نتایج جستجو : خانواده - 555 مطلب

97/02/29 16:32
محبوبه خانم  , mim0mim

1- با او حرف نزنید.
2- به صحبت هایش گوش نکنید و نیازهایش را نادیده بگیرید.
3- در مقابل او شورش کنید.
4- هرگز به او آسایش خاطر و آرامش خیال ندهید.
5- از او فاصله بگیرید.
6- از او انتقاد کنید.
7- مبهم، ناواضح و دوپهلو صحبت کنید.
8- فراموشکار باشید و کارها را به تعویق بیاندازید.
9- به او بی توجهی نشان دهید.
10- از افکار و احساسات خود چیزی به او نگویید.

منبع : رازهایی درباره زنان - باربارا دی آنجلیس

شما می توانید این کتاب را از لینک زیر دانلود کنید.
99
کامنت بنویسید...
محبوبه خانم  , mim0mim
دوشنبه 7 خرداد ، 17:48
نگران نباشید خانمها اکثرا منفعل تر از این حرفا هستند که پوست بکنند دیوانگیشون رو به صورت چراغ خاموش نشون میدن !
ادامه
رهگذار باد , zahra19181
دوشنبه 7 خرداد ، 07:02
اینجوری كه پوست رو كله هیچ مردی نمی مونه
همه رو خانوما میكنند
ادامه
علی خان صالحی , salhy
یکشنبه 6 خرداد ، 02:37
عالی بود
ادامه
97/01/7 21:11
سخن اَشنا , sokhanashna
برای حفظ سلامت اخلاقی خانواده، علاوه بر توجه به‌درستی و شایستگی عملکردمان، لازم است مراقب بود که مبادا رفتارمان زمینه بدگمانی را برای اطرافیان فراهم سازد که تکرار این نوع رفتارها می‌تواند اعتماد و اطمینان میان اعضای خانواده را از بین ببرد و نظام خانواده را با تزلزل مواجه سازد.
ادامه مطلب در لینگ زیر:
96/12/22 11:32
سخن اَشنا , sokhanashna
با یک برنامه ریزی درست می شود هم از اینترنت استفاده کرد و هم به خانواده رسید، امّا باید توجه داشته باشیم که آنچه که متن زندگی ست، خانواده است و مابقی حواشی متن، حواسمان باشد که حواشی، مارا از متن دور نکند.
ادامه مطلب در لینگ زیر:
96/12/22 10:33
سخن اَشنا , sokhanashna
مدتی است ازدواج کرده ام و گاهی بین من و زنم کدورت و قهر صورت می گیرد. بیشتر مواقع من پیش قدم می شوم، ولی ساعت ها و روزها طول می کشد تا مرا بپذیرد. این مساله مرا رنج می دهد. برای اصلاح آن، چکار کنم؟
ادامه مطلب در لینگ زیر:
96/12/22 10:20
سخن اَشنا , sokhanashna
شاید گفت که یکی از علت ها و ریشه های زیاد شدن طلاق نسبت به زمان گذشته، به سبک زندگی ما آدم ها برمی گردد.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
96/12/3 12:54
سخن اَشنا , sokhanashna
اسلام در موضوع بازدارندگی مرد نسبت به زن، رعایت اعتدال و انصاف را به کار برده است.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
96/11/30 10:28
سخن اَشنا , sokhanashna
اساس خانواده با صبر مستحکم و زندگی شیرین ، دلنشین و توأم با گرمی و آرامش خواهد بود. همچنین با صبر هست که انسان به مقام های معنوی والایی دست پیدا می کند. و با عدم صبر زندگی تنگ و سخت خواهد بود.
ادامه مطلب در لینگ زیر:
96/11/30 10:05
سخن اَشنا , sokhanashna
اسلام و قرآن کریم تاکید فراوانی بر تربیت و نوع آن دارند و در اهمیت این موضوع همین قدر بس که آیاتی از قرآن به مباحث خانواده و چگونه در کنار هم زندگی کردن اختصاص داده شده است. یعنی از جمله جاهایى كه ریز مسائل را فرموده مسائل خانواده است.
ادامه مطلب در لینگ زیر:
96/11/30 09:53
سخن اَشنا , sokhanashna
محبت به اهل‌بیت علیهم‌السلام همان سقفی است که بنای خانواده را تکمیل می‌کند و به تعبیر روایات از آن در برابر حملات شیاطینِ برهم‌زننده آرامش خانواده محافظت می‌کند.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
96/11/30 09:46
سخن اَشنا , sokhanashna
یکی از جاهایی که نیاز به رهبر و مدیر دارد نظام خانواده است که اگر تبعیت از مدیر خانواده وجود نداشته باشد زندگی دچار آشفتگی خواهد شد؛ اوج این تبعیت، تبعیت حضرت زهرا(س) از حضرت علی(ع) می‌باشد که می‌تواند الگوی مناسبی برای تمام مردان و زنان باشد.
ادامه مطلب در لینگ زیر:
96/11/25 14:29
سخن اَشنا , sokhanashna
خانواده به عنوان تنگه کوه احد جامعه است که تعالی آن از چشم قرآن و اهل بیت دور نیست.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
96/11/16 18:37
دفتر وکالت شاهین قیصری , vakilp1
به استناد ماده 15 قانون حمایت از خانواده، هرگاه ایرانیان مقیم خارج از کشور امور و دعاوی خانوادگی خود را در محاکم و مراجع صلاحیت دار محل اقامت خویش مطرح کنند، احکام این محاکم یا مراجع در ایران اجرا نمی شود، مگر آنکه دادگاه صلاحیت دار ایرانی، این احکام را بررسی و حکم تنفیذی صادر کنند.
ثبت طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور در کنسولگری ایران به درخواست کتبی زوجین یا زوج، با ارائه گواهی اجرای صیغه طلاق توسط اشخاص صلاحیت دار که با پیشنهاد وزارت امور خارجه و تصویب رئیس قوه قضائیه به کنسولگری ها معرفی می شود، امکان پذیر است.

