نتایج جستجو : افشاگری - 43 مطلب

95/05/10 15:24
آرمین آسرایی , armin_asraei
[https://www.aparat.com/v/4PHZI]
99
کامنت بنویسید...
95/04/31 16:06
آرمین آسرایی , armin_asraei
[https://www.aparat.com/v/CTVQI]
95/01/27 01:25
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
به نام خدا
◥در پاییز سال ۱۳۸۸ سردارمشفق، از مسئولین امنیتی کشور سخنرانی ای را در مشهد مقدس و در جمع تعدادی از روحانیون و نخبگان ایراد نموده که در فهوای آن به نقش برخی سران فتنه همچون موسوی خویینی‌ها، مهدی‌هاشمی رفسنجانی، بهزاد نبوی، ‏مصطفی تاج زاده و ... اشارات مبسوط، شفاف و صریحی نموده است‎ که مرور مجدد آن در شرایط جاری که مقدمات اجرایی شدن فتنه ای دیگر در جمهوری اسلامی ایران از سوی مخالفین داخلی و خارجی نظام در حال شکل گیری است، ضروری به نظر می رسد.◣
فایل صوتی کامل سخنان سردار مشفق ذیلاًً تقدیم می گردد
●قسمت اول
http://bayanbox.ir/info/182183136135862672
●قسمت دوم
http://bayanbox.ir/info/5020088422469123285
●قسمت سوم
http://bayanbox.ir/info/3549633883835762586
⇦ این مقام ارشد اطلاعاتی به صراحت اعلام می‌نماید ‏که این مطالب را خدمت مقام معظم رهبری برده است و حضرت آقا دستور داده‌اند که باید مردم را نسبت به آنها ‏آگاه نمایید‎.
85
43
57
95/01/19 13:19
بروز نیوز , beroznews
94/12/20 11:15
شبکه خبری العالم , AlalamTV
روزنامه تایمز یکی از اسناد داعش را که حاوی اطلاعاتی درباره هزاران نیروی خارجی این گروه تروریستی و تکفیری است ، منتشر کرد .
جزییات خبر را در لینک زیر بخوانید :
94/12/12 10:43
هدانا , hodana
این بار شرکت کننده ایی به نام سولماز در مسابقه خوانندگی این تلویزیون لندنی ؛من و تو را تهدید به افشاگری کرد.
94/12/1 23:40
غزل سمیعی , ghazal23
فشای ناگفته هایی از تحصن نمایندگان مجلس ششم / تصاویر
پس از برگزاری انتخابات ششمین دوره مجلس شورای اسلامی در 29 بهمن 1378‌ اکثر کرسی‌های خانه ملت از آن نمایندگان اصلاح‌طلب شد.

نمایندگان مجلس ششم در آستانه نیمه خرداد 1379 در مراسم سوگند خود در صحن ساختمان بهارستان اعلام می‌کنند: «در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشم.همچنین ودیعه‌ای که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی اطاعت کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشم»

بدین ترتیب 4 سال اصلاح طلبان "کلیددار خانه ملت" می شوند. در بررسی کارنامه چهار ساله مجلس ششم بیش از آنکه شاهد دفاع نمایندگان از حقوق مردم ایران، موضع گیری علیه آنچه تهدید علیه امنیت ملی محسوب می‌شد، فعالیت در راستای رفع مشکلات معیشتی مردم، دفاع از ارزش‌های امام و انقلاب و شهدا و... توسعه سیاسی و آزادی مطبوعات و... در اولویت نمایندگان ملت قرار می گیرد.>>لوایح دوقلو؛ مستمسکی برای بقا در راس امور اجرایی<<

دولت اصلاحات با نزدیک شدن به پایان دوران "حضور در راس قدرت" لایحه‌ای تحت عنوان "لوایح دوقلو" تهیه و تنظیم کرده و به مجلس ارائه می‌دهد؛ هفته‌ اول آبان ماه 1381، كلیات این لایحه‌ که در نهایت به "تغییر قانون انتخابات" منجر می‌شد در صحن علنی مجلس مطرح و پس از اظهارنظر مخالفان و موافقان با این لایحه و نیز نظر موافق مخبر كمیسیون امنیت ملی و نماینده‌ دولت، به تصویب مجلس ششم رسید.


