پرستاران , nurses

پرستاران

پرستاران , nurses

پرستاران

3,313نــــفــــــر
عضو شده اند
3,313نفر عضو شده اند
و سوگند یاد کردیم به پاکی عشق، به زلالی اشک و به قداست دل ، که اشکی بزُِدائیم و خالق لبخند بر لبان رنگ پریده ای باشیم .و سوگند یاد کردیم به پاکی عشق، به زلالی اشک و به قداست دل ، که اشکی بزُِدائیم و خالق لبخند بر لبان رنگ پریده ای باشیم .مشاهده کامل مشخصات
9 اردیبهشت 1384
پزشکی و سلامت
ایمان داشته باش كه كمترین مهربانی ها از ضعیف ترین حافظه ها پاك نمی شود ، پس چگونه فراموش خواهی شد ؟
تو كه ... پیشه ات ... مهربانیست ...

اعضاء

  • وحید    , vahid_sizdah
  • ایمـــــــــانا اهــــــــوازی , e1m2a3n4sh
  • تابش صبح , tabesh75
  • پرنده  ساحلی , minaasghari
  • 3313 نفر

    morebox img

آلبوم تصاویر

81 تصویر ...

morebox img
پرستاران , nurses
پرستاران 5 ساعت پیش
ادامه
99
پرستاران , nurses
پرستاران 5 ساعت پیش
ادامه
پرستاران , nurses
خوردن موز
گرفتگی عضلات پا می‌تواند ناشی از کمبود پتاسیم باشد؛ بنابراین، به منظور درمان آن، فقط کافی است موز بخورید چون موز منبع پتاسیم است. سایر خوراکی‌هایی که پتاسیم پالایی دارند عبارتند از سبزی‌های تیره برگ، لوبیا، اسکواش، سیب زمینی، ماهی، ماست، قارچ، و آووکادو. اما، اگر نمی‌توانید از طریق رژیم غذایی که دارید پتاسیم کافی و لازم را به دست آورید، می‌توانید از مکمل‌های موجود در بازار استفاده کنید. اما، مصرف بیش از حد پتاسیم عوارضی به همراه دارد. حتما قبل از مصرف کردن آن‌ها با پزشک درباره‌ی مضرات و عوارض استفاده‌ی مکمل‌ها صحبت کنید. مکمل‌های پتاسیم را فقط از داروخانه‌های معتبر خریداری کنید.
ادامه
پرستاران , nurses

دارچین دارای خواص قدرتمند آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی است؛ این خواص، دارچین را به یکی از درمان‌های خانگی بسیار موثر برای گلو درد تبدیل کرده است. یک قاشق چای خوری پودر فلفل سیاه و یک قاشق چای خوری پودر دارچین را با یک لیوان آب گرم مخلوط نمایید. هم‌چنین می‌توانید مقداری هل نیز به این محلول بیفزایید. این محلول را از صافی رد کنید. مایع حاصل را روزی دو تا سه مرتبه غرغره نمایید. هم‌چنین، می‌توانید یک قاشق چای خوری عسل خالص و چند قطره روغن دارچین را با یکدیگر مخلوط کنید. مخلوط عسل و دارچین را روزی دو مرتبه نوش جان کنید تا التهاب و درد ناشی از گلو درد در شما بر طرف شود.
ادامه
پرستاران , nurses

نمک با جذب آب از مخاط گلو و کاهش خلط به سرعت می‌تواند باعث تسکین گلو درد شود. یک قاشق چای خوری نمک به یک فنجان آب گرم اضافه کنید. آن را خوب به هم بزنید. این محلول را غرغره نمایید. برای این‌که به نتیجه‌ی دلخواه برسید، بهتر است این کار را چندین بار در طول روز تکرار کنید.
ادامه