کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود بخوانید ...

نتایج جستجو : تبلیغات - 469 مطلب

96/07/14 17:58
سید رضا فراهانی , vantopc
سیستم تبلیغات کلیکی به نوعی تعریف شده است که پلتفرمی ما بین فردی که میخواهد تبلیغات اینترنتی انجام دهد و از طرفی فردی که میخواهد از این روش به کسب در آمد از تبلیغات کلیکی دست یابد توسط توسعه دهندگان وب طراحی شده است . اگهی های کلیکی برای اولین بار برای نمایش تبلیغات بنری ایجاد شد و امروزه شاهد نسل جدید تبلیغات از طریق این پلتفرم های آنلاین و افزوده شدن امکانات نمایش بیشتر مانند تبلیغات ویدیویی ، تبلیغات متنی ، تبلیغات درون اپلیکیشنی ، تبلیغات Html و … در این شبکه های کلیکی هستیم .
99
96/07/14 17:56
سید رضا فراهانی , vantopc

طراحی بنر تبلیغاتی برای سازه ها و قاب های مختلفی طراحی و به نمایش در می آیند . وسعت این مساله به حدی است که گاها اطرافیان ما هر نوع تبلیغ را با نام Banner می شناسند ! . علت های مختلفی سبب می شود تا این موضوع شکل بگیرد که ما در این امیدوار هستیم با توجه به مواردی که برای شما ذکر میکنیم پاسخگو این سوال و به همراه آن درک دقیق تری از واژه بنر تبلیغاتی بدست آورید .
96/07/14 16:53
رسانه تبلیغاتی آگهی90 , mehdi70007
نکاتی #اثر بخش در مورد #تبلیغات و #افزایش #فروش
96/06/25 19:29
نیازمندیهای 1اشاره تبلیغات اینترنتی , 1eshareh
تکنولوژی و فناوری به طور کل صنعت تبلیغات را تغییر داده است. برای این‌که متوجه این تغییرات شوید، لازم نیست عصر کنونی را با تبلیغات آفلاین ۵۰ سال قبل مقایسه کنید.
96/06/18 22:03
دیان وب , WiinaWeb
96/06/14 18:19
سید رضا فراهانی , vantopc
امروز سراغ یکی از پر بیننده ترین وب سایت ها در موضوع اخبار تکنولوژی رفتیم ( دیجیتاتو ) این وب سایت جزو یکی از محبوب ترین و پر بیننده ترین وب سایت ها در حوزه خبری تکنولوژی می باشد که طبیعاتا با توجه به میزان بازدید طبیعی و سودمند بودن ان برای تبلیغ دهنده گان و کاربران اینترنتی ، بسیاری از مدیرانی که تمایل به تبلیغات در اینترنت دارند ، دیجیاتو قطعا یکی از گزینه های آنها برای ثبت آگهی از طریق بنر تبلیغاتی می باشد .
در این وب سایت تا به این لحظه نزدیک به 22 بنر وجود دارد که این تبلیغات آنلاین را برند های معتبری همچون ، بنر همراه اول ، دیجی استایل ، بنر تبلیغاتی ایرانسل ، کرمان موتور ، الو پیک ، بنر ال جی ، سامسونگ ، اسنپ ، جاباما ، افرانت و دیگر برند های معتبری که این وب سایت را برای تبلیغات خود مد نظر قرار داده اند .
96/06/13 12:26
بیرساز بیر ساز , bo2ahang.ir
96/06/12 17:56
سید رضا فراهانی , vantopc
مطمئنا هستند افرادی که گاها فرصت خاراندن سر خود را هم ندارند چه رسد به صرف زمان های طولانی و تمرکز مناسب برای اجرا یک طرح گرافیکی منحصر به فرد ، خصوصا هنگامی فرد تخصصی در زمینه طراحی تخصصی نداشته باشد . در این مواقع بهترین گزینه پیش رو برای این افراد استفاده از طرح لایه باز گرافیکی می باشد . همانطور که از نام آن پیداست این گونه طرح های با توجه به فرمت خروجی گرفته شده ای که در اختیار شما قرار می دهد کاملا لایه باز بوده و حتی افرادی با دانش بسیار کم نرم افزاری هم میتوانند بهره زیادی از طراحی بنر فوق برده و با توجه به موضوع طرح ، نهایت استفاده را از آن ببرند. کافی ست این طرح ها در نرم افزار هایی نظیر ایلوستریتور و فتوشاپ اجرا کرده و به ویرایش آن بپردازید .
96/06/12 17:55
سید رضا فراهانی , vantopc