در جریان تصویب این لایحه‌، اولین بند آن یعنی «حذف نظارت استصوابی شورای نگهبان» به بحث گذاشته و پس از سخنان مخالف و موافق، تصویب شد.


به دنبال حذف "نظارت استصوابی"، شرط "اعتقاد و التزام كاندیداهای مجلس به اسلام و ولایت‌فقیه" نیز حذف و صرف مسلمان بودن و ابراز وفاداری به قانون اساسی در فرم ثبت نام، جایگزین این شروط شد.


در ادامه نیز با تغییر 9 ماده از قانون انتخابات، ضمن كاهش نظارت شورای نگهبان بر انتخابات مجلس، نظارت رئیس‌جمهور بر این انتخابات را تصویب كردند.

سرانجام در تاریخ 9اسفند 1381نمایندگان مجلس ششم، بررسی لایحه‌ تغییر قانون انتخابات را پی‌گرفتند و با تصویب آخرین بندها، رسیدگی به این لایحه را به پایان رساندند.

با پایان تعطیلات نوروزی سال 1382، شورای نگهبان پس از بحث و بررسی لایحه‌ تغییر قانون انتخابات مجلس، این لایحه را در 39 مورد خلاف قانون اساسی و در 7 مورد خلاف شرع تشخیص داد و آن را رد كرد.


اعلام رسمی نظر شورای نگهبان در مورد لایحه‌ انتخابات مجلس، حملات تند افراطیون را در پی‌داشت. تا جائیکه محمدرضا خاتمی رفراندوم را تنها گزینه در این شرایط عنوان کرده و مدعی می‌شود كه به هیچ وجه از حذف نظارت استصوابی كوتاه نخواهند آمد.

19 اردیبهشت 1382 شورای نگهبان پس از بررسی لایحه‌ تبیین حدود وظایف و اختیارات ریاست جمهوری در جلسات متعدد، این لایحه را نیز در مواردی با قانون اساسی مغایر تشخیص داد و این مغایرت‌ها را در 10 بند به مجلس برای اصلاح بازگرداند.


بدین ترتیب دولت و ملت اصلاحات در طرح خود برای بقا در راس امور و کاهش اختیارات سایر قوا ناکام می‌مانند.>>آخرین تلاش‌ها برای بقا<<

پس از این ناکامی بزرگ،‌ اصلاحطلبان در آستانه‌ شروع بررسی صلاحیت‌ کاندیداهای مجلس ششم، شورای نگهبان را به عملكرد غیر‌قانونی و مغایر قانون اساسی متهم و این شورا را به تحصن و استعفا در صورت رد صلاحیت عده‌ای از افراد اصلاح‌طلبان تهدید می‌کنند.


هیئت مركزی نظارت بر انتخابات مجلس هفتم بی توجه به تهدیدات و توطئه‌چینی نمایندگان خانه ملت (!) روند بررسی صلاحیت کاندیداها را انجام می‌دهند و در تاریخ 20 دی‌ماه 1382 با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام پایان رسیدگی به صلاحیت كاندیداها در هیئت‌های نظارت استان‌ها، روند بررسی صلاحیت‌ها و نیز نحوه‌ اعتراض كاندیداهایی را كه صلاحیت آنها رد یا احراز نشده، تشریح می‌کند.

با اعلام اسامی نامزدها، اصلاح‌طلبان که خود را در آخر خط دیده و چیزی برای از دست دادن، نداشتند صحن خانه ملت را به جایی برای ایستادگی در مقابل قانون و موضع گیری‌هایی علیه ارزش‌ها و منافع ملت تبدیل می‌کنند؛ در این زمینه "محسن میردامادی" رد صلاحیت كاندیداها را «كودتای غیر‌نظامی!» عنوان می‌کند.>>نبوی: خواب و خوراک را آماده کرده‌ایم؛ نمایندگان در مجلس بمانند<<

بهزاد نبوی نایب رییس مجلس و عضو شاخص سازمان مجاهدین پس از اطلاع از نظر هیئت نظارت و رد صلاحیت شدن خود و یارانش، به خبرنگاران اعلام کرد: " تمام تدارکات لازم برای تداوم تحصن، پیش‌بینی و لوازم خواب و خوراک مهیا شده‌است".

