نتایج جستجو : عمل بینی - 124 مطلب

96/05/23 17:39
جراحی بینی دکتر حسنانی , doctorHosnani.com
تامپون کردن بینی در این شکل نشان داده شده است. تامپون هایی که امروزه استفاده می شود کوچک بوده و برداشتنشان دردناک نیست. این مینی تامپون ها به منظور جلوگیری از خونریزی بینی استفاده می شوند و فردای روز جراحی از بینی خارج می شوند.
برای مشاهده ادامه مطلب، از لینک درج شده در زیر بازدید نمایید.
99
96/05/7 16:06
جراحی بینی دکتر حسنانی , doctorHosnani.com
جراحی بینی ترمیمی انجام شده است. عمل قبلی توسط جراح دیگری انجام شده است. نتیجه جراحی طبیعی است. سایز بینی کوچک شده است. طول بینی کاهش داده شده است. اندازه سوراخ های بینی کاسته شده است. به نوک بینی شکل بهتری داده شده است. افتادگی بیش از اندازه پایه تیغه بینی بازسازی و اصلاح شده است.
برای مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل بیشتر از لینک درج شده در زیر بازدید نمایید.
96/05/7 16:00
جراحی بینی دکتر حسنانی , doctorHosnani.com
استحمام بعد از عمل جراحی بینی. در این شکل، اسپلینت بینی با رنگ زرد مشخص شده است، روش صحیح شستشوی موها بعد از جراحی: روی صندلی بنشینید، سر خود را به عقب خم کنید و یک نفر دیگر موهایتان را بشوید.
برای مشاهده ادامه مطلب، از لینک درج شده بازدید نمایید.
96/04/16 15:39
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
رئیس انجمن راینولوژی ایران مطرح کرد: شکستگی بینی کودکان را حتما درمان کنید.

... ادامه مطلب در لینک زیر ...
کامنت بنویسید...
رضا حسامی , pako9
سه شنبه 27 تیر ، 10:15
سپاس
ادامه
95/09/15 09:24
نسیم محمدی , nasimfun18
در طول تاریخ بشریت تمام انسان ها و به ویژه زنان و دختران به دنبال راهی برای افزایش زیبایی خود بوده اند و به همین جهت هر روزه نوع جدیدی از عمل های زیبایی به وجود آمده اند که البته بعضی از آنها هزینه های گزافی نیز دارند.

ادامه مطلب درلینک زیر:
95/07/22 19:09
دکتر پیام واردی , drvaredi
شستشو بینی

پس از عمل زیبایی بینی انجام نکاتی برای مراقبت از بینی الزامی است. رعایت آن ها کمک زیادی به بهبود بیمار کرده و باعث می شود ورم بینی زودتر رفع گردد یکی از این نکات پس از جراحی بینی باید صورت پذیرد شستشو بینی با محلول شست و شو است .

برای شستشو بینی راه حل های متعددی وجود دارد اما پزشکان معمولا شستشو بینی با سرنگ را توصیه می کنند که این روش هم بسیار آسان است و هم اینکه نسبت به سایر روش های شستشو بینی بهتر می باشد . در صورتی که پس از عمل جراحی زیبایی بینی جراح در داخل بینی شما تامپون یا مش بگذارد معمولا این مش پس از ۳ روز خارج می شود و پس از خروج آن می توانید به آرامی شستشو بینی با سرم را شروع نمایید و اگر هم از ابتدا مش داخل بینی شما نیست می توانید به آرامی از روز سوم پس از جراحی بینی شستشو بینی را شروع نمایید.
نحوه شستشو بینی

نحوه شستشو بینی بعد از عمل بینی معمولا پس از یک هفته از انجام عمل جراحی بینی می باشد و در هفته اول جراحی ، شستشو بینی با استفاده از قطره چکان یا اسپری بینی صورت می گیرد.

