شهرداری تهران , tehranmunicipality

شهرداری تهران

شهرداری تهران , tehranmunicipality

شهرداری تهران

مطالب تصاویر 7دوستان 73
cloobid
tehranmunicipality
، 5 سال و 2 ماه و 22 روز
مرد 78 ساله مجرد
دکتري و بالاتر ،

دوستان

 • وی خاطر نشان کرد , taleb_21
 • هسام  سین , 001392
 • عبد صالح , ali098718
 • آراز , irish
 • 73 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

7 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

 • شهرداری تهران , Tehran.ir
 • کلوب دات کام , recreation
 • 17 رسانه

  morebox img


تبلیغات

شهرداری تهران , tehranmunicipality
1 سال پیش
ادامه
99
شهرداری تهران , tehranmunicipality
[https://www.aparat.com/v/7rIFp]
پیشینه تهران
پیشینۀ سکونت در تهران به ۵۰۰۰ سال پیش از میلاد باز می گردد. در دی ماه ۱۳۹۳ اسکلت یک انسان در منطقه مولوی تهران متعلق به حدود ۷۰۰۰ سال پیش کشف گردید. پیش از این گمان می رفت سابقه زندگی در منطقه تهران امروزی به کشفیات قیطریه که متعلق به ۳۰۰۰ سال پیش بود، بر می گردد.
ادامه
شهرداری تهران , tehranmunicipality
معاون مالی شهرداری تهران:
تا پایان سال ۱۶ نمایشگاه در #شهرآفتاب برگزار می‌شود.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران ضمن اشاره به برنامه‌های شهر آفتاب گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته تا پایان سال ۱۶ نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

قدرت الله گودرزی درباره برنامه‌های نمایشگاهی مجموعه شهر آفتاب گفت: از شهریورماه تا پایان سال یک برنامه تنظیم شده و مشخص هم برای نمایشگاه‌های داخلی و هم بین‌المللی داریم.
وی درباره تاخیری که از اردیبهشت ماه تاکنون درباره برگزاری نمایشگاه‌ها در مجموعه شهر آفتاب افتاده است خاطر نشان کرد: در ماه رمضان یک نمایشگاه معاونت فرهنگی اجتماعی برگزار کرد. بعضی با تاخیر انجام شد اما شورای شهر با دولت مکاتبه کرده است که نمایشگاه‌ها به طور کامل به شهر آفتاب منتقل شود.
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه منتقل شدن نمایشگاه‌ها به شهر آفتاب با تعامل شورای شهر، شهرداری و دولت صورت گرفته است افزود: به دلیل حجم بالای ترافیک و آزار و اذیت مردم در اتوبان چمران تصمیم گرفتیم نمایشگاه‌ها به مکانی مناسب منتقل شود که هم دسترسی به آن آسان باشد و هم ترافیک برای مردم ایجاد مشکل نکند.
گودرزی با بیان اینکه درباره نمایشگاه کتاب موفق شدیم که فضای نمایشگاه را به مجموعه شهر آفتاب منتقل کنیم تصریح کرد: دوستان باید این اتفاق را بپذیرند و آرام آرام نمایشگاه بین‌المللی مستقر در چمران را تعطیل کنند و کاربری دیگری برای آن تعریف کنند تا رضایت مردم جلب شود.
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری با تاکید بر اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت که نمایشگاه بین‌المللی زیر مجموعه آنهاست باید این حمایت را داشته باشند که سرمایه‌ای که در مجموعه شهر آفتاب هزینه شده درست استفاده شود گفت: فضای شهر آفتاب کاملا برای برگزاری نمایشگاه تعریف شده و مکان مناسبی است و حمایت دوستان را لازم داریم تا همه نمایشگاه‌های بین‌المللی به آن مکان منتقل شود.
وی درباره نمایشگاه‌های آینده مجموعه شهر آفتاب توضیح داد: قرار است نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ماشین آلات و تجهیزات وابسته به آن از ۱۵ تا ۱۹ شهریورماه در مجموعه شهر آفتاب برگزار شود.
گودرزی با ذکر اینکه نمایشگاه اختصاصی فن آوری‌های نوین ساختمان از ۲۹ تا ۳۱ شهریور ماه در آن مکان برگزار می‌شود افزود: تا چهاردهم اسفند ماه سال جاری برنامه ریزی دقیقی برای مجموعه شهر آفتاب داریم که در مجموع ۱۶ نمایشگاه در سال ۹۵ داریم که با نمایشگاه بین‌المللی ابزارآلات که ۱۱ لغایت ۱۴ اسفندماه برگزار می‌شود به پایان می‌رسد.
ادامه
شهرداری تهران , tehranmunicipality
نقاط سفید را حذف کنید!
سلامتی خود را با مصرف گوشت بدون چربی، افزایش دهید
ادامه
شهرداری تهران , tehranmunicipality
تحرک کم موجب افزایش وزن و چربی خون می‌شود
ادامه