24 ساعت پس از این، شمس‌الدین وهابی، عضو ارشد حزب مشاركت در مجلس ششم، به عنوان نطق قبل از دستور، بیانیه‌ای را قرائت كرد كه در آن ضمن محكومیت رد صلاحیت‌ها، از تحصن سخن به میان آمده بود: "تا زمانی كه لازم باشد در مجلس شورای اسلامی متحصن می‌شویم"


پس از وهابی، سازگار نژاد (نماینده مجلس و مسئول اداره نشست متحصنین) از رئیس مجلس در صحن مجلس خواست تا او اجازه دهد به مدت یک ساعت نمایندگان جلسه را ترک کنند.


ساعت 4:45 بعد از ظهر روز 21 دی‌ماه 1382، تحصن در راهروی مجلس آغاز شد؛ محمد رضا خاتمی(به عنوان سخنگوی متحصنین) و بهزاد نبوی سخنرانی‌های آتشینی را ایراد که اندکی بعد با پوشش گسترده رسانه‌های بیگانه نظیر بی.بی.سی مواجه می‌شد.

دیگر متحصنین هم در این زمینه فعال بودند و سعی کردند با سخنرانی های ضد امنیتی خود، فضا را برای آنچه فشار از پایین خوانده می شد آماده کنند؛ گرچه به نظر می رسید این بار به دلیل عدم حمایت مردم مجبور شده بودند به فشار از بالا بپردازند.>>سیاست "دوگام به جلو یک گام به عقب"/موسوی خود را به جمع متحصنین رساند<<

روز چهارم بهمن 82، میرحسین موسوی که آن روزها سعی می‌کرد ژست طرفداری از نظام و وارد نشدن به افراطی‌گری‌ها را حفظ کند، خود را به جمع متحصنین رسانده و به تهییج نمایندگان متحصن پرداخت،‌ موسوی در جمع متحصنین می‌گوید: "راه اکثریت یافتن در مجلس، متهم کردن نخبگان به بی‌دینی نیست." عجیب است که در آن برهه زمانی کسی به این جمله موسوی توجه نکرد.


در این بین خاتمی و کروبی نیز به عنوان دو تن از سران قوا با سیاست "دوگام به جلو یک گام به عقب" از نمایندگان حمایت می‌کنند؛ از جمله اقدامات حمایتی این دو نفر صدور بیانیه مشترکی‌ست که در تاریخ 5 بهمن منتشر می‌شود و در آن از «قانع کننده» نبودن دلایل شورای نگهبان در رد صلاحیت‌ها سخن می‌گویند. شاید تصور آنها این بوده که شورای نگهبان باید نظر تک تک افراد را بداند و آنها را قانع کند.


سرانجام در تاریخ 17 بهمن 1382 نمایندگان ادامه تحصن را بی‌‌نتیجه می‌بینند؛ "محمدرضا خاتمی" سخنگوی متحصنان رسما پایان تحصن نمایندگان مجلس را اعلام کرد و گفت: "باید وارد مرحله‌ دوم شویم؛ یعنی استعفا؛ به درخواست اولمان توفیق کامل پیدا نکردیم اما در افشای توطئه به نتیجه رسیدیم. توانستیم انتخابات روز اول اسفند را به گونه‌ای نشان دهیم که کسی نتواند به عنوان انتخابات آزاد و دموکراتیک از آن دفاع کند. تحصن توانست شاخ این توطئه را بشکند تا دیگران به دنبال این باشند که این انتخابات را در اول اسفند توجیه کنند(!)
>>وقتی نمایندگان به نحوی استعفا می دهند که قابل پذیرش نباشد<<

پس از پایان یافتن تحصن نمایندگان، متحصنین هر یك با پوشه‌های زرد رنگ زیر بغل در مجلس حاضر می‌شوند تا استعفانامه‌های خود را به هیئت رئیسه‌ مجلس ارائه کنند، اما در نهایت این حرکت نیز به علت اینکه "استعفای دست‌جمعی نمایندگان" با نص صریح آیین نامه داخلی مجلس مغایرت داشت عملا اجرایی نشد و از بین 130 نماینده متحصن تنها 4 نفر حاضر شدند، استعفای فردی خود را به هیئت رئیسه تقدیم کنند.

