آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar

آیه های انتظار مهدی

  استفاده از مطالب این رسانه به شرط ذکر صلوات برای سلامتی و فرج آقا امام زمان(ع) بلا مانع است.لطفا پیام گفتگو ارسال نکنید
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar

آیه های انتظار مهدی

مطالب تصاویر 21
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
آیه های انتظار 3 سال پیش
99
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
❀ بهار فاطمی ❀ اشعار ویژه نوروز فاطمی ❀
عید امسال پر از بوی گل یاس شده است//و پر از خاطره ی گندم و دستاس شده است
همه ی دشت گواهند که با بوی بهار//عطر یک خانه ی آتش زده احساس شده است
چینش سفره امسال تفاوت دارد//سین هر سفره ، سلامی است که بر یاس شده است
روضه ی چادر خاکی همه جا پیچیده//سیب ها طعم خوش کوثر و اخلاص شده است
ابر ،در هیات یک مستمِع مداحی است//بس که می گرید و دل نازک و حساس شده است
جان گل های جهان پیشکش یاسی که// زخمی سیلی باد و ستم داس شده است ...
ادامه مطلب
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
◆☼◆ تورا من چشم در راهم .....(( ادبیات انتظار ٬نجوا بامولای منتظران))◆☼◆
من شنیدم که شما فصل بهاری آقا /به دل خسته ما صبرو قراری آقا
عمرامسال گذشت و خبری از تو نشد/ هوس آمدن این جمعه نداری آقا !
درهیاهوی شب عید تو را گم کردیم / غافل از اینکه شما اصل بهاری آقا
راستی بی نفست حال که تحویلی نیست / چه شود سر به سر خسته گذاری آقا !
هفت سین ، سین سرور قدمت کم دارد/ زرد هستم اگر سبز نباری آقا
اگر از آب و هوا ، قافیه تحریم شود / نیست غم تا نظر لطف تو داریم آقا
ادامه مطلب:
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
عجب سالی داریم:
آغازش جمعه؛
پایانش جمعه؛
ونیمه شعبانش هم جمعه؛
الهـــــــی....
کاش آخرین جمعه موعود هم؛
در این سال رقم خورد..
تا ارکان آدینه کامل شود..
وبجای "اللهم عجل لولیک الفرج"
بااشک شوق درسجده شکر بگوییم:
أللهم لک الحمد ولک الشکر
لفرج ولیک...
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
اکبر خوش‌کوشک، مامور سابق وزارت اطلاعات، پیرامون ماجرای خروج فائقه آتشین(گوگوش) همسر سابق مسعود کیمیایی از ایران حرفهای جالبی را مطرح می کند. وی می گوید: وزارت اطلاعات همان طور که دنبال این بود کسانی که از کشور خارج شدند به ایران برگردند دنبال این هم بود کسانی هم که در داخل کشور سرشناس و شاخص هستند از کشور خارج شوند. یکی از این افراد گوگوش بود. سعید امامی با مسعود کیمیایی و گوگوش که همسر کیمیایی بود صحبت کرد که گوگوش را بفرستیم خارج اما کیمیایی قبول نکرد. خوش‌کوشک می افزاید: بعد از اینکه سعید امامی از دنیا رفت مسعود کیمیایی موافقت کرد و گوگوش از کشور خارج شد که البته در آمریکا هم گیر علیرضا امیرقاسمی افتاد و وی پول گوگوش را خورد...تصمیم گرفتیم گوگوش از کشور خارج شود تا این طور تبلیغ نشود ایران کشوری بسته است و اینها در ایران زندانی هستند.
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
منتقم ثارالله 3 سال پیش
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، جدیدترین محصول صوتی جناب آقای علی فانی
خواننده محصول ارزشی به طاها به یاسین، به مناسبت فاطمیه ۱۴۳۶ برای شما بزرگواران بر روی سایت قرار گرفت
جهت دانلود به لینک زیر مراجعه نمایید.
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
«نیایش پنجاه و چهارم »
امام سجاد (علیه السلام ) فرمودند :
اى از میان برنده غم ها و اى زداینده اندوهان. اى بخشاینده در دنیا و آخرت و اى رحمت آورنده بر بندگان خود هم در این سراى و هم در آن سراى. بر محمد و خاندان او درود بفرست و غمم از جان بردار و اندوهم از دل بزداى.
اى خداى یگانه، اى خداى یكتا، اى خدایى كه در نیازمندیها به تو پناه آورند، اى خداوندى كه نزاده‏اى و زاده نشده‏اى و تو را همسر و همتایى نیست. مرا از گناهان نگه‏دار و پاكیزه‏ ام گردان و بلیه از من دور نماى

بار خدایا، چونان كسى كه نیازمندى‏اش به غایت رسیده و نیرویش به ضعف گراییده و گناهانش افزون شده، چونان كسى كه حاجت خویش را فریاد رسى نمى‏ یابد و ناتوانى ‏اش را نیرو بخشنده‏ اى و گناهانش را آمرزنده‏ اى جز تو نیست،
از تو مى‏ خواهم اى صاحب جلالت و اكرام كه مرا به كارى وادارى كه هر كس چنان كند، محبوب تو شود و حق الیقینى عطا كنى كه هر كس در طریق مشیت تو بدان مقام فرا رود، به پاداشى نیكو رسد.

