سلام بانو , salambano

سلام بانو

سلام بانو , salambano

سلام بانو

مطالبدوستان 1
سلام بانو , salambano
گیره مو Esmerelda Bobbies
یکی از انتخاب های عروس خانم ها به جای تاج سر و حلقه گل سر عروس، گیره مو است. از آنجایی که تنوع در این انتخاب زیاد است، می توان آن را با لباس های مختلف عروس هماهنگ کرد. البته منظور یک گیره ساده و معمولی نیست. برای هماهنگی گیره مو با لباس عروس، انواع مختلف و زیبای آن ساخته شده است. سبکی، تنوع زیاد، سادگی، هزینه کمتر و پخش شدن آن بر روی کل موهای سر، از جمله دلایل علاقه عروس خانم ها به این سبک پوشش مو، برای مجلس عروسی خود است. انتخاب گیره های سنگ کاری شده، همراه با کریستال های درخشان بر روی آنها، توجه هر نو عروسی را به خود جلب می کند.

به این نکته توجه کنید که صرفا انتخاب گیره مو به جای تاج عروس و حلقه گل سر، به این معنا نیست که قطعا هزینه پایین تری دارند. عواملی چون نوع اجزای به کار رفته، تعداد گیره ها و همچنین اندازه آنها در این موضوع دخیل است. با این حال می توان گفت در شرایط یکسان هزینه کمتری دارند.

در این پست قصد داریم یک نمونه زیبا از این سبک طراحی مو را به شما نمایش دهیم. گیره مو برای خانم هایی که به سبکی و خاص بودن توجه بیشتری دارند، گزینه بسیار مناسبی است.

گیره مو کریستالی که روکشی برای موهای شماست. این گیره درخشش و نمایی زیبا برای شکل موهای شما به وجود می آورد. طراحی خاص و چشم نواز آن دیگران را محو تماشای موهای شما می کند. گیره مو Esmerelda Bobbies برای خانم های زیبا پسند.

منحصر به فرد

طراحی سه تایی

ساخته شده از صفحه رنگ رادیوم (Rhodium tone plate)، صفحه طلایی رنگ (gold tone plate) و کریستال شیشه ای

به رنگ پاکی
ادامه
99
سلام بانو , salambano
حلقه گل رز Rosa Halo
طراح آمریکایی جیمز کویلو (James Coviello) با مدل های سنگین وزن مانند کالوین کلین (Calvin Klein) و اسکار دی لا رنتا (Oscar de la Renta) کار کرده است. او با الهام گرفتن از هنرهای تزئینی، طراحی داخلی و هر آن چه که هنری باشد، فعالیت می کند. در این حلقه درخشان حرفه ای، از یک گل رز شگفت انگیز برای یک تجربه کامل و نهایی، با الهام گرفتن از هفتاد طرح عروس استفاده شده است؛ تا چشم ها را به خود خیره کند. اگر شما هم به گل سر عروس بیشتر از تاج سر عروس علاقه مند هستید، این حلقه گل بسیار مناسب است. به این نکته توجه کنید که این نوع حلقه گل به صورت بزرگ و پف کرده استفاده می شود و نسبت به حلقه گل هایی که روی کشیده می شوند و کوتاه هستند، تا حدودی متفاوت است.

حلقه گل های عروس معمولا ظاهری طبیعی و در بین خانم های خوش سلیقه طرفداران زیادی دارند. باید تذکر داد که در بیشتر موارد برای ساخت حلقه های سر از گل هایی طبیعی استفاده نمی شود و تنها ظاهری طبیعی دارند. علت آن هم کاملا واضح است. اولا گل هایی طبیعی خیلی سریع پژمرده شده و ظاهر خود را از دست می دهند (این اتفاق در هوای گرم خیلی سریع تر پیش می رود). دلیل دوم به میزان مقاومت گل های مصنوعی نسبت به گل های طبیعی ارتباط دارد. گل های طبیعی تقریبا با هر ضربه ای از حالت خود خارج و دچار شکستگی می شوند. گل های مصنوعی در هر ساختاری مقاومت به مراتب بیشتری را دارا هستند. دلیل سومی هم وجود دارد که بسیاری از خانم ها به گل های طبیعی حساسیت دارند! این مشکل زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که برای گل های طبیعی نیاز به استفاده از اسپری های نگه دارنده، وجود دارد. مدت زیاد همراهی این حلقه گل نزدیک به صورت عروس خانم و اسپری نگه دارنده و همچنین خاصیت خود گل طبیعی، این مشکل را نمایان تر می کند.