به سیر تا پیاز هر آنچه که باید از بنر تبلیغاتی بدانید تا درصد بسیاری به آن پرداخته ایم . که در قالب مقالات آموزش طراحی بنر می توانید آن ها را مطالعه و بررسی بفرمایید . بررسی دقیق به موضوعات و شاخه های مرتبط وابسته به تبلیغات اینترنتی آنلاین همچنان زیر ذره بین تیم تولید محتوا و متخصصان این امر در سامانه رضاگراف می باشد که روزانه و ساعت ها به چالش و نکات مهم آن میپردازند تا بتوانند با ارائه آموزش های محتوایی و کاربردی در این زمینه به شما کنند تا بتوانید تبلیغات خود را با دانش و آگاهی بیشتری انجام دهید .
96/06/8 09:16
شهرآرزوها , shahrearezoohaclub
96/05/27 23:42
نیازمندیهای 1اشاره تبلیغات اینترنتی , 1eshareh
تبلیغات آنلاین و آفلاین همیشه در ذهن رهبران و هدایت گران یک کسب وکار، وجود دارد. همیشه به نوعی این چرا ها در ذهن ما پدیدار میشود که کدام روش موثر است و کدام روش توجیه اقتصادی در کنار بازدهی و افزایش فروش دارد.
96/05/24 13:44
نیازمندیهای 1اشاره تبلیغات اینترنتی , 1eshareh
پیچیدگی های فرآیند های تبلیغاتی و اکثرا گران به نظر رسیدن روش های تبلیغاتی باعث شده تا خیلی از کسب و کارهای واقعی به اتمام رساندن مرحله پایانی بازاریابی را رها کنند...
96/05/23 13:23
ایران هولوگرام , hologramiran
بسته و یا پوشش به‌طور کلی باید دارای عملکرد و وظایف زیر باشد. البته امروزه علاوه‌بر امور کلی زیر، بسیاری انتظارات دیگر هم از یک بسته‌بندی خوب وجود دارد....

وظایف و عملکرد های لیبل بسته بندی

بسته و یا پوشش به‌طور کلی باید دارای عملکرد و وظایف زیر باشد. البته امروزه علاوه‌بر امور کلی زیر، بسیاری انتظارات دیگر هم از یک لیبل بسته‌بندی خوب وجود دارد. این وظایف را به‌طور کلی می‌توان در ۴ مورد زیر خلاصه کرد:
عملکرد تکنیکی و حفاظتی

لیبل بسته بندی باید از کالا نگهداری کرده و آن را از ضایعاتاحتمالی حفظ کند. از فساد کالاهای فسادپذیر جلوگیری و در مورد کالاهای خاصی در مقابل سرما، گرما، ضربه و… محافظت کند.

عملکرد اقتصادی

این مورد، بیشتر از لحاظ گرفتن جای کم، ترتیب، نظم، انبار کردن کالا و سهولت حمل و نقل، مورد توجه قرار می‌گیرد. هر چند که عملکرد حفاظتی خود در صرفه‌جویی اقتصادی هزینه‌ها نقش بسزایی دارد .

لیبل بسته بندی
عملکرد تبلیغاتی

در این نوع لیبل بسته‌بندی، بسته باید دارای نام تجاری و علامت تجاری مختص به خود (آرم لوگو تایپ یا آرم نوشتاری) و جملات و شعارهای تبلیغاتی باشد که کالا را معرفی می‌کنند. همچنین، عکس‌ها و طراحی زیبا، انتخاب رنگ بجا و فرم مناسب بسته را از میان دیگر بسته‌ها متمایز می‌گرداند و آن را دارای شخصیت مخصوص بخود می‌کند.
در این زمینه، هر چه انتخاب رنگ مناسب‌تر، فرم بسته عقلانی‌تر، آرم قابل دیدتر و نام زیباتر و خواناتر باشد، جذابیت بیشتری برای مصرف کننده ایجاد می‌شود.
عملکرد اطلاع‌رسانی

اطلاعات لازم و دستورالعمل طریقه مصرف محصول (در صورتی که آگاهی از دستورات لازم باشد) باید روی بسته درج شود. در صورتی که جنس جدید باشد و شرایط به‌کارگیری و یا نحوه کارکرد و استفاده از آن با اجناس مشابه متفاوت باشد، لیبل بسته بندی باید مصرف‌کننده را با این امور آشنا کند.
96/05/23 13:21
ایران هولوگرام , hologramiran
بسته بندی هر کالا باید ویژگی ها و خصوصیات کالا را به صورت نوشتاری بر روی بسته درج کند تا هر مشتری در هنگام خرید نیازی به باز کردن و دیدن کالا نداشته باشد ...
کاربرد لیبل بسته بندی

