پدرام علیجانی , slipknot_pp

پدرام علیجانی

 انقدر خستم که دلم مرگ میخواد یه خواب همیشه گی
پدرام علیجانی , slipknot_pp

پدرام علیجانی

مطالب تصاویر 20
cloobid
slipknot_pp
، 9 سال و 11 ماه و 4 روز
مرد 27 ساله مجرد
فوق ليسانس ،

آلبوم تصاویر

  • me
  • maman&baba
  • maman&baba
  • peyman &pegah
  • pegah @ peyman

20 تصویر ...

morebox img

رسانه ها

  • چت یعنی چه؟ , whatischat
  • ویل اسمیت , willsmithclub
  • 379 رسانه

    morebox img


تبلیغات

اطلاعات پروفایل

کلوب آی دی

cloobid
slipknot_pp
، 9 سال و 11 ماه و 4 روز

نام

پدرام علیجانی ، pedram alijani

درباره من

من پسری هستم شیطون با نمک دوست داشتنی اتاقم آبی رو تختیم تام و جری روی دیوارام صفه گرام یه کتابخونه بـــــــــــزرگ دارم رو میز توالتم همیشه بهم ریخته با خواهرم زیاد دعوا میکنم سر نت قلیون زیاد میکشم یه اپارات دارم یدم گرام دارم موبایل nokia n78 بقیه سوالها را از 118 یا از خودم بپرسید .

♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥
♥♥♥♥
♥♥♥
♥♥مرد متولد برج اردیبهشت می تواند خیلی پررو باشد! در اتوبوس یا متروهای شلوغ هیچ گاه نزدیك او نایستید چون تمایل زیادی دارد كه شما را نیشگون بگیرد! او آدم شوخ طبعی است و با پرتاب پوست موز و كیك ، دلقك بازی در می آورد . ( هر چیزی كه به غذا شبیه باشد او را خوشحال می كند . )
اعتقاد و وفاداری از خصلتهای این مرد ساده است و انتظار دارد كه این ویژگیها را در هر كس كه می شناسد، از خدمتكار گرفته تا همسرش پیدا كند و به همین دلیل خیلی زود گول زنهای با هوش را می خورد او كسی است كه با رضایت قلبی با منشی یا خدمتكارش ازدواج می كند . او شریكی می خواهد كه آشپزی و خانه داری را به خوبی بداند . از آنجا كه به نظر دوستانش اهمیت می دهد اهل قمپز و خودنمایی نیست و وقتی دوستان را به خانه می آورد خانه باید پر از صمیمیت بوده و غذایی پر گوشت و شاهانه مهیا باشد .
به عكس نشانه های دیگر، او شریكش را فقط بر اساس زیبایی اش انتخاب نمی كند . از آنجا كه سیاره او ونوس است ، به دنبال كسی نیست كه همیشه خود رادر آینه نگاه می كند از نظر او ژست شریك مهمتر از چهره اوست و خوش هیكلی را بیشتر از لاغری می پسندد .
دوست ستاره شناسی دارم كه می گوید قطع رابطه برای این مرد غم و غصه ای واقعی است و اگر او آدمی منفی باشد . هر قدر ارتباط او با شریكش طولانی تر شود ، حس مالكیتش هم بیشتر می شود و فراموش می كند كه او هم انسان است و حتی گاهی به شریك زندگی اش به چشم اثاثیه منزل و یا چیزی كه بابت تهیه آن پول پرداخته ، نگاه می كند .
او خیلی دست و دل باز است و با اشتیاق آخرین لقمه غذای چرب و نرمش را به شما می دهد حتی پیرهانش را هم از تن در می آورد و به شما هدیه می كند. ( كه ابریشمی و نرم است .) این افراد را حتماً در میهمانی هایتان دعوت كنید چون كسی است كه همیشه می خندد و گاهی آنقدر می خندد كه ریسه می رود و اگر در خوردن غذا و نوشیدنی زیاده روی كرده باشد واقعاً روده بر می شود .
مرد منفی متولد اردیبهشت بسیار حسود است . اگر شما به عنوان همسر او ، برای كاری پیش بینی نشده بیرون بروید و یا پنج دقیقه دیر كنید . می خواهد بداند كجا بوده اید و یا چه می كردی. او همیشه به دنبال امنیت می گردد.
متولدین اردیبهشت در بین اعضای بدن خود ، به گردن اهمیت بیشتری می دهند و اغلب گردنهای كلفتی دارند . برخی از این مردان تنومند و جذاب هستند، بعضی دیگر هم - كه مشخصه برج آنهاست - استخوانی هستند . اما خود ، یعنی شانه های پهن و كمری صاف را حتماً دارند .
آنها عموماً موهای مجعد و تیره ، چشمانی قهوه ای رنگ و با احساس و رنگ پوستی روشن دارند ، عجیب است اما بیشتر آنها كاكل هایشان را روی پیشانی می ریزند .
مرد اردیبهشت مردی است سرشار از عشق و علاقه كه برای عاشق شدن زمان زیادی می خواهد . اگر زن خوش شانسی هستید، مطمئن باشید هر سی سال یكبار عصبانیت او را خواهید دید.

♥♥
♥♥♥
♥♥♥♥
♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥

وضعیت

مرد مجرد متولد 22/اردیبهشت/1370

محل سکونت

Iran ، اصفهان ، ღ ♥شاهین شهر♥ ღ♥پاریس کوچولوღ♥

تحصيلات

فوق ليسانس

دین

اسلام

صفحه وب

http://slipknot2009p.blogfa.com

تاریخ عضویت

25 آبان 1387 ساعت 10:44