طراح جیمز کویلو (James Coviello)

لاستیک، محصول گل ابریشم

دست ساز در امریکا

رنگ عاج

حلقه گل رز Rosa Halo
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج سر نامزدی افی Effie Headband
این تاج سر نامزدی الهام گرفته شده از اشکال طبیعی و متحرک در طبیعت (LA) است. مبنای طراحی تیم جاستین و تیلور (Justin & Taylor) قالب مدل های خود بوده و با توجه به بدن مدل های خود طراحی کرده اند. طراحی آن به این صورت است که در رشته های مو پیچیده و با آنها ادغام شود و موهای ترکیبی با جواهرات داشته باشند. جواهرات استفاده شده کریستال و مروارید آب شیرین است. یک پیشانی بند خیره کننده و محکم شده از نوار ساتن عاجی رنگ. این تاج سر نامزدی برای خانم هایی طراحی شده است که می خواهند مدل های موی خود را با تاج سر خود تکمیل کنند. با ترکیب این تاج و موهای خود، نمایی خیره کننده به چهره خود می دهید.

نکته ای قابل توجه است، در جنش نامزدی از تاج های بزرگ برای سر عروس خانم ها استفاده نمی شود. این تاج می تواند در جشن عروسی برای ساقدوش ها به کار رود.

منحصر به فرد

ساخته شده توسط تیلور

سنگ کریستال، مروارید آب شیرین، شیشه و نقره اندود

دست دوز

هد بند افی (Effie Headband)

رنگ نقره ای

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی هر یک کلیک کنید.
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج سر فلین Flynn Comb
یک تاج سر همراه با مروارید و کریستال شیشه ای بر روی سر شما، نمایشی از زیبایی برای شما به ارمغان می آورد. زیبایی همیشه در زیاد بودن و در شلوغی نیست. حتما نباید یک تاج بزرگ و شلوغ باعث زیبایی شما شود. طراحی زیبا در کنار سادگی، خاص بودن را به شما هدیه می دهد. تاج سر فلین Flynn Comb یکی از انواع این زیبایی است. از این تاج سر می توانید به عنوان تاج نامزدی و یا تاج ساقدوش ها نیز استفاده کنید. اگر به عنوان تاج عروس استفاده می شود، ساقدوش ها نباید تاج داشته باشند. زیرا این تاج کوچک است و هر تاج دیگری برای ساقدوش ها از آن بزرگتر می شود! ولی این نوع تاج کوچک انتخاب خوبی برای نامزدی و یا ساقدوش ها است.

این تاج به خوبی می تواند یک مکمل مناسب برای طراحی مدل موی شما باشد. ساختار آن به گونه ای است که برای نگه داشتن و طراحی موها می توان از آن بهره برد. انتخاب یک تاج سر کوچک می تواند راحتی را در طول مراسم عروسی به همراه داشته باشد.

منحصر به فرد بودن

مروارید آب شیرین، کریستال شیشه ای، پلی استر ارگانزا و صفحه طلایی رنگ (Goldtone plate)

طلایی رنگ
ادامه
سلام بانو , salambano
تور بلند و پوشاننده Curving Periphery Veil
تور بلند و پوشاننده از سر تا روی زمین که به صورت کامل بدن را در بر می گیرد و در کناره های آن نواری حلزونی مانند قرار داده شده است. از پشت کامل بدن را می پوشاند و تحسین همگان با خود دارد. از پاریس توسط دبرا مورلند (Debra Moreland) طراحی شده است. از پارچه توری ابریشمی نازک، ابریشم مصنوعی و شانه روکشدار ساخته شده است. این تور بلند در امریکا تولید می شود. این تور بلند همراه با لباس عروس می تواند زیبایی خاصی به شما در مجلس عروسی بدهد. حتما ایده استفاده از تور عروس را برای طراحی لباس خود بررسی کنید. این سبک از طراحی لباس عروس ظاهر یک پرنسس را به شما می دهد. با سلام بانو همراه باشید؛ تا تصاویر این مدل تور عروس را با هم ببینیم.

این سبک با سنگ آرایشی کرستال آماده شده است. شامل ۱۷۴ کریستال تعبیه شده بر روی توری آن.

این لباس و تور به صورت سفارشی ساخته می شود و عرضه بین المللی ندارد. کسانی که آن را سفارش می دهند، حدود ۶ تا ۷ هفته برای آماده شدن آن باید انتظار بکشند.

