نتایج جستجو : جوان - 182 مطلب

96/12/25 01:40
اذرخش شمال , azarakhshshomal
عمرم به سر رسید،فرجش را ندیده ام
پیری فرا رسید،"عُمرم" به سر رسید
آقا که دیده ام، فرجش را ندیده ام . . .
99
کامنت بنویسید...
ف م گ , famn555
شنبه 26 اسفند ، 14:48
آخرین جمعه سال هم گذشت و نیامدی آقا
ادامه
سمیه   , somayeh_27
جمعه 25 اسفند ، 15:20
اللهم عجل لولیک الفرج
ادامه
96/11/23 23:27
مظاهر  , arashi89
گروه آتکس از گرد هم آمدن مهندسین جوان ، خبره و با تجربه و دانش فنی بالا آمادگی انجام کلیه ی امور فنی مهندسی در زمینه عمران -مکانیک - برق و خدمات را دارا می باشد.
همچنین در زمینه فروش کاغذ دیواری ،کف پوش ،پارکت،نسل جدید شیشه های چاپی وانواع سقف و .... فعالیت گسترده ای دارد
آتکس رو بخاطر بسپارید
کامنت بنویسید...
مظاهر  , arashi89
دوشنبه 23 بهمن ، 23:30
ATEXGROUP.IR
ادامه
96/10/20 01:01
دیده بان 110 , j_f_emamnaghi
یکی از مهم‌ترین ابزارهای اقتدار ملّی، جوان مؤمن ما است؛ میخواهند این ایمان را از جوان بگیرند. این جوان مؤمن است که در مسئله‌ی هسته‌ای، در مسئله‌ی پیشرفتهای علمی، در نانو، در رویان، در بقیّه‌ی بخشهای علمی بیدارْخوابی میکشد، سختی میکشد تا اینکه یک پیشرفت علمی را به نهایت برساند؛ این جوانِ مؤمن است، اینها بچّه‌های مؤمن ما هستند و خیلی از اینها را ما از نزدیک می‌شناسیم. اینها میخواهند این ایمان را از این جوان بگیرند، انگیزه را میخواهند از این جوان بگیرند.

متن کامل بیانات
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=38675
96/06/9 12:32
کیجانا | آموزش آرایشگری , kijanaa.ir

چرا زنان ژاپنی جوان و خوش اندام می مانند؟

اگر به ژاپن سفر کرده باشید یا ژاپنی‌ها را ملاقات کرده باشید، حتما این سؤال به ذهن‌تان خطور کرده است که چرا زنان ژاپنی اینقدر خوش اندام و جوان می‌مانند.
در پاسخ باید گفت که دو عامل اصلی در این میان وجود دارد: تغذیه و سبک زندگی مناسب. اصل و اساس غذاهای ژاپنی بر پایه‌ی طول عمر و سلامت بنا شده است. شاید عجیب باشد اما ژاپن بیشترین تعداد افراد بالای صد سال را دارد. ژاپنی‌ها غذا را صرفا به خاطر مزه‌ی آن نمی‌خورند، بلکه معتقدند که باید مزایا و مواد مغذی را از غذاها دریافت کنند. با کیجانا همراه باشید تا ببینید چرا زنان ژاپنی خوش اندام و جوان می‌مانند.
96/04/22 20:38
یاسیدالکریم  , yasayyedalkarim
رهبر معظم انقلاب: جوانی که شعارش ارزشهای دینی است، برای من مثل یک موجود مقدس و محبوب است. البته من همه‌ جوانان را دوست دارم اما جوانانی که ارزشهای دینی برای آنها مهم است، در چشم من خیلی عزیزند.82/7/22
96/02/17 00:08
حرم امام رضا (ع) , ImamRezaFA
پیامبر اکرم(ص) :
خداوند جوانی را که جوانی خویش را در راه اطاعت خدای تعالی بگذراند، دوست دارد.

ܓ✿میلاد سرور جوانان عالم، حضرت علی اکبر و روز جوان مبارک بادܓ✿
17
3
14
96/02/1 17:07
دکترمحمدباقر قالیباف , ghalibaf_ir
دکتر قالیباف در سفر امروز خود به ایلام:

امروز جوانان را محروم کرده ایم و کنار گذاشته ایم، باید بدانیم که نیازمند یک تحرک، عقلانیت، پختگی و خرد جمعی در کنار به کارگیری جوانان هستیم

قالیباف در یادواره شهدای مدافع حرم استان ایلام در مسجد جامع ایلام: ما می گوییم از قضا در اتاق نشستن، بخشنامه نوشتن و کار یک منشی را انجام دادن در عصر امروز روش قجری است. باید دقت کنیم و بدانیم که نیازمند یک تحرک، عقلانیت، پختگی و خرد جمعی در کنار به کار گیری جوانان هستیم.

