نتایج جستجو : اینترنت پرسرعت - 251 مطلب

96/02/10 10:45
محمود واعظی , mahmoudvaezi


نهصد شهر نسل سوم و هفتصد و بیست و چهار شهر نسل چهارم تلفن همراه و اینترنت پر سرعت راه اندازی شده و بیش از بیست و هفت هزار روستا به اینترنت پر سرعت تجهیز شده اند و در نتیجه امروز شما واغلب مردم به شبکه های اجتماعی دسترسی دارید و گفتمان بین مردم شکل گرفته است یعنی مهیا بودن زیر ساخت دسترسی ازاد به اطلاعات
99
7
3
1
95/06/13 10:41
مسعود مظفری , mashhadit.com
احتمال اینکه شما در حال حاضر این مطلب را از طریق اینترنت بی سیم خانه یا محل کارتان مطالعه کنید بسیار بالاست. در این صورت احتمالا بارها شده که از عملکرد آن ناراضی بوده اید. بخشی از این عدم رضایت به سرعت شبکه بی سیم در محل بر می گردد. اما این امکان وجود دارد که با اعمال کارهایی ساده این وضعیت را بهبود بخشید.
می توان گفت امواج وای فای ماهیت فیزیکی دارند و می دانید که قدرت انتشار این امواج می تواند به واسطه دیوارها، اشیاء و حتی بدن خودمان کم و زیاد شود.
با این مقدمه، در ادامه راه هایی برای بهبود سرعت وای فای پیشنهاد شده که توصیه می شود آنها را از دست ندهید.
تلگرام : telegram.me/MashhadIT_CHANEL
اینستاگرام: www.instagram.com/mashhadit_group
95/06/13 10:38
مسعود مظفری , mashhadit.com
شبکه های بی سیم امکانی است که این روزها تقریبا تمام مراکز آموزشی، تفریحی، ترمینال ها و فرودگاه ها و حتی مراکز خرید و رستوران ها، امکان استفاده از آن را برای اتصال به اینترنت برای مردم فراهم می کنند.
با وجود کثرت اتصالات بی سیم در محیط اطراف، شاید این سوال برایتان پیش آمده که کدامیک دارای سرعت بیشتری است و افراد کمتری به آن متصل هستند؟ Wifi Analyzer اپلیکیشنی است که با تحلیل شبکه های بی سیم دور و اطراف، پاسخ این سوال را برایتان به تصویر می کشد.
Wifi Analyzer شبکه های بی سیم اطراف را به پنج طریق مختلف تحلیل می کند تا بتوانید از میان آنها، پرسرعت ترین و خلوت ترین...
تلگرام : telegram.me/MashhadIT_CHANEL
اینستاگرام: www.instagram.com/mashhadit_group
95/02/2 19:27
قاسم مدیر تبلیغات و بازاریابی , sabzevar84
سرویس یکساله با 150 گیگ ترافیک ، سرعت تا 24 مگابیت

قابل ارائه به سر تا سر ایران
لطفا قبل از خرید و واریز مبلغ حتما فرم سفارش را بصورت کامل و صحیح پر بفرمایید .
تا قبل از پرداخت شماره تلفن شما چک شود .
مهم :

تنها کافیست شما (( نام استان - نام شهر - کد شهر - شماره تلفن خطی که اینترنت روی آن نصب میشود ))
مثال : خراسان رضوی - مشهد - 31245678 - 051
با کلیک بر روی ثبت سفارش ، کلیه سوالات فرم را بصورت کامل و دقیق (مطابق با اطلاعات درج شده در شناسنامه ) و در قسمت توضیحات مانند مثال اطلاعات خواسته شده را بنویسید .
سپس کارشناسان ما بعد از تست خط و مشخص شدن اینکه خط شما مسی ، کافو نوری و یا PCM میباشد با شما تماس گرفته ، توضیحات ، راهنمایی و یا سوالات شما سروران گرامی را پاسخ میدهند .
با تشکر از حسن انتخاب شما به عنوان مشاوره گرفتن از نمایندگی ما .
شماره تماس برای مشاوره تلفنی 09302668112 میباشد .
کامنت بنویسید...