رنگ عاج
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج نگین منگوله دار Jeweled Tassel Halo
با یک بند نگین منگوله دار و بست کریستال ارگانزا، همراه با روبان ساخته شده است. این هنر خیره کننده با الهام گرفتن از ترکیب لوازم غیر معمول و نا متعارف با چهره یک حوری و فرشته تولید شده است و چهره ای خاص به اشخاصی که آن را بر سر می گذارند، می دهد. این تاج منگوله دار که از نگین ساخته شده، برای عروس خانم هایی که لباس عروس نگین دار می پوشند، مناسب است. سبک است و از سر نمی افتد. ظاهر خاص آن بر نوع طراحی موها تاثیر دارد و باید با توجه به این تاج منگوله دار مدل داده شود.

طراحی خاص این مدل می تواند برای هر نوع استایلی در عروس ها مناسب باشد. سادگی نسبی آن برای خانم هایی که با بزرگی و حجیم بودن تاج عروس مشکل دارند، کاملا هماهنگ است. از ویزگی های این تاج عروس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

منحصر به فرد

ساخته شده توسط شرکت الیویا هد پیسز (Olivia Headpieces)

کریستال شیشه ای، ارگانزا، پلی استر، ابریشم مصنوعی و چند نوع فلز دیگر

دست ساز در کانادا

رنگ نقره ای
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج آکانتا Akantha Crown
این تاج توسط سازنده و طراح جنیفر وود (Jennifer Wood)، در شرکت میگنون هند مید (Mignonne Handmade) ساخته شده است. اجزای آن به صورت سفارشی و اصل است؛ که کاملا به وسیله دست و با دقت بسیار زیاد ساخته می شود. اندازه آن کوچک بوده و به صورت انبوه به فروش می رسد. این کریستال و تاج کوارتز آراسته است و با یک ربان ابریشم در اطراف آن، تکمیل کننده است. این سبک می تواند یک انتخاب خوب برای عروس خانم های خوش ذوق باشد. برای جشن عروسی خود به این سبک تاج سر زیبا فکر کنید. نوعی مجلل و سبک که می تواند از افتادن، سنگینی و خستگی جلوگیری کند؛ در حالی که زیبایی، جذابیت و لوکس بودن خود را حفظ کرده است.

منحصر به فرد

توسط شرکت میگنون ساخته شده

کاملا دست ساز

برنج، کواترز، کریستال شیشه ای، ربان ابریشم

ساخته شده در امریکا

طلایی رنگ
ادامه
سلام بانو , salambano
نمونه های کفش عروس پاشنه بلند
می توان گفت که بیشتر عروس خانم ها برای شب عروسی خود ار کفش عروس پاشنه بلند استفاده می کنند. این انتخاب تنها زمانی محدود می شود که عروس قلند بلند باشد. گذشته از مواردی مانند فشار به پاها و سختی راه رفتن و رقصیدن با کفش عروس پاشنه بلند ، ظاهری زیبا برای عروس ایجاد می کند. خب تنها یک شب است و می شود تحمل کرد. در این پست قصد داریم جند نمونه از کفش عروس پاشنه بلند را به همراه توضیحات آنها، برای شما به نمایش بگذاریم. با سلام بانو همراه باشید تا این نمونه ها را بشناسید.

مدل کفش عروس سالن salonu
طرح این مدل، از یک کفش ترکیه ای گرفته شده است. این کفش با یک لباس عروس توری مناسب، دیدی اغوا کننده به شما می دهد. رنگی برگرفته از رنگ عاج می تواند با یک لباس عروس ساتن عاجی رنگ، شما را در شب عروسی خود متفاوت بر هر کس دیگه ای به نمایش بگذارد. در صورتی که روی ساتن لباس عروس خود تکه دوزی (گیپور) داشته باشید، توری طرح دار این کفش عروس پاشنه بلند کاملا هم سو با لباس عروس شما خواهد بود.

