نتایج جستجو : جراحی زیبایی بینی - 44 مطلب

96/09/20 13:12
دکتر امین آمالی , draminamali
تصویر ارسالی بعد از عمل زیبایی بینی

برای مشاهده سایر نمونه کارهای دکتر امین آمالی روی لینک زیر کلیک کنید
99
96/09/20 13:10
دکتر امین آمالی , draminamali
تصویر ارسالی بعد از عمل زیبایی بینی

برای مشاهده سایر نمونه کارهای دکتر امین آمالی روی لینک زیر کلیک کنید
96/09/20 13:04
دکتر امین آمالی , draminamali
تصویر ارسالی بعد از عمل زیبایی بینی

برای مشاهده سایر نمونه کارهای دکتر امین آمالی روی لینک زیر کلیک کنید
95/08/1 14:19
الو دکتر , Alodoctor.ir
عمل بینی یکی از رایج‌ترین جراحی‌هایی است که امروزه به‌خصوص در کشور ما انجام می‌شود. با این حال خیلی از افراد تنها و تنها به ظاهر و شکل نهایی بینی توجه دارند و مسائل دیگر برای‌شان از اهمیت کمتری برخوردار است. اما تنها پزشک و نحوه جراحی تضمین‌کننده رضایت مطلوب از نتیجه عمل نیستند و غیر از این دو مورد کلیدی موارد دیگر هم باید رعایت شود. در ادامه در‌مورد همه نکاتی که باید قبل و از بعد از جراحی بدانیم، صحبت می‌کنیم
1
95/07/7 21:16
دکتر پیام واردی , drvaredi
بینی فانتزی به چه شکل می باشد ؟

انتخاب مدل مناسب بینی نکته مهمی است که در میزان موفقیت عمل جراحی بینی نقش بسزایی دارد. فرم چهره اولین ملاک انتخاب مدل بینی است و بر این اساس اگر چهره فرد بزرگ و کشیده است، مدل بینی انتخابی او باید متناسب با چهره خیلی کوچک و قلمی نباشد و برعکس این موضوع نیز صادق است. اگر فردی صورت کشیده ولب برجسته داشته باشد و بخواهد بینی خیلی کوچک داشته باشد تناسب چهره بر هم می خورد، زیبایی یعنی تناسب و زمانی که تناسب نباشد، زیبایی بینی از بین می رود. حال اگر صورت ظریف و کوچک داشته باشد وبینی درشت و بزرگ، باز هم زیبایی و تناسب برقرار نمی شود. براین اساس فرمولی وجود دارد که طبق آن اندازه طول بینی، ارتفاع نوک بینی، زاویه لب و بین مشخص شده که این فرمول در مرد و زن متفاوت است.

ساختار بینی در نژاد آریایی تا حدودی از حد عادی بزرگتر است و به همین دلیل تقاضا برای کوچک کردن بینی زیادتر است. حین عمل جراحی پلاستیک بینی،‌ بینی تا حدودی کوچکتر خواهد شد. ولی این کوچک کردن بینی قانون و قواعد خاص خود را دارد. و نباید صرفاً جراحی به منظور کوچک کردن شدید بینی و در اصطلاح بینی فانتزی یا عروسکی انجام شود. بینی باید با سایر اجزاء صورت متناسب باشد. بینی خیلی کوچک روی یک صورت بزرگ هیچ زیبایی ندارد بلکه باعث مشکلات تنفسی و خرخر شبانه و تنفس صدادار و … خواهد شد.پس از جراحی و عروسکی کردن بینی و ایجاد بینی فانتزی، جراحی ترمیمی و بزرگتر کردن نیزکار بسیار دشواری خواهد بود.
ادامه مطلب در لینک زیر :
95/07/2 09:53
دکتر پیام واردی , drvaredi
مصرف پماد و کرم بعد از جراحی بینی

انواع پماد هایی که ممکن است تجویز شوند ( دقت داشته باشید که پماد ها با توجه به نیاز بیمار تجویز می گردد )
۱- پماد تتراسایکلین چشمی
۲- زینک اکساید
۳- ویتامین آ د
۴- جنتامایسین
۵- استراتامد
۶- سیکالفیت
۷-استراتادرم
به یاد داشته باشید که پماد های مصرفی بعد از برداشتن پانسمان داخل بینى مورد استفاده قرار می گیرد.
نحوى استفاده از پماد ها

پماد تتراسیكلین چشمى و جنیتامایسین چشمى براى داخل بینى استفاده مى شود تا از عفونت و التهاب بخیه هاى داخل بینى پیش گیرى شود.
پماد زینك اكسید براى بخیه هاى روى پوست استفاده مى شود تا التهاب محل عمل جلوگیرى شود و جاى زخم كمتر باقى بماند.این پماد ارزان قیمت هست.

سیكالفیت ،رژودرم ، بایودرم ، سیكاموزا ، سیكاتریسیل سیكا اكتیو
این پماد ها را مى توان یك هفته بعد از عمل بر روى محل برش زخم زد .روزى یك مرتبه و به مدت یك تا دو ماه توصیه مى شود. این پماد ها حاوى مواد ضد التهابى است و باعث مى شود كه زخم به آرامى ترمیم شود به این دلیل محل عمل به مدت زیادى قهوه اى رنگ و پر رنگ هست.
ادامه مطلب در لینک زیر :