مجتبی روشنی , mogtaba95
سه شنبه 7 اردیبهشت ، 10:59
+
ادامه
95/01/14 19:14
کاریابی بین المللی کارپیرا , karpira.ir
28
10
35
94/12/4 16:48
پارس آنلاین , parsonline
کاربران گرامی
با سلام و آرزوی اوقاتی خوش
اخیرا مشاهده گردیده است که برخی از افراد سودجو قصد داشته تا با سوء استفاده از نام و اعتبار پارس آنلاین و همچنین حسن نیت کاربران عزیز این شرکت، مبالغی را تحت عنوان هزینه برنده شدن در قرعه کشی های پارس آنلاین از کاربران دریافت نمایند. روش این افراد اینگونه است که طی تماس با کاربران اذعان می کنند که از پارس آنلاین تماس گرفته و از آنان میخواهند تا مبلغی را به عنوان هزینه برنده شدن در قرعه کشی به حساب آنان واریز نمایند. خوشبختانه به دلیل هوشمندی بالای کاربران پارس آنلاین، تاکنون موفق به دریافت وجه نشده اند.
شایان ذکر است که پارس آنلاین به هیچ عنوان از برندگان قرعه کشی های خود طلب وجه نمی نماید و اسامی آنان از طریق وب سایت رسمی شرکت اطلاع رسانی می گردد. خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه مورد مشابه، شماره تلفن فرد سودجو و در صورت نیاز، توضیحات تکمیلی را به منظور پیگیری از مراجع ذیصلاح از طریق بخش رسیدگی به شکایات صدای مشتری وب سایت پارس آنلاین به آدرس زیر، اطلاع رسانی فرمایید.

با سپاس
گروه شرکت های پارس آنلاین
3
2
94/11/19 18:06
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
اندیمشک به شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت (+ADSL2) گروه شرکت‌های شاتل پیوست.
به اطلاع همه علاقه‌مندان به استفاده از سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) می‌رسانیم، شاتل از هم‌اکنون آماده ارایه سرویس‌های ویژه ART و سرویس‌های اقتصادی ECO در مراکز مخابراتی این شهر است. متقاضیان استفاده از این سرویس‌ها در این شهر، از هم‌اکنون می‌توانند برای استفاده از این خدمات اقدام کنند.
پیش‌شماره‌‌‌‌های فعال برای ارایه خدمات:
مرکز انقلاب : ۴٢۶۳ , ۴٢۶۹
مرکز روغنی زادگان : ۴٢۶۶ , ۴٢۶٢ , ۴٢۶۴
علاقه‌مندان، برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانند با شرکت سد کیس دز خوزستان، دفتر نمایندگی شرکت شاتل در شهر اندیمشک، با شماره تلفن ۴٢۰۶- ۰۶۱ تماس بگیرند.
6
16
94/11/19 18:05
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
اوز به شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت (+ADSL2) گروه شرکت‌های شاتل پیوست.
به اطلاع همه علاقه‌مندان به استفاده از سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) می‌رسانیم، شاتل از هم‌اکنون آماده ارایه سرویس‌های ویژه ART و سرویس‌های اقتصادی ECO در مرکز مخابراتی این شهر است. متقاضیان استفاده از این سرویس‌ها در این شهر، از هم‌اکنون می‌توانند برای استفاده از این خدمات اقدام کنند.
پیش‌شماره‌‌‌‌ فعال برای ارایه خدمات:
مرکز اوز : ۵٢۵۱
علاقه‌مندان، برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانند با شرکت پیام رسان هزاره شطرنجی، دفتر نمایندگی شرکت شاتل در شهر اوز، با شماره تلفن ۵٢۵۱٧۹۸۶- ۰٧۱ تماس بگیرند.
94/11/19 18:03
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
بیرم به شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت (+ADSL2) گروه شرکت‌های شاتل پیوست.
به اطلاع همه‌ی علاقه‌مندان به استفاده از سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) می‌رسانیم، شاتل از هم‌اکنون آماده ارایه سرویس‌های ویژه ART و سرویس‌های اقتصادی ECO در مرکز مخابراتی این شهر است. متقاضیان استفاده از این سرویس‌ها در این شهر، از هم‌اکنون می‌توانند برای استفاده از این خدمات اقدام کنند.
