پرسپولیس , persepolisclub

پرسپولیس

پرسپولیس , persepolisclub

پرسپولیس

58,433نــــفــــــر
عضو شده اند
58,433نفر عضو شده اند
این کلوب پرطرفدارترین تیم آسیاست در اینجا همه ما قرمزهای آریایی سعی میکنیم تا در محیطی آرام و به دور از حاشیه در مورد تیم محبوبمان به تبادل نظر بپردازیماین کلوب پرطرفدارترین تیم آسیاست در اینجا همه ما قرمزهای آریایی سعی میکنیم تا در محیطی آرام و به دور از حاشیه در مورد تیم محبوبمان به تبادل نظر بپردازیممشاهده کامل مشخصات
8 دی 1383
ورزش
به کلوب محبوب ترین تیم قاره آسیا خوش آمدید
لطفا :
1- با توجه به اینكه تیم مدیریت تمام تاپیك‌ها را از قبل لیست كرده است حتما اول یكبار تمام تاپیك‌های اولویت‌دار كلوب را بخوانید و سپس نسبت به ایجاد تاپیك جدید اقدام فرمایید
2- توهین به هر ‌بازیكن ، مربی و مسئولان باشگاه (قبلی و جدید) بر خلاف قوانین كلوب میباشد .

اعضاء

 • آرش , persian_1919
 • ترنم ح , smilingirl
 • شاهین شکیبا , sasha888
 • مهدی س , salaam_salaam
 • پویان ارین , puyan20
 • علی ا , 139139
 • شاهرخ , shahrokh_novin
 • لاله های بی نشان , sky1992
 • سروناز از كلوبم , 1363arak
 • حسن باقری , poya17
 • جمشید خورسند , jamshid021
 • ورنال , ghodoosa
 • مصطفی عموئی , am63
 • جلیل شری زاده , sherizadeh
 • محمد یاوری , 2dm
 • 58433 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • فروغ فرخزاد , forughclub
 • اس ام اس , kingofsmsnomber1
 • ما از استقلال متنفریم , tanafor_az_esteghlal
 • ایرانیان , iraniyanclub
پرسپولیس , persepolisclub

کمیته انضباطی رای خود را درباره تخلفات تماشاگران و بازیکنان دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم: دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران در هفته 15 لیگ برتر روز دوم آذرماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مربی تیم مقابل و همچنین پرتاب مواد منفجره رخ داد. این باشگاه طبق مقررات 87 و 79 آیین نامه انضباطی و با توجه به تکرار تخلفات در هفته های یکم، دوم، چهارم، هفتم، سیزدهم و پانزدهم و همچنین به دلیل تکرار تخلفات تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس تهران، این تیم به پرداخت دویست میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری اولین دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محروم شد. این رای قابل تجدیدنظر خواهد بود.

حسین عبدی، مربی تیم پرسپولیس تهران به دلیل حضور بر روی نیمکت تیم به مدت دو دقیقه و علیرغم محرومیت و قرار گرفتن در محل غیر مجاز و عدم توجه به تذکرات مسئولین برگزاری مسابقه جهت ترک زمین و همچنین ورود غیر قانونی به زمین مسابقه به هنگام دریافت گل حریف، وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

تیم استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی طبق مقررات مواد 78 و 79 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم استقلال تهران به دلیل خروج مکرر از محوطه فنی و اعتراض مستمر به قضاوت داور که موجب تحریک تماشاگران تیمش شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم استقلال و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس تهران به دلیل شروع درگیری فیزیکی و حرکات غیر ورزشی، از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه از همراهی تیم خود محکوم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

بر همین اساس میلاد فخرالدینی، بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکن تیم پرسپولیس، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.

محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل انجام رفتار غیر ورزشی و برخورد توام با عصبانیت با بازیکنان حریف با هدف ایجاد درگیری و از جمله برخورد با آرش برهانی و تحریک تماشاگران، به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

حنیف عمران زاده، بازیکن تیم استقلال نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی و اهانت به عوامل پزشکی تیم حریف به تذکر کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و اخراجی به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
ادامه
99
25
7
22
 , iice_boy
سه شنبه 19 اسفند ، 09:40
شارژ هزار ایرانسل
با ارسال عدد 19022926 به 73711167
بدون هزینه کاملا رایگان کافیه امتحان کنید
ادامه
ارمان  , tt88
دوشنبه 17 فروردین ، 19:47
برانک سر مربی پرسیولیس شد
ادامه
حسام فرخی , engnet
دوشنبه 18 خرداد ، 13:31
آیا منحل شده این رسانه؟
ادامه
پرسپولیس , persepolisclub

در پی درگذشت غلام‌حسین مظلومی باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
خبرگزاری ایسنا: باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی درگذشت غلام‌حسین مظلومی را به جامعه ورزش و فوتبال، باشگاه و هواداران استقلال و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

زنده یاد غلامحسین مظلومی از ذخایر ارزشمند ورزش فوتبال ملی کشورمان بود. از دست دادن وی ضایعه‌ای تأثربرانگیز برای فوتبال ایران است که غیر قابل جبران می‌نماید. مردانی چون دکتر مصطفی اکرامی، امیر مسعود برومند، پرویز دهداری، محراب شاهرخی، مجید سبزی، حمید شیرزادگان، فریبرز مرادی، صفر ایرانپاک، ایرج سلیمانی و زنده یاد مظلومی، از نسل افتخارآفرینانی بودند که چه در عرصه ملی و چه در عرصه باشگاهی فارغ از تعلقات رنگی قرمز و آبی، الگویی درخشان برای نسل‌های بعدی از خود شدند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و هواداران از درگذشت این ورزشکار خوشنام احساس اندوه و تأثر دارند و این ضایعه را به خانواده آن مرحوم، جامعه ورزش فوتبال و بویژه خانواده استقلال تسلیت می‌گویند.
ادامه
20
4
23
نیما میلانی , jalalchavoshi
دوشنبه 3 آذر ، 16:44
اخ حال داد سوراخ شد استقلال لایكو بزن به عشق هرچی قرمزه قرمزته
ادامه
محمد شادمهر ارشد کلوب شیران , panahimohammad
سه شنبه 4 آذر ، 02:24
عشق است پرسپولیس
ادامه
ارمان  , tt88
دوشنبه 17 فروردین ، 19:47
برانکو
ادامه
پرسپولیس , persepolisclub


مراسم تشییع پیکر مرحوم غلامحسین مظلومی صبح جمعه برگزار می‌شود.
جمعه، مراسم تشییع پیکر غلامحسین مظلومی
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، پیکر مرحوم غلامحسین مظلومی، پیشکسوت باشگاه استقلال ساعت 9 صبح جمعه از ورزشگاه شهید شیرودی تشییع خواهد شد.

مراسم تشییع پیکر مرحوم مظلومی از ورزشگاه شیرودی به سمت قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

غلامحسین مظلومی عصر امروز پس از دو سال تحمل بیماری سرطان در سن 65 سالگی درگذشت.
ادامه
پرسپولیس , persepolisclub
پرسپولیس 3 سال پیش
ادامه
پرسپولیس , persepolisclub
پرسپولیس 3 سال پیش
ادامه