نتایج جستجو : موبایل - 492 مطلب

95/12/20 11:56
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
با در نظر داشتن نام گذاری تلفن های هوشمند ال جی انتظار می رود که پرچمدار بعدی این شرکت کره ای G6 نام داشته باشد. در واقع تشخیص نام این محصول شاید راحت ترین بخش ماجرا باشد......

..... ادامه مطلب در لینک زیر ......
99
کامنت بنویسید...
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
شنبه 21 اسفند ، 12:11
www.sandooj.com
ادامه
95/12/1 12:44
منتخب وب , montakhabweb.ir
چند درصد از افرادی که از همراه بانک‌ها برای انجام تراکنش‌های بانکی خود استفاده می‌کنند اقدامات امنیتی لازم را در گوشی‌های هوشمند خود اعمال کرده‌اند؟ خارج از الزامات امنیتی گوشی هوشمند، سؤالی که وجود دارد این است که آیا انجام تراکنش‌های بانکی آن‌هم با فراوانی اخبار در زمینه سرقت اطلاعات بانکی و سودجویی‌های صورت گرفته در گوشی‌های هوشمند به صلاح است؟ اگر حساب بانکی شما توسط یک شخص سودجو خالی شد چه مقدار زمان باید صرف بازپس‌گیری وجه ازدست‌رفته با مراجعه به شعب دادگاه‌ها و کلانتری‌ها کنید؟

ادامه مطلب مطلب را از لینک زیر مشاهده کنید▼▼
95/10/17 18:10
آگهی رایگان , agahiraygan
خرید وفروش اینترنتی کشور
کانال رسمی سایت
www.agahiraygan.com
95/10/16 19:39
علی شرفی فرد , 4joy
اگر به طور مداوم و طولانی به صفحه نمایش خیره شوید ممکن است، آسیب جدی به چشم شما وارد شود. سختی کار می تواند ما را از چشم درد و سوزش بی اطلاع کند و همین امر باعث می شود که چشم ما برا اثر نگاه طولانی و مداوم ضعیف شود.

ادامه در فور جوی
95/10/10 09:31
شایعات شایعات , adminshayeaat
گزارشی از فلج در اثر امواج موبایل در دست نیست و رئیس بیمارستانی در شیراز، اخبار بیمارستان اصفهان را اطلاع رسانی نمی کند!

**متن شایعه

" هشداری مهم و فوری
دختری با اعضای بی حرکت و جامد صبح از خواب بیدار شد،او سعی کرد اعضای بدنش را حرکت دهد ولی عاجز ماند، خانواده اش هراسان شدند و او را به بیمارستان منتقل کردند، و بعد از انجام آزمایش و عکسهای مورد نیاز نتیجه اینگونه بود که این دختر در معرض امواج برقی خطرناکی قرار گرفته و همچنین سی تی اسکن مغز این دختر پر از اشعه است... علت ترسناک و عجیبی داشت، زیرا که او موقع خوابیدن، موبایل خود را درحال شارژ زیر بالشت خوابش می گذاشت... هم اکنون این دختر در بیمارستان عیسی ابن مریم بطور خصوصی بستری است. پزشکان بیمارستان ذکر نمودند که گذاشتن موبایل در اتاق یا شارژ نمودن مکرر موبایل در اتاق خواب به هنگام خوابیدن منجر به این وضعیت خطرناک و باعث از بین رفتن برخی از سلولهای مغز میشود.(این مطلب را به دیگران ارسال کنید!
خیلی مهم و خیلی فوری
دکتر رنجبر رئیس بیمارستان نمازی شیراز درخواست اطلاع رسانی فوری به مردم ایران را دارد.
لطفا" برای کسانی که جانشان برایت مهم است بفرست. "

