لیـــــمان , suzuki405rd

لیـــــمان

  سلام به رسانه "دیجیتال" بپیوندیدhttp://www.cloob.com/digitaliواز اینترنت کسب درآمد کنید موفق باشید
لیـــــمان , suzuki405rd

لیـــــمان

مطالبدوستان 296
cloobid
suzuki405rd
، 3 سال و 1 ماه و 22 روز
مرد 78 ساله متاهل
ديپلم دبيرستان ، مشاوره کاملا رایگان جهت ساخت سایت های بازاریابی کاملا اتوماتیک و هوشمند و وبلاگ های درامدزا وافزایبش ترافیک سریع آنها

دوستان

 • پرستو مهاجر , mz_123
 • سعید قربانی برام , sgh001
 • کربلانجف کربلانجف , karbalanajaf
 • بهــــانــــــــــه هـــمـــــــــــــیشگی , bahane_2016
 • 296 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • دیجیتال , Digitali
 • دکتر کامپیوتر , SimpleComputerProblems
 • 103 رسانه

  morebox img


تبلیغات

لیـــــمان , suzuki405rd

اپلیکیشن پیام رسان ایتا (Eitaa) که یکی از چند پیام رسان ایرانی در سال‌ گذشته محسوب می‌شود، به جرگه رقبای داخلی تلگرام پیوسته است که مهم‌ترین خصیصه آن، شباهت بی حد و حصر آن به تلگرام بوده و طبق بررسی‌هایی که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد، به طور واضح تنها هدف برنامه نویسان این اپلیکیشن، اختراع تلگرام دوم بوده است!

در بررسی اپلیکیشن ایتا قصد داریم تا به ۷ ویژگی از این پیام رسان ایرانی تازه وارد بپردازیم که مهم‌ترین نکات موجود در آن محسوب می‌شود.
################################
جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمائید . >>>>>

لطفا برای دوستان به اشتراک بگذارید . سپاسگزارم ( L I M A N )
ادامه
99
لیـــــمان , suzuki405rd
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــلام !
به کانال رسانه ارزشمند "دیجیتال" در پیام رسان ایرانی *ایتا* بپیوندید و فیلم تاریخی
گل اول ایران را که مردود اعلان شد مشاهده نمائید .
موفق باشید . سپاس
ادامه
لیـــــمان , suzuki405rd

افت تلگرام در الکسا تا چه اندازه به فیلترینگ آن در ایران مرتبط است؟
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور اعلام کرد که پس از فیلترینگ تلگرام در ایران، این پیام رسان ۷۶۵ پله‌ در سایت الکسا سقوط کرد و برعکس آن پیام‌رسان‌های بومی رشد چشم‌گیری در الکسا داشتند.

الکسا سایتی است که رتبه‌بندی تمامی سایت‌ها را به لحاظ حجم ترافیک ورودی آنها انجام می‌دهد. حال «امیر خوراکیان» اعلام کرده است:

«بررسی ترافیک دامنه‌های پیام‌رسان تلگرام بر اساس آمار رتبه‌بندی ترافیک وب‌سایت الکسا در سه ماه گذشته نشان می‌دهد که دامنه Telegram.org (مربوط به تلگرام وب) با ۳۳ رتبه کاهش دارای رتبه ۳۰۰، t.me با ۱۱۴ رتبه کاهش دارای رتبه ۶۰۰ و telegtram.me با ۷۶۵ رتبه کاهش دارای رتبه ۲۳۲۸ در ترافیک جهانی شده‌اند.»

طبق آماری که خوراکیان اعلام کرده است، دامنه telegram.me که به نرم‌افزار موبایلی تلگرام اختصاص داشته و از زمان رصد آن، رتبه ۱۷۳ هزار جهان در سال ۲۰۱۵ را داشته است، در مدت سه سال به رتبه ۱۵۲۰ ارتقاء پیدا کرده بود اما با مسدودسازی تلگرام در ایران در تاریخ ۱۱ اردیبهشت، میزان بازدید و ارجاع به این دامنه‌ها با شیب بیشتری کاهش پیداکرده و به رتبه پایین‌تر از ۲۳۲۸ در تاریخ ۱۹ خردادماه رسیده است:

«در مقایسه آمار رتبه جهانی الکسا، پیام‌رسان‌های داخلی روند رشد بسیار پرشتاب‌تری نسبت به تلگرام در آغاز فعالیت داشته‌اند که بسیار امیدبخش و نشان از اقبال کاربران به این خدمت بومی است.»
##############
جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید . >>>>

لطفا برای دوستان به اشتراک بگذارید . سپاسگزارم ( L I M A N )
ادامه
4
1
4
لیـــــمان , suzuki405rd
سلام دوستان وکاربران محترم کلوب دات کام
شاید این مطلب زیاد با موضوع رسانه "دیجیتال" مربوط نباشد اما چون بعضی از دوستان
درپست های مختلف سئوالاتی درباره فیلترینگ کرده بودند , بنده لازم دانستم که این مطلب را برای شما منتشر کنم .
##################
مسوول فیلترینگ کیست؟
فیلترینگ
شاید اولین مرجعی که کاربران مسئولیت فیلتر سایت‌ها، بازی‌ها و صفحه‌ها را به آن نسبت دهند، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حتی شخص وزیر باشد، در صورتی که تنها درصدی از تصمیم‌گیری‌ درباره این موضوع بر عهده این نهاد است.

به گزارش ایسنا، اگر نمی‌دانید فیلترینگ و مسائل مربوط به آن کجا پیگیری شده و تصمیماتی که برای فیلتر شدن سایت‌ها گرفته می‌شود به کدام نهاد مربوط است، باید به کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اشاره کرد که این مسئولیت را از سال ۸۸ به عهده گرفته است.

کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه سال ۱۳۸۸ و در پی تصویب قانون جرایم رایانه‌ای در مجلس شورای اسلامی بنیان نهاده شد. این کارگروه بر اساس ماده ۲۲ قانون جرائم رایانه‌ای تشکیل شده و مسئولیت نظارت بر فضای مجازی و پالایش تارنماهای حاوی محتوای مجرمانه و رسیدگی به شکایات مردمی را به عهده دارد.

کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه زیر نظر دادستان کل کشور فعالیت می‌کند و ۱۳ عضو دارد. بر اساس قانون جرایم رایانه‌ای، اعضای این کارگروه موظفند هر دو هفته یک بار جلسه تشکیل دهند و در این جلسات در خصوص فیلتر شدن وب‌گاه‌های مختلف، بحث و تبادل نظر و رای‌گیری می‌شود.

اعضای این کارگروه شامل دادستان کل کشور (رئیس کارگروه)، رئیس یا نماینده سازمان صدا و سیما، فرمانده نیروی انتظامی، یک فرد خبره در فناوری اطلاعات و ارتباطات به انتخاب کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، یک نماینده عضو کمیسیون قضائی و حقوقی به انتخاب این کمیسیون به تائید مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، نماینده دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزرای اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، دادگستری، ارتباطات و فناوری اطلاعات، علوم تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش یا نمایندگانی از این وزرا هستند.
###########################
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به لینک زیر مراجعه نمائید . سپاسگزارم ( L I M A N )
ادامه