____________________________
الصحیفة السجادیة / ترجمه آیتى، ص: 377
ادامه
پرچمدار سایت بچه شیعه , bacheshiee
توجه توجه...
خبر خبر ویژه و مهم!
معمولا پرسنل خدوم نیروی انتظامی حافظان نظم و امنیت هستند وای به حال روزی و زمانی که خود این پرسنل موجب بی نظمی شوند....!
غروب روز پنج شنبه مورخ 1393/12/28 که معروف به ( آخرین پنج شنبه سال) می باشد و در این روز مردم به زیارت اهل قبور می روند عده ای که ظاهرا از پرسنل خدوم ناجا ( نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران) بودند سوار بر موتورهای سنگین ( 1000 سی سی به بالا) در گلزار شهداء بهشت زهرا(س) تهران همراه با لباس هایی کاملا پوشیده و غیر قابل شناسایی برای دقایقی موجب ایجاد ترس و رعب وحشت برای زنان،دختران و کودکان شدند...!
هنوز یک هفته از انتصاب فرمانده جدید این نهاد انتظامی نمی گذرد که شاهده این مسئله هستیم!
جهت مشاهده متن کامل این خبر + تصاویری از موتورهای سنگین به لینک زیر بروید و مطلب را در وبلاگ ها و دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا به گوش مسئولین بلندبالا برسد که مکانی که عطرآگین به حضور شهداء هست جای نمایش گذاشتن موتور سنگین و مانور نیست...!
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
ارزش چادرم را وقتی فهمیدم که راننده تاکسی مرا... . . . خانوم صدا زد و او را خانومی...!
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
حقیقت‌ سلوك‌ و كلید آن‌، تسخیر بدن‌ و نفس‌ است‌ در تحت‌ رأیت‌ ایمان‌ كه‌ مبیّن‌ احكام‌ آن‌ فقه‌ جوارح‌ و فقه‌ نفس‌ است‌. و بعد از این‌ إفناء نفس‌ و روح‌ در تحت‌ رأیت‌ كبریائی‌ الهی‌، و همة‌ عقبات‌ و منازل‌ در این‌ مراحل‌ مندرج‌ است‌.
ولكن‌ سلوك‌ این‌ مراحل‌ و طیّ این‌ راه‌ و مسافرت‌ در این‌ عوالم‌ موقوف‌ به‌ اموری‌ چند است‌ كه‌ بدون‌ آنها به‌ منزل‌ نتوان‌ رسید، بلكه‌ قدم‌ در این‌ راه‌ نتوان‌ نهاد، و وصول‌ به‌ مقصد و حصول‌ مطلب‌ به‌ آنها منوط‌ است‌، و ملازمت‌ آنها و رسیدن‌ به‌ منزل‌ به‌ یكدیگر مربوط‌ است‌. و تعداد منازل‌ راه‌ وع‌ قبات‌ نفس‌ و خطرات‌ سفر در این‌ مقام‌ بی‌ محلّ و چنانچه‌ ذكر آنها لازم‌ باشد ذكر احوال‌ جوارح‌ و اعضاء كه‌ فقه‌ بدن‌ است‌ نیز باید كرد، چه‌ آنها نیز از منازل‌ سفرند.
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
سندروم فراستی، علایم نوعی درد و رنج است که منتقدین یا سینماروهای حزب اللهی دچار آن شدند و شیوع این سندروم را در سال ۹۳ بیش از گذشته می توان مشاهده کرد.
چیزی که حائز اهمیت میباشد اینست که رویه شهید "سید مرتضی آوینی" در نقد فیلم اینگونه نبوده اگر نقدهای ایشان را همچون فیلم عروس افخمی بخوانید متوجه خواهید شد چطور کارگردان را تحویل می گیرد و از ایرادگیری های بی مورد منصرف می شود: "اینکه ما دریابیم اگر همه فلاش بک ها در نیمه اول فیلم جمع نمی شد بهتر بود ـ اشکالی که خود افخمی هم در مصاحبه با تلویزیون به آن اشاره داشت ـ و یا اگر امکان داشت که در نیمه دوم فیلم هم همان ریتم اولیه حفظ شود ویا ای کاش بازی پسرعمو بهتر از آب درمی آمد... و انتقادهایی از این دست، تغییری در اصل مطلب نمی دهد، و اصل مطلب این است که افخمی سینما را همان طور که باید باشد دیده است نه بیش تر و نه کم تر."
همان موقع هم عده ای از همراهان ظاهری آوینی گفتند، آوینی عاشق خود عروس شده نه فیلم! این سندروم همیشه مخالف خوانی و همیشه منتقد بودن با همه چیز، بیماری شایع این روزهای فضای نقد بچه حزب اللهی هاست.
ادامه
فرشته , tarane_71
سلام شبتون بخیر تولدتتون رو پیاپیش تبریک می گویم و روزهایی پر از موفقیت و شادی را برایتان از خداوند آرزومندم
ادامه
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
آیه های انتظار مهدی , ayehayeentezar
۞╬♥╬۞نظراستاد رحیم پور ازغدی در مورد دفن شهدای گمنام ۞╬♥╬۞
رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه متاسفانه گاهی اوقات با شهدا رفتار سمبلیک می‌شود، افزود: شهدا برای این شهید شدند که اسلام و اخلاق اسلامی در متن باشد و خون این بزرگواران برای عدالت ریخته شد.
وی گفت: چرا باید فقط در دانشگاه‌ها شاهد دفن شهدا باشیم ؟وی ادامه داد: در سالگرد پیروزی انقلاب پیشنهاد می‌کنم در تمام جاهایی که ثروت و قدرت جمع شده و برای قدرت و ثروت تصمیم‌گیری می‌شود یک شهید گمنام دفن کنند، تا بدانند که ما در برابر خون شهدا مسئولیم. در حوزه‌ها هم باید این کار انجام شود تا آنها هم ببینند که در برابر این شهدا مسئولیت فرهنگی دارند.
ادامه مطلب:
ادامه