نتایج جستجو : تبلیغات - 455 مطلب

96/05/27 23:42
نیازمندیهای 1اشاره تبلیغات اینترنتی , 1eshareh
تبلیغات آنلاین و آفلاین همیشه در ذهن رهبران و هدایت گران یک کسب وکار، وجود دارد. همیشه به نوعی این چرا ها در ذهن ما پدیدار میشود که کدام روش موثر است و کدام روش توجیه اقتصادی در کنار بازدهی و افزایش فروش دارد.
99
96/05/24 13:44
نیازمندیهای 1اشاره تبلیغات اینترنتی , 1eshareh
پیچیدگی های فرآیند های تبلیغاتی و اکثرا گران به نظر رسیدن روش های تبلیغاتی باعث شده تا خیلی از کسب و کارهای واقعی به اتمام رساندن مرحله پایانی بازاریابی را رها کنند...
96/05/23 13:23
ایران هولوگرام , hologramiran
بسته و یا پوشش به‌طور کلی باید دارای عملکرد و وظایف زیر باشد. البته امروزه علاوه‌بر امور کلی زیر، بسیاری انتظارات دیگر هم از یک بسته‌بندی خوب وجود دارد....

وظایف و عملکرد های لیبل بسته بندی

بسته و یا پوشش به‌طور کلی باید دارای عملکرد و وظایف زیر باشد. البته امروزه علاوه‌بر امور کلی زیر، بسیاری انتظارات دیگر هم از یک لیبل بسته‌بندی خوب وجود دارد. این وظایف را به‌طور کلی می‌توان در ۴ مورد زیر خلاصه کرد:
عملکرد تکنیکی و حفاظتی

لیبل بسته بندی باید از کالا نگهداری کرده و آن را از ضایعاتاحتمالی حفظ کند. از فساد کالاهای فسادپذیر جلوگیری و در مورد کالاهای خاصی در مقابل سرما، گرما، ضربه و… محافظت کند.

عملکرد اقتصادی

این مورد، بیشتر از لحاظ گرفتن جای کم، ترتیب، نظم، انبار کردن کالا و سهولت حمل و نقل، مورد توجه قرار می‌گیرد. هر چند که عملکرد حفاظتی خود در صرفه‌جویی اقتصادی هزینه‌ها نقش بسزایی دارد .

لیبل بسته بندی
عملکرد تبلیغاتی

در این نوع لیبل بسته‌بندی، بسته باید دارای نام تجاری و علامت تجاری مختص به خود (آرم لوگو تایپ یا آرم نوشتاری) و جملات و شعارهای تبلیغاتی باشد که کالا را معرفی می‌کنند. همچنین، عکس‌ها و طراحی زیبا، انتخاب رنگ بجا و فرم مناسب بسته را از میان دیگر بسته‌ها متمایز می‌گرداند و آن را دارای شخصیت مخصوص بخود می‌کند.
در این زمینه، هر چه انتخاب رنگ مناسب‌تر، فرم بسته عقلانی‌تر، آرم قابل دیدتر و نام زیباتر و خواناتر باشد، جذابیت بیشتری برای مصرف کننده ایجاد می‌شود.
عملکرد اطلاع‌رسانی

اطلاعات لازم و دستورالعمل طریقه مصرف محصول (در صورتی که آگاهی از دستورات لازم باشد) باید روی بسته درج شود. در صورتی که جنس جدید باشد و شرایط به‌کارگیری و یا نحوه کارکرد و استفاده از آن با اجناس مشابه متفاوت باشد، لیبل بسته بندی باید مصرف‌کننده را با این امور آشنا کند.
96/05/23 13:21
ایران هولوگرام , hologramiran
بسته بندی هر کالا باید ویژگی ها و خصوصیات کالا را به صورت نوشتاری بر روی بسته درج کند تا هر مشتری در هنگام خرید نیازی به باز کردن و دیدن کالا نداشته باشد ...
کاربرد لیبل بسته بندی

