دانشگاه امیدیه , omidiyeh_university

دانشگاه امیدیه

دانشگاه امیدیه , omidiyeh_university

دانشگاه امیدیه

419نــــفــــــر
عضو شده اند
419نفر عضو شده اند
ایجاد بحث های علمی و ارتقا سطح دانشگاهایجاد بحث های علمی و ارتقا سطح دانشگاهمشاهده کامل مشخصات
19 فروردین 1384
آموزش و تحصیل
بچه ها همه دست بکار بشیم

اعضاء

 • اسد علیخانی , aziz_mosavi
 • بهرام راکی , bahram_raki
 • مهدی اک , kalantarmehdi
 • اسماعیل اکابری , es_1361
 • 419 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • دانشگاه بهشهر , aub
 • دانشگاه پیام نورتفت , taft_university
 • برو بچز دانشكده فنی شماره 1 تبریز , technicalcollegeoftabriz
دانشگاه امیدیه , omidiyeh_university
هوای تازه , freshair

بزرگترمون بیاد که به گوه خوری میفتی جلبک :))

♥☼♥ رسانه محبوب دکتر سلام ♥☼♥

ادامه
99
420
75
174
م ح وفایی , arminavf
دوشنبه 25 خرداد ، 09:02
سردارو عشقه
ادامه
رضا ازاد , 09146831420
دوشنبه 25 خرداد ، 09:16
سردار میخوامت
ادامه
مجتبی حیدری , mojtaba5002
دوشنبه 25 خرداد ، 09:20
ممنون سردار
ادامه
دانشگاه امیدیه , omidiyeh_university
قبیله سلمان , salmantribe
عرب ها به ما آموختند یا غربی ها؟
بعضی ها چنان ادعای ایرانی بودنشان میشه که حد و مرزی نداره و رگ غیرتشون حسابی ورم می کنه که بیا و ببین. بیشتر این افراد هم تحت تأثیر شبکه های اجتماعی و شبکه های ماهواره ای فارسی زبان از کشور قرار می گیرند و بدون هیچ فکری شروع به بافتن اراجیفی می کنن که از این شبکه ها تو مغزشون فرو کردن.

به عنوان مثال می گن چرا نماز رو با زبان عربی بخونیم بیایم فارسی بخونیم. یعنی من میخوام بدونم این شخص از پیامبر(ص) و خداوند خیلی بیشتر می فهمه؟ خب اگه قرار بود قرآن رو فارسی بخونیم خدا بیکار بود بیاد آخرین پیامبر رو از عرب ها انتخاب کنه و قرآن رو به عربی بفرسته؟ مگه خداوند در قرآن نفرمود ما قرآن را عربی نازل کردیم تا در آن بیندیشید؟

یا مثلاً میگن که: عرب ها به ما آموختند که بجای خوراک بگویم غذا که خودشان به ادرار شتر می گویند. جالبه بدونید غِذاء در عربی به معنی خوراک است. جمع آن أغذیه می باشد. حال این مشکل از ماست که غِذا را غَذا تلفظ می کنیم.

یا میگن: عرب ها به ما آموختند برای شمارش خودمان از نفر استفاده کنیم که خودشان برای حیوانات به کار می بردند. جالبه بدونیم نفر به معنی دسته است. که در قرآن برای شمارش انسان و جن استفاده می شود. البته برای شمارش شتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

یا مثال دیگه میگن: عرب ها به ما آموختند که به جای واق واق سگ بگوییم پارس که نام سرزمینمان است. اول اینکه عرب ها تو واژه هاشون اصلاً "پ" ندارن که بخوان "پارس" رو به ما یاد بدن!!!! همچنین واق کلمه عربی است به معنی نگهدارنده و فارس ها به صدای سگ "عو عو" می گفته اند. و البته یکی از معانی واژه ی پارس خبر کردن نیز هست.

یا باز میگن: عرب ها به ما آموختند بگوییم شاهنامه آخرش خوش است چون آخر شاهنامه ایرانی ها از عرب ها شکست خوردند. بهتره بدونیم اصلاً تو شاهنامه خبری از اعراب نیست که ایرانیان بخوان از ونا شکست بخرن!

نکته جالب تر قضیه اینجاست که بعضی ازین خانما که این حرف هارو تو شبکه های اجتماعی می نویسند عکس های لخت و بی حجاب خودشون رو گذاشتن و زیر اون عکس ها چندین عرب لایک زدن و کامنت به زبان عربی گذاشتن و لذت بردن از زن ایرانی و اون خانم هم ابراز خوشحالی کرده از این تعاریف عرب ها. عجب غیرتی ... جالبتر اینجاست که بیشتر همین افراد که از اعراب بدشون میاد برا گردش و تفریح و صفا سیتی میرن دبی. شاید دبی برا اروپا بوده ما خبر نداشتیم.

