نتایج جستجو : نانوسان - 12 مطلب

95/12/7 15:53
نانوسان , nanosun
99
95/04/21 17:54
نانوسان , nanosun
اخیرا محصولاتی با عنوان نانوسان (Nanosun)، توسط فروشگاه‌‌های متفرقه عرضه شده است که ارتباطی با پایگاه اینترنتی نانوسان (nanosun.ir) ندارد و ادعاهای مطرح شده در خصوص کارکرد و قابلیت‌های این محصولات به هیچ وجه مورد تایید این مجموعه نیست.
متن کامل این اطلاعیه را در سایت نانوسان بخوانید:
http://nanosun.ir/blog/post/Fa/2-23-1-1-47-0
95/02/19 15:59
نانوسان , nanosun
همزمان با برگزاری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و در راستای تسهیل در دسترسی دانش‌آموزان، دانشجویان و پژوهشگران به منابع علمی و آموزشی فناوری نانو، «نمایشگاه مجازی کتاب فناوری نانو» در سایت نانوسان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه مجازی بیش از ۱۵۰ عنوان از کتاب‌های مرتبط با این فناوری با شرایط ویژه در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت نانوسان مراجعه کنید
94/12/26 12:04
نانوسان , nanosun
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام با ۵۰درصد تخفیف، به سایت نانوسان مراجعه کنید.
94/12/20 09:17
نانوسان , nanosun
نانوسان به مناسبت نزدیک شدن به سال جدید، از تاریخ ۱۷ تا ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۴، با برگزاری «جشنواره نوروزی» محصولات خود را با شرایط ویژه و به همراه هدایایی ارزشمند به علاقمندان فناوری نانو تقدیم می‌کند. قبل از اینکه به معرفی هدایای نورزوی نانوسان برسیم؛ یادآوری می‌کنیم که در فروشگاه اینترنتی نانوسان بیش از ۱۵۰ عنوان از کتب عمومی و تخصصی فناوری نانو با ۴۰ درصد تخفیف (با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) در دسترس قرار دارد. همچنین نرم‌افزار‌های علمی و آموزشی و محصولات مصرفی فناوری نانو نیز با ۱۰ درصد تخفیف در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شوند.
94/11/14 12:41
نانوسان , nanosun
همه ما در مواجهه با یک فضای جدید با سوالی تکراری روبه‌رو می‌شویم: «از کجا شروع کنم؟».
بسیاری از کسانی که قصد دارند رشته تحصیلی آینده خود را انتخاب کنند، یا برای دست‌یابی به شغل مطلوب‌شان به دنبال کسب دانش و مهارت در حوزه‌ی جدیدی هستند؛ همین‌طور متخصصانی که می‌خواهند با بهره‌گیری از فناوری‌های جدید کسب‌و‌کارشان را توسعه دهند، یا افرادی که به واسطه علاقه‌مندی شخصی،‌ به سراغ حوزه‌های جدید علم و فناوری می‌روند؛ به احتمال زیاد سری هم به دنیای فناوری نانو می‌زنند تا بررسی کنند این فناوری تا چه حد می‌تواند پاسخگوی نیاز‌هایشان باشد.
اگر شما هم در یکی از این شرایط قرار دارید، مطالعه این مطلب ‌می‌تواند به شما برای انتخاب شیوه صحیح ورود به دنیای فناوری نانو کمک کند.
94/11/12 16:20
نانوسان , nanosun
با ثبت سفارش اینترنتی از ۱۰ تا ۱۶ بهمن‌ماه، در جشنواره زمستانی نانوسان شرکت کنید!