مشخصات نمونه کفش عروس پاشنه بلند

رنگ عاجی

جنس توری

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید

مدل کفش عروس الهه شعر بدون تور toerless muse
این کفش منتصب به الهه شعر و موسیقی در افریقا است؛ البته با کمی تغییرات. مدل اصلی دارای توری در اطراف کفش است؛ که کمی دست و پا گیر است. با حذف تور و اضافه کردن زبانه هایی در جلوی کفش برای محکم تر نگه داشتن پا و استفاده از رنگ طلایی، طرحی شبیه به آن طراحی شده و به مدلی چشم نواز تبدیل شده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ طلایی

استفاده از مواد براق

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید

مدل کفش عروس جلو بسته top vague
کفش های عروس جلو بسته زیاد است. ولی نکته متمایز کننده این مدل کفش عروس پاشنه بلند استفاده از توری چرمی به کار رفته در کفش است؛ که زیبایی وصف ناشدنی را به آن می بخشد. بر روی توری، از سنگ های کریستالی استفاده شده است که به خوبی بر روی آن جاسازی کرده اند. توری سنگ کاری شده با ظرافت خاصی بر روی کفش کشیده شده است که نمایی رویایی به آن می بخشد.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ کریستالی

جنس چرم

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید

مدل کفش عروس قانون تن houghton may
طرح مدل معرفی شده از روی مدل های کفش ژاپنی است. تکه دوزی چرمی روی آن ما را به لباس های کیمونوی ژاپنی نزدیک می کند. برش دقیق چرم کار شده روی کفش عروس شیک طرح چشم نوازی را برای کسی که آن را انتخاب می کند، دارد. این طرح بیشتر برای عروس خانم هایی مناسب است که قد کوتاهی دارند و ریز نقش هستند. با داشتن لژ بلند و پاشنه کشیده قدی، بسیار بلندتر دیده می شود. البته به دلیل بزرگی کفش برای محکم کردن آن به پا، بندی در قسمت ساق پا تعبیه شده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ سفید / بی رنگ

جنس چرم جیر

ارتفاع پاشنه ۱۶۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید
ادامه
سلام بانو , salambano
گل سر عروس با استفاده از پر
بسیاری از تازه عروس ها علاقه ای به استفاده از تاج عروس و یا حلقه سر عروس در لباس عروس خود ندارند. ترجیح آنها استفاده از گل سر عروس است. سلیقه ای خاص و بسیار زیبا. البته باید به این موضوع توجه کرد که برای استفاده از گل سر باید انتخابی متناسب با لباس خود داشته باشید. این کار با کمک دیگران و بخصوص فروشنده مزونی که لباس را از آنجا تهیه می کنید، بسیار کار آمد است.

نوعی از گل سر که زیاد استفاده می شود، گل سرهایی است که همراه با پر ساخته می شود. همواره گزینه پر یک المان زیبا و شکیل در لباس عروس ها و لوازم جانبی آن ها بوده است. فراخوانی زنانگی از عهد قدیم. پرهای زیبا در لباس ها از دوران قدیم با زنان درآمیخته و همچنان زینت بخش آنها است. نمونه هایی زیبا، الهام گرفته از عهد قدیم و دکوراسیون مو، با گل سرهای پردار آماده است تا چشمان شما را جذب کند. در این پست قصد دارم نمونه هایی از گل سر عروس را برای شما به نمایش بگذارم. طرح ها و ایده های ناب که امیدوارم برای شما هم جذاب باشد. اجزایی که در این گل سرها استفاده شده، عبارتند از: گل عاشقانه کلاهدوزی، تور ابریشمی، پارچه تکه دوزی (گیپور)، توری راشل، پر شترمرغ، پر طاووس و مروارید طبیعی و شیشه ای.
ادامه
سلام بانو , salambano
ایده های خلاقانه کادوی عروس
شما هم از ایده های تکراری کادوی عروس خسته شدید؟ در همه مراسم ها شکل کادوهای تکراری شما را دل زده کرده است؟ می خواهید کادوهای به سبک های متفاوت طراحی و تزئین کنید؟ خوب دست به کار شوید.

همیشه حس خلاقیت وجود دارد؛ ولی گاهی نیاز است، کمکی برای فعال شدن ذهن خلاق شما باشد. حتی گاهی می توان از ایده های خلاقانه دیگران بهره برد. برای متنوع بودن نیاز نیست فشار زیادی به خود وارد کنید. کمی با ذهن باز به نمونه هایی که در نظر دارید، فکر کنید. بسیاری از ایده هایی که در ذهن شما است به راحتی می تواند به نمونه کادوهایی تبدیل شوند؛ که شما را از دیگران متمایز می کند. کادوهای جدید و نو برای خود بسازید و از ساختار روتین جعبه های مکعب خارج شوید. کافیست این ایده را که جعبه کادوها باید مکعب باشد و یک روبان دور آن پیچیده شود، دور بریزید.

