی روند فعلی در بازار اموال تجاری کمک کند.

§ نرم افزار به عنوان سرویس(SaaS): توانایی اتصال همیشگی، سهولت استفاده و پیچیدگی تکنولوژی یکی از الزامات اصلی این بازار نرم افزاری است. نرم افزار به عنوان سرویس، کاربران را قادر می سازد به صورت آنلاین از هر مکانی به نرم افزارهایشان دسترسی داشته باشند. همچنین هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد و انعطاف پذیری مدیریت را افزایش می دهد.

§ پورتال سلف سرویس: این روزها مشتریان ترجیح می دهند همه چیز را مدیریت کنند و دسترسی به حساب های خود را از رابط کاربری راحت و کاربر پسند گوشی های هوشمند و دستگاه های تلفن همراه خود انجام دهند. از این رو، سیستم های مدیریت اموال تجاری و املاک باید دارای ویژگی هایی باشند که به ساکنین و مستاجران اجازه می دهد تا با ورود به پورتال های خودآموز، از امکانات آن بهره گیرند.

§ قابلیت های هوش تجاری: اطلاعاتی که از برنامه های کسب و کار استخراج می شود، به عنوان محرک استراتژی کسب و کار آینده ضروری است. یکی از ویژگی های کلیدی سیستم های مدیریت اموال تجاری، قابلیت پیش بینی و بودجه بندی است، این ویژگی باعث می شود صاحبان اموال بتوانند سناریوهای مختلف را درک کنند که ممکن است در آینده اتفاق بیافتد و اقداماتی را برای مقابله با آنها پیش بینی کنید.

§ اتوماسیون پرداخت: یکی از سریع ترین روند در حال رشد در بازار نرم افزار مدیریت اموال، توانایی پذیرش پرداخت آنلاین است. با رشد سریع تعداد معاملات و خرید آنلاین، مستاجران انتظار دارند سیستم پرداخت خودکار بخشی جدایی ناپذیر از هر سیستم مدیریت اموال باشد.

§ استفاده از تلفن همراه: دستگاه های موبایل به سرعت در حال در هم گسیختن گردش کارهای سنتی هستند در نتیجه، بسیاری از صاحبان اموال قصد دارند برنامه های موجود خود را به گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه گسترش دهند. استفاده از موبایل، مستاجران و ساکنان را قادر می سازد تا اجاره ها و پرونده های خود را از راه دور مدیریت کنند.
96/04/31 14:50
آرمانت  , armanet.ir
نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه یک چارچوب کاری برای سازمان های مردم نهاد و غیر انتفاعی به منظور پیگیری و رهگیری سپرده ها و کمک های مالی و همچنین وام های اعطایی فراهم نموده است. این نرم افزارها باید قابلیت کار بر اساس استراتژهای مختلف را داشته باشند. در حالت کلی یک نرم افزار مدیریت صندوق قرض الحسنه از بخش های اصلی زیر تشکیل شده است.

§ مدیریت درخواست وام: قابلیت ثبت تقاضای وام از طریق وبسایت و یا ارسال پیام کوتاه و دریافت کد رهگیری، بررسی شرایط تقاضا کننده گان وام به صورت خودکار و ارائه گزارش§ مدیریت حساب ها: مدیریت تمامی حساب ها اعم از حسابهای تازه افتتاح شده، حسابهای بسته شده و سایر گزارشات و عملیاتها مرتبط با حسابها§ مدیریت اعضا: کنترل و بررسی تقاضاهای مختلف و سهولت در پاسخگویی§ مدیریت واریز و برداشت ها: کنترل واریز، برداشت ها و از همه مهم تر پرداخت اقساط ها§ به روز رسانی ها: کنترل و گزارش دهی دقیق موجودی حساب و قابلیت تفکیک مبالغ مختلف در گزارشاتمزایای نرم افزار های قرض الحسنه

§ یکی از ویژگی های مهم نرم افزارهای قرض الحسنه قابلیت پیگیری نقل و انتقالات مختلف است. این ویژگی، تعاملات مختلف واریز و برداشت را بین کارکنان و سرمایه گذارن ثبت می کند. این ویژگی کمک می کند تا استراتژی های متفاوت را در برخورد با سپرده گذاران بتوان ایجاد نمود.

§ با استفاده از این نرم افزار، کارکنان می توانند وقت خود را برای فعالیت های مفیدتر مانند توسعه روابط با سپرده گذاران به جای انجام فعالیت های زمانبر مانند ورود اطلاعات دستی صرف کنند.

§ بهره گیری از نرم افزار قرض الحسنه علاوه بر کارهای ذکر شده نیاز صندوق ها به نرم افزار حسابداری را نیز برطرف می نماید، فرایند ورود داده ها را با دقت بالاتر و خطای کمتری انجام می دهد و در نهایت ثبت ورود داده ها در چند قسمت را در یک مرحله انجام می دهد.