**پاسخ شایعه

1. فلج شدن یک دختر بدلیل شارژ و نگهداری موبایل صحت ندارد و گزارشی هم در منابع معتبر خبری یا پزشکی از این مورد موجود نیست!
2. سی تی اسکن اشعه هایی که ادعا شده را نمایش نمی دهد، بلکه مبنای کار خود آن با ارسال اشعه است!
http://yon.ir/mvjmbl1
3. در مورد تاثیرات منفی یا مثبت امواج تلفنهای همراه بحثهای گوناگونی مطرح است، اما هیچ تحقیق علمی که فلج شدن بیمار را به موبایل منتسب کند، یافت نشد!
http://yon.ir/mvjmbl2
http://yon.ir/mvjmbl3
4. بیمارستان عیسی بن مریم در اصفهان است و بیمارستان نمازی در شیراز! چگونه رئیس بیمارستانی در شیراز، اطلاع رسانی موردی از بیمارستان اصفهان را انجام می دهد؟!
http://yon.ir/mvjmbl4
http://yon.ir/mvjmbl5
5. بیمارستان نمازی رئیسی به نام دکتر رنجبر ندارد و اطلاع رسانی های مهم از رسانه های عمومی انجام می شود، نه پیامهای غیر مستند شبکه های اجتماعی!
http://yon.ir/mvjmbl6

حق جو و حق طلب باشیم
لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/747
95/09/29 11:38
رضوی تاک , razavitalk8
ولی همیشه در دسترس ماست
از بازار هیچ گزینه ای را دانلود نمی کند
ولی با زنبیل هنوز نان داغ را برای صبحانه تهیه می کند...
محبتش همیشه به روز است
تب کنم، برایم می میرد
هرگز بی پاسخم نمی گذارد
درد دلم را گوش می دهد
سایلنت نمی کند
دایورت نمی کند
تا ببیند سردم شده؛
لایک نمی کند
پتو را به رویم می کشد...
مادرم گوشی اندروید ندارد
تلفن ثابت خانه ی ما به هوای مادرم وصل است هنوز
من بیرون باشم دلشوره دارد
زنگ می زند...
ساعت آف مرا چک نمی کند
فقط غر می زند
که مبادا چشم هایم درد بگیرد...
فالوورهای مادرم
من، خواهرها و برادرهایم هستیم...
اینستاگرام ندارد
ولی هنوز دایركت ما بچه ها با مادرمان همان فضای آشپزخانه است
و درد دل هایی از جنس مادرانه...
ولی مادرمان چند سالی است خیلی تنهاست
چون ما گوشی مان اندروید است
بله ما اینترنت داریم
تلگرام داریم
واتساپ داریم
اینستاگرام داریم
کلا کار داریم
وقت نداریم
"یک لحظه صبر کن" شده جواب مادر وقتی صدایمان می زند !
چقدر این مادرها مهربانند،
مــن در عجبم با چقدر صبر و تواضع و مهر و محبت
می توان " مادر " بود...
58
8
31
95/09/20 13:47
مهدی شوشتری , m91_sh1362
[http://www.aparat.com/v/Qya28]
آموزش دانلود - نصب و اسیتفاده از اپلیکیشن مجموعه فروشگاهی و خدماتی قاین شاپ
www.ghaenshop.ir
95/09/20 11:59
مهدی شوشتری , m91_sh1362
[http://www.aparat.com/v/J3Z7R]
بخش دوم معرفی تعدادی از محصولات و قیمت در قاین شاپ
ارسال رایگان به سراسر کشور بابت خریدهای بالای 100000 تومان از کلیه محصولات
www.ghaenshop.ir
95/09/20 11:57
مهدی شوشتری , m91_sh1362
[http://www.aparat.com/v/2JyXD]
بخش اول معرفی تعدادی از محصولات و قیمت در قاین شاپ
ارسال رایگان به سراسر کشور بابت خریدهای بالای 100000 تومان
www.ghaenshop.ir
95/09/16 12:29
پایگاه اطلاع رسانی فانوس , fanousnews
رئیس پلیس فتا با بیان این که جرایم موبایلی پایه رصد پلیس فتاست، گفت: ۶۶ درصد جرایم در تلگرام و ۲۰ درصد در اینستاگرام رخ می‌دهد.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس، سردار هادیان‌فر امروز در جمع خبرنگاران دربارۀ ساماندهی کانال‌های تلگرامی گفت: این که کانال‌های بیش از 5 هزار عضو ساماندهی شوند، مصوبه دولت نیست و وزارت ارشاد قرار است در 10 روز آینده از طریق فعال کردن سایتی کانال‌هایی که بیش از 5 هزار عضو دارد، را ساماندهی کند و ادمین کانال باید خودش را به این سایت معرفی کند تا احراز هویت شود.

