امیر  م , hedi1996

امیر م

 امید وارم به البومه عکسام یه سری بزنین و لذت ببرین...هر چند که هنوز جای کار داره
امیر  م , hedi1996

امیر م

مطالب تصاویر 120
امیر  م , hedi1996
اگر سپاه نبود، امروز باید برای سفر به اهواز، به ایلام، به کرمانشاه، به سنندج و ارومیه، در صف طولانی مقابل در سفارتخانه‌های ایالت‌های جدید، ساعت‌ها برای دریافت «ویزا» گردن کج می‌کردیم و معطل می‌شدیم!
اگر سپاه نبود، هواپیماها ربوده می‌شدند و در تل‌آویو و پاریس و بغداد و ریاض و واشنگتن بر زمین می‌نشستند!
اگر سپاه نبود، خیلی زودتر از اینها در «دشت مغان» و در جنوب رود ارس، حکومت دوم صهیونیست یا همان «تل‌آویو ثانی» تشکیل شده بود!
اگر سپاه نبود، «عبدالمالک ریگی»های معدوم، الان به جای جهنم، در خیابان «پاستور» دفتر نمایندگی «جندالشیطان» را افتتاح می‌کردند!
اگر سپاه نبود، تانک‌ها و نفربرهای مسعود رجوی که فقط یک روز تا تهران و رژه نظامی در میدان آزادی فاصله داشتند، الان به عنوان سمبل فتح پایتخت، وسط میدان شهدا تبدیل به تندیس و یادمان شده بودند.

