لیا عسگری , rahelekhanum

لیا عسگری

 امروز را به فردا نفروشیم
لیا عسگری , rahelekhanum

لیا عسگری

مطالبدوستان 2
پسر شجاع , hamedhokan
نوشته پسر برای لیا 6 سال پیش
99
لیا عسگری , rahelekhanum


پیشاپیش فرا رسیدن بهار سبز و آغاز سال 7034 آریایی , 3750 زرتشتی , 2571 هخامنشی بر شما

آریایی های صبور و استوار فرخنده باد . به امید روزهای خوب نـوروز بر همه ایرانی های عزیز،

خجسته، فرخنده و پیــروز بــاد

Happy nowruz Day

® ღ ற£ઈį ♪ ƒ ๑҉

ادامه
کامنت بنویسید...
ﻣﺼﻄﻔﻰ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻭﻣﺮﺩﻣﺸﻪ , mostafammmmmm
پنجشنبه 31 فروردین ، 14:56
دست طلا زیبا گفته میثم
ژژ
ادامه
ماهی جنگ روی , mahijangravi
یکشنبه 20 فروردین ، 14:01
sepaaaaaaaaas azizaaaaaaaaaaaam
ادامه
لیا عسگری , rahelekhanum
لیا 6 سال پیش
برای دوستی و این جینگولک بازیا پیام ندین لطفا
  کامنت بنویسید...
  لیا عسگری , rahelekhanum
  یکشنبه 10 اردیبهشت ، 13:24
  harf mishe zad ama dusti ahlesh nitam azizam
  ادامه
  آندرانیك پرویزیان , andooranik
  یکشنبه 10 اردیبهشت ، 13:20
  mitunam bahatun harf bezanam
  ادامه
  پسر شجاع , hamedhokan
  نوشته پسر برای لیا 6 سال پیش
  http://www.persiancards.com/images/ecard/132.swf
  http://www.persiancards.com/norooz1.htm
  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum
  بر سر گور کشیشی در کلیسای وست مینستر نوشته شده است: "کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم. بزرگتر که شدم متوجه شدم دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم. بعدها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم. در سالخوردگی تصمیم گرفتم خانواده ام را متحول کنم. اینک که در آستانه مرگ هستم می فهمم که اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم، شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم!"
  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum
  - پسر یك شیخ عرب برای تحصیل به آلمان رفت. یك ماه بعد نامه ای به این مضمون برای پدرش فرستاد: برلین فوق‏العاده است، مردمش خوب هستند و من واقعا اینجا را دوست دارم، ولی یك مقدار احساس شرم می‏كنم كه با مرسدس طلاییم به مدرسه بروم در حالی كه تمام دبیرانم با ترن جابه جا می‏شوند.

  مدتی بعد نامه‏ای به این شرح همراه با یك چك یك میلیون دلاری از پدرش برایش رسید: بیش از این ما را خجالت نده، تو هم برو و برای خودت یك ترن بگیر!

  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum
  لیا 6 سال پیش
  اهل دوستی نیستم برای دوستی و این جینگولک بازیا پیام ندین لطفا
  پسر شجاع , hamedhokan
  نوشته پسر برای لیا 6 سال پیش
  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum

  نامم را پدرم انتخاب کرد ، و نام خانوادگیم را یکی از اجدام ،
  دیگر بس است ، راهم را خودم انتخاب خواهم کرد
  ( دکتر علی شریتی )
  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum
  پدر ، یعنی تمام زندگی
  چهار ساله كه بودم فكر می‌كردم پدرم هر كاری رو می‌تونه انجام بده.پنج ساله كه بودم فكر می‌كردم پدرم خیلی چیزها رو می‌دونه.شش ساله كه بودم فكر می‌كردم پدرم از همة پدرها باهوشتر. هشت ساله كه شدم، گفتم پدرم همه چیز رو هم نمی‌دونه. ده ساله كه شدم با خودم گفتم‌! اون موقع‌ها كه پدرم بچه بود همه چیز با حالا كاملاً فرق داشت.دوازده ساله كه شدم گفتم! خب طبیعیه، پدر هیچی در این مورد نمی‌دونه... دیگه پیرتر از اونه كه بچگی‌هاش یادش بیاد.چهارده ساله كه بودم گفتم: زیاد حرف‌های پدرموتحویل نگیرم اون خیلی اُمله.
  شانزده ساله كه شدم دیدم خیلی نصیحت می‌كنه گفتم باز اون گوش مفتی گیر اُورده.هجده ساله كه شدم. وای خدای من باز گیر داده به رفتار و گفتار و لباس پوشیدنم همین طور بیخودی به آدم گیر می‌ده عجب روزگاریه.بیست و یك ساله كه بودم پناه بر خدا بابا به طرز مأیوس كننده‌ای از رده خارجهبیست و پنج ساله كه شدم دیدم كه باید ازش بپرسم، زیرا پدر چیزهای كمی‌درباره این موضوع می‌دونه زیاد با این قضیه سروكار داشته.سی ساله بودم به خودم گفتم بد نیست از پدر بپرسم نظرش درباره این موضوع چیه هرچی باشه چند تا پیراهن از ما بیشتر پاره كرده و خیلی تجربه داره.چهل ساله كه شدم مونده بودم پدر چطوری از پس این همه كار بر میاد؟ چقدر عاقله، چقدر تجربه داره.چهل و پنج ساله كه شدم... حاضر بودم همه چیز رو بدم كه پدر برگرده تا من بتونم باهاش دربارة همه چیز حرف بزنم! اما افسوس كه قدرشو ندونستم...... خیلی چیزها می‌شد ازش یاد گرفت!حالا اگه اون هست و تو هم هستی یه خورده......هر جوری میخوای جمله رو تموم کن.
  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum
  6 سال پیش

