کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! بخوانید ...

نتایج جستجو : اندروید - 684 مطلب

96/09/7 08:07
رضا گ , reza77203
برنامه ای رایگان که قابلیت تماس صوتی و تصویری در تلگرام را برای شما فراهم میکند , تلگرام نارنجی برپایه همان Telegram نوشته شده ولی با کمی تغییرات آن را بهینه و کاربردی تر کرده است

99
96/07/15 00:04
مهدی نوروزی , mahdi0021m
96/07/13 15:06
مهدی نوروزی , mahdi0021m
96/06/31 00:11
تهران رام  دانلود رام گوشی , tehranrom
تهران رام یکی از بهترین مرجع ها برای دانلود رام های گوشی های موبایل اندرویدی و غیر اندرویدی با لینک مستقیم برای گوشی های مختلف سامسونگ و هواوی است
https://tehranrom.ir/
96/06/13 12:21
بیرساز بیر ساز , bo2ahang.ir
96/05/11 23:57
مجله دیجیتال اخبار اینترنتی , zoomy
کمپانی کارگزاری «پایپر جفری» (Piper Jaffray)، با ۸۳ نفر از افرادی که در صف خرید آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس بوده‌اند صحبت کرده است. به توجه به این که نمی‌توان این محاسبه را خیلی دقیق و گسترده خواند، با این وجود با بررسی همین جامعه‌ی آماری کوچک، این کمپانی مطرح کرده است ۵۴ درصد از خریداران قصد خرید آیفون ۴٫۷ اینچی را داشته در چنین شرایطی ست که که ۴۶ درصد دیگر خواستار خرید آیفون ۷ پلاس ۵٫۵ اینچی بوده‌اند. در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، خریداران در حالی در صف خرید آیفون جدید به مارکت آمده منتظر بودند، که آن وقت ورژن‌ی ۵٫۵ اینچی را به ورژن‌ی کوچک‌تر ۴٫۷ اینچی ترجیح می‌دادند.

آیفون-7-پایپر

۹۸ درصد از آن مردم در حال پیشرفت از نمونه قدیمی‌تر iOS به نمونه‌های تازه آن بودند. با این حساب تنها ۲ درصد از خریداران از گوشی اندرویدی به iOS روی آورده‌ بودند. مردم کدام گوشی را کنار قرار داده و تصمیم به ارتقای گوشی خود به نمونه تازه تر گرفته بودند؟ جواب آیفون ۶ اپل بود، که ۳۰ درصد از افرادی که مورد بررسی قرار گرفته بودند، قبل از انتخاب آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس هر روزه از آن استفاده و به این فکر کرده بودند. گوشی دیگری که برای نمونه ۲۰۱۶ آیفون کنار قرار داده شده بود، آیفون ۶s اپل بود که ۲۳ درصد افرادی که در صف خرید آیفون ۷ بودند، آن را رها می‌کردند.
با توجه به محدودیت نمونه‌ها و نبود نمونه‌های واضح در ویترین مغازه‌ی خرده‌فروش‌ها، ۶۳ درصد از این مردم اقدام به خرید آیفون ۷ یا ۷ پلاس ۱۲۸ GB کرده‌اند؛ همزمان با اینکه ۱۹ درصد ورژن‌ی ۳۲ GB و ۱۸ درصد از مردم ورژن‌ی ۲۵۶ GB را انتخاب کرده‌اند.
تنها ۳۴ درصد از این مردم، در سال پیش رو قصد خرید اپل‌واچ را دارند و ۳۴ درصد برای برنامه‌ی ارتقای آیفون اپل ثبت اسم خواهند کرد.

منبع: Telephone Area

امیدواریم خبر “تنها ۲ درصد از خریداران آیفون ۷ اپل گوشی اندرویدی داشته‌اند” مورد استقبال علاقه مندان تلفن های هوشمند قرار گرفته است.
96/04/26 10:18
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
با توجه به نیاز کاربران نور و همچنین درراستای بهبود فضای مطالعه و پژوهش محققان و نخبگان جامعه، نرم‌افزار اندرویدی نورمگز با ارائه محتوایی بیش از ۱۶۰۰ عنوان نشریه از هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار دارد.
دریافت نرم‌افزار:
http://www.noorsoft.org/fa/node/15379
96/04/26 10:12
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، در جهت گسترش معارف ناب اسلامی و بهبود فضای مطالعه، نرم‌افزار اندرویدی آثار مکتوب حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی حفظه الله را تولید و به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.
دریافت نرم‌افزار:
http://www.noorsoft.org/fa/node/15439
96/04/26 10:08
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) , noorsoft
با تلاش مهندسان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور)، به‌روز رسانی نسخه ۴.۵ نرم‌افزارهمراه نور؛ کتابخانه اندرویدی علوم اسلامی و انسانی، عرضه شد.
96/04/22 08:09
سفیدبام کرمانیان  , sefidbam
لینک کانال شرکت سفید بام جهت دانلود اپلیکیشن ... https://t.me/sefid_bam

Www.sefidbam.ir