نتایج جستجو : فناوری نانو - 32 مطلب

97/02/6 10:17
تغییر , change
[https://www.aparat.com/v/YE85g]
99
96/09/27 15:02
  , amir_bf1400
بدون تردید، آینده صنعت مد دنیا با فناوری گره خورده است و برندهایی که به این نکته مهم توجه کنند، همچنان در صدر بازارهای جهان حضور خواهند داشت.

مگ وب – در وضعیت خرده فروشی فعلی، کسب و کارها اغلب بر شبکه های اجتماعی و پلت فرم های تجارت الکترونیک (e-commerce) متمرکز هستند؛ اما استفاده از جنبه های مختلف فناوری می تواند علاوه بر کمک به رشد بیشتر، به درک بهتر (خواست) مشتریان از سوی تولیدکنندگان نیز کمک می کند.

صنعت مد، نیازمند رهبرانی جسور و با شهامت است که بتوانند از فرصت های ممتازی که دنیای فناوری در اختیار آنها قرار داده است، بدرستی استفاده کنند.
96/07/4 15:31
شرکت فرزانه آرمان  , fartest
ابتدا جلسه آموزش تئوری سنتز نانوذرات طلا به روش کلوئید با دستگاه طیف‌سنج مرئی – فرابنفش توسط خانم هادیان (دانشجوی دکتری بیوفیزیک) برگزار شد.
پس از آن کارشناسان و اعضای شرکت کننده از کانون برگزیدگان، به سه گروه و چهار زیر گروه تقیسم‌بندی شدند. هریک از گروه‌ها برای کار و آشنایی با یکی از دستگاه‌های آزمایشگاهی و هریک از زیرگروه‌ها برای انجام آزمایش و سنتز نانوذرات طلا به فعالیت پرداختند.

در این روند نمایندگانی از شرکت‌های سازنده دستگاه‌های آزمایشگاهی از جمله شرکت نانوسیستم پارس، توسعه فناوری مافوق صوت، فرزانه آرمان، پارس نهند، یارنیکان صالح، نانوآزما، ویراتجارت بکر، پیام آوران نانوفناوری فردانگر در محل برگزاری جلسات حضور یافته و در مورد تجهیزات ساخت خود برای کارشناسان توضیح دادند. همچنین شرکت‌ الماس‌واره دانش (با نام تجاری تماد کالا) تهیه مواد و شیشه آلات آزمایشگاهی را برعهده داشت.

در ادامه جناب آقای جواد معتمدی کارشناس اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پژوهش‌سرای فضیلی حضور یافته و از روند برگزاری دوره و کارگاه‌های آموزشی بازدید کرد.

پس از انجام آزمایش سنتز نانوذرات طلا و کار با دستگاه طیف‌سنج و همچنین آموزش دستگاه‌های انفجار الکتریکی سیم، التراسونیک، اسپین‌کوتر، الکتروریسی، اسپاترینگ، سانتریفیوژ دور بالا، حمام مافوق صوت روز دوم دوره به پایان رسید.

در هر یک از مراحل آموزش در این دوره امکان کار عملی، سنتز نانوذرات طلا و کار با هر یک از دستگاه‌ها برای همه افراد وجود داشت. ضمناً کارشناسان و شرکت کنندگان در هنگام انجام آزمایش‌ها توسط مدرسان ارزیابی شدند که در نتیجه نهایی برای دریافت گواهی این دوره موثر خواهد بود.