اگر سپاه نبود، کودتای سال 88، به حمام خون مبدل می‌شد و جوخه‌های ترور 30 تیرماه 60 بار دیگر و این بار عظیم‌تر تکرار می‌شد!
اگر سپاه نبود، با جنگیدن به روش «اشکانیان»، هنوز در کف خیابان‌های تهران، با دیکتاتور دیوانه حزب بعث «صدام» دست به گریبان بودیم، از بس زمین داده و زمان خریده بودیم.
اگر سپاه نبود، امروز نام بسیاری از «آقازاده‌ها»، بویژه آقازاده‌های ساکن در جمهوری لیبرال- دموکراتیک تهران شمالی، جاسم و عبود و ابوبکر الطهرانی و... بود.
اگر سپاه نبود، داعش و تکفیریون الان تشکیل حکومت شام و ایران و عراق را جشن گرفته بودند.
اگر سپاه نبود، روستاهای محروم و دورافتاده ما، کجا راه و جاده و آب و برق و مسجد و مدرسه و درمانگاه به خود می‌دیدند؟ دولت بروکراتیک فربه و سنگین که حال تکان خوردن ندارد!
اگر سپاه نبود، از سربند زلزله «بم» تا همین امروز، چشممان به دست سازمان‌های بین‌المللی بود و منتظر دریافت صدقه کشورهای ثروتمند بودیم و جنازه‌های آوارگان بی‌پناه و هراسان و داغدار مدت‌ها بر زمین و در زیر آوارها باقی مانده بود.
اگر سپاه نبود، امروز، آقازاده‌های عافیت‌طلب و اشرافی و «فرنگ» درس‌خوانده حضرات، به جای فتنه‌گری و مانور تجمل، در سینه سرد قبرستان‌ها، خواب ابدی می‌کردند!
اگر سپاه نبود، آثار شنی تانک‌های «مرکاوا»ی اسرائیلی در سال 2006 بر پیکرهای خونین فرزندان حزب‌الله در جنوب لبنان، برجای مانده بود!
اگر سپاه نبود، ناموس شیعیان، مادران و دختران آزاده، به بردگی و اسارت و «جهاد نکاح» رفته بودند و در سنگرهای گرگ‌های گرسنه، هتک و دست به دست می‌شدند!
اگر سپاه نبود، آب را هم باید مثل خودروهای لوکس چند میلیاردی حضرات، وارد می‌کردیم!
همین مقدار آیا کافی نیست؟! صاحب این قلم باز هم بر این سیاهه فهرست علل موجودیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا چند برابر می‌تواند بیفزاید....
از تربیت نوجوانان مؤمن در مساجد کشور تا تقویت زیرساخت‌های مهم علمی و آموزشی و دفاعی این آب و خاک.... بله! حق دارند به سپاه حمله کنند! حق دارند سپاه را بکوبند، حق دارند پاسداران نجیب اسلام و انقلاب را سرزنش کنند! سپاه، بی‌دلیل خار چشم نشده!
هنوز هوای بلعیدن نهادهای انقلاب اسلامی همچون «جهاد سازندگی» و هضم و جذبشان در دولت، از سر آقایان نیفتاده! و حالا نوبت سپاه است! برای ما نسل سومی‌ها سوال و ابهام بزرگ این است: چرا دولت‌های برآمده از آرای این ملت، هنوز از راه نرسیده، به جای دشمن متکبر و قداره‌بند و «وینچستر» به دست؛ سپاه را هدف می‌گیرند؟!
مگر آرایش دشمن را نمی‌بینید؟ از قوای «مارینز» یانکی‌های آمریکا و یگان‌های ویژه اسرائیل تا دلارهای شیوخ مرتجع وهابی، از جنایت‌های لشکر چندملیتی داعش و تکفیریون تا بهائیت و مرجعیت لندن‌نشین!... شما دیگر چرا؟
مگر علمداران و فرماندهانی همچون عزیز جعفری، قاسم سلیمانی، غلامعلی رشید، احمد کاظمی، نورعلی شوشتری، حسن باقری، محمدابراهیم همت، مهدی باکری، حسین خرازی، مهدی زین‌الدین، مرتضی صفار، احمد متوسلیان، محمود کاوه، مرتضی قربانی، محمدباقر قالیباف، علی فضلی، علی فدوی، حسین همدانی، جمال‌الدین آبرومند و هزاران ستاره همچنان فروزان جهاد و شهادت، به این آب و خاک و به ساحت حریم ولایت و به دولت‌ها و مردم شهید داده و دلبسته به آرمان امام و انقلاب، کم خدمت کرده‌اند؟! بله، چه زیبا فرمود حضرت خورشید که: «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود...». چرا بعضی‌ها از «ستاره‌ها» می‌ترسند؟!
ادامه
99
امیر  م , hedi1996
آیه 17 سوره غاشیه :