ثبت طلاق رجعی منوط به انقضای عده است. در طلاق بائن نیز زوجه می تواند طلاق خود را با درخواست کتبی و ارائه گواهی اجرای صیغه طلاق توسط اشخاص صلاحیت دار فوق در کنسولگری ثبت نماید. در مواردی که طلاق به درخواست زوج ثبت می گردد، زوجه می تواند با رعایت این قانون برای مطالبه حقوق قانونی خود به دادگاه های ایران مراجعه نماید.
رویه قضائی محاکم خانواده ایران در مقام رسیدگی کننده به تقاضای تنفیذ احکام صادره از محاکم بیگانه و از جمله حکم طلاق بر آن است که بدون صدور دستور اجرا وارد ماهیت دعوا شده و به تقاضای خواهان تنفیذ حکم طلاق، وفق قوانین ایران رسیدگی کرده و حکم مورد درخواست را قرینه ای برای حکم خود فرض می کنند و پس از رسیدگی ماهیتی، مبادرت به صدور رای می نمایند و البته نظر مخالف هم وجود دارد. بنابراین محاکم ایران در مقام شناسایی حکم، وارد ماهیت شده و پس از احراز و مطابقت حکم با قوانین ایران آن را شناسایی و دستور اجرای آن را صادر می نمایند.
باتشکر از اینکه ما را در این مقاله همراهی کردین. شما میتوانید با مراجعه به دفتر ما و صحبت حضوری با وکیل و مشاور حقوقی ما از مشاوره رایگان بهره مند شوید. لازم به ذکر است که حق الوکاله در این دفتر وکالت به صورت اقساطی و پایان کار می باشد.
96/11/14 21:39
دفتر وکالت شاهین قیصری , vakilp1
یکی از رشته های مهم حقوق، حقوق خانواده و مسائل مرتبط با آن است. وکیل خانواده وکیلی است که با تخصص در زمینه دعاوی خانواده و کسب تجارب و توانایی لازم می تواند در دعاوی خانواده به کمک شهروندان بیاید به گونه ای که با توجه به تخصصی بودن دعاوی خانواده از یک طرف و تجربه و خلاقیت یک وکیل از طرف دیگر کمک وی تاثیر بسزایی در دعاوی مزبور داشته باشد. هرچند که ممکن است وکلای زیادی در این زمینه وجود داشته باشند ولیکن پیدا نمودن وکیل متخصص خانواده کار دشواری نیست.

خدمات حقوقی ویژه ما در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی، در خصوص دعاوی خانوادگی، به شرح ذیل ارائه می نماید:
– طلاق توافقی؛ طلاق یکطرفه؛ فسخ نکاح؛ ابطال نکاح
– مطالبه مهریه؛ تقسیط مهریه؛ توقیف اموال (تأمین خواسته)؛ ممنوع الخروج کردن بدهکار
– مطالبه نفقه؛ طرح شکایت کیفری ترک انفاق و یا دفاع از آن
– اجازه ازدواج مجدد؛ اجازه ازدواج دختر باکره (در فرضی که پدر اجازه ازدواج نمی دهد)
– حضانت فرزند و سلب حضانت؛ ملاقات فرزند مشترک
– و سایر دعاوی و اختلافات خانوادگی

بیشتر افراد علاقه مند هستند که پرونده های خود را به بهترین وکیل محول کنند. در خصوص لزوم استفاده از وکیل متبحر بسیار سخن گفته شده است و علی رغم این که هنوز در کشور ما مثل کشورهای توسعه یافته، استفاده از خدمات وکیل پایه یک دادگستری رواج نیافته است اما آنچنان مزایای استفاده از وکیل روشن است که طولانی کردن کلام، توضیحات واضحات خواهد بود. اما نکته ای ظریف این که همه هنر وکیل در دانستن قوانین ماهوی نیست به کرات به افرادی برخورد کرده ایم که در رشته تحصیلی خودشان تبحر داشته اند ولی به فراخور مشکلشان مثل دعاوی خانوادگی، قانون را مطالعه کرده اند و به اطلاعات کلی دست یافته اند اما غافل از اهمیت دانستن آیین دادرسی و مقررات شکلی (که قواعد چگونه رسیدن به حق است) بوده اند و به همین علت دعاوی آن ها به شکست انجامیده است. اهل فن می دانند که اهمیت راه رسیدن به حق کمتر از دانستن خود حق نیست.
96/11/12 15:35
دفتر وکالت شاهین قیصری , vakilp1
در این مقاله در مورد حقوق مرد در خانواده صحبت میکنیم. حقوقی که قانون حد و مرزی برای آن تایین کرده است. ولی گفتنی است که نقص و ایراداتی هم وجود دارد، چراکه در بعضی شرایط قانون روشن و واضحی وجود ندارد.

