نتایج جستجو : افتتاح - 26 مطلب

96/01/30 19:33
محمود واعظی , mahmoudvaezi
امروز به منظور افتتاح پروژه های ارتباطی و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه وارد این استان شدم
99
95/11/27 21:47
بنیاد برکت , Barakat.Foundation
بیمارستان 96 تخت‌خوابی برکت امام‌خمینی(ره) میانه با حضور دکتر نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(كه) و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
گزارش تصویری این مراسم را در سایت بنیاد برکت مشاهده نمایید:
95/11/19 10:52
محمود  واعظی , vaezim
دیشب هنگام نماز مغرب در جمع مردم خونگرم گرمسار و در مسجد جامع این شهر بودم و خاطر نشان کردم که علیرغم اقدامات رییس جمهور تازه کار آمریکا که هیچ تجربه سیاسی ندارد جمهوری اسلامی ایران در دنیا کرامت و عزت دارد.
95/11/19 10:39
محمود  واعظی , vaezim
امروز صبح برای افتتاح پروژه های ارتباطی و پستی استان سمنان به شهر شاهرود امدم و با استقبال جالب ایشان مواجه شدم . دولت تدبیر و امید با حمایت مردم تمامی مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت
95/11/16 13:52
محمود واعظی , mahmoudvaezi
امروز پروژه تلاش 3 شرکت ارتباطات زیرساخت افتتاح شد و با این افتتاح ظرفیت لایه انتقال از 4000 گیگابیت بر ثانیه به 10000 گیگابیت بر ثانیه می رسد یعنی ده برابر ابتدای دولت تدبیر و امید که حدود 1000 گیگابیت بر ثانیه بود.
7
2
95/03/5 12:13
شرکت ملی صنایع پتروشیمی , npc_iran
معاون مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: دمو پلنت تولید صنعتی پلی پروپیلن بومی شده در حاشیه پتروشیمی شازند اراک، آماده افتتاح است.

به گزارش نیپنا؛ محمد حسن پیوندی اظهار کرد: دمو پلنت تولید پلی‌پروپیلن آن در حاشیه پتروشیمی شازند اراک ایجاد شده است و آمادگی افتتاح آن وجود دارد که به معنی دسترسی به دانش فنی فرایند تولید پلی پروپیلن است.
وی افزود: تولید این واحد در سطح نیمه صنعتی است؛ یعنی می‌شود گفت تولید آن به یک تن در روز می‌رسد.
پیوندی با بیان اینکه شرکت پژوهش و فنآوری به دانش فنی تولید پلی پروپیلن دسترسی پیدا کرده است، اظهار داشت: شورای اقتصاد مصوب کرد یک بسته مهندسی 120 هزار تنی تبدیل متانول به پروپیلن را که قبلا با همکاری شرکت پژوهش و فنآوری پتروشیمی انجام شده بود را در منطقه ماهشهراجرا کنیم.
وی افزود: این کار بزرگی است و در عین حال با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت احتمال دارد شرکت‌های خارجی تا سقف 500 هزار تن هم در چنین پروژه‌هایی مشارکت کنند.
معاون مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی با بیان اینکه این به نوعی باز کردن راه تبدیل متانول به پروپیلن است، گفت: این یکی از کارهای خوبی است که شخصا برای محقق شدن آن در یک سال و نیم اخیر پیگری زیادی انجام داده‌ام تا صاحبان پروژه های متانول ببینند که متانول را می‌توان را به پروپیلن تبدیل کرد.
وی با تاکید بر اینکه این حرکتی در راستای ادامه زنجیره ارزش است، گفت: شما وقتی می‌خواهید محصول یا فرآیند را تبدیل به پول کنید و برای آن ارزش ایجاد کنید این کار یکی از راه‌های آن است و به خصوص نکته با اهمیت انجام این کار با دانش فنی بومی است.
پیوندی تصریح کرد: ما هم از همین فرصتی که اصول اجرایی اصل 44 راه ما را باز گذاشته که دولت می‌تواند در فنآوری های نو و دانش فنی بومی سرمایه گذاری کند استفاده کردیم و تلاش زیادی کردیم تا این پروژه به این نقطه عطف برسد.
94/12/24 08:54
هدانا , hodana
معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران از افتتاح خط متروی فرودگاه بین المللی مهرآباد در صبح روز سه‌شنبه ۲۵ اسفند و در آستانه سال نو و آغاز سفرهای نوروزی خبر داد.
1
94/11/5 00:02
شایعات , SHAYEAAT.IR
این صحن هنوز کاملا افتتاح نشده و قسمتهایی از بخش زیارتی آن نیز سه ماه دیگر افتتاح می شود

متن و پاسخ شایعه

** متن شایعه **

"سلام صحن حضرت زهرا در نجف اشرف افتتاح شد مبارک شیعیان باشه انشاالله توفیق زیارت داشته باشیم"