برای ایجاد تفکر خلاق و دادن ایده های خلاقانه کادوی عروس و کمک به متفاوت بودن شما، به منظور انتخاب شکل کادوها، نمونه هایی از ایده های خلاقانه جعبه و پاکت کادوی عروس تدارک دیده ایم. البته در بین این ایده های خلاقانه نمونه هایی از کیک های عروسی هم هست؛ که با توجه به شکل کادوها ساخته شده اند! می توان از شکل این کیک ها برای چیدمان کادوها بهره برد. امیدواریم از دیدن این ایده های خلاقانه لذت ببرید.
ادامه
سلام بانو , salambano
نمونه های سالن عروسی معمولی
سالن عروسی

سالن عروسی یکی از مهمترین بخش های عروسی است. برای انتخاب سالن مناسب و دلخواه خود، باید همه جوانب را در نظر بگیرید. بسیاری از عروس خانم ها و آقا داماد ها گرایش زیادی به هماهنگی سالن عروسی خود با ست های انتخابی خود، مانند لباس عروس و داماد و یا لباس ساقدوش ها پیدا کرده اند. سالن عروسی می تواند جذابیت زیادی به جشن عروسی شما ببخشد. در انتخاب تالار عروسی خود عجله نکنید. به خوبی سالن های موجود را بررسی کنید و آنچه باب میل شما است و با بوجه شما متناسب است را انتخاب کنید.

یک تالار عروسی شیک و مناسب الزاما نباید سالنی مجلل و دارای اجزای گران قیمت باشد! هر چند این موارد می تواند فضای زیبایی را به وجود آورد، ولی برای داشتن سالن عروسی جذاب و دلربا باید موارد خاصی مانند ترکیب رنگ مناسب، هماهنگی لباس ها با طراحی سالن، راحتی فضا، سهولت دسترسی و موارد دیگر مورد توجه باشد. مواردی که گفته شد، الزاما نیاز به هزینه زیاد ندارد و تنها کمی پشت کار برای پیدا کردن آن نیاز دارد. جشن عروسی شماست! کمی برای یافتن فضای مناسب و هرچه بهتر جشن خود وقت بگذارید. سعی کنید تمام سالن ها و تالارهای موجود در شهر خود را با توجه به بوجه در نظر گرفته، بررسی کنید و بهتر مکان را برای عروسی خود تعیین کنید.

در انتخاب سالن عروسی نکات بسیار مهمی وجود دارد؛ که در پست های دیگر به آنها پرداخته شده است. این نکات کاربردی را حتما مد نظر بگیرید و مطالعه کنید. در این پست تنها طرح هایی از تالار عروسی را در اختیار شما قرار داده ایم؛ تا به انتخاب شما کمک کرده باشیم. مجموعه ای از ایده ها و خلاقیت خود را با فضای موجود و ممکن خود ترکیب کنید و سالنی باب میل خود انتخاب و طراحی کنید.
ادامه
سلام بانو , salambano
2 سال پیش
نمونه هایی از کفش عروس شیک برای عروس خانم ها
در این پست قصد داریم مدل های جدیدی از کفش عروس شیک را برای شما قرار دهیم. کفش عروس شیک با توضیحات آن ها می تواند کمکی برای خرید شما باشد. امیدواریم که مورد پسند شما واقع شود.

مدل کفش عروس حس کریستال indera strass
مدلی بر گرفته از طرح های کشور اندونزی، که برای عروس های خود استفاده می کنند. طراحی فراتر از دوست داشتن؛ که دل هر تازه عروسی را به خود جذب می کند. اگر دنبال مدلی متفاوت می گردید، این مدل می تواند برای شما جذاب باشد. ایده ساخت آن دندان های کوسه بوده است. طرحی از دندان های کوسه در دو طرف این کفش عروس شیک بر روی یک لایه شفاف از پی وی سی، همراه با یکسری کریستال که در آن تعبیه شده است، آن زیبایی منحصر به فردی را که دوست دارید، به این مدل کفش اختصاص داده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ کریستالی

جنس پی وی سی

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

مدل کفش عروس کریستالی بانوی شهر فرنگ lady peep strass
مدلی شناخته شده در بین بانوان و نوعروس ها. بانوی شهر فرنگ معروف به کفش هایی تمام کریستالی است؛ که لباس و کفش او آرزویی برای خانم های شیک پوش است. از رویا های خود بیرون بیایید. کفش کریستالی ساخته شده است. می توانید آن را داشته باشید و لباس عروس خود را تکمیل کنید؛ با چینش دستی کریستال بر روی روکش آن. با این کفش عروس شیک و خیره کننده و زیبا، نفس تازه ای به خود ببخشید.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ هلویی

