محمد , smaraboo

محمد

محمد , smaraboo

محمد

مطالبدوستان 78
cloobid
smaraboo
، 6 سال و 10 ماه و 16 روز
مرد 26 ساله مجرد
ديپلم دبيرستان ، دانشجو

دوستان

 • آرش نیکنام , arash_niknam
 • عـــــَبدُالزَهـــرا انتظار , miladby
 • سینا غیبی , dibidash
 • محمدعلی آرمیون , armion
 • 78 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • آخرالزمان , akhar_ol_zaman
 • امام رضا(ع) , imam_reza
 • 188 رسانه

  morebox img


تبلیغات

البته صفحه اینستاگرام سردار عبداللهی در پاسخ به این شایعات، اطلاعیه‌ای صادر کرد و انتساب چنین عکسی را به اعضای خانواده ایشان اکیدا تکذیب کرد و البته چنین دروغ شاخداری نیاز به تکذیب رسمی هم نداشت.

راز این خباثت ضدانقلاب تنها به فاصله دو سه روز مشخص شد. روز پنجشنبه (هفتم تیرماه) فاز دوم پالایشگاه عظیم میعانات گازی ستاره خلیج فارس توسط رییس جمهور افتتاح شد. حجم کاری که در افتتاح دو فاز این پالایشگاه انجام گرفته، اعجاب‌آور و حیرت‌انگیز است.

در اهمیت این پالایشگاه همین بس که بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی و بزرگ‌ترین پالایشگاه تولید بنزین یورو ۵ در «جهان» است که تقریبا تمامی این پالایشگاه (از مصالح، امکانات، تجهیزات، طراحی، ساخت و بهره‌برداری) به صورت داخلی و توسط متخصصان و جهادگران عرصه تولید کشور انجام گرفته است. پالایشگاهی که در پایان تکمیل فاز سوم، با تولید ۳۶ میلیون لیتر بنزین، یکی از قطب‌های تولید بنزین باکیفیت در دنیا خواهد بود (و البته همین حالا هم هست). طرفه این که، همین حالا هم این پالایشگاه، در شرایط تحریم‌های ناجوانمردانه، کشور را در زمینه بنزین کاملا خودکفا کرده و یکی از ابزارهای استراتژیک تحریم را از دست دشمنان ایران بیرون آورده است. اما ربط افتتاح این پالایشگاه به داستان کذایی «پسر» سردار عبداللهی در روسیه چیست؟

مجری این طرح عظیم و غرورآفرین ملی(که لازم است ابعاد مختلف آن بیشتر برای مردم تشریح شود)، قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که فرماندهی آن به عهده سردار عبادالله عبداللهی است. این سرباز پرافتخار وطن که در تمام هشت سال دفاع مقدس در خط مقدم جبهه‌ها حضور داشت، دست کم ۱۷ سال است که در خط مقدم سازندگی کشور قرار دارد. به ناگهان، در آستانه افتتاح یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای قرارگاه تحت فرماندهی او، داستان‌سازی‌های دشمنان ایران علیه وی و خانواده‌اش مطرح می شود. این البته نشان از آن دارد که اتاق فکر خوراک دهنده به اصطلاح کانال‌ها و صفحات لیدر در فضای مجازی، متصل به کجاست. همان‌هایی که سپاه را در خط اول دفاع از کشور و همزمان خدمت‌رسانی و سازندگی برنمی تابند و به خوبی از ظرفیت‌های سپاه در مقابله با تحریم‌های ناجوانمردانه و رشد علمی و فنی کشور آگاهند.

البته سپاه پاسداران و نیروهای آن سابقه‌ای به قدمت عمر انقلاب اسلامی در مواجهه با تبلیغات مسموم و سیاه ضدانقلاب وابسته دارند. از همان بدو تشکیل، هم سپاه و هم سایر نهادهای مولود انقلاب، هدف هجمه تبلیغاتی با محوریت گروهک‌های ضدانقلاب(به ویژه منافقین) با هدایت سرویس‌های جاسوسی غربی و منطقه‌ای بوده اند و اصطلاحا به این هجمه‌ها خود گرفته اند. قطعا در این نوع شایعه‌سازی‌های جدید هم دست جریان جنایتکار نفاق در میان است که این روزها با حمایت مزدبگیران خود در کاخ سفید (از سنخ بولتون و جولیانی) توهمات جدید پخت و پز می کنند، غافل از این که بویی که می‌آید، بوی کباب نیست...

