نتایج جستجو : فروشگاه اینترنتی - 978 مطلب

97/05/25 19:07
خانومی ارشادی , khanumi68
99
97/05/25 19:07
خانومی ارشادی , khanumi68
97/05/25 19:06
خانومی ارشادی , khanumi68
97/05/18 01:08
امیرعلی  پ , aminferoz
[https://www.aparat.com/v/leEWC]
97/05/12 12:46
امیرعلی  پ , aminferoz
97/05/8 15:56
ایده برتر , 73027
شرکت T-Mobile با استفاده از FamilyMode T-Mobile که شامل نرم افزار و یک گجت برای فیلتر کردن و یا قطع اینترنت است، سیستم جدیدی را برای والدینی که به دنبال مدیریت فعالیت های اینترنتی کودکان خود هستند، معرفی کرد.

با این سیستم، می توان چه در منزل و چه در بیرون از خانه، برنامه ها، بازی ها و سرویس های مختلفی که کودکان از آنها استفاده می کنند را کنترل نمود.


FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.

FamilyMode به یک اپ و یک دستگاه خانگی وابسته است. برنامه به والدین کمک اجازه می دهد تا مدت زمان استفاده روزانه را محدود کنند، محتوا و برنامه های خاص را فیلتر نمایند و محدودیت دسترسی به اینترنت را بر روی گوشی و تبلت کنترل نمایند.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.این مطلب را از دست ندهید: استیکرهای نظرسنجی استوری در بروزرسانی جدید اینستاگرامFamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند. این سیستم علاوه بر این، مکان دقیق و لحظه ای دستگاه را اطلاع می دهد و اجازه می دهد تا تاریخچه استفاده از برنامه ها و اینترنت بررسی شود. برای مثال، آیفون کودک می تواند به گونه ای عمل کند که فقط در ساعات خاصی در روز فعال باشد.

ساعاتی که می بایست خاموش شود، مانند زمان شام و یا مدت زمان خوابیدن تا بیدار شدن، می تواند گوشی را از دسترس خارج نماید. محدودیت زمانی نیز می تواند برای برنامه ها و بازی های خاص نیز اعمال شود.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.این مطلب را از دست ندهید: دستیار جدید گوگل، قبل از اینکه سوال بپرسید پاسخ می دهدیک راه ساده دیگر نیز وجود دارد تا بتوان دسترسی به اینترنت را قطع کرد و یا فعالیت خانواده در سطح اینترنتی را مانیتور کرد.

همچنین FamilyMode قادر است تا چندین صفحه نمایش را پشتیبانی نماید. نسخه اندرویدی و iOS این برنامه در دسترس است و می تواند چه بر روی wifi و چه اینترنت سیم کارت مورد استفاده قرار گیرد.علاوه بر این، گجت خانگی و اختیاری FamilyMode Home Base نیز وجود دارد که می توان ارتباط اینترنت منزل را کنترل کرد.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.این دستگاه شبیه یک جعبه کوچک است که در بین مودم و دستگاه های متصل به آن قرار می گیرد. این دستگاه از WiFi b/g/n پشتیبانی می کند و یک باتری بکاپ نیز دارد که تا 2.5 ساعت می تواند شارژ نگه دارد.

استدلال T-Mobile برای FamilyMode این است که رقبای سیستم کنترل خانواده، همه مسیرهایی که کودکان آنلاین هستند را پوشش نمیدهند.

برای مثال، برخی از سیستم ها تنها بر روی اینترنت سیم کارت فعالند و با wifi کار نمی کنند؛ برخی نیز تاریخچه فعالیت های کودکان را نشان نمی دهد.FamilyMode شرکت T-Mobile به والدین قول داد تا کنترل اینترنت برای کودکان را بهتر کند.شرکت T-Mobile برنامه FamilyMode را ماهیانه 10 دلار در اختیار افرادی قرار می دهد که در T-Mobile ONE و یا Simple Choice اشتراک دارند.

علاوه بر این، این برنامه برای مشتریان تجاری نیز با 12 خط یا کمتر قابل دسترس است. درباره گجت Home Base نیز قیمتی در حدود 100 دلار تعیین کرده است اما در ابتدای عرضه آن تا 20 دلار تخفیف دارد.

برای اطلاع از اخبار روز تکنولوژی به سایت ایده برتر مراجعه نمایید.

97/04/28 16:56
امیرعلی  پ , aminferoz
97/04/22 11:51
امیرعلی  پ , aminferoz
فروش صنایع دستی گردشگری سنتی
لوازم دیجیتال
کتاب
قطعات کامپیوتر
97/04/4 21:20
موفقیت دیجیتالی , Digitali
برای شروع کسب و کار اینترنتی اولین سوال این می باشد که چه محصولاتی را می توانم از طریق اینترنت به فروش برسانم
تقریبا می شود گفت که هیچ محدودیتی در فروش نوع محصولات در اینترنت ندارید. از کالاهای دانلودی گرفته تا یخچال و لپ تاپ و … امروزه در کشور خودمان به فروش می رسد. قبل از هر چیز باید خدمت شما دوستان خوبم بگم که خیلی مهم نیست که چه چیزی می خواهید بفروشید! مهم این است که چگونه می خواهید بفروشید.

یک نیاز را شناسایی کنید
ببینید چه نیازی را می توانید از طریق اینترنت به خوبی برطرف کنید. مثلا قبلا افرادی برای خرید و فروش خودرو و … از طریق روزنامه نیازمندی های همشهری اقدام می کردند. البته نیازمندی های همشهری برای تمام اصناف مناسب می باشد اما بخش خرید و فروش خودرو این روزنامه همیشه داغ می باشد. این روزنامه در این بخش یک تنه جلو میرفت و هیچ رقیبی در حد خودش نداشت. چند سالی می باشد که سایت باما راه اندازی شده است. سایت باما چه کاری انجام می دهد؟ این سایت یک نیازمندی آنلاین خودرو می باشد. ایده خیلی ساده بود و این ایده تکراری سالیان سال توسط همشهری اجرا میشد و این سایت تنها این ایده را در اینترنت اجرا کرد و با سرعت باورنکردنی پیشرفت کرد. البته من در عنوان این مقاله نوشتم که در اینترنت چه محصولاتی بفروشیم؟ اما در این بخش یک نمونه خدماتی را مثال زدم تا دید شما باز شود.
############################
ادامه مطلب درلینک زیر >>>>>>>>>>>>>>

لطفا به اشتراک بگذارید . سپاسگزارم . ( L I M A N )
3
2
5