نتایج جستجو : احمدی نژاد - 751 مطلب

97/04/13 17:10
حلقه معرفت , hmaarefat
یادش بخیر؛ تیم حسن جون در چهار سال اول که کاری بلد نبود انجام بدند، میگفتند چیکار کنیم میگفتند بندازید تقصیر شیفت صبح(محمودجون)؛ همین کار رو میکردند و یک عده احمق هم کر و کور شده بودند و ناکارآمدی‌های دولت را نمی‌دیدند و می‌انداختند گردن محمود؛ ما می‌گفتیم بابا اینها عُرضه کار ندارند اما اونها دوست داشتند به صاحبان خانه‌های پنجاه میلیاردی سواری بدند!
موقع انتخابات 96 شد گفتیم آقا پرونده کاری اینها سیاهه همه کارخانه‌ها دارند یکی یکی تعطیل میشند اینها عرضه کار کردن ندارند... میگفتند تقصیر محموده و بازهم به حسن رای دادند!
کارخانه‌ها یکی بعد از دیگری تعطیل شد، کارگران یکی بعد از دیگری بیکار شدند؛ تورم بیداد کرد؛ سکه از مرز 3 میلیون گذشت، دلار نزدیک ده هزار تومان شد،هسته‌ای را تعطیل کردند، تحریمها هم بیشتر و بیشتر شد و...
اما این احمقها که طرفدار حسن جون بودند نفهمیدند که از همه محمودی‌تر خود نادانشان بودند!
اونها نفهمیدند احمدی‌نژاد چهارسال اول روحانی چرا هیچ انتقادی به روحانی نکرد!
نفهمیدند چرا در انتخابات 96 بازهم احمدی‌نژاد هیچ انتقادی از روحانی نکرد!
نفهمیدند چرا وقتی رئیسی نامزد انتخابات شد، احمدی‌نژاد با تمام قوا وارد عرصه انتخابات شد و حتی قولش به رهبری را زیر پا انداخت!
احمقان هیچ وقت حقایق را نمی‌فهمیدند و نمی‌فهمند!
99
9
15
12
97/03/14 13:38
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
[https://www.aparat.com/v/GCalM]
97/03/14 13:26
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
من دیدم در این نظام همه مدعیند که انقلابی اند از آن کسیکه خود و خانواده اش سال ها از این نظام خورده است و برده اند تا آن جانباز 70 درصد که سال های جوانی اش را روی تخت آسایشگاه گذرانده همه از انقلاب می گویند و نسل جوان باید متوجه می شد که چه کسی راست می گوید و چه کسی راست نمی گوید ! گویا قبل از ظهور هم باید صف هاجدا شود ... ؟!

#احمدی_نژاد
4
1
3
97/03/13 16:19
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
فقط باید مواظب سال ١٤٠٠ باشیم. سالی که می‌تواند درخت دیگری از بذر ناامیدی و یأسی که می‌کاریم بیرون بیاید. بهتر است اگر در عالم واقع هم نمی‌شود توی ذهن‌مان توی ماشین زمان بنشینیم و به گذشته و آینده سفر کنیم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
«این که عده‌ای از هنرمندان دعوت رییس‌جمهور را رد کردند و به ضیافت افطاری‌اش نرفتند از نظر استقلال فکری و عدم وابستگی آنها به دولت خوب است. خصوصا دلایل معقولی که برای این نه آوردند. هر آدم آزاده و نیک‌فطرتی باید به شرایط سخت اقتصادی، معیشتی مردم، عدم تحقق وعده‌های رییس‌جمهور و... معترض باشد. اما دقیق‌تر که نگاه کنیم متوجه می‌شویم این فقط یک طرف ماجرا است؛ ماجرایی که اگر قدری به عقب برگردیم در سال‌های پایانی عمر دولت اصلاحات به شکل دیگری تکرار شد. نتیجه‌اش اگر چه برلبان بعضی‌ها لبخند رضایت نشاند درختی ثمر داد که سایه‌اش تا سال‌ها روی بهبود معیشت مردم و... باقی است.

شاید وحشت و هراس از گسترش شاخه‌های این درخت باعث شد تا محمود دولت‌آبادی با کروات، تیپی چشم‌نواز و دلبر در صف اول این ضیافت بایستد. انگار نویسنده پخته و صبور کشورمان می‌دانست وقتی بذر یأس بکاریم وقت درو شکست عمومی و معجزه هزاره سوم درو می‌کنیم.

