نتایج جستجو : ایران و آمریکا - 7 مطلب

94/03/30 18:13
  رِوایتگر رٰاوی فَتح  , RevayatRaviFath
به گزارش خبرآنلاین؛ چهار،پنج بانوی تماشاگر با پاسپورت امریكایی تیم ملی ایران را تشویق می كردند. در حالی كه یك روز قبل از بازی ایران با امریكا هنوز مسئولان فدراسیون برای ورود بانوان به سالن كشمکش داشتند و بعد هم حضور بانوان كنسل شد، چند بانوی تماشاگر در سالن ١٢هزار نفری آزادی تهران بازی را از نزدیك تماشا كردند. تماشاگرانی كه به قول بعضی ها پاسپورت ایتالیایی داشتند، اما با تكان دادن پرچم سه رنگ تیم ایران را تشویق می كردند. بر اساس قوانین فدراسیون جهانی ، ایران تعهد داده بود نمی تواند مانع از حضور بانوان با ملیت های خارجی به ورزشگاه شود.
حضور همین چند خانم محدود کفایت می کند تا تهدید گرفته شدن میزبانی از ایران اقلا تا بازی بعدی حل شود، خانم هایی که ملیتی دوگانه داشتند و با پاسپورت ایتالیایی شان به ورزشگاه آمده بودند. اما فدراسیون جهانی دیگر بهانه ای ندارد تا این شادی غیر قابل باور را از مردم ایران بگیرد.
99
50
77
20
94/03/30 10:12
میهن‌بلاگ , mihanblog
کسب سه امتیاز شیرین خانگی
بچه‌ها #مچکریم
#mihanblog
#میهن‌بلاگ
137
29
73
94/02/19 21:29
آیات مبین , ayatemobin
[https://www.aparat.com/v/0OTqN]
اگر دستشان برسد به ایران و ایرانی . . . . .
21
2
11
93/12/12 21:33
خاورستان خراسان جنوبی , khavarestan
جزئیات این بالاترین دستمزد ها در http://khavarestan.ir/news/42083
93/11/13 13:31
افسران جنگ نرم , afsaranمتن پاسخ "کالیب تی. ماپین" خبرنگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی در واکنش به نامه مقام معظم رهبری به شرح زیر است:


"حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی،

بسیار متأثر شدیم از این‌که دریافتیم شما جوانان اروپا و آمریکای شمالی را طی یک نامه خطاب قرار داده‌اید. بیش‌تر متأثر شدیم، وقتی این نامه زیبا را خواندیم.

من هم مثل شما از این واقعیت که رهبران ما می‌خواهند به نفرت از مسلمانان دامن بزنند، آشفته هستم. من به رهبران کشورم که سابقه‌ای تاریخی در فریب و جنایت دارند و سبب رنج بسیاری از مردم سراسر جهان شده‌اند، اعتماد ندارم. قصد دارم دقیقاً همان کاری را که شما پیشنهاد کرده‌اید انجام دهم و خودم در مورد اسلام تحقیق کنم.

اگرچه برخی افراد در کشور من شدیداً می‌خواهند جنگ و درگیری بین دو کشور ما را رواج دهند، من مطمئن هستم میلیون‌ها نفر از جوانان در آمریکا این حرف من را تأیید می‌کنند که ما صلح و تفاهم می‌خواهیم. اسلام و مردم ایران دشمن ما نیستند.

با تشکر از کلمات الهام‌بخش و حکیمانه شما،

کالیب تی. ماپین "


.
111
12
51
93/10/26 20:32
 کانون جوادالائمه علیه السلام , kanon_javad_alaemeh_pbuh
[https://www.aparat.com/v/jeipo]
امام خامنه ای (حفظ الله) - باراک اوباما - جان کری - وندی شرمن - اشتن و ...