نتایج جستجو : اینترنت - 488 مطلب

95/10/19 18:53
رند سایت , rond.ir
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.
99
95/10/14 17:34
رند سایت , rond.ir
95/10/7 18:51
رند سایت , rond.ir
95/10/5 12:10
علیرضا صفرپور , clubps
بر اساس گزارش‌های جدید در مورد گوشی‌ هوشمند آنر ۸؛ بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا برای این دستگاه از فوریه سال ۲۰۱۷ (اواسط بهمن ۹۵) منتشر خواهد شد.

به گزارش عصر کامپیوتر و به نقل اززومیت؛ به نظر می‌رسد گوشی هوشمند آنر ۸ (Honor 8) اولین محصول تحت برند آنر است که آپدیت اندروید ۷ نوقا را به‌صورت رسمی دریافت خواهد کرد. هواوی، مالک برند آنر؛ در طی یک ایمیل این موضوع را تأیید کرده است که بروزرسانی اندروید نوقا برای آنر ۸ در ماه فوریه (اواسط بهمن) منتشر خواهد شد.

عصر کامپیوتر === ip3.blogfa.com
95/09/23 08:05
منتخب وب , montakhabweb.ir
خدایا!

هر اسیری و گرفتاری را آزاد گردان

7
1
5
95/09/18 13:24
سوگند طهرانی , sogand_tehrani73
اگر در اینترنت به دنبال کسب اطلاعات برای خرید یک موبایل جدید هستید، حتماً تا به حال با عبارت های مخفف زیادی مثل CDMA ، GSM ، LTE و WiMax روبرو شده اید، مخفف هایی که تمامی ندارند.حال تفاوت اینترنت های ۳G و ۴G و LTE را برای شما شرح میدهیم

ادامه مطلب در لینک زیر
42
4
مـ؁ـهـ؁ـدی دیـ؁ـونـه  , mahdi_sarmast
جمعه 10 دی ، 00:59
______________❤
______________❤
______________❤
______________❤___-:¦:-
_____-:¦:--_____❤
______________❤__ ___ __-:¦:-
______________❤
_____-:¦:-______ ♥
_____________♥♥♥___-:¦:-
___________♥♥♥_♥♥♥
__________♥♥♥___♥♥♥________
_ __♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥__( مهـــــــــــدی)___♥♥♥
_____♥♥♥_(︵‿ لآیــــڪ!︵‿)_♥♥♥_ __-:¦:-
____♥♥♥______♥♥♥______♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_________♥♥♥_♥♥♥_♥♥♥
___________♥♥♥_♥♥♥ ____-:¦:
ادامه
  , sabliz
پنجشنبه 18 آذر ، 15:41
متشکر از راهنماییتون و مطالب آموزنده
ادامه
  , mohammad.ghaffari45
پنجشنبه 18 آذر ، 14:52
like
ادامه
95/09/3 17:01
رند سایت , rond.ir
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان اعتبار، قیمت و کد دستوری فعالسازی بسته های نامحدود شبانه، می توانید از طریق کد دستوری #۲*۱۰۰۰* اقدام نمایید.
95/08/25 15:06
رند سایت , rond.ir
خبر همراه اولhttp://www.rond.ir/News/905