لیبل بسته بندی هر کالا باید ویژگی ها و خصوصیات کالا را به صورت نوشتاری بر روی بسته درج کند تا هر مشتری در هنگام خرید نیازی به باز کردن و دیدن کالا نداشته باشد و با خواندن اطلاعات ویژگی های محصول برایش مشخص شود تا در صورت نیاز آن را خریداری کند.در واقع می توان گفت که نوعی تابلوی راهنما برای محصولات است.بنابراین یکی از منافعی که لیبل بسته بندی دارد اطلاع رسانی دقیق درباره محتوی بسته است.
لیبل بسته بندی
کاربرد اطلاعات روی لیبل بسته بندی

این اطلاعات گاهی برای جلب توجه خریدار است،گاهی برای ایجاد انگیزه خرید و گاهی هم به مصرف کننده کمک می کند تا به شکل صحیح از کالا استفاده کند. لوگو ، برند یا تردمارک به عنوان نام محصول ،از مهم ترین و صحیح ترین اطلاعات روی بسته است. با دیدن یک نام آشنا بیشتر اطلاعات به خریدار منتقل می شود و باعث می شود که خریدار از بین محصولات مشابه کالای مورد نظر را پیدا کند. لوگو باید متفاوت ،ساده وخوانا باشد .لوگوی کالاها باید ساده و خوانا باشد چون خریدار در فروشگاه فرصت برای کشف رمزهای لوگو را ندارد.کارایی اهمیت لوگو گاهی بسیار مهم تر از عناصر دیگر در لیبل بسته بندی است.
گاهی در کنار لوگو یک شعار قرار می گیرد که بلافاصله بعد از آن خوانده می شود. این شعار می تواند یک جمله،یک کلمه و یا یک شعار تبلیغاتی باشد که ویژگی خاصی را برای خریدار مشخص می کند و باعث وجه تمایز بین کالاها می شود.این شعار می تواند از یک ویژگی خاص کالا ، نوع مصرف و یا وزن کالا باشد.
گاهی شعار تبلیغاتی ربطی به ویژگی های خاص کالا ندارد بلکه تولید کننده با تکرار این شعار روی کلیه لیبل بسته بندی سعی می کند که این شعار را مترادف با محصول خود قرار دهد که این کار می تواند در دراز مدت موثر در فروش باشد.
لیبل بسته بندی
کاربرد لیبل بسته بندی در تبلیغات

علاوه بر لوگو و عبارات تبلیغی ،اطلاعات زیاد دیگری نیز روی بسته چاپ می شود که وابسته است به محتوی بسته ، نیاز خریدار و رده ای که در میان کالاهای مصرفی، صنعتی قرار دارد مانند تاریخ انقضا در مواد غذایی و دارویی،طریقه نصب و طرز تهیه و .... .در مواد دارویی علاوه بر بروشور ، هشدارهایی هم بر روی بسته درج می کنند که ضروری است و هم چنین مجوز های قانونی ،شماره ساخت، سری ساخت درج می شود.مشخص کردن نام و آدرس کامل شرکت تولید کننده و یا پخش کالا برای مواد دارویی و بهداشتی لازم است.با فراگیر شدن زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در بیشتر کشورها ،در لیبل بسته بندی کالاهایی که به قصد صادرات تولید می شوند ، اطلاعات مورد نیاز به این زبان هم بر روی کالا نوشته می شود.علاوه بر نوشته های روی بسته ،انواعی از اشکال ساده و قابل فهم برای عموم هستند بر روی بسته چاپ می شوند که شامل طرز جا به جایی،نگهداری، طرز استفاده و ... هستند .
بارکد
بارکد چیست؟
بارکد یکی از ابزار های اطلاع رسانی است که اطلاعاتی اختصاصی از کالا را در بر دارد و در بیشتر موارد برای سهولت در فروش و انبارداری به کار می رود.هر دسته از خطوط موازی بارکد به اطلاعات خاصی دلالت دارند که منحصر به فرد هر کالاست مانند این که در کدام کارخانه یا کشور تولید شده و یا اینکه کدام یک از محصولات کارخانه است.بارکد سیزده رقمی طبق استاندارد EAN-13 که کد کالا به منظور استفاده در مراکز فروش و توزیع کالا با مشخصه غیر تکراری بودن است در ایران رواج خوبی یافته است.اعداد اول کد کشور سازنده را نشان می دهد که کد ایران 626 است ، دومین گروه اعداد شرکت تولید کننده و سومین گروه کالا را مشخص می کند و رقم آخر برای کنترل صحت درجاعداد است.
96/05/16 13:39
کانون تبلیغاتی نوین کلک , novinkelk
96/05/11 17:28
کانون تبلیغاتی نوین کلک , novinkelk
96/05/10 15:15
کانون تبلیغاتی نوین کلک , novinkelk
[http://www.aparat.com/v/7wh4I]
تهیه کننده و کارگردان: محمد صفار
96/05/5 15:35
سید رضا فراهانی , vantopc
تبلیغات ویدیویی

