نتایج جستجو : شبکه های اجتماعی - 297 مطلب

96/05/12 13:58
طراحی سایت مشهد , sitemashhad.ir
واقعیت این است که رسانه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کنند. مثلا در فیسبوک ، به اشتراک میگزاریم ، در اینستگرام به نمایش میگزاریم ، مشاغل و کارکنان را در لینکدین پیدا میکنیم. در یوتیوب تماشا می کنیم. دائما توییت و ریتوییت می کنیم.

رسانه های اجتماعی را میخواهیم یا نه؟
99
96/04/22 18:47
فصلنامه ره آورد نور , rahavardnoo
چکیده
در عصر کنونی، با گسترده شدن مطالعات ارتباطی و افزایش دانش بشری، می توان از روش هایی برای القای مفاهیم به مخاطبان بهره بُرد. در این بین، ابزارهایی چند نیز به منظور مخدوش نمودن ساحت دین گسترش یافته و ویژگی های بی نظیر شبکه های اجتماعی هم به آن ابعاد تازه ای داده است. روشن است، شناخت روش های تبلیغاتی که دشمنان دین از آن بیشتر بهره می گیرند، کمک شایانی به یافتن راهکارهای مقابله به آن می نماید.
بررسی روش های مورد استفاده دشمنان در تبلیغات ضدّ دین، نشان می دهد که بیشتر این شیوه ها حول محور ایجاد غفلت با استفاده از فنون رسانه ای می چرخد. بنابراین، پایه اصلی در راهکارهای مقابله با این حملات، شفاف نمودن مسئله است؛ به گونه ای که مخاطب بتواند به خوبی حق را از باطل تشخیص دهد. در نتیجه، هرچه سواد رسانه ای در بین مخاطبان دین‌دار افزایش یابد، امکان گرفتار شدن آنها در دام تبلیغات ضدّ دینی کمتر خواهد بود.
جهت مطالعه ادامه مقاله به لینک زیر مراجعه نمایید:
96/04/10 11:19
خبر آنلاین , khabar.online
■ برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید
10
2
18
96/03/21 06:36
احسان چهری  , ehsanchhry
ماستدون (Mastodon) یک شبکهٔ اجتماعی آزاد و کدباز است. یک جایگزین غیرمتمرکز برای شبکه‌های تجاری، که نمی‌گذارد ارتباط‌های شما را یک شرکت در انحصار خود بگیرد
96/03/8 13:11
دهه شصتی ها , 1060club
من وب سایت دارم نمیدونم چطور مطالبم را منتشر کنم
○ کاربران گرامی : جزییات خبر در لینک زیر [ ▼▼ ]
96/02/13 14:20
اختبار , EkhtebarCloob
پایگاه خبری اختبار را در شبکه های اجتماعی پیگیری کنید:
کانال تلگرام: https://telegram.me/ekhtebar
اینستاگرام: http://instagram.com/ekhtebar
فیس بوک: http://www.facebook.com/ekhtebar
96/02/11 03:05
محمد علیـ , suzuki405rd

البته من ازتمام دوستان معذرت می خواهم , چون بنده یک مسئله ای را

کلی خدمت شما عرض می کنم وشامل همه نمی شود.

من خودم درهمین دنیای مجازی دوستان محترم وبزرگواری دارم.
کامنت بنویسید...
حامد شیخی , real_love2012
شنبه 16 اردیبهشت ، 01:24

ادامه
حامد شیخی , real_love2012
شنبه 16 اردیبهشت ، 01:22

ادامه
96/02/9 15:14
کار118 , Kar.118
زمانی که خود اشتغال می‌شوید، به سرعت متوجه خواهید شد که هرگز نمی‌توانید با افراد بی شماری ارتباط داشته باشید. ممکن است با معرفی نامه‌ی کتبی یا به طور شفاهی یا به این دلیل که کسی درباره شما شنیده و از مهارت‌هایتان با خبر است مأموریت، پروژه یا معامله‌ی جدیدی را بر عهده بگیرید. البته، می‌توانید با معرفی خود به مشتریان بالقوه، کاری برای خود دست و پا کنید، اما ضرری ندارد که تلاش کنید شبکه‌ی آشنایان خود را گسترش دهید – و این جا همان جایی است که شبکه سازی اجتماعی بسیار ارزشمند است.

شبکه‌های اجتماعی از زمانی که انسان در کره زمین زندگی می‌کند وجود داشته‌اند. بدون تردید، سلامت در جماعت است! در سراسر تاریخ این شبکه‌ها ما را قادر ساخته‌اند هویت‌های قبیله‌ای و ملی خود را تقویت کنیم، به طور مؤثرتری به برداشت محصول و جست و جوی غذا بپردازیم، از قلمرو خود دفاع و به منظور رسیدن به لذت، سلامت و آرامش در فعالیت‌های گروهی شرکت کنیم. این شبکه‌ها همچنین خاطرات، دانش و خرد را در طی سال‌ها منتقل می‌کنند. در نتیجه، الگوهای بقا تکرار می‌شوند بدون آن که جوامع مجبور باشند هر بار با تولد نسل جدید آن را از اول فرا بگیرند. این الگوها هنوز هم وجود دارند...
جهت مطالعه ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک نمایید.
96/02/6 09:27
محمود واعظی , mahmoudvaezi
برخی که سرمایه گذاری زیادی برای خرید کانالها و شبکه های اجتماعی نموده اند ، امروز زمزمه بستن این شبکه ها را مطرح می کنند ، مردم بدانند دولت تدبیر و امید دسترسی به اطلاعات و شبکه های اجتماعی را جزو حقوق شهروندی میداند و با وجود همه فشارها فعالیت شبکه های اجتماعی تداوم یافته است.