⬅️ ۴۰ درصد تخفیف برای کتاب‌های فناوری نانو
⬅️ ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف برای نرم‌افزار‌های آموزشی فناوری نانو
⬅️ ۱۰ درصد تخفیف برای محصولات مصرفی فناوری نانو
و
⬅️ ۲ عدد ماسک نانوالیاف؛ هدیه نانوسان برای همه سفارش‌‌ها
⬅️ ماگ با طرح اختصاصی فناوری نانو؛ هدیه نانوسان برای سفارش‌های بیش از ۱۰۰ هزار تومان
94/11/8 13:59
نانوسان , nanosun
به منظور تأمین نیروی متخصص مورد نیاز در امر ترویج و آموزش مفاهیم فناوری نانو، و همچنین در راستای افزایش توان علمی و آموزشی مدرسان فناوری نانو، دهمین آزمون توانمندی تدریس فناوری نانو پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود. این آزمون با هدف ارزیابی توانمندی علمی و مهارت آموزشی داوطلبان در زمینه انتقال مفاهیم علوم و فناوری نانو برگزار می‌گردد.
این آزمون توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار خواهد شد. خبر کامل این آزمون را در سایت نانوسان مطالعه کنید.
+ دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون قبلی را از سایت نانوسان می‌توانید رایگان دانلود کنید.
94/10/23 15:51
نانوسان , nanosun
به نظر می‌رسد در حال حاضر تولید محصولات مصرفی فناوری نانو ایرانی وارد فصل جدیدی شده است. تدوین استاندارد‌ها و تصویب سازوکارهای اعطای تاییدیه‌های فنی از سوی مراجع ذی‌صلاح در حوزه فناوری نانو از یک سو، و افزایش سطح مهارت و تجربه تولید‌کنندگان ایرانی از سوی دیگر، موجب شده تا محصولات مصرفی با کیفیت و متمایزی با بهره‌مندی از فناوری نانو تولید شوند.
94/10/15 15:31
نانوسان , nanosun
برای فعالیت در هر شاخه‌ای از کسب و کار باید ادبیات و فضای آن را بشناسیم و با شناخت وارد آن حوزه از تجارت شویم. این موضوع در رابطه با کسب و کارهای دانش‌بنیان حساس‌تر هم هست! ۵ گام اساسی برای ورود به دنیای کسب و کار فناوری نانو را در سایت نانوسان می‌توانید مطالعه کنید.
94/09/16 12:45
نانوسان , nanosun
روز دانشجو، روز فکرهای خلاق، اندیشه‌های نو و لحظه‌های پرانرژی را به همه دانشجویان عزیز تبریک می‌گوییم و امیدواریم که روز به روز برای رسیدن به هدف‌های ارزشمند خود مشتاق‌تر و پرتلاش‌تر باشند!
به مناسبت این روز گرامی، به همراه سفارش‌هایی که در روز ۱۶ آذر در سایت نانوسان ثبت می‌شوند، «مجموعه فیلم از دانشجویی تا کارآفرینی» را به عنوان هدیه ارسال می‌کنیم. در این مجموعه ارزشمند مباحث گوناگونی از قبیل کارآفرینی، تجاری‌سازی، انتخاب هدفمند موضوع پایان‌نامه، مالکیت فکری و... توسط اساتید با تجربه آموزش داده شده است.
برای مشاهده محصولات و ثبت سفارش به سایت نانوسان مراجعه کنید:
www.nanosun.ir
93/05/28 14:48
نانوسان , nanosun
نانوسان از بین ۱۸۹۶ پروژه شرکت‌کننده از ۱۳۸ کشور جهان، به عنوان یکی از ۸۶ پروژه برتر مرحله نهایی «جایزه اجلاس جهانی جوانان سازمان ملل متحد» برگزیده شد.