>>بازتاب‌های داخلی و خارجی تحصن<<

در داخل کشور علی‌رغم تلاش فراوان اصلاح‌طلب‌ها و به خصوص حزب مشارکت، هیچ استقبالی از سوی مردم نسبت به تحصن انجام نگرفت. البته تجمع و تحصن طلاب در مدرسه‌ی فیضیه‌ی قم در مقابله با حرکت افراطیون مجلس قابل توجه است، با این حال پارچه نوشته‌های محل تحصن که به زبان‌های انگلیسی و عربی بود، پرده از خواست متحصنین برای دخالت خارجی‌ها در مسأله بر می‌داشت که این امر تا حد زیادی محقق شد.


«خاویر سولانا»، نماینده‌ عالی سیاست خارجی و امنیت اتحادیه‌ی اروپا؛ «آدام ارلی»، سخنگوی وزارت خارجه‌ی آمریکا؛ «فولکر روهه» رییس کمیسیون سیاست خارجی مجلس فدرال؛ «دومینیک دو ویلپن»، وزیر امور خارجه‌ی فرانسه از کسانی بودند که آشکارا و به درخواست سران اصلاحات در مسایل داخلی کشورمان دخالت کردند. بازتاب گسترده‌ اخبار تحصن نمایندگان در خبرگزاری‌های بیگانه نیز نکته‌ قابل تأملی در این بحث است.
>>قسم خوردند اما قسم شکستن در مرام آنها بدیع نبود<<

گرچه نمایندگان ششمین خانه ملت قسم یاد خورده بودند "پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشند، همچنین ودیعه‌ای که ملت به آنها سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنند" اما در مرام این جریان عهد بستن و عهد شکستن موضوع جدیدی نبود.


پس از مجلس ششم، در انتخابات سال 88 نیز اصلاح‌طلبان وقتی نمی‌توانند از "در قانون و انتخاب مردم" به عرصه قدرت ورود پیدا کنند تلاش می کنند از "پنجره بی قانونی و زیر پا گذاشتن حقوق ملت" به دنبال تحمیل خود به جامعه هستند؛ البته در این شرایط، ایادی استکبار همچون آمریکا و اسرائیل، نه با "کف زدن" بلکه با "میدان داری"به یاری جریان به اصطلاح داخلی اصلاحات می آید.>>آنان که نه دل رفتن دارند و نه کور سو امیدی برای ماندن<<

پس از مجلس ششم و انتخابات ریاست جمهوری دهم بسیاری از افراد منتسب به جریان دوم خرداد یا همان اصطلاحات به دامان حامیان اصلی خود در آمریکا و انگلیس و ... پناه برده و نقاب از چهره کشیدند؛ عده ای نیز در داخل چهره واقعی خود را عیان کرده و با روی گردانی مردم از اعمال خلاف قانون و خلاف انصاف آنها تنها گوشه عزلت را به دست آورده اند.


اما در این بین هستند عده ای که نه دل رفتن دارند و نه کورسوی امیدی برای ماندن، این افراد همچنان با سیاست "دوگام به جلو یک گام به عقب" به دنبال حفظ پل های فرسوده پشت سر هستند.


بنظر می رسد با وجود سیاست "جذب حداکثری و دفع حداقلی نظام" و باز بودن راه توبه برای همه این افراد راه بازگشت دارند اما به شرط آنکه دل بکنند...