جنس کریستالی

ارتفاع پاشنه ۱۵۰ میلی متر

مدل کفش عروس پتینانا patinana
طرحی بر گرفته از یک مدل کفش سودانی که در عروسی های مجلل خود استفاده می کنند. طرحی کامل شده با جواهرات زیبا برای درخشیدن در شب عروسی. برای بهار و تابستان طراحی شده و جلوی کفش باز است. سنگ های کریستالی کار شده بر روی کفش عروس شیک ، زیبایی کفش را دو چندان می کند. رنگ های خنثی و نامرئی با پاهای شما هماهنگ شده و لباس عروس شما را تکمیل می کند.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ ابریشم روشن

جنس ریز بافت

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

مدل کفش عروس قانون تن houghton may
طرح مدل معرفی شده از روی مدل های کفش ژاپنی است. تکه دوزی چرمی روی آن ما را به لباس های کیمونوی ژاپنی نزدیک می کند. برش دقیق چرم کار شده روی کفش عروس شیک طرح چشم نوازی را برای کسی که آن را انتخاب می کند، دارد. این طرح بیشتر برای عروس خانم هایی مناسب است که قد کوتاهی دارند و ریز نقش هستند. با داشتن لژ بلند و پاشنه کشیده قدی، بسیار بلندتر دیده می شود. البته به دلیل بزرگی کفش برای محکم کردن آن به پا، بندی در قسمت ساق پا تعبیه شده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ سفید / بی رنگ

جنس چرم جیر

ارتفاع پاشنه ۱۶۰ میلی متر
ادامه
سلام بانو , salambano
2 سال پیش
نمونه هایی از کفش عروس شیک برای عروس خانم ها
در این پست قصد داریم مدل های جدیدی از کفش عروس شیک را برای شما قرار دهیم. کفش عروس شیک با توضیحات آن ها می تواند کمکی برای خرید شما باشد. امیدواریم که مورد پسند شما واقع شود.

مدل کفش عروس حس کریستال indera strass
مدلی بر گرفته از طرح های کشور اندونزی، که برای عروس های خود استفاده می کنند. طراحی فراتر از دوست داشتن؛ که دل هر تازه عروسی را به خود جذب می کند. اگر دنبال مدلی متفاوت می گردید، این مدل می تواند برای شما جذاب باشد. ایده ساخت آن دندان های کوسه بوده است. طرحی از دندان های کوسه در دو طرف این کفش عروس شیک بر روی یک لایه شفاف از پی وی سی، همراه با یکسری کریستال که در آن تعبیه شده است، آن زیبایی منحصر به فردی را که دوست دارید، به این مدل کفش اختصاص داده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ کریستالی

جنس پی وی سی

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

مدل کفش عروس کریستالی بانوی شهر فرنگ lady peep strass
مدلی شناخته شده در بین بانوان و نوعروس ها. بانوی شهر فرنگ معروف به کفش هایی تمام کریستالی است؛ که لباس و کفش او آرزویی برای خانم های شیک پوش است. از رویا های خود بیرون بیایید. کفش کریستالی ساخته شده است. می توانید آن را داشته باشید و لباس عروس خود را تکمیل کنید؛ با چینش دستی کریستال بر روی روکش آن. با این کفش عروس شیک و خیره کننده و زیبا، نفس تازه ای به خود ببخشید.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ هلویی

جنس کریستالی

ارتفاع پاشنه ۱۵۰ میلی متر

مدل کفش عروس پتینانا patinana
طرحی بر گرفته از یک مدل کفش سودانی که در عروسی های مجلل خود استفاده می کنند. طرحی کامل شده با جواهرات زیبا برای درخشیدن در شب عروسی. برای بهار و تابستان طراحی شده و جلوی کفش باز است. سنگ های کریستالی کار شده بر روی کفش عروس شیک ، زیبایی کفش را دو چندان می کند. رنگ های خنثی و نامرئی با پاهای شما هماهنگ شده و لباس عروس شما را تکمیل می کند.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ ابریشم روشن

جنس ریز بافت

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

مدل کفش عروس قانون تن houghton may
طرح مدل معرفی شده از روی مدل های کفش ژاپنی است. تکه دوزی چرمی روی آن ما را به لباس های کیمونوی ژاپنی نزدیک می کند. برش دقیق چرم کار شده روی کفش عروس شیک طرح چشم نوازی را برای کسی که آن را انتخاب می کند، دارد. این طرح بیشتر برای عروس خانم هایی مناسب است که قد کوتاهی دارند و ریز نقش هستند. با داشتن لژ بلند و پاشنه کشیده قدی، بسیار بلندتر دیده می شود. البته به دلیل بزرگی کفش برای محکم کردن آن به پا، بندی در قسمت ساق پا تعبیه شده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ سفید / بی رنگ