"أَفَلَا یَنظُرُونَ إِلَى الْإِبِلِ كَیْفَ خُلِقَتْ"
"آیا مردم در خلقت شتر نمی‌نگرند که چگونه (به انواع حکمت و منفعت برای بشر) خلق شده است؟
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿◆◇◆◇❤◇◆◇◆✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
1__داخـل دهـان آن از پوست سفـت و سخـت پـوشـیـده شـده کـه باعـث می شود بتواند گیاهان دشت و صحرا که خشک و خاردار هستند را بخورد و زخمی نشود.
2ـــ مژه های آن خیلی پرپشت و کیپ همدیگر هستند که باعث می شود شن و ماسه و سـنگـریـزه هـای اطـراف به درون چشم وی نـفـوذ نکنند.
3ـــ گـوشـهـای آن کـوچکـ و پـوشـیـده از مـوهـای پـرپـشـت و بهم چسبیده است، که باعث می شود شن و ماسه داخل گوش آن نروند.
4ـــ پـوسـته مـخاطی سوراخ بینی آن سطح خیلی پهنی دارند که راه نفوذ برای شن و ماسه به داخل بینی باقی نمی گذارند، ولی نم و رطوبت لازمه هـوای تـنـفـس را از هـوا می مکند و جذب می کنند.
5ـــ کوهان آن محل ذخیره انرژی است. ضمن اینکه چربی آن قشری برای مقابله با گرما نیز هست.
6ـــ سطح کمر آن باریک است. که باعث می شود تابش گرم و سوزان نیم روزی خورشید، فقط به قسمت کمی از بدن وی بطور مـؤثر بـتابـد. و در شرایط تابش قبل از نیم روز یا بعد از آن که خورشید مایل می تابد، اگـر مـجـبـور باشد در آفـتـاب باشـد، رو به خـورشید و یا پـشـت به خـورشید زمین گیر می شود. که این نیز بنوبه خود باعث می شود تابش مؤثر خـورشید فقط به سطح کم بالائی وی بتابد. پوسـت پـشمی وی نیز بخـش عـمده تابش گرمای سوزان را خـنـثی می کند. به این ترتیب شتر می تواند گرمائی که خیلی از حیوانات دیگر را می کشد تحمل کند.
7ـــ کلیه های وی قسمت زیادی از آبهای مصرف شده را دوباره پس می گیرند، (به این خاطر ادرار آن غلیظ است).
8ــــ پوست پـشـمی آن باریک و نرم است. هم گرما را خنثی می کند و هم بدن را خنک می کند.
9ــــ روده آن سلولهای جذب آب دارد. این سـلـولـهـا قـسـمـت زیـادی از آب مـصـرف شـده مـوجود در غذای روده را جذب می کنند و برای بدن نگه می دارند. (به این خاطر سرگین آن خیلی خشک است).
10ـــ وقـتی ادرار می کند، دم خود را می جنباند تا ادرار به پـاهـا پاشیده شود. به این شکل با خیس و مرطوب کردن خود به خنک شدن خود کمک می کند.
11ــــ شکم وی خیلی بزرگ است. می تواند تا 200 لیتر آب بنوشد. علاوه بر آن مجراها و منابع ذخیره آب نیز دارد. که هنگام آب خوردن آنها را نیز پر می کند.
12ـــ مجرای خون وی در اعماق بدن قـرار نگرفـته بـلکه زیر پوست گردن و پاها و پهـلـوهـا قرار گرفته است. این باعث می شود که گرمای بدن را بیشتر به سطح بدن منتقل کند. و سـرخ رگـهـا حتی در شـرایـطـی که تقـریـباً بی آب باشند و در وضعیت تقریبی معادل یک دویست هزارم حجم واقعی خود، باز هم می توانند اکسیژن را به نقـاط مختـلف بدن منتقل کنند.
13ـــ تکـیه گاهـهای وی در حالت نشستن (یعنی زانوها، آرنجها، و سینه) از قـشـر کلفـتِ پوستِ مرده تشکـیل شده است. این قـشـر گرما را خنثی می کند و باعث می شود بدن آن زخم نشود.
14ـــ کف پهن پای آن با یک قشر شاخه ای مجهز شده که باعث می شـود پای آن در شن و مـاسـه فـرو نرود. و پا را در مـقـابل ماسـه هـای تیز و گرم نیز محافـظـت می کند.
15ـــ درجه حرارت بدن وی می تواند خـیـلـی تغـیـیـر کـند ضمن اینکه از پستانداران است. حرارت بدن وی بین 34 تا 42 درجه در تغییر است. وقتی دما بالا برود دمای بدن وی نیز بالا می رود، این امر باعـث می شـود کـه تـا دمـای مـشـخصی نیازی به عرق کردن برای خنک کردن خود نداشته باشد. و در مصرف آب خود صرفه جوئی کند.
شتر در واقع به حساب دشت و صحرا پرداخته شده است. یعنی برای گرما، کـمـبـود آب، شـن و مـاسـه.
کـسـانی می گـویـند دلیلی برای وجود خدا نمی بینند. قرآن آنها را به مطالعه پدیده های طبیعی مراجعه می دهـد. انـتـخـاب شتر از میان سایر حیوانات برای مطالعه، به این معنی است که وی چیزهای خاصی دارد. بر اساس شـناختی کـه ما امروزه از بافت بـیـولـوژیکی شـتـر داریـم نـیز در واقع همینطور هم هست، و می بینیم که در ساختار آفرینش شتر مغز و انـدیـشـه و حساب و کتاب خوابیده است. در حالـیکـه در گذشته مردم فکر می کردند که تحمل شتر زیاد است نه اینکه چیز خاصی در آن می دیدند.