خبر ایرانسلhttp://www.rond.ir/News/903
95/07/13 10:16
مبنا تلکام , mabnatelecom
در هر دقیقه از سال 2016، چه اتفاقاتی در فضا های مختلف اینترنت می گذرد.
اینستاگرام : https://www.instagram.com/mabnatelecom/
تلگرام : https://telegram.me/joinchat/Cjrr_0FElmwnN_6j2BW5KA
لینکدین : https://ir.linkedin.com/in/mabnatelecom
وبلاگ : http://mabnatelecom.blog.ir/
95/07/10 03:08
گرداب , Gerdab.ir
عبارت اینترنت اشیا برای نخستین بار در سال ۱۹۹۹ یعنی حدود 16 سال پیش، توسط «کوین اشتون» مورد استفاده قرار گرفت. ایده ای که طبق آن هر چیزی، امکان می یافت برای خود هویت دیجیتال داشته باشد و به کامپیوترها اجازه دهد آن‌ را سازمان‌دهی و مدیریت کنند.
اما اولین کشوری که به طور کامل و تمام شهرهایش را تحت پوشش اینترنت اشیا قرار داده، کره جنوبی است؛
سرعت‌بالای دسترسی به اینترنت در کره جنوبی که از جمله دلایل پیشرفت سریع این کشور در حوزه اینترنت هم شده، باعث راه اندازی اینترنت اشیا در کل این کشور است.
پژوهشگران کشورما نیز قدم هایی را در این راستا برداشته اند. از جمله اینکه چندی پیش یعنی اردیبهشت ماه سال جاری، علی رحمان پور، مجری طرح «شبکه اشیا تهران/ایران» با بیان اینکه در فاز نخست، این شبکه در منطقه نارمک راه اندازی شده است، اعلام کرد: "کار روی شبکه‌های اینترنت اشیا از تابستان سال گذشته و با هدف ارائه راهکارهای شهر هوشمند آغاز شده و پس از مطالعات فنی و تجاری، روی ارائه راهکارهای کامل اینترنت اشیا متمرکز شده ایم."
اما به نظر می رسد آنچه بیش از راه اندازی این شبکه و سیستم های مشابه نیازمند توجه و دقت است بحث امنیت این شبکه ها است.
با این وجود کارشناسان شبکه اینترنت اشیا در تهران گفته اند تلاش می کنیم حفظ حریم شخصی و امنیت شبکه را تا حد استاندارد ارتقا دهیم.
متن کامل را در گرداب بخوانید.
95/07/4 11:43
مبنا تلکام , mabnatelecom
مبنا تلکام : ﯾﮑﯽ از ﻣﺸــﮑﻼﺗﯽ ﮐﻪ ﮐﺎرﺑﺮان ﺳﯿﺴــﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ وﯾﻨﺪوز ﻫﻨﮕﺎم اﺗﺼﺎل ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺎ آن ﻣﻮاﺟﻪ ﻣﯽ ﺷــﻮﻧﺪ، اﻓﺖ ﺷــﺪﯾﺪ ﺳــﺮﻋﺖ در ﻣﺮور ﺻﻔﺤﺎت وب ﯾﺎ داﻧﻠﻮد ﻧﺮم اﻓﺰارﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ اﺳــﺖ . ﺑﺴــﯿﺎری از ﮐﺎرﺑﺮان در اﯾﻦ ﺷــﺮاﯾﻂ ﺑﺎ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﺷﺮﮐﺖ اراﺋﻪ ﮐﻨﻨﺪه ﺳــﺮوﯾﺲ ﺗﻤﺎس ﮔﺮﻓﺘﻪ و ﭘﺸــﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﻧﯿﺰ اﻋــﻼم ﻣﯽ ﮐﻨﺪ اﺗﺼــﺎل اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ از ﺳــﺮﻋﺖ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﺮﺧﻮردار اﺳــﺖ و ﯾﮑﯽ از ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎی ﻣﻮﺟﻮد در ﺳﯿﺴــﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ ﮐﺎرﺑــﺮ ﺑﺎ داﻧﻠﻮد ﺧﻮدﮐﺎر از اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ، ﻣﻮﺟﺐ اﻓﺖ ﺳــﺮﻋﺖ ﺷﺪه اﺳﺖ.
95/06/29 01:38
محمد علیـ , suzuki405rd
به گفته وینت سرف، باید فکر آینده را هم کرد. نمی‌شد پروتکل را برای دورهٔ خاصی نوشت؛ به این دلیل که خیلی زود منسوخ می‌شد. ارتش نوآوری را ادامه می‌داد و ساخت شبکه‌ها و تکنولوژی متوقف نمی‌شد. این پروتکل باید می‌توانست «بین انبوهی از شبکه‌های متنوع و متفاوت و حتی ناسازگار» کار کند. این ویژگی نه تنها سیستم را در برابر گذر زمان بیمه می‌کرد، بلکه به‌طور بالقوه نامحدود می‌ساخت.

