بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

بیمارستان نور , NoorEyeHospital

بیمارستان نور

2,635نــــفــــــر
عضو شده اند
2,635نفر عضو شده اند
بیشتر
این رسانه به درخواست بیمارستان نور ایجاد شده است.
مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسا...مجموعه چشم‌ پزشکی نور در سال 1372 با راه‌اندازی نخستین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی در ایران، فعالیت خود را آغاز کرد. این کلینیک که در خیابان مطهری قرار دارد، اولین گام از فعالیت‌های مجموعه نور بود که کماکان در حال ارایه خدمات می‌باشد. گام دوم، راه‌اندازی کلینیک «اکسایمر لیزر» و پس از آن افتتاح «بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور» در خیابان اسفندیار (سال 1386) بود. «کلینیک نور البرز» واقع در بیمارستان کرج نیز در تابستان سال 1392 کار خود را شروع کرد و «کلینیک فوق تخصصی بیمارستان نور» در پاییز 1392 به‌عنوان مجهزترین مرکز چشم پزشکی کشور افتتاح شد.امیدواریم نام «نور» یادآور درمانی موفق و یک روز به یادماندنی در زندگی هموطنانی باشد که نور را برگزیده‌اند.مشاهده کامل مشخصات
18 آبان 1392
پزشکی و سلامت

اعضاء

 •  , mohamad_moshrefean
 • محمد میررحیمی پور , amirm_rahimi
 • آرین , agrin_23
 • به نام اهوازی , soroush0611
 • 2635 نفر

  morebox img
بیمارستان نور , NoorEyeHospital

هفتم ذی الحجه سالروز شهادت پنجمین پیشوای معصوم شیعیان جهان، سپهر دانش و بینش، امام محمد باقر (ع) است.

بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، با تسلیت این مناسبت جانسوز آرزو می‌کند آینده سازان کشور در پرتو الطاف این امام همام علم اندوزی و حقیقت طلبی را همواره سرلوحه آینده خویش قرار دهند.
ادامه
99
  بیمارستان نور , NoorEyeHospital
  تا هنگامی که سپاس‌گذاری بندگان ادامه دارد نعمت‌های خداوند قطع نمی‌شود.

  بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، سالروز شهادت حضرت امام محمد تقی علیه السلام نهمین ستاره درخشان سپهر ولایت و امامت را به هموطنان عزیز و شیعیان جهان تسلیت عرض می‌کند.
  ادامه
  بیمارستان نور , NoorEyeHospital
  پیشرفت جوامع جز با آگاهی نسبت به عملکرد خویش برای رفع کاستی‌ها و تقویت مزیت‌ها و برتری‌ها حاصل نمی‌شود و در این میان، خبرنگاران در تحقق این مهم از مسئولیتی بس والا و خطیر برخوردارند.

  بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، با گرامیداشت روز خبرنگار، از درگاه خداوند منان برای راویان حقیقت تندرستی، سعادتمندی و توفیقات روزافزون را مسئلت می‌نماید.
  ادامه
   بیمارستان نور , NoorEyeHospital
   آمدم ای شاه پناهم بده

   خط امانی زگناهم بده

   ای حرمت ملجا درماندگان

   دور مران از در و راهم بده

   بیمارستان و مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی نور، میلاد پرخیر و برکت هشتمین اختر سپهر امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به هموطنان عزیز تبریک و تهنیت می‌گوید.

   امید است همه مسلمانان با تفکر و تعمق در سیره زندگانی امام رئوف(ع) بتوانند در مسیر دینداری و علم و اندیشه گام بردارند. برای همه ایرانیان و مسلمانان عالم از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال، رحمت الهی، تندرستی و شادکامی را آرزومندیم.
   ادامه
   بیمارستان نور , NoorEyeHospital
   سلامتی شما برای ما مهم است. به‌همین منظور کلاس آموزشی احیای قلبی-ریوی، ویژه کارکنان بیمارستان چشم پزشکی نور در این مرکز به‌صورت دوره‌ای اجرا می‌شود.

   در این جلسه که با حضور گروه‌های مختلفی از پرسنل بیمارستان و کلینیک خیابان اسفندیار تهران برگزار شد، ضمن آموزش و معرفی آناتومی بدن انسان و شناخت فعالیت اندام‌های حیاتی آن، آموزش‌های ویژه‌ای به کارکنان بیمارستان چشم‌پزشکی نور در خصوص نجات مصدوم و کمک‌های اولیه به بیماران داده شد.

   این آموزش‌‌ها که با عنوان CPR (Cardio Pulmonary Rescitation) شناخته می‌شوند به‌صورت دوره‌ای برای تمامی کارکنان اعم از همکاران بخش درمانی و سایر پرسنل اداری و پشتیبانی نیز برگزار شده تا کلیه اعضای فعال و پویای بیمارستان فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی نور برای خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان عزیز، در لحظه آماده و آموزش‌دیده باشند.

   ادامه