وی افزود: در طول مدیریت به جوان هایی برخورد می کنم که با چهل سال تجربه کاری باید در مقابل فهم، درک، مهارت آنها سر تعظیم فرود بیاورم، اما امروز آن ها را محروم کرده ایم و کنار گذاشته ایم. در مقابل امکانات کشور را در اختیار افراد خسته، بی تحرک و بی انگیزه قرار داده ایم.
96/01/12 15:47
ارمیا قاسمی , x.x.x.
شور جوانی را با بهترین ها همراه کنید،
با رونی همراه باشید....
95/10/8 11:40
امیرحسین عظیمی , amir.hossein_azimi
متاسفانه دیدگاه اکثر مردم نسبت به #ازدواج اصلاً دیدگاه درستی نیست بعضی‌ها آنقدر ازدواج را بزرگ و حساس می‌کنند که جوان آس و پاس دیگر به فکر ازدواج هم نمی‌افتد.
توقعات بیش از حد #خانواده‌ها از جمله داشتن #شغل و #مسکن مناسب، زندگی آرام و بدون مشکل، مهریه، طلا و جواهرات آنچنانی کار را برای #جوان سخت و زمینهٔ فسادهای اخلاقی را در جامعه فراهم کرده است.
جوان تنها که تحت فشارهای جنسی قرار دارد و به سختی خود را حفظ می‌کند و البته از نظر عاطفی نه پدر و نه مادر نه خواهر و نه برادر و نه دوست و رفیق برایش جای یک همسر مهربان را پرنمی کند و خیلی مواقع آیندهٔ روشنی را پیش روی خود نمیبیند وقتی بخواهد تصمیم به ازدواج بگیرد با سد محکمی از توقعات، مشکلات و #بحران های ساختگی خانواده‌ها روبه رو می‌شود که خود را قادر به شکستن و عبور از آنها نمبیند با این اوصاف این جوان چگونه می‌تواند زندگی موفقی داشته باشد؟ چگونگه می‌تواند انگیزهٔ کافی برای تحصیل و رشد معنوی و اخلاقی داشته باشد؟. راه حل چیست؟…
راهکار چیست؟… #امیرحسین_عظیمی
95/09/16 19:41
فرهام پارسا , kitnamor
مبر ز موی سفیدم گمان به عمر دراز.......جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی
بگو اگر که به جایی نمیرسد فریاد....................................................
95/07/1 01:24
نسل جوان , javanclub
جوان و دوران جوانی، همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و بیشترین اثرپذیری‌ها -چه در جهت مثبت و چه در جهت منفی- در این دوران، اتفاق می‌افتد. اگر بنا باشد فردی در مراتب بالای کمال انسانی و تهذیب نفس قرار بگیرد؛ اگر کسی بخواهد مدارج عالیِ علمی را طی کند؛ اگر فردی به دنبال فتح قله‌های ورزشی در میادین جهانی باشد؛ و به‌طور کلی اگر انسانی به فکر درخشش در عرصه‌های گوناگون بشری باشد، نقطه‌ی شروع و اوجش همین دوران حساس و سرنوشت‌ساز جوانی است.

همین اهمیت فوق‌العاده و فراوان، سبب شده تا مکاتب فکری و سیاسی موجود در دنیا برای «جوان و جوانی» برنامه‌های مخصوص و متفاوتی را دنبال کنند که بوضوح در تضادّ با یکدیگر هستند و اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند؛ و در همین راستا «یکی از عرصه‌های اختلاف و درگیری بین جمهوری اسلامی و استکبار، مسئله‌ی جوان‌ها است.»[1] آن جوانی که نظام جمهوری‌اسلامی، درصدد تربیتِ اوست با آن جوانی که نظام استکباری موجود در دنیا می‌خواهد معرفی کند، تفاوت بنیادین و اساسی دارند و دقیقاً بر اساس همین منطق است که ما معتقدیم «امروز سرِ قضیّه‌ی جوان‌ها، یک جنگ نرمِ زیرپوستیِ بسیار فراگیری بین جمهوری‌اسلامی و آمریکا و همدستان آمریکا و صهیونیست‌ها برقرار است.»[2]