در نهایت، این قوانین به زبان میانجی اینترنت تبدیل شد. اما در ابتدا، باید اجرا، بهینه سازی و تست می‌شدند - بارها و بارها و بارها. هیچ چیز بدیهی دربارهٔ ساختن اینترنت وجود نداشت. حتی در میان سازندگانش مانند یک ایده مضحک بود. اینترنت یک آسمان خراش بود که تا آن زمان هیچ‌کس ندیده بود.

در تابستان ۱۹۷۶، اینترنت راه اندازی شد و شروع به کار کرد.

اگر در ۲۷ اوت ۱۹۷۶ در باغ روسوتی قدم می‌زدید، چنین صحنه‌ای می‌دیدید: هفت مرد و یک زن پشت یک میز؛ مرد‌ها در حال پرسه زدن دور ترمینال کامپیوتر و زن در حال تایپ کردن. چند کابل از ترمینال تا محوطهٔ پارکینگ می‌رفت و داخل یک ون بزرگ خاکستری ناپدید می‌شد.

داخل ون دستگاه‌هایی بود که کلمات تایپ شده در ترمینال را به بسته‌های داده تبدیل می‌کرد. سپس آنتن روی سقف ماشین این بسته‌ها را در قالب سیگنال رادیویی انتقال می‌داد. این سیگنال از طریق هوا به یک تکرارکننده در بالای یکی از کوه‌های اطراف می‌رسید، و در آنجا مجددا تقویت و ارسال می‌شد. با این زور اضافه، امواج می‌توانست تا پارک منلو برسد؛ و آنتنی روی سقف یک ساختمان اداری آن را دریافت می‌کرد.

و اینجا بود که جادوی واقعی آغاز می‌شد. در داخل ساختمان اداری، بسته‌های ورودی بدون وقفه از یک شبکه وارد شبکهٔ دیگری می‌شد: از شبکه رادیویی به آرپانت. برای این پرش، بسته دست‌خوش یک دگردیسی ظریف می‌شد. باید بدون تغییر در محتوا، قالب بسته داده تغییر می‌کرد. آب را در نظر بگیرید؛ می‌توان آن را به بخار، مایع یا یخ تبدیل کرد، اما ترکیب شیمیایی‌اش تغییری نمی‌کند.

اما انعطاف‌پذیری مورد نیاز اینترنت به‌طور وجود نداشت و باید مهندسی می‌شد. بسته‌هایی که قبلا فقط در قالب موج رادیویی وجود داشت، با دگردیسی به بسته‌های الکترونیکی داخل سیم تبدیل می‌شد. اما با وجود این تحول، محتوای داده بدون تغییر حفظ می‌شد. و به این شکل داده می‌توانست پنج هزار کیلومتر تا کامپیوتر دیگری در بوستون برود و عینا همان پیام را منتقل کند. و اینترنت به کار افتاد.

با گذشت زمان، خاطره روسوتی کمرنگ شد. نیلسون خودش هم این را فراموش کرده بود تا زمانی که یک خبرنگار با او تماس گرفت و دربارهٔ تولد اینترنت سوال‌هایی پرسید. تا سال ۱۹۹۶، آمریکایی‌ها در چت‌روم‌های AOL گپ می‌زدن، در GeoCities صفحه‌های زشت و سوهان روح می‌ساختند. اینترنت ریشهٔ نظامی‌اش را کنار زده بود و عمومی شده بود، و مردم داشتند نسبت به خاستگاه آن کنجکاو می‌شدند. بنابراین نیلسون گزارش‌های قدیمی دربارهٔ شروع کار اینترنت را از فایل‌هایش خارج کرد.