رئیس پلیس فتا با بیان این که بر اساس مصوبه شورای عالی باید وزارت ارشاد ضوابطی را برای فعالیت کانال‌ها انجام دهد و مقرر شده پلیس فتا با نگرش جرایم اقتصادی و اجتماعی در این زمینه ورود کند، گفت: افرادی که درآمد زیادی کسب می‌کنند، حتما باید ثبت نام کنند و طبیعی است ما با افرادی که ثبت نام نمی‌کنند، برخورد می‌کنیم.

رئیس پلیس فتا گفت: کانال‌ها و نرم‌افزار تلگرام در رصد پلیس فتاست و با همکاری که با تلگرام و سرورهای آن داریم، فعالیت‌های کانال‌های مجرم فیلتر می‌شود.

وی تصریح کرد: از 152 پیام‌رسان در دنیا 52 پیام‌رسان فعال هستند، 30 تا در ایران باید فیلتر شوند امروز در شبکه‌های اجتماعی موبایل پایه 66 درصد جرایم‌مان در تلگرام اتفاق می افتد 20 درصد هم در اینستا و در واتساپ کمتر از دو درصد جرایم داریم.

سردار هادیان فر با بیان این که سرور دسترسی تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام در اختیار ایران نیست، افزود: تمایلی به دسترسی سرورها نداریم و در شورای عالی فضای مجازی به آ‌‌ن‌ها فرصت داده‌ایم که امیدواریم تا سال آینده از ظرفیت‌های بومی خودمان استفاده کنیم.

برداشت‌های غیرمجاز در صدر جرایم مجازی

رئیس پلیس فتا با اعلام افزایش برداشت‌های غیرمجاز در فضای اینترنت گفت: امسال 60 درصد جرایم فضای مجازی به برداشت‌های غیرمجاز برمی‌گردد و بیش از 86 درصد از این پرونده‌ها به نتیجه رسیده است.

وی با اشاره به دستگیری هکری که اطلاعات بانکی مشتریان را هک کرده بود، اضافه کرد: این هکر اطلاعات بانکی 800 مشتری یک بانک خصوصی را هک کرده بود و فعلا در حال بررسی هستیم که آیا کارمندان بانک با وی همکاری داشتند یا نه.

3 هزار کانال قماربازی در اینترنت

هادیان‌فر از فعالیت بیش از 3 هزار کانال قماربازی خبر داد و گفت: یک باند قماربازی آنلاین هم منهدم شد که 23 میلیارد تومان کلاهبرداری و قمار بازی داشت.
وی گفت: تا حالا 3 هزار و 323 کانال را در حوزه قمار بازی شناسایی شده‌اند. در داخل و خارج 248 پرونده قضایی تشکیل شده و 184 نفر دستگیر و پول‌ها بلوکه شده است.

160 میلیون سیم‌کارت در کشور

هادیان‌فر با اشاره از وجود 160 میلیون سیم‌کارت فعال در کشور گفت: 30 میلیون نفر از صاحبان این سیم‌کارت‌ها تشابه اسمی دارند یا مجهول‌الهویه هستند 20 میلیون دیگر ساماندهی شده‌اند و هویت صاحبان 10 میلیون سیم‌کارت دیگر در حال بررسی است.

وی با اشاره به تخلفات برخی اپراتورها در واگذاری تعداد زیادی سیم کارت به یک نفر اظهار کرد: فعال سازی این تعداد سیم کارت تخلف بوده و باید با آن برخورد شود.
انتهای پیام/

95/09/15 11:49
ماشین نو , mashinno
آیکون ها یکی از پرکاربردترین و ابزارهای هستین که ما در ویندزو از اون استفاده میکنیم .شاید بهتر بگم پرکاربرد ترین اصطلاحی که ما در کار با کامپیوتر از اون استفاده میکنیم...در این آموزش توضیح در آیکن داده شده تا شما درک بهتری از این اصطلاح پیدا کنید
95/09/7 17:18
علی شرفی فرد , 4joy
با این حال، هم اکنون کمپانی مشغول بررسی و نظارت بر “چندین محدودیت” ایجاد شده به منظور رفع مشکلات آن ها که باعث تاخیر و تعلل در ارائه این دستگاه شده است، می باشد. بدین ترتیب، حمل و نقل این دستگاه ها از سی ام نوامبر در کارخانه Yantai چین آغاز خواهد شد.