§ به کار گیری نرم افزار مدیریت صندوق های قرض الحسنه در سازمان های غیر انتفاعی، کارایی آنها را افزایش داده و به طور خودکار هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد.ویژگی های مهم نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه

§ صندوق های قرض الحسنه با بهره گیری از تکنولوژی بایستی سهولت دسترسی و اطلاع رسانی را برای کاربرانشان فراهم آورند. فرم های ساده آنلاین برای ثبت نام، پرداخت اقساط، اطلاع از وضعیت مالی و استفاده از شبکه های اجتماعی و سستم های پیام کوتاه جهت اطلاع رسانی به کاربران.

§ سیستم گزارش دهی دقیق، قابلیت تفکیک موجودی صندوق بر اساس معیارهای مختلف همچون اقساط واریزی، مبلغ قابل اعطا در قالب وام، محاسبه سر رسیدهای اقساط و غیره

§ قابلیت بررسی شرایط وام گیرندگان به صورت اتوماتیک توسط نرم افزار قرض الحسنه.ملاحظات کلیدی در زمان خرید نرم افزار قرض الحسنه

§ قبل از اینکه خرید کنید تمامی نیازهایتان را ارزیابی کنید، یک لیست از ویژگی های مورد نیازتان از نرم افزار تهیه کنید و با نرم افزارهای سطح بازار مقایسه کنید. همیشه بدنبال نرم افزاری باشید که ویژگیهایی بیشتری نسبت به خواسته های شما داشته باشد. اما توجه کنید که ویژگیهایی ظاهری شما را نفریبد زیرا قطعا بسیاری از این توانمندی های ادعا شده در نرم افزارهای مختلف مناسب کار شما نخواهند بود.

§ نکته بعدی در انتخاب نرم افزار مناسب، سهولت در سفارشی ساختن آن است. به بیانی دیگر انجام تنظیمات نرم افزار متناسب با سلیقه کاربران مختلف. در نرم افزارهای صندوق های قرض الحسنه ویژگی های گوناگونی وجود دارد که همه آنها کاربردی نیستند لذا باید این قابلیت را داشته باشند تا در صورت نیاز به هر ویژگی بتوان آن را به کار گرفت و یا غیر فعال نمود.

§ همانطور که نرم افزار می بایست مطابق با نیازهای کار شما باشد، استفاده از نرم افزار نیز می بایست آسان باشد. به شدت توصیه می شود قبل از خرید یک نرم افزار حتما دمو ویدئویی آن را مشاهده کنید.

§ ازآنجایی که سازمان غیرانتفاعی شما با اطلاعات شخصی و حساب بانکی سپرده گذاران متعددی سرو کاردارد ،شما نیازمند نرم افزاری هستید که به طور موٍثربا هرگونه نگرانی های امنیتی که سپرده گذاران را تهدید می کند مقابله نماید .

§ یکی از مهم ترین ملاحضات در تامین نرم افزارها پشتیبانی فنی می باشد که این جنبه اغلب نادید گرفته می شود.در صورت بروز مشکلات فنی ،امکان برقراری ارتباط با تیم پشتیبان فنی از طریق کانال های ارتباطی مختلف نظیر ایمیل ،تلفن ،بخش هایی نظیر پرسش های متداول ،فیلم های آموزشی فراهم باشد.

§ نرم افزار شما می بایست قابلیت تعامل با دیگرنرم افزارهای سازمانتان را داشته باشد به گونه ای که بتوان داده ها را بین این برنامه ها انتقال داد .در غیر اینصورت با مشکل ورود اطلاعات به صورت دستی مواجه خواهید شد.

96/04/28 14:50
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
25 شوال سالروز شهادت رئیس مذهب تشیع، حضرت امام جعفر صادق علیه السلام تسلیت باد.
▪️▪️▪️
تحقیق و پژوهش در سیره امام صادق علیه السلام، با نرم‌افزار سیره معصومان، جامع ترین دانشنامه در باب سیره چهارده معصوم علیهم السلام
96/04/27 12:46
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
شروع ثبت نام در کارگاه‌های آموزشی نور ویژه خواهران و برادران

... با تخفیف 20 درصدی ...