شستشو بینی با سرم شستشو باعث کاهش ورم مخاط داخل بینی و خارج شدن لخته‌های خون و ترشحات داخل بینی می‌شود و سبب بهبود تنفس و کاهش گرفتگی بینی می‌شود .محلول شستشو بینی سدیم کلراید ۹/۰ می باشد که این محلول از ۹/۰ درصد نمک حل شده در آب می باشد و سپس با استفاده از یک سرنگ ۱۰ سی سی آن را داخل بینی کرده و بینی را شست و شو دهید . معمولا پزشکان توصیه می کنند که به مدت زمان تقریبی ۳ الی ۴ ماه بینی را با محلول شست و شو دهند که در ماهای نخست انجام شستشو بینی از کیپ گشتن بینی جلوگیری می کند.

انجام به موقع و مرتب شستشو بینی با سرم حتما باید توسط بیمار جدی گرفته شود و روزانه چند بار تکرار گردد. عدم انجام شستشو بینی باعث می شود لخته های خون که در انتهای زمان جراحی در بینی شما ایجاد شده اند و نیز ترشحات بینی به مدت زیاد در بینی بمانند و نه تنها باعث ایجاد گرفتگی بینی و اختلال تنفس از بینی و کاهش حس بویایی می شود بلکه ممکن است این مواد تجمع یافته در داخل بینی عفونی شوند و باعث ایجاد بوی بد در بینی شود و تنفس بیمار بد بو شود و این عفونت با گسترش بیشتر می تواند باعث ایجاد موکوزیت یا التهاب مخاط که با درد داخل بینی همراه است گردد.
95/07/22 19:08
دکتر پیام واردی , drvaredi
اعتماد به نفس و جراحی بینی

عمل زیبایی بینی میتواند تاثیرات مثبتی بر روحیات فرد در برخورد با دیگران و قرار گیری در جامعه داشته باشد، ارتباط مستقیمی با زیبایی در رفتار های فردی وجود دارد از این رو بسیاری از افراد برای کسب رضایت مندی بیشتر در خانواده و جامعه این عمل جراحی را انجام می دهند .

به طور کلی افرادی که مشکل تنفس از راه بینی دارند و نیز قوز بینی آنها بزرگ است و یا افرادی که بینی کج دارند که این مساله باعث افت اعتماد به نفس آنها شده ، افراد مناسب جهت عمل زیبایی بینی هستند و نتیجه عمل آنها خوب خواهد شد . بعد از عمل این افراد از روحیه خوبی برخوردار خواهند بود.

بدست آوردن موفقیت در تشکیل زندگی زناشویی و یا موفقیت در کار و نیز اعتماد به نفس در برخورد اجتماعی و نیز در جلب رضایت خانواده و دوستان از دلایلی است که افراد را برای انجام عمل زیبایی بینی ترغیب می کند . اما باید به این نکته توجه کنید که عمل زیبایی بینی مشکلات خانوادگی یا انتظارات بی جا مشتریان را برطرف نخواهد کرد و همچین بیمار را باید از انجام عمل منصرف نمود.

عمل جراحی بینی برای افرادی که دچار وسواس های فکری یا خود شیفتگی کاذب هستند توصیه نمی شود زیرا نتیجه ی عمل هرچقدر هم که خوب و موفق باشد باعث ایجاد رضایتمندی در فرد نخواهد شد . بسیاری از افرادی که از ظاهر خود رنج می برند با انجام عمل زیبایی بینی تا حد زیادی احساس رضایت کرده و اعتماد به نفس بیشتری برای حضور در جامعه و محیط های اجتماعی کسب نموده اند .

فردی که داوطلب جراحی زیبایی پلاستیک بینی است باید از نتیجه عمل انتظار واقع بینانه ای داشته باشد و تحت فشار دیگران و یا رقابت با اطرافیان نبوده باشد.دیگر آن که انتظار تغییرات زیادی را در بهبود روابط فردی و اجتماعی پس از انجام عمل خود نداشته باشد. به عبارت دیگر جراحی زیبایی بینی ممكن است باعث رفع مشکلات خانوادگی و شخصی فرد نشود.

قبل از اینکه تصمیم به عمل جراحی بگیرید سعی کنید با پزشک مشورت کنید و از او بخواهید تا با شما در رابطه به نوع بینی و نیز نحوه ی عمل بینی صحبت کند.