نتایج جستجو : ایران - 2590 مطلب

95/12/29 01:37
اسحاق تتا  , shaghteta
تحویل سال ۱۳۹۶ در ایران
ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ هجری شمسی, مطابق با ۲۱ جمادی الثانیه ۱۴۳۸ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۷ میلادی

:Norooz 2017 Time in
IRAN
Monday, March 20th 2017, 1:58:40 pm
99
95/12/8 21:36
قزوین پایتخت خوشنویسی ایران , qazvin_payetakht
[http://www.aparat.com/v/Ghwmn]
نظر فراموش نشود.
95/12/2 22:55
قزوین پایتخت خوشنویسی ایران , qazvin_payetakht
[http://www.aparat.com/v/sx4mF]
3
1
3
95/11/30 23:14
علی عظیمی , haaha
تیم ملی‌کشتی آزاد ایران با برتری ۵ بر ۳ مقابل آمریکا، قهرمان جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ شد
کامنت بنویسید...
کارا وولکان , karavolkan
یکشنبه 1 اسفند ، 09:34
خخخ بیشه گربه های ترسو .
ادامه
95/11/28 11:28
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
استاندار کرمان گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) معین اقتصادی شهرستان راور شد.
علی‌رضا رزم‌حسینی ظهر امروز در ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان راور که با حضور مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با تبریک دهه‌ی فجر اظهار داشت: مردم خوب، زحمتکش و متدین بزرگ‌ترین سرمایه‌ی شهرستان راور است.
وی بیان داشت: خورشید طی 325 روز در راور می‌تابد و سرمایه‌ی خوبی برای تولید انرژی‌های نو است و معادن کشف شده و کشف نشده از دیگر ظرفیت‌های شهرستان راور است.
استاندار کرمان از کشاورزی به عنوان یکی دیگر از ظرفیت‌های شهرستان راور نام برد و ابراز داشت: راور باب‌الرضا (ع) در جنوب‌شرق کشور است و معین منطقه‌ی اقتصادی راور به این بحث توجه می‌کند.
رزم‌حسینی از فرش‌های دستباف راور به عنوان یکی از ظرفیت‌های این شهرستان نام برد و خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی کارگاه‌های فرشبافی ستاد عتبات عالیات در راور توانسته‌ایم وضعیت فرش راور را بهبود بخشیم.

ادامه مطلب را در سایت بنیاد برکت بخوانید:
95/11/28 11:23
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
سومین همایش ملی مدیریت جهادی عصر روز دوشنبه هجدهم بهمن ماه با حضور مدیران برتر جهادی و جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.
در سومین همایش ملی مدیریت جهادی، دکتر نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) جزو سخنرانان این مراسم بود و در این سخنرانی گزارش جامعی از اقدامات و دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی ارایه دادند.
مدیرعامل بنیاد برکت ضمن گرامیداشت ایام دهه‌ی‌ فجر به تببین دستاوردهای این بنیاد در راستای منویات مقام معظم رهبری و محرومیت‌زدایی در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته پرداخت و گفت: کمک به توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی، توسعه‌ی فضاهای آموزشی، مراکز فرهنگی و مذهبی، ارتقای سطح سلامت و گسترش مراکز بهداشتی و درمانی، ارایه‌ی خدمات حمایتی و بیمه‌ای به محرومان از جمله مأموریت‌های بنیاد برکت است.
وی افزود: بنیاد برکت به تبعیت از سبک مدیریتی جهادی، خود را متعهد می‌داند ضمن نقش‌آفرینی در چارچوب اقتصاد مقاومتی و صیانت از کرامت انسانی به ارتقای معیشت محرومان کمک کند.

ادامه‌ی مطلب را در سایت بنیاد برکت بخوانید:
95/11/28 09:39
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و توانمندسازی اقتصادی و كارآفرینی بنیاد بركت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان كردستان با تمركز بر ظرفیت‌های فراوان و بالقوه‌ی این استان در زمینه‌ی كشاورزی و دامی و حتی معدنی انجام می‌شود.
بنیاد بركت كه از ابتدای تأسیس خود در سال 86 توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، محرومیت‌زدایی از مناطق كم‌برخوردار را به عنوان هدف اصلی در دستور كار خود قرار داد، در طول فعالیتش طی سال‌های گذشته بر آن بوده تا این هدف را از طریق توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی در مناطق محروم محقق كند.
این بنیاد عام‌المنفعه با مشارکت در راه‌‌اندازی و توسعه‌ی طرح‌های توانمندسازی اقتصادی در بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و انجام طرح‌های عمرانی و زیربنایی، مدرسه‌سازی و ارایه خدمات سلامت، بیمه‌ای و حمایتی به دنبال تأثیرگذاری بر توسعه‌ی‌ اقتصادی مناطق محروم كشور، افزایش فرصت‌های شغلی، توسعه‌‌ی كارآفرینی، فقرزدایی و جلوگیری از مهاجرت نیروهای محلی به شهرهای بزرگ بوده است.