پیش‌شماره‌‌‌ فعال برای ارایه خدمات:
مرکز بیرم : ۵۲۵۵
علاقه‌مندان، برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانند با شرکت پیام رسان هزاره شطرنجی، دفتر نمایندگی شرکت شاتل در شهر بیرم، با شماره تلفن ۵۲۵۵۳۱۲۱- ۰۷۱ تماس بگیرند.
94/11/14 15:49
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
عرضه بسته ترافیک ۵٠ گیگابایتی شاتل با تخفیف ۵٠ درصدی ویژه مشتریان فعلی شاتل در جشنواره زمستانی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شاتل، مشتریان فعلی شاتل می‌توانند در طول این جشنواره از ۸ تا ۱۷ بهمن ماه برای خرید بسته ۵٠ گیگابایتی ترافیک اینترنت با ۵٠ درصد تخفیف و به قیمت ۵٦ هزار تومان اقدام کنند.
گفتنی‌ست، به هزینه اعلام شده برای خرید هر بسته، مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.
درحال حاضر مشتریان فعلی سرویس‌های خانواده Eco در سراسر کشور به جز شهرهای بندرعباس و بندرلنگه می‌توانند از شرایط ویژه این جشنواره بهره‌مند شوند.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ٢۳۰۹۹ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور از نشانی www.shatel.ir/Representatives-Shatel/default.loco در دسترس است.
94/10/23 19:50
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
با توجه به استقبال چشم‌گیر کاربران از جشنواره زمستانی اینترنت پرسرعت شاتل، مدت زمان این جشنواره تا پایان روز ٢۸ بهمن ماه ٩۴ تمدید می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شاتل، در مدت زمان برگزاری این جشنواره، متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل می‌توانند از خدمات و تخفیف‌های ویژه، بهره‌مند شوند.
در این جشنواره بسته پلاتینی اینترنت پرسرعت شاتل شامل یک سال اینترنت پرسرعت، ٦٠ گیگابایت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ١۸٠ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ٦۵ هزار و ٩٠٠ تومان عرضه می‌شود.
همچنین بسته پلاتینی به همراه مودم شامل یک سال اینترنت پرسرعت، ٦٠ گیگابایت ترافیک، مودم وایرلس زایکسل با نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ٢۴۸ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ١١٣ هزار و ٩٠٠ تومان ارایه می‌شود.
در مدت زمان برگزاری جشنواره زمستانی شاتل، بسته طلایی با یک سال اینترنت پرسرعت، ١٠ گیگابابت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ٦۸ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ٩ هزار و ٩٠٠ تومان عرضه می‌شود و بسته طلایی همراه با مودم نیز با یک سال اینترنت پرسرعت، ١٠ گیگابابت ترافیک به همراه نصب و راه‌اندازی به ارزش واقعی ١٣٦ هزار و ۵٠٠ تومان با قیمت ۵۷ هزار و ۵٠٠ تومان ارایه می‌شود.
افزون بر این تمامی مشتریانی که در طول مدت جشنواره، سرویس های یک ساله اکو یا سرویس یک ساله آرت ۷ و ۸ خریداری کنند، برای خرید مودم DEL 1202 از ٢۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود و در حقیقت، مودم را به قیمت ۵۴ هزار و ۴٠٠ تومان خریداری خواهند کرد.
گفتنی است، سرویس‌های ارایه شده در جشنواره زمستانی تنها برای مشتریان جدید شاتل قابل استفاده است و به هزینه‌های گفته شده بابت هر بسته ارایه شده، پنج هزار تومان هزینه دایری خط و مالیات ارزش افزوده نیز افزوده می‌شود.
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز سلماس، بویین زهرا، خرم‌آباد، بروجرد، اسلام‌شهر، فیروزکوه، قرچک، ورامین، یاسوج، گچساران، بندرعباس، بندرلنگه و اردکان، جاجرود، پاکدشت، بوشهر، اندیشه و شهریار می‌توانند از خدمات ارایه شده در جشنواره زمستانی شاتل بهره‌مند شوند.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ٢۳۰۹۹ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند.
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و خرید آنلاین به صفحه www.shatel.ir/FESTIVALS/winter مراجعه کنید.
94/10/21 18:25
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
قرعه‌کشی هفته نخست میان اعضای کانال رسمی شاتل در تلگرام برای تخصیص جوایز یک دستگاه اپل واچ، ۳۰ فلش ۱۶ گیگابایتی و یک گیگابایت ترافیک برای ۵۰ نفر در هر روز برگزار شد و برندگان خوش‌شانس هفته اول مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی شاتل، براساس قرعه‌کشی صورت گرفته از ۱۸ هزار و ۵۰۰ عضو کانال شاتل در تلگرام صرف نظر از اینکه مشترک شاتل هستند یا خیر و در مدت زمان تعیین شده، فرم شرکت در قرعه‌کشی هفتگی را پر کرده بودند، محسن باقری، از مشترکان خدمات اینترنت پرسرعت شاتل در شهر شاهرود برنده جایزه اپل واچ در هفته نخست شد.
اسامی دیگر برندگان این قرعه‌کشی برای جوایز ۳۰ فلش ۱۶ گیگابایتی و ۳۵۰ گیگابابت ترافیک ویژه ۳۵۰ عضو کانال شاتل نیز از طریق فایل‌های PDF زیر قابل دسترسی است.
دانلود فایل اسامی برندگان فلش ۱۶ گیگابایتی (حجم فایل ۳۹KB): http://www.shatel.ir/PortalData/Subsystems/News/uploads/File/19-10-94-telegram-flash.pdf

دانلود فایل اسامی برندگان ترافیک رایگان (حجم فایل ۴۰KB): http://www.shatel.ir/PortalData/Subsystems/News/uploads/File/19-10-94-telegram-gig.pdf
گفتنی است، با برندگان قرعه‌کشی هفته نخست برای اهدای جوایز تماس گرفته خواهد شد و ترافیک‌های هدیه نیز به سرویس مشترکان افزوده می‌شود و از طریق پیامک و ایمیل به آنها اطلاع‌رسانی خواهد شد.
علاقه‌مندان برای عضویت در کانال رسمی شاتل در تلگرام می‌توانند به آدرس www.telegram.me/shatel مراجعه کنند و از آخرین اخبار و تازه‌های شاتل در هر روز مطلع شوند.
1
94/10/21 18:22
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
فیروزآباد به شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت (+ADSL2) گروه شرکت‌های شاتل پیوست.
به اطلاع همه‌ی علاقه‌مندان به استفاده از سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) می‌رسانیم، شاتل از هم‌اکنون آماده ارایه سرویس‌های ویژه ART و سرویس‌های اقتصادی ECO در مرکز مخابراتی این شهر است. متقاضیان استفاده از این سرویس‌ها در این شهر، از هم‌اکنون می‌توانند برای استفاده از این خدمات اقدام کنند.
پیش‌شماره‌‌‌های فعال برای ارایه خدمات:
مرکز فیروزآباد: ۳۸٧۰ ، ۳۸٧٢ ، ۳۸٧۳
علاقه‌مندان، برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این‌باره می‌توانند با شرکت دایان رایانه قاموس، دفتر نمایندگی شرکت شاتل در شهر فیروزآباد، با شماره تلفن ۳۸٧۳۳۱۶۶- ۰٧۱ تماس بگیرند.
94/10/20 18:53
گروه شرکت های شاتل  , shatelgroup
نسخه جدید اپلیکیشن مای شاتل برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS ویژه مشترکان خدمات اینترنت پرسرعت شاتل عرضه شد.
به گزارش روابط عمومی شاتل، مدیریت نامحدود حساب کاربری، گزارش مصرف ماهیانه و افزایش کارآیی و سرعت اجرای این اپلیکیشن و برطرف کردن باگ‌های جزیی آن از ویژگی‌های نسخه جدید اپلیکیشن مای شاتل به شمار می‌رود.
در بخش مدیریت حساب کاربری نسخه جدید این اپلیکیشن، کاربران شاتل از این پس می‌توانند اطلاعات مربوط به چند حساب کاربری را در اپلیکیشن تلفن همراه ذخیره کنند و به راحتی به حساب‌های کاربری مختلف خود دسترسی داشته باشند.