ادامه
امیر  م , hedi1996
قمه زن های حرفه ای تاسوعا و عاشورا کجا هستند؟!

لعن کنندگان اهل سنت، عربده کش ها، سینه چاکان چطور؟
چرا قمه ها و زنجیرها و تیغ هایشان را غلاف کرده اند؟ دفاع از حرم ها کار آن ها نیست؟
هفته ی قبل که دشمن تا 2۰۰ متری حرم پدر امام زمان آمده بود، این ها کجا بودند؟
الان که موصل را گرفته اند کجا خزیده اند؟
مرجع تقلید اصحاب قمه و قلیان و لعن علنی، چرا سکوت کرده است؟
چرا مقلدانش را بسیج نمی کند؟
شبکه های لس آنجلسی و لندنی آن ها چرا خفه خون گرفته اند؟
کجایند آن ها که به دست بوس مدعیان دین دانی و دینداری و دینبانی رفتند و عکس یادگاری گرفته اند؟!
قلاده بندهایی که از شدت حب اهل بیت پیامبر از خود بی خود می شوند، در این شرایط محبتشان به جوش نمی آید؟
بگذار اللهیاری از واشنگتن اراجیف ببافد خود را بزرگترین عالم تشیع بداند؛ یاسرالحبیب از لندن لاف بزند و پشت پرده با وهابیون "لاو" بترکاند!
بگذار مجتبی شیرازی به عارف واصلی چون آیت الله بهجت فحش بدهد و بزرگشان در قم سکوت کند...
میرزای شیرازی که امروز خیلی ها پشت نامش مخفی می شوند، در برابر سلطه اقتصادی دشمنان اسلام آنگونه وارد کارزار شد ولی الان که اصل اسلام در خطر است همان نان به نرخ روز خورها، روزه سکوت گرفته اند.
راستی تکفیری هایی که فقط به جرم عدم رعایت قواعد تجوید! سر جوانان بی گناه سنی را گوش تا گوش می بُرند، چرا تا الان نگاه چپ هم به این ها نکرده اند؟ چرا یک نفر از حامیان و مبلغان و طرفداران سید صادق شیرازی کشته نشده است؟