ادامه در فور جوی
95/09/2 09:14
دایان استور , dayanstore.com
ویروس های تلفن همراه از طریق ارسال فایل توسط بلوتوث و ام.ام.اس ؛ به تلفن های دیگر نفوذ می کنند. در حال حاضر شایع ترین نوع آلوده شدن به این ویروس ها از طریق اتصال تلفن به کامپیوتر و اینترنت است.
برای جلوگیری از آلوده شدن به این ویروس ها رعایت چند نکته کافی است:
1.فایل هایی که از محتوای آنها اطلاع ندارید را به هیچ وجه اجرا و نصب نکنید.
2.بلوتوث خود را در حالتی قرار دهید که توسط همه قابل رویت نباشد.
3.در سایت هایی که اطلاعاتی در مورد ایمنی کامپیوتر و تلفن همراه دارند، به دنبال نام فایل های مشکوک بگردید و از دریافت و نصب آن ها خودداری کنید.
4.همیشه از آنتی ویروس های اصلی و قانونی استفاده کنید. آنتی ویروس های رایگان در شناسایی و حذف ویروس ها ضعیف عمل می کنند.
1
95/08/30 07:45
فاطیمااا افروز , saha_sam
برنامه شبکه اجتماعی کلوب

foxcloob.com/apps/foxcloob.apk

http://foxcloob.com/
95/08/27 13:08
نازی  جون , goodha2015


جستجو ...

آخرین اخبار
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردندمانیتور جدید BenQ گیمرهای حرفه‌ای را هدف قرار داده استایکس‌باکس ۱۵ ساله شد؛ گیمرها آمار جالبی ثبت کردندآیا HTC در حال ساخت گوشی HTC One X10 است؟Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرداپلیکیشن آمازون کاربران را شگفت‌زده کردخودروهای الکتریکی باید در سرعت کم صدا تولید کنندکفش جدید نایکی با قیمت ۷۲۰ دلار راهی بازار می‌شودسایوز در برابر ابرماه: تصویر نجومی روز ناسا (۲۷ آبان ۹۵)گوشی هواوی P10 اوایل سال ۹۶ راهی بازار می‌شود
GMT+2 11:33
Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرد
Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرد
Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرد نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۱۰:۲۱ شرکت «آلفا...
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردند
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردند
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردند نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۱۲:۳۰ هفته‌ی...
مانیتور جدید BenQ گیمرهای حرفه‌ای را هدف قرار داده است
مانیتور جدید BenQ گیمرهای حرفه‌ای را هدف قرار داده است
مانیتور جدید BenQ گیمرهای حرفه‌ای را هدف قرار داده است نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۱۲:۰۰ گیمرهای...
ایکس‌باکس ۱۵ ساله شد؛ گیمرها آمار جالبی ثبت کردند
ایکس‌باکس ۱۵ ساله شد؛ گیمرها آمار جالبی ثبت کردند
ایکس‌باکس ۱۵ ساله شد؛ گیمرها آمار جالبی ثبت کردند نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۱۱:۳۰ ۱۵ سال پیش بو...
آیا HTC در حال ساخت گوشی HTC One X10 است؟
آیا HTC در حال ساخت گوشی HTC One X10 است؟
آیا HTC در حال ساخت گوشی HTC One X10 است؟ نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۱۱:۰۰ به نظر می‌رسد که شرکت...
12345
جدیدترین عنوان
اپلیکیشن آمازون کاربران را شگفت‌زده کرد
نوامبر 17, 2016در: Amazon, Amazon App, Amazon Plackage X Ray‌, Plackage X Ray‌, آمازون, اپلیکیشن آمازون, جدیدترین اخبار, دسته‌بندی نشده, عمومی, عنوان‌های برگزیده خبربدون دیدگاهاپلیکیشن آمازون کاربران را شگفت‌زده کرد
اپلیکیشن آمازون کاربران را شگفت‌زده کرد نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۱۰:۰۱ با نزدیک شدن به سال نوی میلادی و فصل تعطیلات، سایت آمازون سفارش‌های زیادی دریافت خواهد کرد. این شرکت برای اینکه بتواند مشتریانش را تحت تاثیر قرار دهد، اپلیکیشن iOS خودش را به‌روزرسانی... ادامه متن
کفش جدید نایکی با قیمت ۷۲۰ دلار راهی بازار می‌شود
سایوز در برابر ابرماه: تصویر نجومی روز ناسا (۲۷ آبان ۹۵)
گوشی هواوی P10 اوایل سال ۹۶ راهی بازار می‌شود
نوکیا و سونی در زمینه‌ی واقعیت مجازی با هم همکاری می‌کنند
مایکروسافت به بنیاد لینوکس پیوست
بیشتر
دیجیتال
ماجراجویی بی‌پایان؛ نقد و بررسی دوربین ورزشی AEE S77
نوامبر 16, 2016در: Action Cam, Action Camera, دسته‌بندی نشده, دوربین ورزشی, دیجیتال, عمومی, عنوان‌های برگزیده دیجیتال, عنوان‌های برگزیده منتخب سردبیر, مقاله‌ها, نقد و بررسیبدون دیدگاهماجراجویی بی‌پایان؛ نقد و بررسی دوربین ورزشی AEE S77
ماجراجویی بی‌پایان؛ نقد و بررسی دوربین ورزشی AEE S77 نویسنده: وحید ناظمی ۲۶ آبان ۱۳۹۵–۱۹:۳۰ به لطف تکنولوژی بسیاری از ابزارهای الکترونیک روزمره و آشنا هر روز کوچک و کوچک‌تر شدند. لوازم ثبت تصویر مانند دوربین‌های عکاسی و دوربین‌های فیل... ادامه متن
پیدا کردن راه در دشت ستاره‌ها؛ نگاهی به اپلیکیشن Star Chart
پیدا کردن راه در دشت ستاره‌ها؛ نگاهی به اپلیکیشن Star Chart

