نتایج جستجو : اینستاگرام - 574 مطلب

95/11/29 15:10
مجله اینترنتی سندوج  , sandooj
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی معروف و محبوب این روز های دنیای ماست. شبکه ای که در سال ۲۰۱۰ توسط کوین سیستروم و مایک کرایگر پا به عرصه وجود گذاشت .....

.....
99
95/11/24 12:48
آی اپل سنتر , iapplecenter
قابلیت جدیدی که اینستاگرام اخیراً منتشر کرده و استوری‌های زنده یا لاو (Live Stories) نام دارد به کاربران اجازه می‌دهد تا در لحظه، ویدیوهای زنده‌ی خود را در بخش استوری‌های اینستاگرام به اشتراک بگذارند. دنبال کنندگان می‌توانند این ویدیو را به صورت زنده تماشا کنند، برای آن نظر بنویسند و در حین مشاهده، آن را لایک نمایند.
95/11/24 12:48
گیفت کارت آیتونز و ساخت اپل آیدی , shop.iapplecenter.com
قابلیت جدیدی که اینستاگرام اخیراً منتشر کرده و استوری‌های زنده یا لاو (Live Stories) نام دارد به کاربران اجازه می‌دهد تا در لحظه، ویدیوهای زنده‌ی خود را در بخش استوری‌های اینستاگرام به اشتراک بگذارند. دنبال کنندگان می‌توانند این ویدیو را به صورت زنده تماشا کنند، برای آن نظر بنویسند و در حین مشاهده، آن را لایک نمایند.
95/11/3 23:59
جواد قاسمیان , tx2line
95/10/25 17:05
نرگس بانو , narges0095
باهام میای بریم خرید؟
(توی دلت: آخه خسته ام... ) آره حتما...

عکس ما رو لایک نکردیا
(قشنگ نبود خب...) بذار دوباره ببینم...

صبح بیدار میشی میبینی توی گروه "بچه های شرکت" عضو شدی. در واقع عضوت کردن. بمونی؟ آخه من با اینا چه صنمی دارم که هی پیغام بفرستیم برای هم... ترک کنی؟ کی جراتش رو داره... از همکار بغل دستی تا مدیر سوال پیچت میکنن که چرا رفتی؟ کی چی گفت بهت؟ حالا شما روت نمیشه که بگی بابا آخه هشت ساعت بس نیست توی طول روز میبینمتون؟
آقا ایکس برای اینستا ریکوئست میفرسته... اگه قبولش کنی، که خب مطمئنی دلت نمیخواد چشمهای فضولش رو توی صفحه ات بچرخونه... اگه دکمه ضربدر رو بزنی، باز میفرسته، دوباره و سه باره و ده باره... اون که شعورش نمیرسه اینکار تو یعنی "نه"، تازه وقتی هم ببینتت توی چشمهات نگاه میکنه و میگه چرا اوکی نمیکنی؟! ده بار برات درخواست فرستادم. تو هم که روت نمیشه همزمان توی چشمهاش نگاه کنی و بگی کور نیستم درخواست هات رو دیدم اما دلم نمیخواد بپذیرمت... و این میشه که هی ریکوئست، هی ضربدر...
ما حق داریم از آدمها خوشمون نیاد... حق داریم براشون وقت نداشته باشیم... حق داریم اولویت خودمون باشیم...
من کاری به حس انسان دوستی و مهربانی و فداکاری و... ندارم. فقط میگم چشم باز نکنیم ببینیم تن به ارتباط اجباری دادیم و دور و برمون پر شده از دوست نداشتنی ها.
کامنت بنویسید...
پرواز  , anarestan60
یکشنبه 3 بهمن ، 09:38
+++
ادامه
95/10/18 00:38
نیازمندیهای صنعت چاپ تبلیغات , gdo.ir
7 روش برای تبلیغات حرفه ای در اینستاگرام

اینستاگرام در حال حاضر یکی از بهترین شبکه های اجتماعی جهت تبلیغات است ، در این مطلب 7 روش کاملا حرفه ای را برای استفاده تبلیغاتی هر چه بهتر از اینستاگرام را بخوانید.

از زمانی که وبلاگ‌ها در میان مردم به شهرت رسیدند، بازاریابی و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار رواج یافت. اینستاگرام در حال حاضر آخرین معدن طلایی است که به عنوان پلت فورمی برای تبلیغات از آن استفاده می‌شود.
وب‌سایت بازده: چنان‌چه به دنبال روش های تبلیغات در اینستاگرام هستید در این نوشتار همراه ما باشید. از زمانی که وبلاگ‌ها در میان مردم به شهرت رسیدند، بازاریابی و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار رواج یافت. اینستاگرام در حال حاضر آخرین معدن طلایی است که به عنوان پلت فورمی برای تبلیغات از آن استفاده می‌شود.
95/10/9 19:21
نوید کمالی , navidkamali.ir
[http://www.aparat.com/v/1TUa4]
در این آموزش و بنا به درخواستهای مکرر مخاطبین عزیز راهکار جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به حساب اینستاگرام شما را آموزش می دهم و شما می توانید با یادگیری و انجام این مهارت مانع از هک حساب اینستاگرام خود شوید.

اطلاعات بیشتر در : www.NavidKamali.ir
95/09/28 15:10
ایمان سنجری , dangerzone
95/09/25 21:03
رامین ناصری , raminnaserimusic
آدرس کانال تلگرام
http://www.telegram.me/raminnaserimusic
آدرس صفحه اینستاگرام
http://www.instagram.com/raminnaserimusic
95/09/22 08:56
نسیم محمدی , nasimfun18
دیروز فیلمی از رامسین کبریتی بازیگر مهاجرت کرده به شبکه ی جم در بسیاری از سایت های خبری وفضای مجازی منتشر شد که موجب خداحافظی این بازیگر از دنیای مجازی بالافاصله بعد از انتشار این فیلم شد.

ادامه مطلب درلینک زیر:
95/09/18 21:25
نوید کمالی , navidkamali.ir
[http://www.aparat.com/v/KDrEI]
در این برنامه رادیویی مهندس نوید کمالی با توجه افزایش آمار قربانیان سوء استفاده و هک از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام ، لازم دیده شد تا بصورت مختصر نکات و تنظیماتی را که باید برای استفاده ایمن از اینستاگرام بدانید به شما مخاطبین عزیز آموزش داده شود. برای دریافت جدیدترین مطالب آموزشی و کاربردی کافیست به کانال تلگرامی سواد رسانه ای بپیوندید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.

Telegram.me/Kamalinotes