به قول شهید آوینی: «آخرین مقاتله ما، به مثابه سپاه عدالت، نه با دموکراسی غرب، بلکه با اسلام آمریکایی است؛ اسلام آمریکایی از خود آمریکا دیرپاتر است. اگر چه این یکی نیز ولو هزار ماه باشد به یک شب قدر فرو خواهد ریخت و حق‌پرستان و مستضعفان وراث زمین خواهند شد.»
واقعاً باید دوباره نوشت و فریاد زد: در هیئتی که دغدغه مبارزه با اسرائیل نباشد، ابن زیاد هم سینه می زند...
ادامه
امیر  م , hedi1996
امام خامنه ای:
درطول تاربخ نزدیک به خودمان در حوادث بزرگ ازدوران مشروطه و قبل از مشروطه تا امروز انسان دو ویزگی را در تبریز و آذربایجان میبیند: یکی اینکه مردم تبریز در حوادث گوناگون همیشه آغاز کننده بودن وابتکار عمل رادر دست گرفتند قضیه بیست و نهم بهمن پنجاه و شش از این قبیل است . اگر مردم بیدار تبریز در چهلم حوادث قم آن حادثه بزرگ را به وجود نمی آوردند این سلسله اربیعن ها در کشور راه نمی افتاد واین حرکت خود جوش عظیم مردمی در سراسر کشور معلوم نبود چگونه به وجود خواهد آمد و چگونه ادامه پیدا خواهد کرد بنابراین ابتکارعمل را تبریزی ها کردند.در فضایای قبل هم همین جور بوده است . در قضیه مشروطه هم همین جور بود . تبریزی ها شروع کننده اند مبتکرند بسیاری از این شعارهایی هم که امروز در زبان مردم عزیز ما درسراسر کشور جریان دارد غالبا از تبریز شروع شده است
خصوصیت دوم وفاداری است بعضی ها وارد یک راهی میشوند اما ادامه نمی دهند و وفادار نمی مانند حوادث گوناگون آنهارا متزلزل می کند مردد می کند گاهی از راه بر می گردند گاهی بدتر از برگشتن اصل حرکت و راه را انکار می کنند از این قبیل داشتیم مردم تبریز و آذربایجان وفادارند .خدای متعال در قران می فرمایید {وَ مَنْ أَوْفی‏ بِما عاهَدَ عَلَیْهُ اللَّهَ فَسَیُؤْتیهِ أَجْراً عَظیماً}آن کسی که وفا دار میماند پای حرف حق می ایستد گذشت زمان و حوادث دشوار اورا متزلزل نمی کند خدای متعال به او پاداش بزرگی خواهد داد یک عده این جور نیستند عهد شکنی می کنند شما مردم تبریز و مردم آذربایجان وفاداری کردید و ایستادید
امام بزرگوار ما بااینکه با تبریز آشنایی نزدیکی نداشت اما مردم تبریز را خوب شناخته بود در آ ن قضایای فتنه اول انقلاب که در جاهای مختلف فتنه انگیزی شد از جمله در تبریز امام فرمودند که خود مردم تبریز جواب فتنه گران را خواهند داد. و دادن همین جور شد
جز نیروی ایمان و غیرت و همت اگاهی و بصیرت چیز دیگری نمی توانست آن فتنه ها و آن آتش ها را خاموش کند
-بیانات در دیدار جمعی از مردم آدربایجان به مناسبت سالروز قیام مردم تبریز 1388/11/28
ادامه
امیر  م , hedi1996
تصویر آلبوم از امیر 4 سال پیش
امیر  م , hedi1996
شیخ الازهر در گفت‌وگو با روزنامه «المصری‌الیوم»:
««شیعیان برادران ما هستند.»»
"
"
"
"
ما هم اعلام می کنیم که با اهل سنت برادریم و با کسایی که میخوان تفرقه بندازن دشمن هستیم.
ما همه با هم در برابر دشمنان اسلام همدل و برادریم.»
ادامه
امیر  م , hedi1996
[https://www.aparat.com/v/g29DG]
این کلیپ تقدیم به سید خوشتیپ

****************************************
وضوی شیعه ، همان وضوی مدّ نظر قرآن است.

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ إِذَا قُمْتُمْ إِلَى الصَّلاةِ فاغْسِلُواْ وُجُوهَكُمْ وَأَیْدِیَكُمْ إِلَى الْمَرَافِقِ وَامْسَحُواْ بِرُؤُوسِكُمْ وَأَرْجُلَكُمْ إِلَى الْكَعْبَینِ(مائده / ۶)

اى مؤمنان چون براى نماز برخاستید چهره و دست هایتان را تا آرنج‏ ها بشویید و سپس سر و پاهایتان را تا قوزك ها مسح كنید.

----------------------------------------------
✿در لینک آبی بخوانید✿
▬▐رد شبهات علیه مکتب تشیع▌▬
-----------------------------------------------
والسلام علی من تبع الهدی
ادامه
کامنت بنویسید...
آقا مسعود  , masoud3664
چهارشنبه 1 بهمن ، 23:50
به منکر علی بگو نماز خود قضا کند نماز بی ولای او عبادتیست بی وضو
ادامه