حالا اگر بخوایم واقعاً به عنوان یک ایرانی رگ غیرتمون باد کنه باید یه نگاهی به همین شبکه های تلویزیونی فارسی زبان خارج بندازیم که به ما ایرانی ها آموختند شما ایرانی ها مردمانی کچل،‌ با دماغ های گنده و بسیار آدم های چاغی هستید که ناتوانی جنسی دارید و به دنبال گرفتن یک هفته ای ویزای کانادا هستید که قبل از اون باید اعتیاد خودتون رو ترک کنید.

همین شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از کشور هستند که به خانواده های ما برهنه بودن رو آموختند. همینا هستند که به ناموس ما آموختند در کنار شوهرت دوست پسر هم داشته باش. همینا به جوونای ما آموختند احترام بزرگتر ها رو نگه نداریم. همینا به ما آموختند که چشمامون هیز باشه و به ناموس مردم نظر داشته باشیم و در برابر چشم هیزی دیگران به ناموسمون بی غیرت باشیم.

حالا بودجه این شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از کشور رو کی میده؟ درست متوجه شدین غربی ها. اونا به ما آموختند که ایرانی نباشیم نه عرب ها... تازه این عرب هایی که پیامبر هر 40 روز باهاشون سر جنگ داشت (عقلشون نمیرسه) چطور میتونن به ما که مهد فرهنگ و تمدن جهانی هستیم چیز یاد بدن؟

نمیخوام از اعراب دفاع کنم اما مشکل در اینجا اعراب نیستند مشکل دین اسلام هست. می خوان از این طریق به دین ما ضربه بزنن و کاری کنند که مردم با توجه به کینه ای که از اعراب دارند از اسلام دور شوند.
ادامه
543
271
380
عباس معاون قبیله سلمان , gorg_e_mehraboon
شنبه 12 بهمن ، 03:17
++++++++++
ادامه
آیتک جوانرو , aytak1029
شنبه 12 بهمن ، 03:24
واقعا کیف کردم آفرین
ادامه
 , tremendous
شنبه 12 بهمن ، 03:30
احسنت! واقعا لذت بردم دقیقا زدید به هدف... شما یه برنامه بفرمایید شام من و تو رو اگر نگاه بکنید از خنده روده بر خواهید شد چون ایرانی هایی زوار در رفته و سرخورده هستند که با رفتن به انگلیس و کانادا و ... احساس شخصیت کاذب میکنند! اگر دقت بکنید چهار تا انگلیسی مثل I am a blackboard !!!و اون هم با لهجه دارقوزآباد ممسنی استفاده میکنند که بگن خیلی با کلاس هستیم! جالبش اینه که در اکثر موارد اصلا خود کلمه انگلیسی رو هم غلط ادا میکنند یعنی ببین چقدر بدبخت هستند که برای مطرح کردن خود و خودنمایی کاذب از کلمات انگلیسی که اون هم غلط غولوط ادا میکنند استفاده میکنند که بگن خارجکی شده اند!...
ادامه
دانشگاه امیدیه , omidiyeh_university
عاشورائیان , ashoraian
بزرگترین مشکل آمریکا
ادامه
118
19
58
علیرضا , a20r8
یکشنبه 16 شهریور ، 19:39
لایک
ادامه
حامد ساوالان , hamed_forspeed
یکشنبه 16 شهریور ، 19:40
ya Ali
ادامه
امیر 1487 , taher1487
یکشنبه 16 شهریور ، 19:47
سربازتم اماما
ادامه
دانشگاه امیدیه , omidiyeh_university
قبیله سلمان , salmantribe
به یاد کسانی که میلیاردی نبودن ادعایی هم نداشتن
ادامه
279
51
180
فرناز گوگوش , fj_1358
سه شنبه 28 مرداد ، 12:32
یادشون گرامی
ادامه
علی م , alimostanadi
سه شنبه 28 مرداد ، 12:33
قهرمانان واقعی رفتن زیر خاک قهرمانان پوشالی از نام قهرمانان واقعی استفاده کردن شدن صاحب منسب موندم اگه جنگ نمیشد اینهمه پست و مقامات از کجا میومد
ادامه
دانشگاه امیدیه , omidiyeh_university
عکس و مکث , axomax
دانشگاه امیدیه   از  عکس و مکث 4 سال پیش
ادامه
691
77
705
پرستـــــــــــــــو ــــــــــــــــــــــــــــــ , tanaz_delbar
جمعه 17 مرداد ، 13:56
لا1
ادامه
صبا عرفان , saba61erfan
جمعه 17 مرداد ، 13:59
خدا رو شكر كه زیاد از این كارا انجام میدیم.
ادامه
الهه , elahe_hoseinia
جمعه 17 مرداد ، 13:59
ghalat mikone
ادامه