جنس چرم جیر

ارتفاع پاشنه ۱۶۰ میلی متر
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج گل و حلقه گل سر عروس
حلقه گل سر عروس می تواند ترکیبی از گل ابریشمی با تزئیانت روی آن، سنگ کریستال، مروارید آب شیرین، حلقه های نگین دار، نوار فلزی سنگ مصنوعی بی رنگ، زنجیرهای تزئینی و پرهای پخش شده روی آن باشد. تورهای قیطانی از طلا، نقره، برنز و یا مس به شکل پایه ای، برای حلقه ساخته می شوند. پرهای پخش شده و چسبانده شده ( به صورت جدا جدا و بی رنگ)، روی تورهایی به صورت پیچیده، زیبایی منحصر به فردی به تاج و حلقه گل می دهد. طراحی ظریف، همراه با عمق جزئیات و کار خوب حس غریبی از یک حلقه گل سر عروس به وجود می آورد؛ که شما را به یک شاهزاده خانم دوست داشتنی و متفاوت تبدیل می کند.

تور هماهنگ با تاج گل گزینه ای اضافی برای حلقه گل سر عروس می تواند باشد. به این موضوع توجه داشته باشید که حلقه گل سر عروس برای پایین نگه داشتن موها مفید است. بسیاری از عروس خانم ها به این حلقه ها علاقه بیشتری نسبت به تاج های سر دارند. زیرا نگه داشتن آنها بر روی سر بسیار راحت تر از نگهداری تاج است؛ خصوصا زمانی که تاج سر سنگین و بزرگ باشد.

نمونه هایی از این تاج گل و حلقه گل عروس در زیر به نمایش گذاشته شده است و دید جدیدی به شما می دهد.
ادامه
سلام بانو , salambano
آموزشی برای بهترین عروس شدن
بحث درباره ۲ یا ۳ روز و یا حتی یک هفته نیست. زمان زیادی برای آماده سازی عروسی و تبدیل شدن بهترین عروس نیاز است. حداقل ۶ الی ۷ هفته باید برنامه ریزی کنید و تلاش مستمری انجام دهید. خوب واضح است که هرچه بیشتر آماده شوید، به نتیجه بهتری دست پیدا می کنید. نکته بسیار مهمی که باید در نظر بگیرید، این است که منظور از آماده سازی و داشتن ظاهری فوق العاده، فقط آماده کردن صورت زیبا و جذاب نیست. در واقع باید تمامی اندام شما از سر تا پا برای بهترین عروس آماده شود.

واضح است که همه عروس خانم ها علاقه دارند تمامی اندام آنها متناسب و آماده شود. خوب دست به کار شوید و از همین حالا شروع کنید. روی اولین قسمت که برای شما مهمتر است متمرکز شوید و از آنجا شروع کنید. باید زمان و بخش ها را مدیریت کنید. از ترتیب خاصی پیروی کنید و تا پایان ادامه دهید. مثلا ابتدا مو، سپس روی پوست تمرکز کنید. در پی آن سراغ چشم ها و لب ها بروید. در انتها اندام خود را آماده کنید. یک برنامه برای این کار انتخاب کنید.

بدن می تواند به بخش های کوچکتر تقسیم شود. روی آن نیز کار کنید. دست ها، پاها و ساق ها؛ گردن، شکم و غیره. بله کارهای زیادی باید انجام شود و زمان زیادی نیاز است تا بهترین عروس شوید. بهتر است زودتر شروع کنید.

بهترین عروس

موی سر بهترین عروس
خوب هدف چیست؟ آیا سلامت موهای شما مشکل دارد؟ مو خوره و یا بی روح بودن مو؟ و یا حتی نازک بودن آن؟ نگران نباشید. راه حل های زیادی برای رفع مشکلات موهای شما وجود دارد. تقریبا همه این مشکلات با رژیم غذایی درست که سرشار از ویتامین B باشد، حل می شود.

در رژیم خود از آجیل ها و تخم مرغ استفاده کنید. ماهی مملو از ویتامین B است. پوست سر خود را روزانه ماساژ دهید و از شامپوهای نرم کننده برای کمک به رفع ضعف موها بهره بگیرید. رنگ کردن موها یک شبه بی معنی است. برای این کار ۴ تا ۶ هفته قبل از عروسی اقدام کنید. مراقبت از موها نیاز به زمان زیادی قبل از عروسی برای بهترین عروس دارد.