دل بکنند از حمایت آنان که دلشان برای دشمنی کردن با مردم انقلابی ایران قنج می روند و هر شب با امید رویای نابودی نظام اسلامی و از پادرآوردن مردم انقلابی ایران به خواب می روند، دل بکنند و به اقیانوس ملت باز گردند...ان الله یحب التوابین.
کامنت بنویسید...
مهدی الماسی , malmasi66
دوشنبه 3 اسفند ، 14:24
التماس تفکر و تعقل از خانم گلی بهاری دارم ...
خیلی زود دیر میشه ، عجله داشته باشید برای رسیدن به حقیقت ...
به شنیده ها اکتفا نکنین ، برید دنبال اسناد و تاریخ ...
یا علی ...
ادامه
غزل سمیعی , ghazal23
دوشنبه 3 اسفند ، 00:03
تاریخ گواه ست!
همین بس...!
ادامه
گلی بهاری , golebahar83
یکشنبه 2 اسفند ، 13:36
مجلس ششم گل سرسبد کل ادوار مجلس و مایه مباهات و سربلندی ماست که به چنین افراد لایقی رای دادیم. البته عده زیادی تاب تحمل آن همه درایت، آزادی بیان و آگاهی را نداشتند و ظاهرا سزاوار چنین نمایندگان شعورمندی نبودیم که در دوره های بعد وکیل الدوله های مزدوری را راهی مجلس فرمایشی کردند که تنها دغدغه شان چپاول بیشتر بیت المال و پاچه خواری سران مملکتی بوده و بس !
ادامه
94/11/28 02:56
 رِوایتگر رٰاوی فَتح , RevayatRaviFath
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) طی سخنانی در یک نشست خبری با عنوان «گزارش یک فاجعه» با موضوع بررسی و افشای اسناد و ابعاد سازمان فساد در گلوگاه‌های اقتصادی کشور که در محل دانشکده رسانه فارس برگزار شد، اظهار داشت:
یک شبکه دلالی خطرناک و مخوف با مشارکت برخی دولتی‌ها توانسته است با خارج از کشور ارتباط برقرار کند و در حال فروختن کشور به ثمن بخس است.
رئیس‌جمهور به جای گشتن سازمان فساد، به برادر و دفتر خودش و وزارت نفت توجه کند/ اسناد متقنی از یک شبکه مخوف در اختیار دارم.
59
38
62
94/11/27 19:58
علیرضا زاکانی , hamianezakani
علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) طی سخنانی در یک نشست خبری با عنوان «گزارش یک فاجعه» اظهار داشت:
*حداقل می‌توانم 6 دلیل برای افشای این فاجعه بزرگ داشته باشم که اولین دلیل آن، دفاع از حقوق ملت و جلوگیری از غارت ثروت ملی است.
*با توجه به اطلاعی که کسب کردم، مافیای قدرت و ثروت می‌خواهد در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، لیست‌های انتخاباتی را منتشر کند. اصل فساد در کشور ما بسیار زشت، ننگین و پلید است و البته رهبر معظم انقلاب نیز پیش از این به صراحت فرمودند که سران سه قوه، وجهه همت خود را در مبارزه با فساد قرار دهند، اما متأسفانه کسی با فساد مبارزه نکرد تا اینکه در انتهای دهه 80 با گلایه های رهبر معظم انقلاب مواجه شدیم.
*من تعجب می‌کنم که چرا آقای روحانی که تاکید بر مبارزه با فساد دارد از برادر خود غفلت دارد؛ یک عده بیایند و بگویند که برادر رئیس جمهور در این کشور چه کار می‌کند.
*امروز با یک شبکه بزرگ فساد مواجه هستیم که به بهانه شرایط پسابرجام و پساتحریم به دنبال تصاحب قدرت برای کسب ثروت افزون هستند. آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران امروز مسئول کشور هستند و باید از اطرافیان خود صیانت کنند. نمی‌شود دو و نیم سال هر هفته روزهای دوشنبه جلساتی در تهران برگزار شود و آقای سیروس ناصری هر هفته از اروپا حرکت کند تا به این جلسات برسد و در این جلسات هم به دنبال عقیم کردن تولید داخلی و وابستگی به خارج هستند.
