نتایج جستجو : آمادگی آزمون تافل - 2 مطلب

94/11/25 11:22
آکادمی علمی  الف , alefacademy
در سالهای اخیر با توجه به رشد نفوذ زبان انگلیسی در مجامع جهانی و بالا رفتن تقاضا برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی، همواره این سوال در ذهن متقاضیان شرکت در این آزمون ها مطرح بوده که؛ “تفاوت عمده ی آزمون های بین المللی آیلتس و تافل چیست؟” و اهمیت این آزمون ها برای دانشجویان از چه رو است؟ در این بخش نگاهی جامع به تفاوت های عمده ی آزمون های بین المللی آیلتس و تافل خواهیم داشت.

تافل و آیلتس چه تفاوت عمده ای دارند؟
تافل آزمونی است که توانایی داوطلب را در درک و کاربرد زبان انگلیسی با لهجه‌ی امریکایی می سنجد اما در آزمون آیلتس، انگلیسی به عنوان زبان بین المللی سنجیده می شود و بنابراین به عنوان مثال، در قسمت سنجش مهارت شنیدن از لهجه های مختلف انگلیسی استفاده می شود و نه فقط یک لهجه خاص.

آیا این آزمون ها فقط برای تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان است؟
در بیشتر موارد بلی، اما برای موارد دیگری مانند مهاجرت به کشورهای کانادا و استرالیا آزمون آیلتس ضروری است و برای دریافت بورسیه های تحصیلی، استخدام در مراکز دولتی و یا شرکت های بازرگانی ممکن است کسب حد نصاب امتیاز در تافل از شما خواسته شود.

ادامه در:
http://alefacademy.ir/Article.aspx?id=4
99
93/11/2 10:22
آموزش مجازی پارس , elearningpars
دوره آموزشی آمادگی برای آزمون تافل
‌‌‌‌‌‌‌نام لاتین دوره : preparation for TOEFL examination
‌‌‌‌‌‌‌نحوه برگزاری :آموزش مجازی-غیرحضوری
‌‌‌‌‌‌‌مدت دوره : 40 ساعت

آمادگی برای آزمون تافل یک دوره آموزشـی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شـاخه زبان انگلیسی در مرکز توسعه آموزش هـای مجازی پارس می باشـد. علاقه مندان به آمادگی برای آزمون تافل پس از ثبت نام در دوره، بسته ی آموزشی آمادگی برای آزمون تافل را در درب منزل دریافت می نمایند. پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و ارسال مقاله پایان دوره آمادگی برای آزمون تافل به مرکز، گواهینامه معتبرآمادگی برای آزمون تافل را به صورت رایگان از مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس دریافت نمایید.