اینها را نمی‌نویسم تا در ردیف کسانی قرار بگیرم که می‌خواهند حق انتقاد را از مردم، هنرمندان و... کشورمان بگیرند. در این که جامعه آزاد رو به آبادی، آسایش و رفاه عمومی بیشتری می‌رود شکی نیست. در این که دنیا با اهمیت دادن به دیدگاه‌های مختلف زیباتر می‌شود تردیدی نیست. اما این هم هست که گاهی اوقات با هدف بهشت راه جهنم هموار می‌شود. باید مواظب مسیرهایی که برای رسیدن به بهشت موعود استفاده می‌کنیم باشیم.

کاش زندگی مثل سینما بود. ماشین زمان داشت. می‌توانستیم با آن به گذشته و آینده برویم. آن وقت فهم کاری که کرده و می‌کنیم برای‌مان ساده‌تر می‌شد. قدرت تغییر اشتباهات خودمان را هم پیدا می‌کردیم. مثلا می‌توانستیم به خرداد سال ١٣٩٦ برگردیم. به حسن روحانی رای ندهیم! آن وقت چه می‌شد. آیا به ضیافت افطاری که فلان خواننده (نام خواننده را نمی‌برم اگر چه توی ذهنم پررنگ است) و بهمان بازیگرخانم (نامش محفوظ است) دعوت بودند می‌رفتیم؟ آیا محمود دولت‌آبادی در ردیف اول ضیافت بود؟ آیا... نمی‌دانم... نمی‌دانم. فقط کاش رییس‌جمهورهایی که از دیکتاتوری بیزارند، به جای منافع فرد و گروه به منافع ملت می‌اندیشند، به آزادی و رفاه عمومی معتقدند و... می‌توانستند مثل نقاشان، آسمان را هر رنگی که می‌خواهند بکشند. آن وقت وفای به عهد، برای‌شان ساده‌تر می‌شد. عجالتا که این طور نیست.

دنیای واقع بی‌رحم‌تر از آن چیزی است که در عالم هنر می‌توانیم تصویر کنیم. بگذریم! وقتی این نوشته را می‌خوانید، ظرف‌های ضیافت افطاریی که حسن روحانی و هنرمندان استفاده کردند، چند شب دیگر هم استفاده شده است. (البته اگر بعد از آن شب داخل گنجه نرفته باشند) شاید هنوز مخالفان و موافقان بودن یا نبودن در آن شب حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند. حرف‌هایی که می‌تواند حسن روحانی را ملتزم‌تر و پاسخگویی‌اش را بیشتر کند. اگر این طور باشد خوب است. اصولا هر چه ما را به تضارب آراء و گفتمان برساند خوب است. فقط باید مواظب سال ١٤٠٠ باشیم. سالی که می‌تواند درخت دیگری از بذر نا‌امیدی و یأسی که می‌کاریم بیرون بیاید. بهتر است اگر در عالم واقع هم نمی‌شود توی ذهن‌مان توی ماشین زمان بنشینیم و به گذشته و آینده سفر کنیم.»

baharnews.ir/news/151479/مواظب-۱۴۰۰-باشیم
کامنت بنویسید...
محمد  , njat
سه شنبه 22 خرداد ، 18:44
کاملا موافقم با کلام تون بانو.
بسیار جامع و کامل
ادامه
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
دوشنبه 14 خرداد ، 10:03
بنابرین درحال حاضر کسانی که میتونن این مملکت رو نجات بدند، فقط فرزندان مردم خل و چل همین مرز و بوم هستند. اینها رو باید بیدار و آگاه کرد که حداقل راههای بیراهه پدران خود رو دوباره نرن و تکرار نکنند.
ادامه
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
دوشنبه 14 خرداد ، 10:02
چون تاریخ ثابت کرده که نه غرب و شرق به فکر ملت ماست و نه سازمان مجاهدین خلق و اعراب و غیره.... ایل و تبار رضاشاه پهلوی هم اون زمان که صاحبدار میدون بودند با بازی های داخلی(که مسبب اصلیش خود غرب و آمریکا بود) راحت خودشون رو باختند و فرار کردند. پس احتمال اینکه تو شرایط سخت تر فعلی بخوان و یا بتونن بگردند خیلی کمه.
ادامه
97/03/3 21:38
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
97/01/18 22:59
محدثه احمدی     طلبه , m.a.4
بسیج ٣٠٠ هزار تا شهید داده، هیچكدومشون نامه به رهبرى نزدن؛

اما همشون به ملت نامه زدن كه ولى فقیه تنها نمونه، حرفش رو زمین نمونه.....