هیچوقت به این موضوع فکر میکردید که روزی فرا رسد که تکنولوژی های ONLINE ADVERTISING به میزانی دچار تحول شود که در سال 2017 – 1396 شاهد پیشرفت های چشمگیری در این بخش باشیم ؟ . امروز که با شما صحبت میکنیم نسل جدیدی از تکنولوژی ها تبلیغات را شاهد هستیم که تنوع پذیری آن راه حل های متفاوتی را برای تبلیغ دهندگان در فضای مجازی ایجاد کرده است که یکی از این موارد ، تبلیغات ویدیویی در اپلیکشن ها و وب سایت ها می باشد .

طراحی بنر یک مدل تبلیغات تصویری در فضای مجازی می باشد که با وجود ورود تکنولوژی های جدید نمایشی از جمله تبلیغات ویدئویی ، همچنان در رده های بالای میزان تاثیر گذاری برای مخاطبان می باشد و بیشتر مورد استفاده تبلیغ دهندگان قرار می گیرد .
96/04/28 19:46
زود یاد , zodyad
599 لغت مکالمات روزمره زبان انگلیسی را ظرف مدت ده روز با روزی نیم ساعت تمرین حفظ کنید.
96/04/26 13:20
کانون تبلیغاتی نوین کلک , novinkelk
[http://www.aparat.com/v/AZkRE]
تهیه کننده و کارگردان: محمد صفار
96/04/25 04:55
بزرگترین پایگاه گردشگری , tour.online
قبل از سفر باید به اطلاعات خوب و کاملی در رابطه با کشور مقصد دست
یابید تا سفر لذت بخش تر شود. در این . . . . . . . .
■ برای مشاهده ادامه مطلب و عکسهای بیشتــر روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید
6
4
45
96/04/25 04:40
بزرگترین پایگاه گردشگری , tour.online
در صورت رد روادید، یک برگه ابلاغیه رد درخواست روادید دریافت خواهیدکرد که . . . .
■ برای مشاهده ادامه مطلب و عکسهای بیشتــر روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید
8
1
27
96/04/24 15:14
کانون تبلیغاتی نوین کلک , novinkelk
[http://www.aparat.com/v/cdaPE]
تهیه کننده و کارگردان: محمد صفار
96/04/17 13:30
دختر جنوبی , southern__girl
بیشتر افرادی که دچار کسر وزن هستند، از کمبود اشتها . . . . . .
■ برای مشاهده ادامه مطلب و عکسهای بیشتــر روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید
10
1
4
96/04/17 10:15
ملکه ی برفی , snoow_queen
■ برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر [ ▼▼ ] کلیک کنید
28
2
59
96/04/16 10:41
کلبه عاشقی , kolbe_asheghi
██ کــاربران گرامی ؛ جزییات این مطلب در لینــک زیـــــر || ▼ ||
96/04/16 09:48
کلبه عاشقی , kolbe_asheghi
██ کــاربران گرامی ؛ جزییات این مطلب در لینــک زیـــــر || ▼ ||
9
2
43
96/04/16 09:28
بزرگترین پایگاه طلاوجواهرات  , gold.online
██ کــاربران گرامی ؛ جزییات این مطلب در لینــک زیـــــر || ▼ ||