سخن اَشنا , sokhanashna

سخن اَشنا

 فعالیت فرهنگی واقعا مسیری بسیار سخت اما شیرین است
سخن اَشنا , sokhanashna

سخن اَشنا

مطالب تصاویر 2
cloobid
sokhanashna
، 10 سال و 2 ماه و 11 روز
مرد 39 ساله متاهل
فوق ليسانس ،

آلبوم تصاویر

2 تصویر ...

morebox img


تبلیغات

سخن اَشنا , sokhanashna
5 روز پیش
[http://www.aparat.com/v/ctC7w]
زبان فرانسه
کاری از گروه اینترنتی رهروان ولایت
http://www.welayatnet.com/fr
ادامه
99
سخن اَشنا , sokhanashna
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن، اعضای شورای‌عالی آمار کشور و مدیران مرکز آمار ایران، «آمار و اطلاعات دقیق، متمرکز و علمی» را پایه اصلی در تصمیم‌گیری کارآمد برای کشور خواندند و با تأکید بر اهمیت طرح سرشماری عمومی، خطاب به مردم خاطرنشان کردند: همه مردم عزیز باید به‌طور جدی در این طرح مهم مشارکت کنند.
ادامه
سخن اَشنا , sokhanashna
در فضای مجازی و حقیقی، پیشنهادات زیادی مبنی بر برقراری آشنایی به من داده می‌شود از کجا متوجه شویم این پشنهادات حقیقی است یا بادکنکی؟!

عرض سلام و احترام؛ در گام نخست موضوع را با خانواه مطرح کنید! بر اساس رفتارهای خود فرد و خانواده‌ی او، همچنین تحقیقاتی که از گذشته و حال آنها انجام خواهیم داد، تا حدودی می‌توانیم به حقیقی یا پوچ بودن وعده‌های شخص، آگاه گردیم. از داخل کردن مباحث احساسی در روند آشنائی دوری کنید! پیشنهاد می‌شود برای پایین آوردن درصد اشتباه، از غلبه کردن احساسات تا قبل از قطعی شدن عقد، خودداری کرده و از مشورت افراد دلسوز بهره‌مند گردید.
ادامه
سخن اَشنا , sokhanashna
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

هرکس بیش از چهل روز احتکار کند بوی بهشت با اینکه از فاصله ی پانصد سال راه شنیده می شود بر او حرام می گردد

بحار الانوار ج 103 ص 89
ادامه
سخن اَشنا , sokhanashna
وقتی این سؤال از یاران و طرفداران احمد بصری می‌شود که چرا احمد ادعا دارد که امام سیزدهم شیعیان است؟ می‌گویند در خواب دیده است! می‌گوییم مگر می‌توان با یک خواب ادعای امامت کرد؟ نیز می‌پرسیم مگر کسی می‌تواند به صرف یک خواب دیدن ایمان آورد که یک شخص حجت الله است و معصوم من عند الله و ایضا یمانی آخر الزمان؟! در این صورت فوراً روایات و آیات مربوط به اهمیت رؤیا را آورده و آن مرویات را دلیلی برای حجیتشان در تعیین و شناخت امام معصوم تلقی می‌کنند!
ادامه