صورت بهترین عروس
یکی از مهمترین فاکتورها در آرایش صورت، درخشندگی آن است. درخشندگی صورت نماد سلامت پوست شماست. در این مدت روزانه چندین بار و حداقل دو بار در صبح و شب شستشوی صورت همراه با استفاده از لوسیون های نرم کننده و البته ماساژ صورت را فراموش نکنید. ورزش و مدیتیشن کمک زیادی به داشتن پوستی زیبا و بهترین عروس می کند.

برای رفع مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه و یا حتی رنگدانه های پوستی، با مراجعه به متخصصین پوست اقدام نمایید.

چشم های بهترین عروس
در این مدت مراقبت زیادی از پوست چشم ها کنید. آرایش چشمی که در این مدت در اطراف چشم می کنید، به سرعت پاک کنید. نگذارید مواد آرایشی مدت زیادی در اطراف چشم شما بماند. با این کار از به وجود آمدن حلقه های سیاه دور چشم جلوگیری می کنید. پاک کننده های آرایشی که استفاده می کنید، بر پایه آب باشد. مالش پوست اطراف چشم بسیار مضر است. این کار را نکنید. برای مراقبت از پوست اطراف چشم، صبح ها از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید.

لب ها و دندان های بهترین عروس
خوب دندان های زیبا نیاز به توضیح ندارد. به طور منظم حداقل روزانه دوبار مسواک بزنید و دوهفته قبل از جشن عروسی، دندان پزشک خود را ملاقات کنید.

نرم و لطیف بودن لب ها فاکتوری بسیار مهمی برای بعد از جشن عروسی است. حتما شما هم می خواهید بعد از مراسم به عنوان یک بانوی متاهل همسر خود را ببوسید. پس به لب های خود اهمیت دهید. ماساژ لب با مسواک نرم و مرطوب دو بار در هفته، می تواند راه کار خوبی باشد. برای مرطوب نگه داشتن لب های خود از ویتامین E استفاده کنید.

عروس ایرانی

اندام های بهترین عروس
خوب مراقبت از بدن و اندام ها مورد آخر است. منظور از این مطلب خرج کردن زیاد برای آن نیست. به راحتی در خانه این کار را انجام دهید.

پوست سالم و درخشان به راحتی با اسکراب ها ممکن است. همه شما درباره اسکراپ های طبیعی مطالب زیادی خوانده اید. یکی از بهترین اسکراب های طبیعی ترکیبی از روغن زیتون، شکر و لیموی تازه است. سعی کنید لایه برداری پوست را هر روز انجام دهید. بهترین راه برای نرمی و صافی پوست لایه برداری است. از ماساژ پوست غافل نشوید. هم باعث رفع خستگی می شود و هم ذهن شما را آرام می کند. لایه برداری را در تمامی بخش های بدن خود انجام دهید. دست ها، پاها، سینه، گردن و غیره.

لباس عروس

مراقبت از گردن نیز اهمیت زیادی دارد. لایه برداری با اسکراپ ها و جلوگیری از آفتاب سوختگی با استفاده از کرم های ضد آفتاب، در این مدت باید مورد توجه باشد.

پاها پوشیده است. ولی مراقبت از آنها را نباید فراموش کنید. موبرهای متفاوتی در بازار وجود دارد. اگر تا کنون در انتخاب آنها دقت نکرده اید، حال وقت آن است که موبر مناسب پوست خود را بیابید. همواره پس از استفاده از موبرها، از مرطوب کننده ها بر روی پوست خود استفاده کنید. این کار را در زمانی که هنوز پاهای شما نمناک است، انجام دهید.

مانیکور و پدیکور برای بیشتر خانم ها جذابیت دارد. این کار را مرتب انجام دهید؛ خصوصا در دو هفته پایانی. این کار به شما آرامش می دهد. در این دو هفته به دست ها و پاهای خود بیشتر توجه کنید و همیشه آنها را مرطوب نگه دارید.

به خودتان اهمیت دهید و از رسیدگی به خود لذت ببرید. هیچ وقت اینگونه فکر نکنید که آماده شدن برای عروسی خیلی دیر و یا خیلی زود است. هم اکنون بهترین زمان است. شروع کنید و خود را آماده کنید. خوب این شب متعلق به شماست. بهترین باشید.
ادامه