نتایج جستجو : من ناصر حجازی هستم - 3 مطلب

95/05/4 08:36
موسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم , jamejamCPI
در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر بستری نیما طباطبایی و امتناع تیم پزشکی از انجام جراحی بر روی این مستندساز و کارگردان مستند "من ناصر حجازی هستم"، مدیرعامل بیمارستان بهمن، ضمن تکذیب این گفته‌ها، اعلام کرد که به دلیل عدم حضور جراح حاذق بیمارستان، آقای طباطبایی با آمبولانس ویژه به بیمارستان ایرانمهر منتقل شد و تمام مستندات درباره اقدامات تشخیصی و انتقالی این کارگردان کشومان موجود است.
99
2
95/02/13 17:25
دانشگاه آزاد اسلامی  واحد اصفهان خوراسگان , khuisf.ac.ir
فیلم سینمایی " من ناصر حجازی هستم ... " با همراهی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن و با استقبال گسترده دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) اكران شد.
در این برنامه طی مراسمی با شكوه، از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) و دو باشگاه ذوب آهن و سپاهان در حضور مدیران و پیشكسوتان ورزش اصفهان و دانشجویان، از خانواده ناصر حجازی و عوامل تولید و ساخت فیلم زندگی وی، تجلیل شد و یاد و نام بهترین دروازه بان قرن آسیا گرامی داشته شد.
در این مراسم كه بهناز شفیعی، همسر ناصر حجازی، سعید رمضانی، داماد خانواده حجازی و نماینده آنها در فیلم، امیر رفیعی تهیه كننده، نیاز افشین كیا، سرمایه گذار و نیما طباطبایی، كارگردان، حضور داشتند، از دیگران مدیران برجسته شهر اصفهان نیز تقدیر به عمل آمد.
در این برنامه از دكتر احمدعلی فروغی ابری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان)،دكتر رضا اسماعیلی معاون فرهنگی دانشجویی،از گروه سینماهای هنر و تجربه، سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان، مدیریت روابط عمومی باشگاه سپاهان اصفهان، حامیان برگزاری مراسم و همچنین مجید زارعی هوادار باشگاه ذوب آهن و دوستدار ناصر حجازی كه در برپایی و اجرای مراسم نقش مهمی داشتند، قدردانی شد.
همچنین از حمیدرضا بابایی دروازه بان سابق و دوست داشتنی فوتبال ایران كه در گذشته شاگرد ناصر حجازی بوده است و در طول سفر همواره كنار خانواده حجازی و همراه آنها بود، تشكر ویژه شد.
94/06/29 16:31
جوان ایرانی , irjavan.com
اکران مستند “من ناصر حجازی هستم” با حضور اهالی سینما و ورزش
√ بــرای مشاهده ادامه عکس ها کــافی ست روی لینک ▼▼ زیر کلیک کنید√