منبع: http://nanoclub.nano.ir
96/05/23 11:56
  , amir_bf1400
محققان دانشگاه “اوهایو” آمریکا با استفاده از فناوری نانو موفق به ابداع دستگاهی شدند که می‌تواند در عرض کمتر از یک ثانیه بافت‌های آسیب دیده را ترمیم کند.
بیشتر بخوانید :
95/12/7 15:53
نانوسان , nanosun
95/06/23 09:32
الکترون 360 , ELECTRON360
FETTOY 2.0 مجموعه ای از کدهای متلب میباشد که به شبیه سازی پویش بالستیک الکترون در ترانزیستورهای مرسوم MOSFET و NanoWire MOSFET و CNT MOSFET میپردازد.
دانلود در لینک زیر
http://electron360.ir/1395/06/21/67
95/04/21 17:54
نانوسان , nanosun
اخیرا محصولاتی با عنوان نانوسان (Nanosun)، توسط فروشگاه‌‌های متفرقه عرضه شده است که ارتباطی با پایگاه اینترنتی نانوسان (nanosun.ir) ندارد و ادعاهای مطرح شده در خصوص کارکرد و قابلیت‌های این محصولات به هیچ وجه مورد تایید این مجموعه نیست.
متن کامل این اطلاعیه را در سایت نانوسان بخوانید:
http://nanosun.ir/blog/post/Fa/2-23-1-1-47-0
95/02/19 15:59
نانوسان , nanosun
همزمان با برگزاری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و در راستای تسهیل در دسترسی دانش‌آموزان، دانشجویان و پژوهشگران به منابع علمی و آموزشی فناوری نانو، «نمایشگاه مجازی کتاب فناوری نانو» در سایت نانوسان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه مجازی بیش از ۱۵۰ عنوان از کتاب‌های مرتبط با این فناوری با شرایط ویژه در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت نانوسان مراجعه کنید
94/12/26 12:04
نانوسان , nanosun
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام با ۵۰درصد تخفیف، به سایت نانوسان مراجعه کنید.
94/12/20 09:17
نانوسان , nanosun
نانوسان به مناسبت نزدیک شدن به سال جدید، از تاریخ ۱۷ تا ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۴، با برگزاری «جشنواره نوروزی» محصولات خود را با شرایط ویژه و به همراه هدایایی ارزشمند به علاقمندان فناوری نانو تقدیم می‌کند. قبل از اینکه به معرفی هدایای نورزوی نانوسان برسیم؛ یادآوری می‌کنیم که در فروشگاه اینترنتی نانوسان بیش از ۱۵۰ عنوان از کتب عمومی و تخصصی فناوری نانو با ۴۰ درصد تخفیف (با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) در دسترس قرار دارد. همچنین نرم‌افزار‌های علمی و آموزشی و محصولات مصرفی فناوری نانو نیز با ۱۰ درصد تخفیف در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شوند.
94/11/14 12:41
نانوسان , nanosun
همه ما در مواجهه با یک فضای جدید با سوالی تکراری روبه‌رو می‌شویم: «از کجا شروع کنم؟».
بسیاری از کسانی که قصد دارند رشته تحصیلی آینده خود را انتخاب کنند، یا برای دست‌یابی به شغل مطلوب‌شان به دنبال کسب دانش و مهارت در حوزه‌ی جدیدی هستند؛ همین‌طور متخصصانی که می‌خواهند با بهره‌گیری از فناوری‌های جدید کسب‌و‌کارشان را توسعه دهند، یا افرادی که به واسطه علاقه‌مندی شخصی،‌ به سراغ حوزه‌های جدید علم و فناوری می‌روند؛ به احتمال زیاد سری هم به دنیای فناوری نانو می‌زنند تا بررسی کنند این فناوری تا چه حد می‌تواند پاسخگوی نیاز‌هایشان باشد.
اگر شما هم در یکی از این شرایط قرار دارید، مطالعه این مطلب ‌می‌تواند به شما برای انتخاب شیوه صحیح ورود به دنیای فناوری نانو کمک کند.
94/11/12 16:20
نانوسان , nanosun
با ثبت سفارش اینترنتی از ۱۰ تا ۱۶ بهمن‌ماه، در جشنواره زمستانی نانوسان شرکت کنید!
⬅️ ۴۰ درصد تخفیف برای کتاب‌های فناوری نانو
⬅️ ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف برای نرم‌افزار‌های آموزشی فناوری نانو
⬅️ ۱۰ درصد تخفیف برای محصولات مصرفی فناوری نانو
و
⬅️ ۲ عدد ماسک نانوالیاف؛ هدیه نانوسان برای همه سفارش‌‌ها
⬅️ ماگ با طرح اختصاصی فناوری نانو؛ هدیه نانوسان برای سفارش‌های بیش از ۱۰۰ هزار تومان
94/11/8 13:59
نانوسان , nanosun
به منظور تأمین نیروی متخصص مورد نیاز در امر ترویج و آموزش مفاهیم فناوری نانو، و همچنین در راستای افزایش توان علمی و آموزشی مدرسان فناوری نانو، دهمین آزمون توانمندی تدریس فناوری نانو پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود. این آزمون با هدف ارزیابی توانمندی علمی و مهارت آموزشی داوطلبان در زمینه انتقال مفاهیم علوم و فناوری نانو برگزار می‌گردد.