ادامه‌ی مطلب را در سایت بنیاد برکت بخوانید:
95/11/27 22:04
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
[http://www.aparat.com/v/i6Wm5]
بنیاد برکت در 20 آذر ماه سال 1386 توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تأسیس شد تا به عنوان مجموعه ای برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و انجام امور عام المنفعه، در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور فعالیت نماید. بنیاد برکت در حوزه های وسیعی مانند توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی، ساخت مدرسه و مراکز فرهنگی-مذهبی، امور زیربنایی، خدمات بهداشتی، درمانی، بیمه ای و مالی در سطح کشور فعالیت دارد.
95/11/27 22:03
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
امام‌جمعه‌ی دهلران با بیان این‌که توجه اصلی بنیاد برکت رفع مشکلات مناطق محروم و دور افتاده‌ی روستایی است، بر ضرورت معطوف کردن نگاه بنیاد برکت به محرومیت‌زدایی در این شهرستان مرزی تأکید کرد.
حجت‌الاسلام سیدمحسن موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به محرومیت شهرستان، 220 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، دوری از مرکز و امکانات حوزه‌های مختلف و خسارت‌های قابل توجه در دوران جنگ تحمیلی، بنیاد برکت باید عنایت بیش‌تری به این شهرستان در حوزه‌های بهداشت و درمان، مدرسه‌سازی، مسجدسازی و محرومیت‌زدایی داشته باشد.
وی با تقدیر از اقدام‌های خوب بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان ایلام و این شهرستان افزود: با توجه به عمق محرومیت در مناطق شهری و روستای دهلران، از بنیاد برکت می‌خواهیم برای کاهش محرومیت‌ها حضور چشم‌گیرتری در این منطقه داشته باشد.

ادامه مطلب را در سایت بنیاد برکت بخوانید:
95/11/27 22:01
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
[http://www.aparat.com/v/dcIuH]
اقدامات و دستاوردهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه ی مسئولیت های اجتماعی و کمک به محرومیت زدایی در مناطق محروم کشور.
95/11/27 22:00
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
هم‌زمان با هفتمین روز از دهه‌ی مبارک فجر و روز انقلاب اسلامی، هویت دینی، ترویج معنویت، فرهنگ و تمدن، نخستین هنرستان کاردانش با نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در استان مازندران افتتاح شد.
برای ساخت این هنرستان 9 کلاسه که در سه طبقه با 1535 مترمربع زیربنا و با 22 اتاق و کارگاه آموزشی در سوادکوه شمالی احداث شده، بیش از 16 میلیارد ریال از محل اعتبارات بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و نوسازی مدارس مازندران هزینه شده است.
در مراسم افتتاح این هنرستان استاندار مازندران و جمعی از مسئولان و مدیران استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.
هم‌زمان با ایام‌الله دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی، 758 پروژه با اعتباری بالغ بر 681 میلیارد تومان در استان مازندران افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ادامه مطلب را در سایت بنیاد برکت بخوانید:
95/11/27 21:58
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
[http://www.aparat.com/v/XCrc5]
بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، به منظور تحقق اهداف خود در حوزه محرومیت زدایی با بهره­ گیری از توانمندی و ظرفیت اقتصادی مناطق محروم، از فعالیت کارآفرینان متقاضی سرمایه گذاری در بخش خصوصی حمایت می کند.
95/11/27 21:57
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
حمایت از کارآفرینان محلی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی بنیاد برکت در مناطق محروم استان خوزستان پیگیری شده است.
بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از سال 89 مشارکت در طرح‌های توانمندسازی اقتصادی این استان را آغاز کرد.
حجم کل سرمایه‌گذاری انجام شده در 10 طرح اقتصادی در استان خوزستان 2338 میلیارد ریال بوده است تا توانمندسازی اقتصادی مناطق کم‌تر برخوردار این استان تحقق یابد.
برآورد شده است که این طرح‌ها به‌طور مستقیم و غیرمستقیم برای6440 نفر شغل پایدار ایجاد می‌کند که یکی از اهداف اساسی بنیاد برکت برای مشارکت در این‌گونه طرح‌ها تلقی می‌شود.
البته بنیاد برکت مشارکت خود را در هشت مورد از طرح‌های یاد شده خاتمه داده و سهام خود را به کارآفرینان محلی واگذار کرده و در حال حاضر در دو طرح مشارکتش تداوم دارد.

ادامه مطلب را در سایت بنیاد برکت بخوانید: