یـاسـ مین سـ ادات یـڪتا مـحــ بّ هــ ادﮮ  دل ها  , yasaminy

یـاسـ مین سـ ادات یـڪتا مـحــ بّ هــ ادﮮ دل ها

 هركس رویش میشود به امیرالمومنین بگوید: قلع و قمع مظلومین میانمار تكانمان نداد چه برسد به كندن خلخال از پاى پیرزن یهودى...واى از مسلمانى ما
یـاسـ مین سـ ادات یـڪتا مـحــ بّ هــ ادﮮ  دل ها  , yasaminy

یـاسـ مین سـ ادات یـڪتا مـحــ بّ هــ ادﮮ دل ها

مطالب
cloobid
yasaminy
، 8 سال و 11 ماه و 3 روز
زن 78 ساله متاهل
ليسانس ، پژوهشگر


تبلیغات

اطلاعات پروفایل

کلوب آی دی

cloobid
yasaminy
، 8 سال و 11 ماه و 3 روز

نام

یـاسـ مین سـ ادات یـڪتا مـحــ بّ هــ ادﮮ دل ها ، Yasamin Sadat Yekta

شغل

پژوهشگر

درباره من

مسئولیت نخوندن اینا با خودتونه اما رعایت نشه چكشی برخورد میكنم:

(از روی تجربه 7 سال عضویت مجبورم اینارو بگم)
1. از پذیرش این دسته افراد معذوریم: آدم های تك بعدی /ناناز و حساس/خودشیفته/ آنالیزور شخصیت ملت /منفعل /كپی كار/مریض جنسی/اهل توهین و آتو گرفتن/منفعت طلب/طلبكار/ فضول/غیبت كن/زیر آب زن/ پان هرچی/زیادی قضاوتگر /شیفته ی هرجا به جز ایران! و تفكرات شدید ناموسی!

2. از آقایون خیلی چیزا یاد گرفت. اما قصد هرگونه رابطه ندارم. راحت و مستقیم حرف میزنم اما خط قرمزام بسیار محكمه. نه اینكه ادای قدیسه در بیارم و در خفا چیز دیگه باشم!! خیلی چیزها دارم پس اینجا دنبالش نیستم. به قربون صدقه و پیشنهاد و سوال شخصی و تعیین تكلیف هم حساسم!!!

3. دین و ایمون و مرام و مسلك و گرایشاتتون برام مهم نیست تا وقتی اهل حرمت نگه داشتن باشید.

4. هم به خاطر روحیاتم و هم تجربم معمولا با آدم های آسیب دیده برعكس فرهنگ مردمم رفتارم خوبه. هر آدمی مثل خود من اشتباه میكنه (اونم زیاد) تا یاد میگیره. اصلا برام مهم نیست ذر گذشته چه اشتباهاتی كردین. همین كه از اون اشتباهات فاصله بگیرید و با نیت خوب جلو برید برای معاشرتم با شما كافیه.

5. صداقت دارم و میخوام داشته باشید! اگه دروغ یا قضاوت اشتباه كردید بهم بگید برام بهتره تا بعدا بفهمم. میبخشم.

6. اونا كه منو میشناسن میدونن راحت و شیطون و ركم. اما صداقت و خط قرمزام سر جاشه. ادب و حرمت هم خیلی برام مهمه. خیلی. خصوصا تو برخورد با مخالفان. ولی حوصله م متاسفانه كم شده....گاهی هم برای كسانی كه میخوان از صداقتم سوء استفاده كنن و برام زرنگ بازی در بیارن یه جوری فیلم بازی میكنم كه نمیفهمن خودشون بازی خوردن.

7. عقد اخوت با هیچ گرایش سیاسی و گروه و حزبی نبستم كه به هر قیمتی حفظش كنم .مسیر حق برام مهمه. با آدم ها هم همینم. هم به خاطر كارم هم روحیاتم همه جور آدم تو لیستم دارم و البته تجربه های بسیار جالب و عجیب از برخورد با آدم های عجیب. ضمنا قرار نست مطالبمم هم طبق سلیقه ی شما باشه.

8. سنگ صبور خیلی ها بودم و هستم. اما دلیل نمیشه بخواین در مورد دیگران از من حرف بكشید.

9. از اطلاعات پروفایل و ایده ها و محتوای حرف ها و مشخصاتم زیاد كپی شده. اونا كه باید بدونن میدونن اورجینالش خودمم. به دیگران پیام ندید به اسم من.

10. آنالیز خودتون رو محبت كنید برای خودتون نگه دارید. یا قبل از گفتنش باید برای وارد شدن به پرایوسی بنده اجازه بگیرید(قوانین اولیه معاشرت!)

11. از هیچی به اندازه قضاوت کردن در مورد آدما خصوصاً در مورد آخرتشون و یا حکمت خدا بدم نمیاد...حساب کتاب خدا با ما فرق داره. به اعتقاد من اگه کمک نمی کنی آدمای بد و گناهکار (حتی یه فاحشه!) از رو زمین کم بشن (یعنی اصلاح بشن) پس توروخدا فحششونم هم نده سنگین تری...شما اگه خیلی کاردرستی زندگی خودتو اخلاقتو درست کن که الگو بشی.... بقیه شو بسپار به خدا.....از قضاوت در مورد دین و ایمون و آخرت مردم به شدت بیزارم خصوصا از جانب آدمای مذهبی که فک می کنن خودشون بهشتین......خودمم مذهبیمـــــــــــا ! (سوزن و جوالدوز و اینا)....واسه همین تو رفقام تیپای مختلفی هست.

12. عجیب غریبم. واقعا عجیب غریبم. از استاد و دوستان نزدیگم بپرسید. روحیاتم برای خیلی ها عجیبه. دونستن این لازمتون میشه. دیگه كاریه كه شده :D حوصله ی عشق خاص بودن و این اداهارو هم ندارم.

13. مطالب غیر اخلاقی خیلی شیــــــــــــــــــــك توسط این پروفایل گزارش میشه.
-----------------------------
فعلا همینا. باقی بقاتون.وضعیت

زن متاهل متولد 13/اسفند/1319

محل سکونت

، تهرووووووون....محدوده شمیرانات

تحصيلات

ليسانس

دین

اسلام

تاریخ عضویت

24 آبان 1388 ساعت 20:33