  وفادارى؟ ....................... خدا بیامرزتش.
  صداقت؟ ....... ...............یادش گرامى.
  غیرت؟ ..... ...................به احترامش یك لحظه سكوت.
  معرفت؟ .......................یابنده پاداش میگیرد.
  عشق؟ ........................ از دم قسط.

  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum
  لیا 6 سال پیش
  سکوت میکنم تا کسی فریاده غم انگیزم را دروغ مپندارد
  لیا عسگری , rahelekhanum
  ولادیمیر پوتین برای سومین بار رئیس جمهور روسیه شد / عکس
  ‘ولادیمیر پوتین’ بنا بر اعلام رسمی نتایج انتخابات ریاست جمهوری روسیه توانست با کسب حدود ‌۶٣ درصد از آراء برای بار سوم و پس از یک وقفه چهارساله به کاخ کرملین راه پیدا کند؛ این در حالی است که بنا به اعلام مخالفان در این انتخابات ‘تخلفات سریالی’ رخ داده است. پوتین این مساله را که در جریان سخنرانی‌اش گریه کرد، رد کرد و گفت، علت اشک‌های وی تنها طوفان یک شب سرد زمستانی بوده است! پوتین در حضور کوتاهی که به همراه دمیتری مدودف، رئیس جمهور کنونی روسیه در این تجمع داشت، از طرفداران و حامیانشان "در هر گوشه" کشور تقدیر کرد. یک خبرنگار خبرگزاری فرانسه در شهر مسکو شاهد بود که کاروانی متشکل از ‌١٠٠ اتوبوس کارگران روسی را از مناطق دور افتاده به منظور رای دادن به پایتخت آوردند. ولادیمیر پوتین در ماه مه به طور رسمی کرملین را تحویل خواهد گرفت اما به سبب تغییر در قانون اساسی روسیه حکم ریاست جمهوری آتی برای مدت شش سال معتبر خواهد بود و تحلیل‌گران هشدار داده‌اند با این که پوتین چنانچه به جامعه در حال تغییر روسیه پاسخ ندهد با ناآرامی‌های جدی در طول دوره ریاست جمهوری‌اش رو به رو می‌شود. پوتین که در رقابت‌های ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ میلادی از دمیتری مدودف، رئیس جمهور کنونی روسیه حمایت کرده بود، در این مدت به عنوان نخست وزیر فعالیت می‌کرد. او با پیروزی در این انتخابات، تا سال ۲۰۱۸ میلادی، رئیس جمهور روسیه خواهد بود و با پایان این دوره نیز می‌تواند برای ادامه فعالیتش به عنوان رئیس‌جمهور در یک دوره شش ساله دیگر، در رقابت‌های انتخاباتی آتی شرکت کند.   حامیان پوتین در تجمع روز یکشنبه خود، افزون بر پرچم‌های روسیه، نشان‌هایی در دست داشتند که روی آنها نوشته شده بود "پوتین-رئیس جمهور ما" و "ما به پوتین اعتقاد داریم" پوتین در حالی که اشک در چشمان وی حلقه زده بود و صدایش گرفته بود در کنار دیمیتری مدودف روی استیجی در میدان منژ حضور پیدا کرد و گفت: ما در مبارزه‌ای صادقانه و آزاد پیروز شده‌ایم. وی تاکید کرد: من به شما قول داده بودند که پیروز خواهم شد و اکنون پیروز شدم؛ درود بر روسیه! هواداران پوتین تمامی فضای میدان منژ را اشغال کردند و پس از آن به خیابان‌ها سرازیر شدند و با اهتزاز پرچم‌های روسیه شعار "پوتین، پوتین!" را سر دادند. لحظاتی بعد از خاتمۀ رای گیری و بسته شدن حوزه های انتخاباتی در روسیه، ولادیمیر پوتین، با حضور در یکی از مراسمی که توسط هوادارانش در میدان “لوبیانکا” در مسکو برگذار می شد از آنان برای بازگشت به کاخ کرملین تشکر کرد.
  ادامه
  لیا عسگری , rahelekhanum
  لیا 6 سال پیش
  فریادی ندارم تنها سکوت است که دلتنگیم را فریاد میکشد
   کامنت بنویسید...
   ادی  , wolf_wolf_7
   دوشنبه 15 اسفند ، 15:35
   ممنون که تایید دوستی نکردید
   منم سکوت نکردم و گفتم
   ادامه
   لیا عسگری , rahelekhanum
   دوشنبه 15 اسفند ، 15:24
   سکوت تنها کلامی است که پاسخی ندارد
   ادامه
   ادی  , wolf_wolf_7
   دوشنبه 15 اسفند ، 15:20
   سکوتی میکنم سنگینتر از فریاد
   ادامه