نوامبر 15, 2016بدون دیدگاهپیر امیدیار؛ موسس eBay، ثروتمندترین مرد ایرانی
پیر امیدیار؛ موسس eBay، ثروتمندترین مرد ایرانی

نوامبر 15, 2016بدون دیدگاهدفتر کار باز چیست و چرا آینده‌ای ندارد؟
دفتر کار باز چیست و چرا آینده‌ای ندارد؟

نوامبر 15, 2016بدون دیدگاهنقد و بررسی گوشی Samsung Galaxy J7 Prime
نقد و بررسی گوشی Samsung Galaxy J7 Prime

نوامبر 15, 2016بدون دیدگاه۱۰ کاری که می‌توانید با تاچ‌ بار مک‌بوک پرو انجام دهید
۱۰ کاری که می‌توانید با تاچ‌ بار مک‌بوک پرو انجام دهید

نوامبر 15, 2016بدون دیدگاه
بیشتر
دانش
چرا از شنیدن صدای ضبط شده خود متنفریم؟
نوامبر 16, 2016در: دانش, دسته‌بندی نشده, سبک زندگی, سلامت و پزشکی, شنوایی, صدا, ضبط صدا, عنوان‌های برگزیده دانش, عنوان‌های برگزیده منتخب سردبیر, گوش, مقاله‌هابدون دیدگاهچرا از شنیدن صدای ضبط شده خود متنفریم؟
چرا از شنیدن صدای ضبط شده خود متنفریم؟ نویسنده: امیر صادقپور ۲۶ آبان ۱۳۹۵–۲۰:۳۰ آیا هرگز در زمان شنیدن صدای ضبط شده‌تان این سوال را از خودتان پرسیده‌اید که «آیا این صدا خوشایند است؟» احتمالا پاسخ چنین سوالی در افراد کمی مثبت است. در ا... ادامه متن
جنگ با سرطان ریه برای اولین بار از طریق فناوری CRISPR
جنگ با سرطان ریه برای اولین بار از طریق فناوری CRISPR

نوامبر 16, 2016بدون دیدگاهتصاویر خیره‌کننده خودروی الکتریکی جگوار را ببینید
تصاویر خیره‌کننده خودروی الکتریکی جگوار را ببینید

نوامبر 15, 2016بدون دیدگاه[اینفوگرافیک] همه‌چیز درباره‌ی نیکولا تسلا؛ پدر الکتریسیته‌ی نوین
[اینفوگرافیک] همه‌چیز درباره‌ی نیکولا تسلا؛ پدر الکتریسیته‌ی نوین