پروژه‌های شرکت‌کننده در WSYA شامل محصولات، پایگاه‌های اینترنتی، برنامه‌های کاربردی تلفن همراه و رسانه‌هایی‌ هستند که سهم خود را در راستای اهداف توسعه هزاره سازمان ملل متحد از طریق اینترنت و فناوری اطلاعات انجام می‌دهند و توانایی خود را با استفاده از قدرت فناوری برای بهبود اجتماعی نشان داده‌اند.

این مسابقه جهانی با هدف پاسداشت و تبلیغ بهترین تجربیات و تلاش‌های مدیران جوان برای تولید محتوای دیجیتال، پرکردن شکاف دیجیتالی میان ملت‌ها در زمینه تولید محتوا روی وب و نمایش توانایی بالقوه جوانان برای خلق فرصت‌های دیجیتالی برگزار می‌شود.

جایزه اجلاس جهانی جوانان (WSYA)، مسابقه‌ای است بین‌المللی میان پروژه‌های فناورانه با محوریت کارآفرینی و نوآوری، محصولات توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، آثار روزنامه‌نگاران و نویسندگان که با استفاده از بستر اینترنت و برنامه‌های کاربردی تلفن همراه ارایه می‌شوند.

نانوسان نیز با شرکت در این مسابقه جهانی با محوریت «آموزش برای همه» و با معرفی خدمات علمی و آموزشی خود در حوزه فناوری نانو توانست مرحله اول داوری این مسابقه جهانی را با موفقیت طی کند و به همراه ۸۶ پروژه برتری که در راستای اهداف هزاره سازمان ملل متحد به فعالیت می‌پردازند، نامزد دریافت این جایزه بین‌المللی شود.

مجموعه نانوسان از ۲۰ آبان ماه ۱۳۸۷، (۱۰ نوامبر ۲۰۰۸) هم‌زمان با روز جهانی بزرگداشت علم و با هدف ارائه خدمات علمی و آموزشی در حوزه فناوری نانو کار خود را آغاز کرده است. این مجموعه، آموزش فناوری نانو در سطوح عمومی و تخصصی، تولید و نشر محتوای علمی و آموزشی و طراحی و تولید محصولات کمک آموزشی را به عنوان اصلی‌ترین برنامه‌ها در راستای تحقق اهداف خود، در دستور کار قرار داده و با بهره‌گیری از پایگاه اینترنتی خود (www.nanosun.ir) اقدام به ارائه خدمات نموده است.

شایان ذکر است، اهداف وسعه هزاره (MDGs) شامل هشت آرمان زیر است:
۱- از بین بردن فقر شدید و گرسنگی
۲- دست یافتن به آموزش ابتدایی همگانی
۳- گسترش و ترویج برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان
۴- کم کردن مرگ کودکان
۵- بهبود سلامت مادران
۶- مبارزه با ایدز، مالاریا و دیگر بیماری ها
۷- تضمین پایداری محیط زیست
۸- گسترش مشارکت جهانی برای توسعه

که در سال ۲۰۰۰ توسط سازمان ملل متحد تعیین شد، تا کشورهای عضو و جامعه مدنی برای مبارزه با فقر، گرسنگی و بیماری، نابرابری، عدم آموزش و تخریب محیط زیست تلاش کنند و تا سال ۲۰۱۵ به این موارد و زیر مجموعه آنها که به عنوان چالش‌های اصلی توسعه جهان محسوب می‌شوند پاسخ دهند.

گفتنی است، در داوری نهایی این مسابقه که توسط هیأت داوران از کارشناسان بین‌المللی و تحت هدایت پروفسور پیتر بروک رئیس هیئت مدیره WSYA انجام می‌گیرد ۱۸ برنده برتر اول و ۱۲ برنده برتر دوم انتخاب خواهند شد. این برندگان نهایی در اواخر ماه آگوست ۲۰۱۴ (اوایل شهرریورماه) اعلام می‌شود.
جشنواره برترین‌های WSYA2014، از ۲۸ نوامبر تا ۱ دسامبر ۲۰۱۴ (هفتم تا نهم آذرماه ۱۳۹۳) در سائوپائولو برزیل برگزار و برترین‌های نهایی معرفی خواهند شد. در این برنامه سه روزه علاوه بر ایراد سخنرانی اصلی، میزگردها، کارگاه‌ها و پانل‌های گوناگونی با موضوعات کارآفرینی و نوآوری اجتماعی و صنعتی برگزار خواهد شد.