آنچه اینترنت را اینقدر مهم کرد، همان ویژگی بود که در تابستان آن سال در روسوتی آزمایش شد: انعطاف‌پذیری. چهل سال پیش هزاران کلمه از منطقه شرق به غرب بر انواع رسانه از امواج رادیویی گرفته تا خطوط مسی تلفن منتقل شد. امروز اینترنت مسافت‌های بیشتر و دور‌تری را روی انواع گسترده‌تری از رسانه‌ها در می‌نوردد و داده‌ها در چند میلی‌ثانیه، بین میلیون‌ها دستگاه جابجا می‌شود.

Alpine Inn Beer Garden, formerly Rossotti's

باغ آلپاین این، امروز – هنوز هم جایی است که اهالی سیلیکون ولی جمع می‌شوند.

این فقط یک دستاورد فنی نیست؛ بلکه یک طراحی عمدی است. مهم‌ترین مسئله در شناخت مبدأ اصلی اینترنت این است که این پروژه از ارتش بیرون آمد. پروژه باید به شکلی می‌بود که شاید روزی برای پیروزی در جنگ مفید باشد. به همین دلیل اینترنت طوری طراحی شده که هر جایی کار کند: چون ارتش آمریکا همه جا هست؛ با ۸۰۰ پایگاه در بیشتر از ۷۰ کشور جهان، صدها کشتی، هزاران هواپیمای جنگی، و ده‌ها هزار وسایل نقلیه زره‌پوش. اگر امروز یک گوشی هوشمند در سائو پائولوی برزیل می‌تواند آهنگی از یک سرور در سنگاپور دانلود کند، به خاطر همان نیاز اولیه بوده است.

اما در آن زمان تصوری از آینده اینترنت وجود نداشت. نیلسون می‌گوید: «هر کسی که بگوید آن موقع خیال اینترنت امروزی را دیده بوده، کاملاً صادقانه بگویم دروغ می‌گوید. آنچه برایم از همه چیز نامنتظره‌تر بود، این بود که مردم حاضر بودند پول خرج کنند تا خودشان را وارد اینترنت کنند. موج اشتیاق برای حضور در این دنیای جدید.»

اینکه ما اینترنت را به خودی خود یک دنیای واحد در نظر می‌گیریم، به عنوان جایی که می‌توانیم «در» یا «بر» آن باشیم- این هم میراث دان نیلسون و دانشمندان همکارش است. با اتصال یکپارچهٔ شبکه‌های مختلف با هم، کاری کردند که اینترنت حس یک فضای واحد را داشته باشد. اینترنت از تعداد بسیار زیادی شبکه‌ تشکیل می‌شود: زمانی که من به وبسایت گوگل می‌روم، اطلاعاتم قبل از اینکه به گوگل برسد باید از ۱۱ مسیریاب مختلف عبور کند. اما اینترنت خیاطی ماهر است که جای کوک و دوخت را به خوبی پنهان می‌کند. ما با جهانی بدون حد و مرز روبرو هستیم؛ جایی است که اسمش را گذاشته‌ایم فضای مجازی. چهل سال پیش، این جهان برای اولین بار در کوهپایه‌های حومه پالو آلتو به وجود آمد، و از آن زمان هر روزی گسترش یافته است.