با فراهم شدن امکان مشاهده گزارش مصرف ماهانه، مشترکان می‌توانند اطلاعات مصرف ماه‌های گذشته خود را به تفکیک هر ماه مشاهده کنند و برای سرویس‌های محدود نیز مصرف رایگان از مصرف غیررایگان تفکیک شده است.
با برطرف شدن باگ‌های جزیی و به روزرسانی این اپلیکیشن، ضمن افزایش کارایی آن، سرعت اجرای اپلیکیشن مای شاتل نیز بهبود یافته است.
دانلود از کافه بازار: https://cafebazaar.ir/app/com.Shatel.myshatel/?l=fa

دانلود از آیتونز: https://itunes.apple.com/us/app/myshatel/id1003709956?mt=8
1
94/10/19 21:33
گرداب , Gerdab.ir
ورود به حوزه بازی‌سازی خصوصا بازی‌های آنلاین با توجه به هدف گسترده و تاثیرگذاری بالای آنها، اهمیت زیادی دارد.
از مهم‌ترین مباحث در حوزه بازی‌های آنلاین، بحث زیرساخت‌های لازم برای این بازی‌ها به ویژه اینترنت پرسرعت است.
نسل‌های 3 و 4 اینترنت تا حد زیادی توانسته زمینه را برای انجام بازی‌ آنلاین فراهم کند اما هزینه فعال‌سازی بسته‌های اینترنتی هم باید تا حد زیادی کاهش یابد. همچنین پوشش‌دهی اینترنت باید برای اکثر نقاط پوششی مناسب باشد تا همه بتوانند از بازی‌ آنلاین استفاده کنند.
یکی از مشکلات در خصوص بازی ها، بحث حق کپی‌رایت است چون اکثر بازی‌های رایانه‌ای بدون در نظرگیری حق کپی‌رایت نصب و استفاده می‌شوند. علت عدم ورود سرمایه‌گذارها به این حوزه هم این است که قانون کپی‌رایت اجرا نمی‌شود.
از دیگر مشکلات این حوزه کمبود نقدینگی است زیرا کسی سرمایه اش را وارد این بخش نمی‌کند و اکثر افراد با سرمایه‌ شخصی و به صورت خودجوش این بازی‌ها را می‌سازند.
مشکل دیگر؛ نحوه عرضه این بازی‌هاست. فضاهایی مانند کافه بازار، مایکت و... به صورت محدود در داخل، این بازی‌ها را ارائه می‌دهند. اما امکان ارائه بازی‌های آنلاین بومی به بازارهای جهانی وجود ندارد.
نکته مهم در جذب مخاطب توسط این بازی‌ها گرافیک بازی است و هنگامی که کاربر درگیر بازی شود، مسائلی مانند طراحی بازی نقش مؤثری در جذب مخاطب دارد.
یک بازی رایانه‌ای جذاب باید مخاطب را در خود نگه دارد. در واقع بازی‌های جذاب بازی‌های چالشی و تعاملی هستند.
کارهای زیرساختی زیادی باید توسط دولت و بنیاد ملی در خصوص این بازی‌ها صورت می‌گرفت که هنوز عملی نشده است و به مسئولین مربوط بین نمره قبولی و مردودی شاید بتوان با ارفاق، نمره قبولی داد.
ورود بخش خصوصی تنها راه نجات بازی‌های رایانه‌ای داخلی است. نهادهای خصوصی با ارتباط گیری با حلقه‌های مختلف صنعت مانند بازار، کپی‌رایت، آموزش نیروی انسانی و... می‌توانند به رشد آن کمک کنند.
همچنین بانک جامعی از بازی‌های رایانه‌ای وجود ندارد که مردم به آن مراجعه کنند. آموزش و پرورش هم می‌تواند به این حوزه وارد شود. با استفاده از پتانسیل 13 میلیون دانش‌آموز می‌توان بازی‌های آموزشی ساخت. بازی‌هایی که به سفارش آموزش و پرورش بوده و با بخشنامه به مدارس ابلاغ شود.
متن کامل را در گرداب بخوانید.