نتایج جستجو : تلگرام - 722 مطلب

96/10/24 10:26
حمید عظیمی , hamid_azimi
گرام نام ارز دیجیتال پیام رسان تلگرام است. آن چه باید از ارز دیجیتال گرام بدانید را در لینک زیر می توانید بیابید.
مقاله ارز دیجیتال تلگرام را بخوانید.
99
96/10/24 10:23
پایگاه اطلاع رسانی صنعت , myindustry
همه آن چه لازم است درباره ارز دیجیتال تلگرام که نامش گرام است بدانید را می توانید در لینک زیر بخوانید :
96/10/24 02:13
حامد جمالی , hamedjamalivahid
https://t.me/joinchat/AAAAAFHQBdLxMO_-C39diA
https://t.me/joinchat/AAAAAFHQBdLxMO_-C39diA
96/10/23 23:42
جوان ایرانی , irjavan.com
نرم افزار تلگرام رفع فیلتر شد
کانال جوان ایرانی در تلگرام : @irjavan
5
1
96/10/22 18:43
منصوره وطنی , bahes
خداوند حکیم آیه 19 سوره نور، به اشاعه دهندگان گناهان کبیره و اعمال بسیار زشت در بین مسلمین وعده عذاب داده است.

"إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَن تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ ۚ وَاللَّـهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ"
"كسانى كه دوست دارند كه زشتكارى در میان آنان كه ایمان آورده‌اند، شیوع پیدا كند، براى آنان در دنیا و آخرت عذابى پر درد خواهد بود، و خدا[ست كه‌] مى‌داند و شما نمى‌دانید."
آیا اشاعه تلگرام که اسلحه مهلک دشمنان اسلام علیه مسلمانان جهان هست، مصداق این آیه نمی باشد، که طی 5 سال کذشته، انواع فساد اخلاقی و ... در ایران اشاعه داده و می دهد؟
بارها برخی مادران جوانان زیر25 سال دختر و پسراز نگارنده برای خواب بیشتر و تنهایی در اتاق فرزند خود درخواست راهنمایی کردند، گفته شد، مشکل خواب بیشتر ندارند، با گوشی هوشمندی که خود خریدید، در تلگرام مشغول هست!
برخی متأهلین زن و مرد به ویژه مردان نیز در ارتباط با نامحرم در تلگرام، گرفتار دام شیطان شده و....
96/10/21 20:09
منصوره وطنی , bahes
خداوند حکیم در تبیین شاخص های اصلی نظام سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و...حکومت اسلامی، در آیه 141 سوره نساء هرگونه عملی را در همه زمینه ها که منجر به تسلّط کافران بر مؤمنان و مسلمین شود، منع فرموده است:
"وَلَن یَجْعَلَ اللَّـهُ لِلْكَافِرِینَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ سَبِیلًا"
"و خداوند هرگز بر [زیان ] مؤمنان، براى كافران راه [تسلّطى ] قرار نداده است."