نوامبر 14, 2016بدون دیدگاه
سرگرمی
هایائو میازاکی، استاد ساخت انیمه آخرین فیلمش را می‌سازد
نوامبر 16, 2016در: Hayao Miyazaki, japan, Kemushi no Boro, Olympics 2020 Tokyo, المپیک 2020 توکیو, جدیدترین اخبار, دسته‌بندی نشده, ژاپن, سرگرمی, عمومی, عنوان‌های برگزیده خبر, عنوان‌های برگزیده سرگرمی, فیلم, هایائو میازاکیبدون دیدگاههایائو میازاکی، استاد ساخت انیمه آخرین فیلمش را می‌سازد
هایائو میازاکی، استاد ساخت انیمه آخرین فیلمش را می‌سازد نویسنده: اسماعیل دلخموش ۲۶ آبان ۱۳۹۵–۰۹:۵۷ سال ۲۰۱۳ بود که کارگردان و انیماتور بزرگ ژاپنی هایائو میازاکی اعلام کرد خودش را بازنشسته می‌کند و دیگر فیلم بلندی نخواهد ساخت. استاد مس... ادامه متن
تریلر جدید «Resident Evil: The Final Chapter» را ببینید
تریلر جدید «Resident Evil: The Final Chapter» را ببینید

اکتبر 22, 2016بدون دیدگاه
خودروهای الکتریکی باید در سرعت کم صدا تولید کنند

توسط : محمدرضادر: نوامبر 17, 2016در: Car, Electric Car, Electronic Vehicle, اتومبیل, اتومبیل الکتریکی, اخبار اتومبیل, اخبار خودرو, جدیدترین اخبار, خودرو, خودروی الکتریکی, دسته‌بندی نشده, عمومی, عنوان‌های برگزیده خبر, عنوان‌های برگزیده دانشبدون دیدگاه
خودروهای الکتریکی باید در سرعت کم صدا تولید کنند
خودروهای الکتریکی باید در سرعت کم صدا تولید کنند نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۰۹:۴۰ براساس قوانین جدید خودروهای الکتریکی و هیبریدی در زمان حرکت با سرعت کم باید صدا تولید کنند. ای... ادامه متن

اشتراک
0
توییت
0
اشتراک
0
با این هدست برای گوشی دادن به موسیقی نیازی به موبایل نخواهید داشت

توسط : محمدرضادر: نوامبر 17, 2016در: Vinci, جدیدترین اخبار, دسته‌بندی نشده, عمومی, عنوان‌های برگزیده خبر, هدست, هدست Vinciبدون دیدگاه
با این هدست برای گوشی دادن به موسیقی نیازی به موبایل نخواهید داشت
با این هدست برای گوشی دادن به موسیقی نیازی به موبایل نخواهید داشت نویسنده: مجید نوردوست ۲۷ آبان ۱۳۹۵–۰۸:۳۰ گروهی از افراد در حال ساخت هدست جدیدی هستند که بتوان با آن بدون نیاز به داشتن... ادامه متن

اشتراک
0
توییت
0
اشتراک
0
[اینفوگرافیک] حیات چگونه در زمین بوجود آمد؟

توسط : محمدرضادر: نوامبر 16, 2016در: اینفوگرافیک دانش, پیدایش حیات, حیات, دسته‌بندی نشده, زندگی, علوم زیستی, عنوان‌های برگزیده دانش, عنوان‌های برگزیده منتخب سردبیر, مقاله‌هابدون دیدگاه
[اینفوگرافیک] حیات چگونه در زمین بوجود آمد؟
[اینفوگرافیک] حیات چگونه در زمین بوجود آمد؟ نویسنده: مهدی مومن زاده ۲۶ آبان ۱۳۹۵–۲۱:۰۰ قبلا مقاله‌ای مفصل درباره‌ی چگونگی بوجود آمدن زندگی روی زمین منتشر کرده بودیم. گرچه این سوال که ز... ادامه متن

اشتراک
0
توییت
0
اشتراک
0
وقتی قهرمان‌های Marvel و DC به جان هم می‌افتند

توسط : محمدرضادر: نوامبر 16, 2016در: DC, DC Comics, DC Universe, Marvel, Marvel Comics, Marvel Universe, Marvel vs. DC, جدیدترین اخبار, دسته‌بندی نشده, عمومی, عنوان‌های برگزیده خبر, عنوان‌های برگزیده سرگرمی, کراس‌آور, مارول, مارول در مقابل دی‌سی, مارول کامیکسبدون دیدگاه
وقتی قهرمان‌های Marvel و DC به جان هم می‌افتند
وقتی قهرمان‌های Marvel و DC به جان هم می‌افتند نویسنده: اسماعیل دلخموش ۲۶ آبان ۱۳۹۵–۲۰:۰۰ با شروع به کار «DC» برای ساخت دنیایی سینمایی همانند «Marvel»، به نظر می‌رسد که این دو کمپانی ب... ادامه متن