در چنین شرایطی، لزوم روشنگری‌ها و مقابله تبلیغاتی با سناریوی جدید دشمن که همانا ایجاد تشدید حس بدبینی و سوءظن نسبت به نهادها و چهره‌هایی است که نقطه اتکای کشور در شرایط تحریمی هستند، بیش از پیش خود را نشان می‌دهد. معرفی هر چه بیشتر دستاوردهای راهبردی نهادهای انقلابی در حوزه تولید و اقتصاد، از جمله پروژه عظیم ستاره خلیج فارس، پادزهر لجن‌پراکنی‌های رسانه ای است تا برخی از اقشاری که تحت تاثیر این فضاسازی‌ها قرار می‌گیرند، به خوبی خائن را از خادم تشخیص دهند.

بی شک کسانی که برای اقدامات ناجوانمردانه و خبیثانه ترامپ (که با هدف تنگ کردن معیشت بر ملت ایران اتخاذ می شود) هورا می‌کشند و برای دشمنان بی نقاب و عیان کشور، مدیحه می‌سرایند، خائنین بلاتردید به کشور هستند. وگرنه سردار عبداللهی و عبداللهی‌ها، که با تمام کمبودها، نامهربانی‌ها و تبلیغات مسموم، در گرمای سوزان جنوب و سرمای خردکننده‌ی غرب کشور به خدمت‌رسانی اشتغال دارند، مصداق اتم خادمین کشور هستند.
ادامه
99
محمد , smaraboo
سخن استاد 1 هفته پیش
ادامه
محمد , smaraboo
بازداشت سوزان ساراندون بازیگر زن مشهور سینما ی آمریکا به جرم شرکت در تجمع انسان دوستانه و اعتراضی علیه ترامپ

#حقوق بشر
ادامه
محمد , smaraboo
صدقه برای آمریکا!

صف خریدآیفون علاءالدین تهران ( تصویر بالا)
صف خرید آب در سوسنگرد (تصویر پایین)

چرا کسی بهشون نمیگه بجای خرید آیفون 7 میلیونی تو این وضعیت دلار پولتونو بدید به فقرا؟ یا بجای کمک به اقتصاد آمریکا به فکر مردم خودمون باشید؟

ادامه
محمد , smaraboo
❌ مردم ایسلند بالاترین میزان مصرف قرص ضد افسردگی در جهان را دارند. و رتبه های بعد در دست استرالیا و پرتغال و کانادا است.

✅ برای درمان افسردگی باید از دو جنبه به آن نگاه کرد

۱- جنبه روانی و روحی:
خودتون رو درگیر دنیا و مال دنیا و مادیات نکنید چون به بن بست و پوچی و افسردگی میرسید
احساس پوچی یکی از ابزارهای هدایت و لطف خداست تا کسانی که در مسیر باطل هستن اینگونه به خودشون بیان و بیشتر از این به خودشون و زندگی ابدی بعد از این دنیاشون خسارت وارد نکنن

اهداف بی ارزش و کم ارزش مثل پولدار شدن ، زندگی راحت و بدون سختی داشتن ،قبول شدن در رشته خوب دانشگاهی و... را به عنوان اهداف اصلی به هیچ وجه انتخاب نکنید.

همان اهداف و مسیری رو پیش بگیرید که خدا شما را برای آن به این دنیا آورده و سعادت دنیا و به خصوص آخرت شما وابسته به آن است.
اگر در یک کلام بخوام اون اهداف رو بگم ⇦ دغدغه و هدف اصلی تون بندگی خدا و انجام همه کارها فقط برای خدا باشد نه چیز دیگر
و تمرکز و افکارتون بیشتر روی بندگی خدا و ساختن و ارتقا زندگی ابدی تون در جهان آخرت باشه نه زندگی موقتی و زود گذر دنیا
روی هر چی بیشتر فکر و تمرکز کنید چه بخواهید و چه نخواهید همان هدف و دغدغه شما خواهد شد.

۲- جنبه جسمانی و طبی:
پیاده کردن طب اسلامی در زندگی
و استفاده از آن برای پیشگیری و درمان بیماری ها

علت جسمانی افسردگی ، غلبه سردی به خصوص غلبه سودا (طبع سرد و خشک) که با مصرف روزانه حداقل ۱۰ عدد خرما و پرهیز از خوردنی ها و عوامل سودازا و بهره گیری از راهکار های طب اسلامی قابل پیشگیری و درمان است.

منبع:
ادامه