لیبل بسته بندی هر کالا باید ویژگی ها و خصوصیات کالا را به صورت نوشتاری بر روی بسته درج کند تا هر مشتری در هنگام خرید نیازی به باز کردن و دیدن کالا نداشته باشد و با خواندن اطلاعات ویژگی های محصول برایش مشخص شود تا در صورت نیاز آن را خریداری کند.در واقع می توان گفت که نوعی تابلوی راهنما برای محصولات است.بنابراین یکی از منافعی که لیبل بسته بندی دارد اطلاع رسانی دقیق درباره محتوی بسته است.
لیبل بسته بندی
کاربرد اطلاعات روی لیبل بسته بندی

این اطلاعات گاهی برای جلب توجه خریدار است،گاهی برای ایجاد انگیزه خرید و گاهی هم به مصرف کننده کمک می کند تا به شکل صحیح از کالا استفاده کند. لوگو ، برند یا تردمارک به عنوان نام محصول ،از مهم ترین و صحیح ترین اطلاعات روی بسته است. با دیدن یک نام آشنا بیشتر اطلاعات به خریدار منتقل می شود و باعث می شود که خریدار از بین محصولات مشابه کالای مورد نظر را پیدا کند. لوگو باید متفاوت ،ساده وخوانا باشد .لوگوی کالاها باید ساده و خوانا باشد چون خریدار در فروشگاه فرصت برای کشف رمزهای لوگو را ندارد.کارایی اهمیت لوگو گاهی بسیار مهم تر از عناصر دیگر در لیبل بسته بندی است.
گاهی در کنار لوگو یک شعار قرار می گیرد که بلافاصله بعد از آن خوانده می شود. این شعار می تواند یک جمله،یک کلمه و یا یک شعار تبلیغاتی باشد که ویژگی خاصی را برای خریدار مشخص می کند و باعث وجه تمایز بین کالاها می شود.این شعار می تواند از یک ویژگی خاص کالا ، نوع مصرف و یا وزن کالا باشد.
گاهی شعار تبلیغاتی ربطی به ویژگی های خاص کالا ندارد بلکه تولید کننده با تکرار این شعار روی کلیه لیبل بسته بندی سعی می کند که این شعار را مترادف با محصول خود قرار دهد که این کار می تواند در دراز مدت موثر در فروش باشد.
لیبل بسته بندی
کاربرد لیبل بسته بندی در تبلیغات

علاوه بر لوگو و عبارات تبلیغی ،اطلاعات زیاد دیگری نیز روی بسته چاپ می شود که وابسته است به محتوی بسته ، نیاز خریدار و رده ای که در میان کالاهای مصرفی، صنعتی قرار دارد مانند تاریخ انقضا در مواد غذایی و دارویی،طریقه نصب و طرز تهیه و .... .در مواد دارویی علاوه بر بروشور ، هشدارهایی هم بر روی بسته درج می کنند که ضروری است و هم چنین مجوز های قانونی ،شماره ساخت، سری ساخت درج می شود.مشخص کردن نام و آدرس کامل شرکت تولید کننده و یا پخش کالا برای مواد دارویی و بهداشتی لازم است.با فراگیر شدن زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در بیشتر کشورها ،در لیبل بسته بندی کالاهایی که به قصد صادرات تولید می شوند ، اطلاعات مورد نیاز به این زبان هم بر روی کالا نوشته می شود.علاوه بر نوشته های روی بسته ،انواعی از اشکال ساده و قابل فهم برای عموم هستند بر روی بسته چاپ می شوند که شامل طرز جا به جایی،نگهداری، طرز استفاده و ... هستند .
بارکد
بارکد چیست؟
بارکد یکی از ابزار های اطلاع رسانی است که اطلاعاتی اختصاصی از کالا را در بر دارد و در بیشتر موارد برای سهولت در فروش و انبارداری به کار می رود.هر دسته از خطوط موازی بارکد به اطلاعات خاصی دلالت دارند که منحصر به فرد هر کالاست مانند این که در کدام کارخانه یا کشور تولید شده و یا اینکه کدام یک از محصولات کارخانه است.بارکد سیزده رقمی طبق استاندارد EAN-13 که کد کالا به منظور استفاده در مراکز فروش و توزیع کالا با مشخصه غیر تکراری بودن است در ایران رواج خوبی یافته است.اعداد اول کد کشور سازنده را نشان می دهد که کد ایران 626 است ، دومین گروه اعداد شرکت تولید کننده و سومین گروه کالا را مشخص می کند و رقم آخر برای کنترل صحت درجاعداد است.
96/05/16 13:39
کانون تبلیغاتی نوین کلک , novinkelk
96/05/11 17:28
کانون تبلیغاتی نوین کلک , novinkelk