اشتراک
0
توییت
0
اشتراک
0
چطور سردترین فریزر جهان را انتخاب کنیم؟

توسط : محمدرضادر: نوامبر 16, 2016در: Freezer, refrigerator, استاندارد, جدیدترین اخبار, دانش, دسته‌بندی نشده, عمومی, عنوان‌های برگزیده خبر, عنوان‌های برگزیده دانش, فریزر, مقاله‌ها, یخچالبدون دیدگاه
چطور سردترین فریزر جهان را انتخاب کنیم؟
چطور سردترین فریزر جهان را انتخاب کنیم؟ نویسنده: سعید ابراهیمی ۲۶ آبان ۱۳۹۵–۱۹:۰۰ داستان خرید فریزر تا حالا شده فریزر یا یخچال فریزر جدید سفارش بدهید، پس از نصب و تمیز کردن، دوشاخه‌اش... ادامه متن

اشتراک
0
توییت
0
اشتراک
0
مشاهده مطالب بیشتر
1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

avatar
بحث

جستجو ...

آخرین مطالب
اطلاعات جدید درباره سه مدل آیفون ۸ منتشر شد
اطلاعات جدید درباره سه مدل آیفون ۸ منتشر شد

نوامبر 16, 2016
نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، میعاد‌گاه بهترین‌های خودروسازی
نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، میعاد‌گاه بهترین‌های خودروسازی

نوامبر 16, 2016
اپل کتاب ۳۰۰ دلاری آیفون را معرفی کرد
اپل کتاب ۳۰۰ دلاری آیفون را معرفی کرد

نوامبر 16, 2016
فصل دوم سریال Westworld تایید شد
فصل دوم سریال Westworld تایید شد

نوامبر 16, 2016
چرا ممکن است فروش سامسونگ در آمریکا کاهش پیدا کند؟
چرا ممکن است فروش سامسونگ در آمریکا کاهش پیدا کند؟

نوامبر 16, 2016
آیفون ۷ موجب سوختگی یک زن باردار شد
آیفون ۷ موجب سوختگی یک زن باردار شد

نوامبر 16, 2016
آخرین تصاویر هوآوی P10 که به بیرون درز کرده را ببینید
آخرین تصاویر هوآوی P10 که به بیرون درز کرده را ببینید

نوامبر 16, 2016
مشارکت دیجی‌کالا در جشنواره‌ی کارت‌خوان پککو
مشارکت دیجی‌کالا در جشنواره‌ی کارت‌خوان پککو

نوامبر 16, 2016
نسل بعدی کنکورد تا ۲۰۲۰ به پرواز در می‌آید
نسل بعدی کنکورد تا ۲۰۲۰ به پرواز در می‌آید

نوامبر 16, 2016
مایکروسافت به تیم هوش مصنوعی ایلان ماسک پیوست
مایکروسافت به تیم هوش مصنوعی ایلان ماسک پیوست

نوامبر 16, 2016
Visual Studio برای مک عرضه می‌شود
Visual Studio برای مک عرضه می‌شود

نوامبر 16, 2016
سحابی‌های قلب و روح: تصویر نجومی روز ناسا (۲۶ آبان ۹۵)
سحابی‌های قلب و روح: تصویر نجومی روز ناسا (۲۶ آبان ۹۵)

نوامبر 16, 2016
اپل در ماه قبل ۴۷ هزار اپ را پاک کرده است
اپل در ماه قبل ۴۷ هزار اپ را پاک کرده است

نوامبر 16, 2016
بررسی تفاوت تلویزیون‌های خانگی با نمایشگرهای اسمارت ساینیج سامسونگ
بررسی تفاوت تلویزیون‌های خانگی با نمایشگرهای اسمارت ساینیج سامسونگ

نوامبر 16, 2016
سوپر ماریو یک ماه دیگر به آیفون و آیپد می‌آید
سوپر ماریو یک ماه دیگر به آیفون و آیپد می‌آید

نوامبر 16, 2016
سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری اینتل برای ساخت اتومبیل خودران
سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری اینتل برای ساخت اتومبیل خودران

نوامبر 16, 2016
گلکسی نوت ۷ سال آینده دوباره به بازار می‌آید؟
گلکسی نوت ۷ سال آینده دوباره به بازار می‌آید؟