کامنت بنویسید...
شهید گمنام  , rahjoo
یکشنبه 21 شهریور ، 15:13
با اینکه رفتار ایشون بعداز شکست در انتخابات مثل آدمهای کینه ای و عقده ای شده اما با این حال باید به اتهاماتی که ایشون مطح کرده رسیدگی بشه اگر دروغه ایشون باید سزای تهمت زدنشونه ببینه اگر هم راست باشه باید پدر متخلفین را دربیارند که صد البته در این نظام چنین چیزی بعیده .
اگر غیر از این بود فساد به مروز زمان باید کمتر می شد نه بیشتر !!!!!!
ادامه
نانی در آگاه , m.s2899
چهارشنبه 12 اسفند ، 12:01
زاکانی توسط مردم رد صلاحیت شدی !!می دونی چرا چون مغرضانه با برجام برخورد کردی چوب خدا صدا ندارد برادر !!!
ادامه
مهدی دکتر , universis
چهارشنبه 5 اسفند ، 20:44
خدا خیرت بده حرف دل مردم را زدی ///شجاعتش قابل تحسین است
ادامه
94/11/18 11:28
بروز نیوز , beroznews
94/11/17 14:42
ایمان علی , imanalireza
94/11/11 22:43
بروز نیوز , beroznews
94/09/25 12:02
شبکه خبری العالم , AlalamTV
العالم - یک عضو جنبش اسلامی نیجریه به عنوان شاهد عینی ، جزییات جنایت حمله به حسینیه بقیه الله در شهر زاریا، حمله به منزل ابراهیم یعقوب زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی نیجریه و زخمی و به شهادت رساندن شماری زیادی از دوست داران اهل بیت (ع) را تشریح کرد.
جزییات خبر را در لینک زیر بخوانید :
1
94/08/8 01:22
 رِوایتگر رٰاوی فَتح , RevayatRaviFath
به گزارش سایت خبری تحلیلی 9 صبح به نقل از خانواده ایرانی،‌ این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی خود با صراحت اشاره کرده که برخی موسسات و شرکت‌های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن او در فیلم‌های خود از وی درخواست‌های شرم آور می‌کردند. به گفته وی یکی از افراد یادشده حتی به او وعده داده که «اگر یک ماه با وی رابطه داشته باشد»، او را وارد بسیاری از پروژه های مهم سینمایی خواهد کرد.
طاهریان با تاکید بر اینکه این تجربه منفی تنها مشاهدات خود او یا چندتن از دوستان نزدیک اوست و شاید شامل همه زنان بازیگر ایرانی یا همه کارگردانان و دست اندرکاران سینما نباشد، در پاسخ به این پرسش که چرا در داخل ایران این مسائل را فاش نکرده گفت: «وقتی سراغ برخی اصحاب رسانه می رفتم و می‌گفتم اوضاع، با کمال تعجب می‌گفتند که شاید خودت هم … داشتی که این کار را می‌کردند!»
صدف طاهریان
وی در ادامه این گفتگو در پاسخ به این سوال که آیا از عدم بازگشت به سینمای ایران نمی‌هراسد گفته: «هیچ ترسی ندارم. دیگر برایم مهم نیست که به سینمای ایران برگردم».
48
26
42
94/08/7 19:21
شبکه خبری العالم , AlalamTV
یک سند دولتی در بحرین بر ادعاهای سلمان آل خلیفه مبنی بردست نداشتن در نقض حقوق بشر دراین کشور خط بطلان کشید.
94/07/11 09:30
تبیین دات نت , tabyen.net
-دکتر «عصام العماد» فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های مذاهب عربستان سعودی که خود زمانی پیرو وهابیت بوده و به مذهب تشیع گرویده است در جمع دانشجویان مشهد به افشای ماهیت وهابیت پرداخت.
کامنت بنویسید...
فریاد , 1335ara
شنبه 11 مهر ، 11:18
درود ...
ادامه
94/07/8 09:48
باشگاه خبرنگاران , yjc

افشاگر مشهور آمریکایی با پیوستن به جمع کاربران توئیتر، به دنبال اولین خانه خود می رود!