این آزمون توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار خواهد شد. خبر کامل این آزمون را در سایت نانوسان مطالعه کنید.
+ دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون قبلی را از سایت نانوسان می‌توانید رایگان دانلود کنید.
94/10/23 15:51
نانوسان , nanosun
به نظر می‌رسد در حال حاضر تولید محصولات مصرفی فناوری نانو ایرانی وارد فصل جدیدی شده است. تدوین استاندارد‌ها و تصویب سازوکارهای اعطای تاییدیه‌های فنی از سوی مراجع ذی‌صلاح در حوزه فناوری نانو از یک سو، و افزایش سطح مهارت و تجربه تولید‌کنندگان ایرانی از سوی دیگر، موجب شده تا محصولات مصرفی با کیفیت و متمایزی با بهره‌مندی از فناوری نانو تولید شوند.
94/10/15 15:31
نانوسان , nanosun
برای فعالیت در هر شاخه‌ای از کسب و کار باید ادبیات و فضای آن را بشناسیم و با شناخت وارد آن حوزه از تجارت شویم. این موضوع در رابطه با کسب و کارهای دانش‌بنیان حساس‌تر هم هست! ۵ گام اساسی برای ورود به دنیای کسب و کار فناوری نانو را در سایت نانوسان می‌توانید مطالعه کنید.
94/09/27 01:07
نانوسان , nanosun
به آخرین روزهای پاییز ۱۳۹۴ نزدیک می‌شویم و کم‌کم باید برای خداحافظی با پاییز هزار رنگ آمده شویم؛ پاییزی که برای خودش زمستان مفصلی هم بود!
با هدف پاس‌داشت روز پژوهش و برای آخرین روزهای پاییز ۱۳۹۴ و با توجه به نزدیک شدن به امتحانات پایان ترم مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها و برای تامین و توزیع بهتر منابع ششمین مسابقه ملی فناوری نانو و هفتمین المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو، طرح «از روز پژوهش تا شب یلدا» را در فروشگاه اینترنتی نانوسان اجرا خواهیم کرد. در این طرح کاربران با هر سفارش اینترنتی که از روز پژوهش تا شب یلدا (۲۵ تا ۳۰ آذر) در سایت نانوسان ثبت کنند، هدایای متنوعی را از طرف نانوسان دریافت خواهند کرد که شرح این هدایا را در ادامه می‌توانید ملاحظه کنید:
- به همراه هر سفارش اینترنتی یک هدیه (مجموعه فیلم از دانشجویی تا کارآفرینی) از طرف نانوسان به همراه کالاهای خریداری شده ارسال خواهد شد.
- به کاربرانی که مبلغ سفارششان بیش از ۷۰هزار تومان باشد، علاوه بر هدیه بالا، اشتراک یک ساله نسخه چاپی ماهنامه فناوری نانو اهدا خواهد شد. (برای آشنایی با ماهنامه فناوری نانو اینجا کلیک کنید)
- به کاربرانی که مبلغ کالاهای سبد خریدشان بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان باشد، علاوه بر هدیه نانوسان و اشتراک رایگان یک‌ساله ماهنامه فناوری نانو، ۵۰هزار تومان تخفیف داده خواهد شد.
برای بهره‌مندی از تخفیف‌ها و هدایای یاد شده، فقط تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه، ۳۰ آذر (شب یلدا) فرصت دارید.
در نظر داشته باشید که تمامی کتاب‌های ارائه شده در سایت نانوسان با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو با تخفیف ۴۰ درصد به فروش می‌رسد.
برای اطلاع از تخفیف‌ها، رویدادها و اخبار مرتبط با فناوری نانو، نانوسان را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.
94/09/16 12:45
نانوسان , nanosun
روز دانشجو، روز فکرهای خلاق، اندیشه‌های نو و لحظه‌های پرانرژی را به همه دانشجویان عزیز تبریک می‌گوییم و امیدواریم که روز به روز برای رسیدن به هدف‌های ارزشمند خود مشتاق‌تر و پرتلاش‌تر باشند!
به مناسبت این روز گرامی، به همراه سفارش‌هایی که در روز ۱۶ آذر در سایت نانوسان ثبت می‌شوند، «مجموعه فیلم از دانشجویی تا کارآفرینی» را به عنوان هدیه ارسال می‌کنیم. در این مجموعه ارزشمند مباحث گوناگونی از قبیل کارآفرینی، تجاری‌سازی، انتخاب هدفمند موضوع پایان‌نامه، مالکیت فکری و... توسط اساتید با تجربه آموزش داده شده است.
برای مشاهده محصولات و ثبت سفارش به سایت نانوسان مراجعه کنید:
www.nanosun.ir
94/07/26 15:42
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
19
5
5
94/03/31 12:22
 علم و صنعت نانوسان شرکت , nanosunco
[https://www.aparat.com/v/kT0Or]
• عدم نیاز به برف پاک کن در هنگام بارش برف و باران
• شفافیت آئینه و شیشه ها با دید بسیارعالی در هنگام رانندگی و بارندگی
• حذف کامل شوینده های شیمیایی و اسیدی
• تمیز کردن آسان در مقابل فضولات اسیدی پرندگان، حشرات شیره درختان و غیره جهت آشنایی بیشتر با محصولات شرکت علم وصنعت نانو سان به سایت مراجعه نمایید
www.nanosunco.com
اعطای نمایندگی محصولات در سراسر کشور