نوامبر 16, 2016
با این اپلیکیشن عکس‌های قدیمی‌تان را اسکن کنید
با این اپلیکیشن عکس‌های قدیمی‌تان را اسکن کنید

نوامبر 16, 2016
مدل جدید گلکسی A7 ضد آب خواهد بود
مدل جدید گلکسی A7 ضد آب خواهد بود

نوامبر 16, 2016
کانال تلگرام
کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی دی خرید اینستاگرام فروشگاه دی خرید فال حافظ دی خرید
آخرین مطالب
اخرین
اخرین نظرات
دی خرید مگ: نینیتندو سویچ صفحه نمایش دوم ندارد
دی خرید مگ: نینیتندو سویچ صفحه نمایش دوم ندارد

اکتبر 24, 2016
دی خرید مگ: مردم اتومبیل‌های خودران را اذیت می‌کنند
دی خرید مگ: مردم اتومبیل‌های خودران را اذیت می‌کنند

نوامبر 01, 2016
دی خرید مگ: فقط سهام توییتر به رییس جمهوری ترامپ روی خوش نشان داد
دی خرید مگ: فقط سهام توییتر به رییس جمهوری ترامپ روی خوش نشان داد

نوامبر 10, 2016
امکان خرید آستون مارتین جیمز باند برای همه فراهم شد
امکان خرید آستون مارتین جیمز باند برای همه فراهم شد

نوامبر 15, 2016
دی خرید مگ: شکست بزرگ نینیتندو؛ تولید Wii U متوقف شد
دی خرید مگ: شکست بزرگ نینیتندو؛ تولید Wii U متوقف شد

نوامبر 02, 2016
فرم ورود

پرونده, محمدرضا ویرایش مشخصات من خروج
خبر نامه
خبر داغ رو تو ایمیلت دریافت کن

ایمیل خودتان را وارد کنید ...
مشترک
سـلایدر
Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرد
Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرد
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردند
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردند
مانیتور جدید BenQ گیمرهای حرفه‌ای را هدف قرار داده است
مانیتور جدید BenQ گیمرهای حرفه‌ای را هدف قرار داده است
ایکس‌باکس ۱۵ ساله شد؛ گیمرها آمار جالبی ثبت کردند
ایکس‌باکس ۱۵ ساله شد؛ گیمرها آمار جالبی ثبت کردند
آیا HTC در حال ساخت گوشی HTC One X10 است؟
آیا HTC در حال ساخت گوشی HTC One X10 است؟
Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرد
Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرد
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردند
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردند
اخبار تصویری
ژاپنی‌ها گودال ۳۰ متری وسط خیابان را در دو روز صاف کردندمانیتور جدید BenQ گیمرهای حرفه‌ای را هدف قرار داده استایکس‌باکس ۱۵ ساله شد؛ گیمرها آمار جالبی ثبت کردندآیا HTC در حال ساخت گوشی HTC One X10 است؟Stelvio؛ سریع‌ترین SUV دنیا را آلفا رومئو معرفی کرداپلیکیشن آمازون کاربران را شگفت‌زده کردخودروهای الکتریکی باید در سرعت کم صدا تولید کنندکفش جدید نایکی با قیمت ۷۲۰ دلار راهی بازار می‌شودسایوز در برابر ابرماه: تصویر نجومی روز ناسا (۲۷ آبان ۹۵)گوشی هواوی P10 اوایل سال ۹۶ راهی بازار می‌شودنوکیا و سونی در زمینه‌ی واقعیت مجازی با هم همکاری می‌کنندمایکروسافت به بنیاد لینوکس پیوست
کانال تلگرام
کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی دی خرید زندگینامه بزرگان مدرسه عکاسی موبایل اینستاگرام فروشگاه دی خرید APOD
گوگل پلاس فروشگاه مگ دی خرید راهنمایی خرید گوگل پلاس فروشگاه مگ دی خرید نقد وبررسی کالای دیجیتال گوگل پلاس فروشگاه مگ دی خرید دی خرید مگ دانش دی خرید مگ خودرو دی خرید مگ دی خرید مگ بازی دی خرید مگ بازی دی خرید مگ بازی دی خرید مگ بازی دی خرید مگ بازی دی خرید مگ بازی دی خرید مگ بازی دی خرید مگ بازی دی خرید مگ