سمیه   , somayeh_27

سمیه

 پروفایل رابادقت فراوان چندین باربخون بعد ادد یا پیام بده  بنده متاهل ومتعهدهستم لطفالایک وبپسندیدممنونhttp://www.cloob.com/especially
سمیه   , somayeh_27

سمیه

مطالب
cloobid
somayeh_27
، 2 سال و 8 ماه و 10 روز
زن 38 ساله متاهل
ليسانس ، خانه دار


تبلیغات

سمیه   , somayeh_27
سخن استاد 1 ساعت پیش
99
سمیه   , somayeh_27
به گزارش رهیافته (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان) یک گروه اسلامی در واشنگتن دی.سی آمریکا، به مناسبت روز تحلیف دونالد ترامپ، رئیس جمهور جدید آمریکا، خط تلفنی برای پاسخ‌گویی به حملات اسلام‌هراسی و نژادپرستی در این کشور راه اندازی کرده است.
دکتر زاهد بخاری مدیر اجرایی شورای دایره اسلامی آمریکای شمالی در این باره گفت: ما امیدواریم این خط تلفن برای قربانیان حملات نفرتی، نژادپرستی و زورگویی در مدارس، فضای امنی ایجاد کند.
خط تلفن عدالت ملی به صورت ۲۴ ساعت و در تمامی روزهای هفته فعال خواهد بود و داوطلبان پاسخ دهنده، حوادث اسلام‌هراسی گزارش شده به این خط را به صورت مستند ثبت کرده و مشاوره حقوقی و مدنی برای قربانیان حوادث اسلام‌هراسی فراهم می‌سازند. داوطلبان خط عدالت یا به طور مستقیم مشکل تماس‌گیرندگان را برطرف کرده یا آن‌ها را برای مشاوره با متخصصان در این زمینه مرتبط می‌سازند. این خط تلفن همچنین قرار است در ایجاد انسجام، مبارزه با تفرقه و ایجاد فضای سالم میان ادیانی نیز نقش ایفاء کند.
در پی انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا موج جدید و گسترده‌ای از حملات اسلام‌هراسی و نژادپرستی علیه اقلیت‌ها به ویژه مسلمانان در این کشور به راه افتاده و مسلمانان در پرتو سخنرانی‌های انتخاباتی نفرت محور در این کشور در معرض خشونت و آزار و اذیت قرار دارند. در همین راستا دفتر دایره اسلامی آمریکای شمالی نیز درخواست‌های متعددی در رابطه با راه اندازی این خط تلفن داشته است، که پس از مشاوره با رهبران اسلامی و مشاوران خصوصی تصمیم به راه اندازی آن گرفته شد.
منبع: حوزه نیوز
ادامه
سمیه   , somayeh_27
سخن استاد 1 ساعت پیش
سمیه   , somayeh_27
میرزا حسینقلی همدانی به عنوان آخرین توصیه به یکی از شاگردهاش میگه :

"هر وقت تونستی کفش کسانی رو که باهاشون مشکل داری جفت کنی،
اون وقت آدم شدی."

ادامه
سمیه   , somayeh_27
همسایه با معرفت ♡❤
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
کسبه بازار کویتی‌ها با نصب بنری اعلام کردند:
«کسبه بازار کویتی‌ها با کمال افتخار پذیرای کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو هستند و اعلام می‌دارند عزیزانی که در این فاجعه دچار زیان غیرقابل تصوری شده‌اند می‌توانند در کنار ما و در محل کسب ما نسبت به انجام فعالیتهای صنفی خود اقدام کنند».
ادامه