کامنت بنویسید...
عـ؁م؁آد ط؁الـ؁ـب حـ ـ ـ؁یـنــ ـی , t94
پنجشنبه 30 فروردین ، 01:24
خاک بر سرتون شما نمیدونید احمدی نژاد چه نعمتی هست
ادامه
محدثه احمدی     طلبه , m.a.4
دوشنبه 20 فروردین ، 21:17
میشه بفرمایید چه امتیازی بسیج به مردم میده.
ادامه
96/12/8 20:12
طنز و سرگرمی  اجتماعی , yahoo2014
96/09/21 09:18
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
از اون مسکن اجتماعیتون چه خبر؟ 6 سال گذشت و یک واحد 50 متری هم نساختید!
12
3
3
96/05/5 14:50
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
معاون رییس جمهور در دولت نهم سرانجام پس از ١٩ روز اعتصاب غذا با همت و غیرت مردم عدالتخواه و شریف از زندان آزاد شد.
13
7
6
96/04/6 00:21
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
ادعای اقتصاد و سیاست هم دارند اما آمار باز هم چیز دیگری می گوید .

با وجود تبلیغات گسترده درباره توافق هسته‌ای، تعامل با جهان و حضور پرشمار هیئت‌های تجاری خارجی در دولت #روحانی رقم جذب‌شده سرمایه خارجی ۴۷ درصد کمتر از دولت #احمدی_نژاد بوده است!

بر اساس گزارش آنکتاد، دولت یازدهم در ۴ سال فعالیت خود (۹۲، ۹۳، ۹۴ و ۹۵) به ترتیب ۳۰۵۰ میلیون دلار، ۲۱۰۵ میلیون دلار، ۲۰۵۰ میلیون دلار و ۳۳۷۲ میلیون دلار (مجموعا ۱۰ میلیارد و ۵۷۷ میلیون دلار) سرمایه‌گذاری خارجی جذب کرده است.

این در حالی است که دولت دهم در ۴ سال فعالیت خود (۸۸، ۸۹، ۹۰ و ۹۱) به ترتیب ۲۹۸۳ میلیون دلار، ۳۶۴۹ میلیون دلار، ۴۲۷۷ میلیون دلار و ۴۶۶۲ میلیون دلار (مجموعا ۱۵ میلیارد و ۵۷۱ میلیون دلار) سرمایه خارجی جذب کرده بود.
33
81
34
96/04/2 14:52
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
13
1
8
96/03/30 19:34
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
این تفال رو در قال وقیل ایام انتخابات برای دکتر احمدی نژاد گرفته بودم تاریخ 25/1/96 مصادف با 16 رجب.
گر دست رسد در سر زلفین تو بازم _ چون گوی چه سرها که به چوگان تو بازم
زلف تو مرا عمر دراز است ولی نیست _ در دست سر مویی از آن عمر درازم
پروانه راحت بده ای شمع که امشب _ از آتش دل پیش تو چون شمع گدازم
آن دم که به یک خنده دهم جان چوصراحی _ مستان تو خواهم که گزارند نمازم
چون نیست نماز من آلوده نمازی _ در میکده زان کم نشود سوز و گدازم
در مسجد و میخانه خیالت اگر آید _ محراب و کمانچه ز دو ابروی تو سازم
گر خلوت ما را شبی از رخ بفروزی _ چون صبح بر آفاق جهان سر بفرازم
محمود!! بود عاقبت کار در این راه _ گر سر برود در سر سودای ایازم
حافظ غم دل با که بگویم که در این دور _ جز جام نشاید که بود محرم رازم
96/03/25 15:01
دکتر احمدی‌نژاد دامت تاییداته , Dr.Ahmadinejad
4
3
3
96/03/14 13:16
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
18
45
31
96/03/8 00:19
یادِیار , yadeyar
ما بیخیال حرمت مادر نمیشویم
با دشمن رهبر برادر نمیشویم
گر اذن دهد سر به دار میدهیم تن به ذلت دوستی ال سعود نمی دهیم

https://t.me/joinchat/AAAAAEIrSiVTIiY6I7zGCg

لینک دونی احمدی نژادی
https://t.me/joinchat/AAAAAEICgsvmqCdWqW0akQ
کانال

https://t.me/ahmadiyhay_velayatmadar
4
2
8
96/03/3 16:35
هما , homa
دکتر احمدی نژاد ایشان ریشه مشکلات جامعه بشری در خودبرتر بینی یک عده خاص بیان کردند که خود را صاحب حق بیشتری نسبت به دیگران می دانند و به خود حق می دهند که نظرات خود را بر دیگران تحمیل کنند و گفتند: ما فکر می کنیم جهان با اراده هفت میلیارد انسان باید اداره شود و همه انسانها در مدیریت جهان مشارکت داشته باشند و این امر مستلزم دو اصل است یکی انسان جهانی و دیگری جهان انسانی...