. تلفن تماس : 02532120167
. ساعات پاسخگویی 9 الی 13
96/04/26 10:12
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، در جهت گسترش معارف ناب اسلامی و بهبود فضای مطالعه، نرم‌افزار اندرویدی آثار مکتوب حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی حفظه الله را تولید و به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.
دریافت نرم‌افزار:
http://www.noorsoft.org/fa/node/15439
96/04/26 10:05
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
نسخه دوم از نرم افزار ارزشمند دانشنامه امام شهید سید محمدباقر صدر رحمه الله، که چندی پیش با همکاری مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور) و پژوهشگاه علمی تخصصی شهید صدر تهیه و تولید شده بود از هم‌اینک در دسترس علاقه‌مندان و پژوهشگران علوم اسلامی قرار دارد.
96/04/26 10:03
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور)، جهت بالابردن حداکثری رضایت کاربران، نسخه جدید فایل اصلاحی مربوط به سازگارسازی نرم‌افزارهای نور در دستگاه‌هایی با رزولوشن‌های بالا را تولید و در اختیار کاربران گرامی قرار داد.
دریافت فایل اصلاحی:
http://www.noorsoft.org/node/15364
96/04/26 09:54
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
فصلنامه حکومت اسلامی که ارائه‌ کننده اندیشه و فقه سیاسی اسلام و تداعی‌ کننده نهضت علمی و عملی امام خمینی رحمه الله در جهان معاصر است، می‌‌کوشد تا بستری عالمانه و منطقی برای طرح این‌ گونه مباحث و تفکر و تأمل درباره آن را فراهم سازد. از همین رو مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) به منظور استفاده بهتر اندیشمندان و پژوهشگران از این فصلنامه علمی، با همکاری دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، اقدام به تهیه و تولید نسخه جدید نرم‌‌افزار فصلنامه علمی - پژوهشی حکومت اسلامی نموده است.
96/04/25 17:45
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور)، با هدف معرفی و عرضه جدیدترین محصولات خود، اقدام به برپایی نمایشگاه قرآن و عترت در مجلس شورای اسلامی نموده است.
در این نمایشگاه که با استقبال نمایندگان محترم شورای اسلامی همراه بود؛ نرم‌افزارهای جامع تفاسیر نور ۳، جامع الاحادیث ۳.۵، دانشنامه حافظ، نجوم در اسلام و ایران، پژوهیار ۲ و ... محصولاتی است که در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
96/04/25 16:29
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور)، در ادامه تولید نرم‌افزارهای کاربردی، پس از ارائه موفق نرم‌افزار اندرویدی همراه نور که مورد استقبال کاربران و ناشران نیز قرار گرفت، اقدام به تولید و عرضه رایگان نسخه مبتنی بر ویندوز این نرم‌افزار، در راستای بهبود فضای مطالعه و پژوهش محققان و نخبگان جامعه نمود.
96/04/25 15:37
خرید اینترنتی , sellplace.ir
مجموعه نرم افزارهای iphone ipod & ipad

کاملترین مجموعه نرم افزاری شاملجدیدترین نرم افزارهای

کاربردی برای iphone ipod & ipad در دو دی وی دی اورجینال

به شماره مجوز:021551-0123-6

به همراه دفترچه راهنمای فارسی...

لذت استفاده از گوشی اپل را با نرم افزارهای کاربردی

چندین برابر کنید

http://www.30cd.biz/upload_pic/1341069653.jpg

تعداد: DvD2 اورجینال قیمت :9500 تومانمجموعه ای که شما را از هر برنامه جانبی برای گوشی تان بی نیاز می کند

جدیدترین مجموعه کمپانی آشنای اپل شامل :

آموزش های تخصصی و کاربردی به زبان ساده

autorun اختصاصی با امکان جستجو

توضیح فارسی و تصویرمحیط تمام برنامه ها و بازی ها

جدیدترین سیستم های عامل برای مدل های مختلف دستگاه

کاربردی ترین فایل های سیستمی

و برنامه ها و بازی های ارائه شده در مارکت Apple

http://www.30cd.biz/upload_pic/1341068684.jpg

آموزش های کاربردی به صورت مفهومی و قدم به قدم شامل:

مفاهیم و اصطلاحات

آموزش jailbreak کرن به صورت کاملا عملی

روش نصب فایل های deb

فعال سازی bluetooth

فارسی سازی

ساده ترین روش نصب برنامه ها و بازی ها

ذخیره برنامه های نصب شده روی دستگاه در کامپیوتر(backup)

Restore کردن دستگاه

Update کردن دستگاه

و...

http://www.30cd.biz/upload_pic/1341068685.jpg

تعداد: DvD2 اورجینال قیمت :9500 تومانبرنامه های کاربردی و مفید در زمینه های گوناگون با راهنمای

فارسی و تصویر از محیط نرم افزار

دیکشنری بسیار قدرتمند انگلیسی به فارسی و بالعکس

جدید ترین بازی ها با راهنمای فارسی و تصویر از محیط آنها

کاربردی ترین فایل های deb

آخرین Firmware ها

مجموعه ای از آخرین نسخه های برنامه های مورد نیاز


خرید پیامکی ارسال کد 2262484 به 1000100073

مشخصات محصول:

شماره مجوز:021551-0123-6

نام فارسی :مجموعه نرم افزار های iphone ipod & ipad

نام لاتین: ipod Software

حجم روی حامل دیسک :9000 مگابایت

سیستم عامل مورد نیاز:Windowsتعداد: DvD2 اورجینال قیمت :9500 تومان
خرید پیامکی ارسال کد 2262484 به 1000100073