لازم به ذکر است که در کشور در بحث حقوق خانوادگی، آئین دادرسی درست و مناسبی وجود ندارد و از همان حقوق مدنی برای بررسی اعضای خانواده استفاده میشود. ناگفته نماند که همین روشن نبودن قانون در بسیاری از موارد خانوادگی موجب سلب آرامش در خانواده شده و حتی بعضی از مردان را بسوی خود رای بودن و اعمال خشونت به همسران خود میکند.
مساله سکوت در مورد حقوق و مسائل خانواده فقط به قانون و دادگاه خلاصه نمیشود همین مساله در عرصه جامعه و اینترنت هم مشهود است و عموم مردان ایرانی حاضر نیستند مسائل و مشکلات خانوادگی خود را که از قانون ناشی شده مورد نقد و انتقاد قرار دهند و به قوانین ناقص اعتراض کنند .
علت اصلی تغییر نکردن قانون مربوط به خانواده و اصلاح بعضی از قوانین هم همین سکوت کارشناسان و افرادیست که حقوقشان در موضوع خانواده دستخوش بی عدالتی بوده است.
باید گفت که در بعضی موارد نیاز به مشاوره حقوقی بوده و شما عزیزان میتوانید با عضویت در انجمن سایت به طور مستقیم از وکیل پایه 1 دادگستری مشاوره نمایید.

اینکه حقوق مرد بیشتر از زن است، به این معناست که نیازهای آن بیشتر از زن است، لذا اگر زنی در مورد حقوق شوهرش غفلت کند، لطمه بیشتری به او وارد شده است. اینکه مرد حق بیشتری دارد به این خاطر است که نیازهای او در خانواده بیشتر از زن است به همین دلیل، زن‌ها باید بیشتر از مردها حق همسر خود را رعایت کنند.
طبق قانون مرد در خانه 3 مسئولیت مهم را باید ایفا کند:
مرد باید در امور خانوادگی با همسرش مشارکت داشته باشد
آسایش خانواده را تامین کند
نفقه بپردازد

مرد می‌تواند با تحقق هر یک از این 7 شرط، زیر عقد ازدواج را بر هم بزند، ناگفته نماند که این شرایط زیر باید در هنگام عقد در زن وجود داشته باشد، نه بعد از ازدواج پدید آید:
زمانی که همسر دچار جنون دائمی یا ادواری شود
زمینگیری
جذام
نابینایی از هر دو چشم
پیسی
اِفضاء (نوعی بیماری زنانه)
قَرَن (نوعی بیماری که مانع نزدیکی می‌شود)

لازم به ذکر است که موارد و قوانین متعددی وجود دارد که میتوانید با یک مشاور حقوقی مجرب مشورت کرده و قطعا دفتر وکالت ما میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
96/11/10 09:14
سخن اَشنا , sokhanashna
انحراف جنسی برخاسته از بی‌غیرتی نه امری ژنتیکی است و نه خارج از اراده انسان؛ بلکه عواملی دست به دست هم می‌دهند و آرام آرام فرد را به این سمت سوق می‌دهد. مراحل اولیه و سیر رسیدن به این رذیله اخلاقی چیست و چه عواملی در این انحراف نقش دارد؟
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
96/11/8 23:31
سخن اَشنا , sokhanashna
با خیانت در برابر خیانت همسر، بهانه خوبی برای خیانت‌های زیادتر هم در حال حاضر و هم در آینده به دست همسر می‌دهد و سبب این می شود که او هم خیانت را یک مسئله پذیرفته شده بداند. پس تلافی کردن فقط می‌تواند احتمال بهبود بخشیده رابطه زناشویی را به طور کل از بین ببرد و باعث فروپاشی آن شود.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
96/11/7 21:34
سخن اَشنا , sokhanashna
یکی از مهارت های ایجاد این رابطه صمیمی بین زن و شوهر صدا زدن همدیگر با لفظی است که طرف مقابل خوشش بیاید، حالا مهم نیست این لفظ، اسم کوچکش باشد یا الفاظی مثل: گلم، عزیزم، جانم و یا خوشکلم.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
96/11/7 20:15
سخن اَشنا , sokhanashna
امام صادق (ع) فرمودند: خداوند دوست دارد خانه ای که در آن عروسی باشد و خشم دارد به خانه ای که در آن طلاق واقع گردد و چیزی نزد خداوند بزرگ مبغوض تر از طلاق نیست.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
2
1
14
محمدعلی  آرمیون , armion
شنبه 7 بهمن ، 21:39
بسیار خوب ...
ادامه