لینک ضمیمه ...
16
1
15
96/02/31 11:36
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
اصولگرایی با یک توهم زاییده شد، با یک توهم باد کرد و با توهمی دیگر فروپاشید. با توهم اینکه پیروزی احمدی نژاد ۸۴ پیروزی اصولگرایی است زاییده شد، با توهم اینکه پیروزی احمدی نژاد ۸۸ بر هاشمی رفسنجانی اخراج هاشمی از حکومت توسط اصولگرایی است قدرتی پوشالی یافت، و دیروز با توهم اینکه بدون احمدی نژاد می تواند بطور کامل خود را از شر آخرین بقایای میراث هاشمی خلاص کند، متکبرانه وارد رقابت شد و شکست سختی خورد. حالا پرونده این منحط ترین جریان سیاسی ایران بطور کامل بسته شده است و در روزهای آینده لاشه بی روح آن هم که آویخته قدرت است، فرو خواهد ریخت.

در واقع سال ۷۶ که ناطق نوری علی رغم حمایت کل بلوک راست حکومتی و بسیج کامل نهادهای حاکمیتی و قوه قضائیه و صداوسیما و مراجع و سازمان روحانیت و بسیج و شورای نگهبان و مجلس، شکست سختی از محمد خاتمی را در دوم خرداد پذیرفت، شاید هرگز تصور نمی کرد که دو دهه بعد جماعتی راستگراتر به نام اصولگرایان از دار و دسته او منشعب خواهند شد که خلف و یار دیرین و همفکر او حسن روحانی در برابر آنها بتواند اینچنین مواضع رادیکال «چپ» اتخاذ کند.

همچون ناطق نوری، رقیب او محمد خاتمی چپگرای سال ۷۶ نیز هیچگاه تصور نمی کرد که انتخابات پس از او آبستن ظهور مردی چپ گراتر از او باشد که طی دو انتخابات ۸۴ و ۸۸ اصلاحات را چنان در راست میانه (مدرن) ادغام کند که سیاهی عمامه فاطمی دوم خرداد به سبز سیدی خرداد ۸۸ و سپس به بنفش ماتیکی ۹۲ مبدل، و جنبش اصلاحات برای اولین بار در جریان رد صلاحیت احمدی نژاد، مدافع سرسخت شورای نگهبانِ ثباتِ سیاسیِ نظام گردد.

اینک به موهبت محافظه کاری شورای نگهبان، راست گرایی منحط اصولگرایان و تدبیر بلند مرحوم هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی توانست تمام سرمایه ی آزادی خواهی خاتمی ۷۶، چپ گرایی ضد الیگارشی احمدی نژاد ۸۴، و نورمالیزاسیون روحانی ۹۲ را در خود انباشت کند و بعنوان آلترناتیو جدی جمهوری سوم آینده رأی های قهر کرده ی مردم ناراضی را در آخرین ساعات شب جمع آوری کند. حالا که روحانی به کمک خاتمی و ناطق نوری و برخی از سران قوا در حال بازسازی الیگارشی سوم نظام است، آیا وقت آن نرسیده که نیروهای انقلاب با گذر از لاشه پوسیده اصولگرایی به بازاندیشی و بازسازی خود برای حوادث سخت آینده بپردازند؟
محمد حسین بادامچی
11
11
5
96/02/30 00:03
یادِیار , yadeyar
سلام هنوز رای گیری تمام نشده اتهامات دو جناح شروع شده و به جان هم افتاده اند
..
ما احمدی نژادیها اعلام میکنیم
تا آخرین قطره خون جانمان را فدای انقلاب و رهبر و اسلام میکنیم
..
و اجازه نخواهیم داد به هر قیمتی شده اوقات ولی فقیه ما را تلخ کنید
...
دنیا را به کام تک تک شما از همه جناحها جهنم میکنیم
...
گروه احمدی نژادیهای ولایتمدار
https://t.me/joinchat/AAAAAEIrSiVTIiY6I7zGCg

لینک دونی احمدی نژادی
https://t.me/joinchat/AAAAAEICgsvmqCdWqW0akQ
کانال احمدی نژادیهای ولایتمدار
@ahmadiyhay_velayatmadar

لبیک یا خامنه ای
5
1
7
96/02/28 21:55
یادِیار , yadeyar
سلام احمدی نژادی ها به دو گروه شده اند
گروه اول اینکه در برگه های خود می نویسند احمدی نژاد
گروه دوم برای رای نیاوردن روحانی به ریئسی رای خواهند داد
غیر این دو گذینه نخواهیم داشت
3
6
7