** پاسخ شایعه **

1. این صحن هنوز کاملا افتتاح نشده و اخبار منتشرشده در شبکه های اجتماعی صحت ندارد.
2. رئیس ستاد بازسازی عتبات گفت: ۶۰ هزار مترمربع از بخش زیارتی صحن حضرت زهرا(س) تا سه ماه آینده افتتاح خواهد شد.
3. کل فضای صحن حضرت زهرا (س) ۲۲۰ هزار مترمربع است که ۱۱۰ هزار مترمربع آن بخش زیارتی و مابقی بخش غیرزیارتی شامل موزه، مهمانسرا و کتابخانه است که تا یک سال آینده آماده خواهد شد.
http://yon.ir/eftetah
4. مسئول روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی نیز با رد افتتاح این صحن، گشایش بخش زیارتی را در اواخر سال ۹۵ اعلام کرد.
http://yon.ir/Sahn1
5. فاز اول صحن حضرت زهرا(س) در پایان اسفند ۹۳ توسط نماینده آیت الله سیستانی افتتاح شد.
http://yon.ir/faaz1

حق جو وحق طلب باشیم
لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/486
94/07/29 13:24
سامانه کاریابی ایران , iran_karyab
94/02/28 15:18
وادی محبت , MOHEBAT
:
:
:
:
:
:
:
اغاز رسانه وادی محبت در رابطه با محبت و عشق به خوبان خدا
در این رسانه قرار نیست اصلا از فاز منفی و محالف و بدها صحبت شود فقط از محبت و دوستی با مردم
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که در افرینش ز یک گوهرند چو عضوی بدرد ارد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
6
3
9
93/12/23 12:39
فارس عرب , farsarabnews
خط تولید انبوه موشک کروز دریایی ضد ناو برد بلند در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، افتتاح و شماری از آن به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل شد.
93/12/23 12:38
فارس عرب , farsarabnews
خط تولید انبوه موشک کروز دریایی ضد ناو برد بلند در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، افتتاح و شماری از آن به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل شد.
93/12/23 12:38
فارس عرب , farsarabnews
خط تولید انبوه موشک کروز دریایی ضد ناو برد بلند در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع با حضور سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، افتتاح و شماری از آن به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل شد.
93/11/18 09:44
بندر گناوه  , bandaregenaveh
صدای بندر-مصطفی مظفری؛در روزپانزدهم بهمن گناوه میزبان استاندار محترم استان آقای سالاری وهیات همراه بود
مراسم استقبال از استاندار در گلزار شهدای گناوه وبا حضور فرماندار وامام جمعه ریگ ومسئولین ادارات برگزار گردید.سپس استاندار با تقدیم گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد
در اولین مراسم کلنگ ادامه وتکمیل چهار باندی شدن راه گناوه دیلم بر زمین زده شد. استاندار ضمن اطمینان خاطر به پیمانکار پروژه جهت تامین اعتبار به موقع از وی خواست با بالاترین سرعت نسبت به انجام پروژه اقدام نمایند.
در دومین مراسم ، زمین چمن مصنوعی روستای مال قاید افتتاح گردید.
در سومین مراسم ساختمان جدید مرکز بهداشت ودرمان گناوه افتتاح گردید. این بنا که هزار وهفتاد متر مربع مساحت داردبا اعتباری بالغ بر بیست میلیار ریال به سرانجام رسیده است.
فرماندار گناوه در این آئین با اشاره به پروژه های شهرستان اشاره کرد وافزود پنجاه وشش پروژه با اعتباری بالغ بر هیجده میلیار د تومان افتتاح میشوند در وهمچنین بیست پروژه با دوازده میلیارد تومان شروع به کار یا کلنگ زنی میشوند.
استاندار‌ در این مراسم در بخشی ازسخنان خود به سفر اخیر رئیس جمهور وپروژه های مصوب اشاره کرد واین پروژها را از پروژه های زیر ساختی ومهم خواند
وی همچنین به مشکلات اسکله های گناوه وریگ اشاره کرد وقول بهسازی و لایروبی خور این دوشهر رابه مردم در ساب آینده داد
ازدیگر موارد جاده گناوه ریگ بود که آقای استاندار از آغاز عملیات در سال آینده خبر داد وی افزود فعلا این راه بصورت دوخطه ودر آینده بصورت چها ر خطه تکمیل خواهد که اعتبار از منابع ملی یا استانی تامین خواهد شد.
وی همچنین به مشکل فاضلاب گناوه اشاره کرد وافزود ما چند طرح برای تکمیل این پروژه داشتیم که تصمیم گرفتیم از سال آینده این پروژه با بودجه چهار میلیارد تومنی از سرگرفته شود همچنین درسال ۹۵ ده میلیار تومان به این پروژه اختصاص داده میشود.
آقای سالاری یاد آور شد در روستاهای بالای هزار خانوار چمن مصنوعی احداث گردد وی منابع اعتیاری استان را درسال جاری دو برابر سال پیش وبی نظیز خواند و افزود وقتی به بودجه دیگر استانها نگاه میکنیم به این نکته پی میبریم.
پروژهای اففتاح شده توسط استاندار در گناوه به شرح ذیل است
۱.کلنگ زنی پروژه فاضلاب ساحل گناوه
۲.افتتاح ساختمان هوا شناسی گناوه
۳.کلنگ زنی فاز دوم پارک خور گناوه
۴.بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بندر ریگ
۵.افتتاح خیابان در بندرریگ
۶.بهره برداری وکلنگ زنی از پروژه گاز رسانی در چهار روستایی.
93/10/9 13:05
سامانه کاریابی ایران , iran_karyab