منبع: Gaurdian
کامنت بنویسید...
امیر ساقی , bran2016
دوشنبه 29 شهریور ، 19:19
like
ادامه
95/06/18 11:52
محمد غفوری تبار , saze20
برای شروع کسب درآمد از اینترنت چه کار کنم ؟
شروع کسب درآمد از اینترنت
http://li.saze20.ir/EY
اگر شما برای شروع کسب درآمد از اینترنت آماده هستید اما نمیدانید باید از کجا شروع کنید، اصلا نگران نباشید من در این مقاله شما را همراهی خواهم کرد تا کمی بیشتر برای ورود به این دنیای پرقدرت آماده شوید.
مرحله اول برای شروع کسب درآمد از اینترنت
در مرحله اول شما نیاز دارید بدانید که میخواهید از چه روشی برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنید، یعنی در قدم اول شما باید به دنبال ایده پردازی کسب و کار اینترنتی و ایجاد مزیت رقابتی خود باشید.
ایده پردازی گامی بسیار مهم و اساسی برای شما خواهد بود، زیرا در این مرحله تصمیم میگیرید که واقعا میخواهید چه چیزی را در اینترنت عرضه کنید، مثلا شاید شما بخواهید یک فروشگاه کالای دیجیتال راه اندازی کنید و یا اینکه محصولات آموزشی خودتان را در اینترنت بفروشید.
در وب سایت فکر آبی محصولی وجود دارد با نام ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی که میتواند در این مرحله به شما کمک کند تا دیدتان نسبت به انتخاب و راه اندازی نوع کسب و کار اینترنتی عوض کرده و همچنین گزینه بهتری برای شروع در اختیار شما قرار دهد.
اما حالا شما فقط ایده و شیوه کسب درآمد از اینترنت خود را انتخاب کردید، برای ادامه کار به چه اطلاعاتی نیاز خواهید داشت که بتواند میزان موفقیت شما را افزایش دهد و مجبور نشوید در طی این مسیر آزمون و خطاهایی انجام دهید و هزینه های گزافی بابت آن پرداخت کنید.
ابزارهای شروع کسب درآمد از اینترنت
. آشنایی با ۸ وظیفه اصلی یک مدیر وب سایت
. دانستن ۸ سلاح پرقدرت یک وب سایت
. آشنایی با روش های بازاریابی اینترنتی
. آشنایی با روش های ایجاد ترافیک
. آشنایی با بازریابی ایمیلی
. چگونه یک وب سایت راه اندازی کنید
. چگونه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید
. شیوه های صحیح انتخاب نام، ثبت دامین و هاست
. آشنایی با سیستم های ارسال پستی
. آشنایی با سیستم های پرداخت آنلاین
و بسیاری موارد دیگر که همه اینها در محصولی به نام آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی به صورت کامل توضیح داده شده است و میتواند یک راهنمای بسیار مفید برای شما باشد، اما اگر در حال حاضر قصد تهیه چنین محصولی را ندارید، پیشنهاد من به شما برای شروع، شرکت در دوره رایگان ۷ روزه کسب درآمد از اینترنت می باشد.
ممکن است کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید، وب سایتی ایجاد کنید اما کمی نیاز داشته باشید با شیوه های مدیریت سایت و همچنین تغییر ظاهری سایت آشنا شوید، پیشنهاد من به کسانی که میخواهند از اینترنت کسب درآمد کنند این است که تا آنجا که میتوانند خودشان درباره شیوه های ایجاد سایت و فروشگاه آشنا باشند.
بازاریابی برای شروع کسب درآمد از اینترنت
تا اینجا شما با آنچه که برای شروع کسب درآمد از اینترنت نیاز دارید آشنا شدید و حتی ممکن است تا به حال کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده باشید، اما در مرحله بعد حتما باید برای کسب و کار اینترنتی خود تبلیغات کنید، یعنی وارد مرحله تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی خواهید شد، ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای قوی در زمینه بازاریابی اینترنتی محسوب می شود، در وب سایت محصولی با عنوان آموزش راه اندازی ایمیل مارکتینگ با وردپرس وجود دارد که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.
کلام آخر
برای شروع کسب درآمد از اینترنت ابتدا شما باید خود را با اطلاعات کافی مجهز کنید، اگر در یک جنگ شما قویترین سلاح را داشته باشد اما مهمات شما به اندازه کافی نباشد جنگ را خواهید باخت، در کسب و کار اینترنتی این دانش و اطلاعات حکم مهمات به اندازی کافی را دارد و اگر شما به اندازه کافی مهمات داشته باشید پیرو میدان خواهید بود.
http://li.saze20.ir/EY

#اینترنت #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد