نتایج جستجو : اینستاگرام - 643 مطلب

97/01/21 19:47
محدثه احمدی     طلبه , m.a.4
‍ ⚠️فضای مجازی افسار گسیخته و خانواده هایی که هر روز قربانی میدهند

اسیدپاشی خواستگار به صورت دختر جوان

گفت وگوی شهروند با «معصومه جلیل پور»، زن 26 ساله تبریزی که شب سال نو به صورت و بدنش اسیدپاشی و دو انگشتش با قمه قطع شد

_ چند سالتان است و تحصیلاتتان چیست؟
_ ٢٦سالم است، متولد ‌سال ٧١ و دیپلم دارم.

_ با محمد از چه زمانی و کجا آشنا شدید؟
_ ما در اینستاگرام با هم آشنا شدیم. ارتباط خیلی زیادی نیز با هم نداشتیم، چون من سالن آرایشگاه داشتم و از صبح تا شب کار می‌کردم. قبل از این هم یک ازدواج ناموفق داشتم و چون همسرم خلافکار بود از او جدا شدم و دیگر هم قصد ازدواج نداشتم.

_ محمد از اینستاگرام به من گیر داده بود و دست برنمی‌داشت، بعدش چندباری یکدیگر را دیدیم. در دو ماه آخر او ول‌کن نبود، آدرس سالنم را در اینستاگرام گذاشته بودم، او دیده بود و هر روز می‌آمد دم در آرایشگاه.

_ مدت آشنایی‌تان چندماه شد؟
_ شش‌ماه بود که به من پیام می‌داد و دو ماه بود که بیشتر همدیگر را می‌دیدیم، آن هم به این دلیل که او ول‌کن نبود. همه از من سوال می‌کردند که او کیست و من هم می‌گفتم خواستگار است و داریم با هم آشنا می‌شویم.

_ بعد او گفت پدرم خلافکار است، ولی من با او کاری ندارم و من هم باور کردم، تا این‌که یک‌ماه پیش به برادرم گفتم این پسر ول‌کن من نیست و می‌خواهد با من ازدواج کند و از او خواستم درباره‌اش تحقیق کنند.

_ اما بعد متوجه شدم که هم‌محله‌ای‌های او گفته‌اند محمد از پدرش بدتر است، از همسرش جدا شده و قبل از آن به او خیانت کرده است. گفتند او زورگیر و خفت‌گیر است. یک‌روز قبل از این اتفاق او آمد دنبالم تا با هم حرف بزنیم.

_ بهش گفتم محمد من نمی‌خواهم و نمی‌توانم با تو ازدواج کنم، چون یک‌بار در زندگی‌ام شکست خورده‌ام و نمی‌توانم این‌طوری ادامه دهم، دست از سرم بردار.

_ همان‌جا به دو زن که فاحشه بودند، زنگ زد و بعدش به من گفت تو فکر کردی زن برای من کم است؟ دوروبرم پر است، اما من تو را دوست دارم و می‌خواهم با تو باشم.

_ و بیست‌وهشتم اسفند ماجرا از کجاشروع شد؟

_ آن روز قرار بود با مادرم به بازار برویم. به مادرم گفتم من می‌روم پایین، بعد شما بیا. وقتی رفتم پایین دیدم دم در ایستاده، گفت یک لحظه بیا کارت دارم. من هم گفتم چه کارم داری؟او در ماشین را باز کرد و از موهایم من را کشید داخل....

_ کنار بزرگراه ماشین را نگه داشت و یک قمه درآورد، موهایم را گرفت و گفت سرت را می‌برم. من تقلا کردم که قمه را به من نزند و در آخر قمه را زد به دستم و دو انگشتم را برید.

_ من التماس می‌کردم که کاری با من نداشته باش و بعد قمه را انداخت و از زیر صندلی من یک بطری یک لیتری برداشت، صندلی‌ام را خواباند و روی سینه‌ام نشست. من اول فکر کردم آب است و فکر نمی‌کردم اسید باشد. او همه اسید را روی صورت و بدنم ریخت و با پایش من را بیرون ماشین پرت و فرار کرد.

_ حدود ٢٠دقیقه کنار اتوبان افتاده بودم و می‌سوختم. همه جایم می‌سوخت تا این‌که مردم کم‌کم جمع شدند و آب رویم ریختند. بعد هم به اورژانس زنگ زدند و من را به بیمارستان بردند.

_ چشم‌هایم خیلی تار می‌دید و بدنم می‌سوخت. الان هم قیافه‌ام را کلا از دست داده‌ام. (گریه) مدام یاد این می‌افتم که اسید لباس‌هایم را سوزانده بود و من لخت کنار خیابان افتاده بودم، آبرویم رفت. همه جمع شده بودند و از من فیلم می‌گرفتند.

_ از ماجرای دستگیری محمد خبری دارید؟ آن‌طور که اطلاع دارم الان در زندان تبریز است.
بله. آن روز که آمده بود بیمارستان و داد زده بود که می‌خواهم معصومه را بکشم و نمی‌خواهم زنده بماند، فرار کرده بود. قبلش هم زنگ زده بود به مادرم و گفته بود دخترت را کشتم، بروید پیدایش کنید.

_ بعدش آنها من را پیدا کردند. تا یکی دو روز بعدش او به برادرم زنگ می‌زد و تهدید می‌کرد، می‌گفت همه‌تان را می‌کشم تا این‌که خطش را ردیابی و دستگیرش کردند.

_از مسئولان دولتی یا قضائی درخواستی دارید؟
_ من فقط می‌خواهم عدالت اجرا ‌شود. من صورتم را می‌خواهم، می‌خواهم که صورتم را به من برگردانند. من نمی‌توانم اینطوری زندگی کنم. اگر من را ببینید می‌فهمید چه می‌گویم. می‌خواهم به وضعیتم رسیدگی کنند.

_ این آقا هنوز زنگ می‌زند و تهدید می‌کند، می‌گوید من پول دارم و خانواده‌ام آشنا و پول دارند و فلان و بهمان می‌کنیم؛ ولی ما آنطوری نیستیم، ما یک خانواده ساده و معمولی هستیم. برادرم کارگر ساده است و خانه‌مان کوچک و اجاره‌ای است.
99
کامنت بنویسید...
عـ؁م؁آد ط؁الـ؁ـب حـ ـ ـ؁یـنــ ـی , t94
پنجشنبه 30 فروردین ، 01:15
تقسیر ماهواره هاست
ادامه
97/01/10 05:23
تلگرام زندگی , telegramz.ir
[https://www.aparat.com/v/6B8j2]
این شیوه از تبلیغات تنها برای 50 پیج و یا سایت و وبلاگ مذهبی صورت می پذیرد.
در صورت تمایل برای استفاده از این سرویس تقاضا می شود از طریق لینک ذیل اقدام فرمایید.
97/01/9 14:00
محمد حدادان , mohamad_hadadan
96/12/15 21:34
خانومی  , khanumi68
تکنیک های نوشتن به زبان انگلیسی در شبکه های اجتماعی
96/12/9 08:29
پارسی بازار  , par30bazar
با این نرم افزار می توانید عکس های یک پیج یا هشتگ و یک مکان خاص را به صورت گروهی و یکجا ذخیره کنید.
نرم افزار قابل اجرا بر روی ویندوز می باشد
96/11/22 21:23
رامین  صابری , autopayamak
اینستاگرام قصد دارد به زودی قابلیت افزودن پست کاربران به استوری را به اپلیکیشن‌های خود در اندروید و iOS بیاورد و در حال بررسی و آزمایش بر روی این قابلیت است.

Regramming یا همان قرار دادن پست‌های دیگر کاربران در اکانت اینستاگرام خود هم‌اکنون بسیار رایج است. با این حال کاربران معمولا این کار را با اپلیکیشن‌های جانبی یا گرفتن اسکرین‌شات و ویرایش آن انجام می‌دهند و خبری از یک قابلیت داخلی در اپلیکیشن اینستاگرام نیست. سال گذشته نیز مسئولان این شبکه اجتماعی قصد داشتن قابلیتی را جهت حل این مشکل در سرویس خود ارائه کنند. اما این قابلیت کماکان در اختیار کاربران قرار نگرفته است.
کامنت بنویسید...
رامین  صابری , autopayamak
پنجشنبه 10 اسفند ، 14:12
خیلی متشکرم خانم سالویای عزیز
ادامه
96/11/22 21:21
رامین  صابری , autopayamak
به کمک قابلیت Type Mode اینستاگرام کاربران می‌توانند در استوری اینستاگرام خود، فقط از کلمات و فونت‌های جذاب استفاده کنند.

کمتر کسی فکر می‌کرد بخش استوری در اینستاگرام (Instagram Stories) بتواند نظر کاربران را به خود جلب کند. با این حال آمارها نشان می‌دهند که اکثر کاربران این شبکه اجتماعی تمایل دارند احساسات و رویدادهای زندگی خود را از طریق بخش استوری اینستاگرام با سایر افراد به اشتراک بگذارند. قابلیت‌های مربوط به این بخش از اپلیکیشن Instagram نیز به مرور زمان بیشتر شده است.
96/11/3 11:02
استقلال قهرمان , esteghlalghahrman
#اینستاگرام | پست جدید وینفرد شفر:

"در دو ماه گذشته چند بازیکن توسط مدیربرنامه هایمان از سرتاسر جهان برای پیوستن به استقلال به ما معرفی شدند که بعضی از آنها مناسب استقلال نبود.
ما به دو بازیکن احتیاج داریم. دو بازیکنی که هم از لحاظ فنی خوب باشند و هم تجربه لازم را داشته باشند تا مارا در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کنند.
بعضی بازیکنان خیلی خوب بودند اما بسیار گران! بعضی هایشان بخاطر شرایط فرهنگی ایران اینجا نیامدند و برخی هم خواسته های غیرواقعی داشتند!
در حال حاضر نمیشد که به سرعت بازیکنان موردنیازمان را جذب کنیم. بعد از تمرین امروز دوباره در باشگاه جلسه برگزار میکنیم تا با گزینه های موردنظرمان ارتباط برقرار کنیم.
96/10/30 10:56
جواد حبیبی , turk3
سلام به همه دوستان و همراهان دیرین
تو اینستا منو دنبال کنید تامنم بک بدم
insta: javad_Habibi2017
96/10/16 17:09
استقلال قهرمان , esteghlalghahrman
#اینستاگرام | پست جدید محمد تقوی و انتقاد از کمیته انضباطی
96/10/10 18:15
معصومه احمدی , m_girl_a

خبرگزاری صدا و سیما در ادامه به نقل از یک منبع آگاه نوشت: با تصمیم سطوح عالی امنیتی فعالیت تلگرام و اینستاگرام به طور موقت محدود می شود.

این تصمیم در راستای حفظ آرامش و امنیت شهروندان اتخاذ شده است.

همچنین معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به سوالی در خصوص اختلال در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و اینکه آیا قرار است این وضعیت ادامه پیدا کند؟ گفت: دولت بنای تعطیلی شبکه‌های مجازی را ندارد اما در زمانی که ایجاد اختلال می‌شود طبیعی است که از ابزارهای کنترل اجتماعات غیرقانونی و تصمیمات مقطعی استفاده شود.