بر طبق این آیه شریفه، هرگونه مراوده و ارتباط در هر موضوع و عرصه ای با کافران، مشروط به رعایت اصل هیچ گونه تسلّط بر مؤمنان می باشد، بنابراین، هرگونه قرارداد و توافق و تفاهم و... کتبی و شفاهی با کافران و دشمنان اسلام که همواره در صدد تسلط بر مسلمانان و تصاحب سرزمین و حذف فرهنگ و دین اسلام می باشد که در عصر حاضر امریکا و انگلیس و صهیونیستها می باشد، حرام و ممنوع شده است.
اقدامات جذب کاربر و دستاوردهای تلگرام در ایران:
1- تبلیغات گسترده با عملیات روانی در جهت الغاء بومی شدن تلگرام با امنیت کامل و رعایت حریم خصوصی کاربران با تصمیم سازی در مراجع قانونی و حوزوی و دانشگاهی و... در استفاده از تلگرام در امور اداری و فرهنگی و آموزشی و... در پنج سال گذشته تاکنون
2- با افزایش کاربران ایرانی و تداوم تبلیغات گسترده در ناامنی اطلاعات در پیام رسان های ایرانی و امنیت کامل تلگرام با الغاء عدم وابستگی به دشمنان اسلام
3- طی تحقق کامل اهداف دشمنان اسلام در سه سال گذشته، حتی اطلاعات محرمانه و نیز برخی محتوای آموزشی حوزه های علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی قم و...، امور اداری دولتی و ...، به صورت الزام از طریق تلگرام تبادل و موجب ساخت پادزهر در خارج از کشور و ورود به کلیه عرصه های فرهنگی و... شد.
4- در پی عدم اجرای قاعده نفی سبیل در آیه 141 سوره نساء مذکور در فوق، توسط دولت یازدهم و دوازدهم و مجلس شورای اسلامی، یکی از مسیرهای تسلط فرهنگی تعریف شده توسط دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران، ایجاد شبکه های اجتماعی بین المللی از جمله تلگرام می باشد، که با شروع دولت یازدهم و تبلیغات گسترده در امن و خودی تلقی نمودن تلگرام که 100% در اختیار صهیونیستها و دشمنان اسلام بوده و هست، استفاده از این شبکه اجتماعی فراگیرشده و با رصد دقیق تمام کاربران ایرانی از جهت علائق و اعتقادات مذهبی و دیدگاه سیاسی و آدرس و...، شناسایی بی تفاوت ها و ناراضی از نظام و ضدانقلاب و افراد انقلابی و متدین، در جهت تهاجم فرهنگی و تضعیف ایمان مذهبی و الگوسازی های منفی ضدینی و ضدایران، تلاشی وافر در 5 سال اخیر با تأمین امنیت و آزادی و آرامش کامل دشمنان و ایجاد احساس مثبت و مؤید بسیاری از کابران حتی حوزه های علمیه و مراکز دولتی و خصوصی و...، با کمک دولت یازدهم، تسلط فرهنگی و مذهبی و سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و... در فضای مجازی و حقیقی تحقق یافت. از این رو، شاهد فجایای اقتصادی و ظلم علنی به مردم و اختلاس و نارضایتی عمومی و برجام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با جرائم و تقلب گسترده درسراسرکشور در نصب رئیس جمهور با مصلحت اندیشی! مکرر شورای نگهبان در تأئید صلاحیت مهره مورد نظر دشمنان اسلام شدیم.
دولت یازدهم و مجلس شورای اسلامی برخلاف وظایف شرعی و قانونی خود، اسلحه شلیک شده دشمن در فضای مجازی که وارد فضای حقیقی مردم و مسئولان شد، امن و دوست تلقی و از انجام وظایف خود در قبال دفاع از کیان اسلام و انقلاب و مردم امتناع نمودند.
در اثر این خطای نابخشودنی دو قوه مجریه و مقننه، شاهد فرماندهی جذب نیرو و آموزش های نظامی و آشوب در کل کشور از طریق تلگرام شدیم که اگر درایت اندکی از مسئولین در فیلتر تلگرام نبود، آشوبها مخرّب تر شده بود.
با تدقیق در آثار مخرب فرهنگی و تربیتی و سیاسی و اقتصادی و...تلگرام در کشور، و نیز براساس قاعده نفی سبیل در آیه 141 سوره نساء که دولت یازدهم و قوه مقننه و قضائیه که مکرر برخلاف قانون اساسی از اجرای آن در امور کشور امتناع کرده و می کنند، رفع فیلتر تلگرام، دشمنی دشمن اظهر من الشمس را با آگاهی کامل، صحّه گذاشته ولی مجدد اسلحه مخرّب دشمن را به دست دشمن خواهند سپرد.
رفع فیلتر تلگرام خیانت به اسلام و انقلاب و مردم ایران به ویژه جوانان این مرز و بوم هست.
برخی جوانی شان به جای فعالیت های علمی و اجتماعی و... صرف بازی دادن های دشمن در قالب پیام رسان گپ های بیهوده و برخی گناه آلود و محل اجرای جرائم رایانه ای و فضای مجازی که با تماس با پلیس فتا به ویژه کلان شهرها، می توان، به عمق فجایا و اهداف اشاعه تلگرام در ایران پی برد
اگر مسئولان خواب رفته با آشوبهای اخیر در کشور بیدار نشدند، قطعا در آینده نیز بیدار نخواهند شد، لذا وظیفه شرعی مردم عدم استفاده از تلگرام و تقاضای تداوم فیلتر تلگرام می باشد.
از سال 94 تولید پیام رسان ایرانی آی گپ متخصصان ایرانی شروع، و با بیش از 90% مشابه و جایگزین تلگرام با امنیت کامل رمزگذاری شده برای اندروید و دسکتاپ با تماس صوتی رایگان در سال 96 به بهره برداری رسیده است، لذا، تداوم فیلتر تلگرام برخلاف ادعای برخی ناآگاه و آب به آسیاب دشمن ریز، مشکل اقتصادی برای فعالان اقتصادی در فضای مجازی ایجاد نمی کند. همه فعالان می توانند کلیه امور شغلی خود را به آی گپ یا سروش(در حال تکمیل مشابه سازی) منتقل نمایند.
با استفاده از تولید ایرانی، دشمنان اسلام و انقلاب را از سوء استفاده از فضای مجازی مأیوس کنیم.

https://www.igap.net/fa/ دانلود نرم افزار
شرکت روی خط مدیا(آی گپ)
http://www.rooyekhat.co/fa/#no-back-button
جایزه یک میلیارد تومانی ! آی گپ
https://blog.igap.net/fa/1396/10/جایزه- یک-میلیارد- تومانی-آی-گپ/
  کامنت بنویسید...
  جیم جیمی , mimmim24
  جمعه 22 دی ، 19:12
  شما موجودات جالبی هستین ضعف خودتون رو به دیگران نسبت میدین و همه رو سرکوب میکنید و دم از دیانت و عقل و خردگرایی میزنید و دوتا شاهد از قران میارین که وجدان خودتون رو اروم کنید. مبارکتون باشه.
  ادامه
  96/10/19 13:14
  حلقه معرفت , hmaarefat
  مدیران پیام‌رسان‌های داخلی در نشستی پرده از حمایت تبعیض‌آمیز دولت از پیام‌رسان‌های خارجی برداشتند؛ از ارائه زیرساخت رایگان گرفته تا نجات از ورشکستگی، آن هم در شرایطی که بارها شعار حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی داده اما عملی نشد.
  96/10/16 21:49
  رسانه3 , media3
  96/10/16 21:13
  مهدی نوروزی , mahdi0021m
  رفع فیلتر تلگرام برمبنای تصمیمات شورای عالی امنیت ملی

  عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، گفت: فیلتر تلگرام توسط شورای عالی امنیت ملی انجام شده و رفع فیلترینگ آن باید بر مبنای تصمیمات این شورا، مورد بررسی قرار گیرد.

  ایهنا به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، رمضانعلی سبحانی فرد گفت: عده ای از شرایط و ظرفیت تلگرام سوءاستفاده کردند و شرایط خشونت و اغتشاش را به وجود آوردند که بر همین مبنا شورای عالی امنیت ملی تصمیم به فیلتر تلگرام گرفت.

  رئیس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تصمیم گیری درباره فیلترینگ توسط دستگاههای تصمیم گیر بالاتر، از جمله شورای عالی امنیت ملی انجام شد، افزود:برای رفع فیلترینگ باید دید که تصمیمات شورای عالی امنیت ملی چه بوده است و مبتنی بر تصمیمات، اگر زمینه فراهم باشد رفع فیلتر تلگرام مورد بررسی قرار می گیرد و در این زمینه تصمیم گیری شود.

  عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، تصریح کرد: دستگاههای مختلف همانند شورای عالی فضای مجازی و شورای عالی امنیت ملی در شرایطی که مسائل این چنینی رخ می‌دهد می‌توانند درباره فیلترینگ تصمیم بگیرند.
  96/10/10 18:15
  معصومه احمدی , m_girl_a

  خبرگزاری صدا و سیما در ادامه به نقل از یک منبع آگاه نوشت: با تصمیم سطوح عالی امنیتی فعالیت تلگرام و اینستاگرام به طور موقت محدود می شود.

  این تصمیم در راستای حفظ آرامش و امنیت شهروندان اتخاذ شده است.

  همچنین معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به سوالی در خصوص اختلال در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و اینکه آیا قرار است این وضعیت ادامه پیدا کند؟ گفت: دولت بنای تعطیلی شبکه‌های مجازی را ندارد اما در زمانی که ایجاد اختلال می‌شود طبیعی است که از ابزارهای کنترل اجتماعات غیرقانونی و تصمیمات مقطعی استفاده شود.
  96/10/3 03:00
   , amir_bf1400
  همانطور که می دانید زمانی که در تلگرام ثبت نام می کنید باید شماره تلفن خود را وارد کنید و بعد از اولین ورود به تلگرام تمام افرادی که شماره شما را در لیست مخاطبین خود دارند از حضور شما در تلگرام مطلع می شوند .

  مگ وب – بسیاری از کاربران تمایل زیادی به مخفی کردن شماره تلگرام خود دارند . در مقاله امروز به موضوع مخفی کردن شماره تلفن در تلگرام خواهیم پرداخت .
  96/09/30 14:23
  پیمان تک , tak_peyman
  96/09/29 17:57
  علیرضا مسیحا , akharinashegh2003
  سلام دوستان
  این لینک کانال شخصی من در تلگرام می باشد.
  خوشحال میشم عضو شید:

  https://telegram.me/Alirezamasiha94

  راه ارتباط در تلگرام :
  https://telegram.me/ALIREZAMASIHA64

  باتشکر
  علیرضا مسیحا
  96/09/24 23:02
  انتظار موعود , 1montazer1
  بهترین کانال تلگرام
  هرروز یک صفحه از قرآن به همراه صوت همان صفحه
  #تلگرام #قرآن
  کامنت بنویسید...
  انتظار موعود , 1montazer1
  جمعه 24 آذر ، 23:57
  ممنون محتاجیم ب دعا
  ادامه
  کنیززهرا س , ghanariekhamosh
  جمعه 24 آذر ، 23:52
  خوبه التماس دعا
  ادامه
  انتظار موعود , 1montazer1
  جمعه 24 آذر ، 23:52
  از اول سال ۹۶ شروع کردیم
  ادامه
  96/09/23 07:50
   , amir_bf1400
  پاول دوروف مدیر عامل تلگرام که به دوبی سفر کرده می‌گوید قصد ندارد این کسب و کار را که ارزش آن به ۵ میلیارد دلار افزایش یافته به کسی واگذار کند، وی افزوده که حتی در برابر پیشنهاد ۲۰ میلیارد دلاری تسلیم نمی‌شود.
  96/09/20 19:21
  رامین صابری , autopayamak
  پرسش و پاسخ در زمینه مشکلات کامپیوتری، موبایل، شبکه های اجتماعی، اینترنت، نرم افزار