سیمرغ 24 , simorgh24

سیمرغ 24

 دوستان عزیزم  لطفا سیمرغ 24 را همراهی کنید
سیمرغ 24 , simorgh24

سیمرغ 24

مطالبدوستان 38
cloobid
simorgh24
، 1 سال و 12 روز
مرد 27 ساله مجرد
ليسانس ،

دوستان

 • امیر , amin19888
 • هناوید      , esf_boys
 • علی اصغر طبیب پور , alikhan2000
 • حسین , hossein52
 • 38 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • ایران بین , anabazisclub
 • 12 رسانه

  morebox img


تبلیغات

سیمرغ 24 , simorgh24
هفت آبشار؛ موهبت جنگل سوادکوه.

هنگامی که به سواد کوه مازندران سفر می کنید، حتما از میان جنگل ها عبور نمایید تا به هفت آبشار سواد کوه برسید. این منطقه از بدیع ترین چشم اندازها برخوردار است و سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود می کشد. هفت آبشار سواد کوه تیکن یا همانطور که امروزه آن را می شناسند، هفت آبشار سواد، هفت آبشار بزرگ و کوچکند که در میان جنگل های این منطقه قرار گرفته اند.

برای رسیدن به زیباترین آبشار این مجموعه، یک پیاده روی دل انگیز را در میان جنگل خواهید داشت. باید یک مسیر سه کیلومتری را در مراتع کالبوکوشت طی کنید تا به آبشار بزرگ این مجموعه برسید. ارتفاع این آبشار حدود 9 متر می باشد. ریزش آب از آبشار، حوضچه ای را ایجاد کرده که زیبایی جنگل های این منطقه را دو چندان می کند. زیبایی خاص این منطقه علاقه مندان به طبیعت را شیفته خود کرده است.
ادامه
99
سیمرغ 24 , simorgh24
دیوار بزرگ مرجانی !

دیوار بزرگ مرجانی در کشور استرالیا، بزرگ ترین نظام صخره های مرجانی در جهان است که بیشتر از 3 هزار کیلومتر طول دارد.
این تنها صخره در زمین است که از فضا دیده می شود و همچنین بزرگ ترین ساختار واحد در جهان محسوب می شود که توسط موجودات زنده ساخته شده است.
این دیوار بزرگ مرجانی میزبان حیواناتی از جمله لاک پشت سبز دریایی، دلفین، نهنگ، مارهای دریایی، دلقک ماهی و... می باشد.
ادامه
سیمرغ 24 , simorgh24
80 میلیون نفر، یک ملت، یک نبض .

با آرزوی موفقیت برای یوزپلنگان ایرانی در جام جهانی 2018 روسیه.
ادامه
سیمرغ 24 , simorgh24
مثلث شگفت انگیز برمودا!
مثلث برمودا در ناحیه غربی اقیانوس اطلس شمالی است که گفته می شود در حدود 50 کشتی و 21 هواپیما به طرز عجیبی در آن ناپدید شده و یا از بین رفته اند. بنا بر گزارش های به دست آمده مثلث برمودا بسیار خطرناک است و موجودات ناشناخته و ماورالطبیعه در آن زندگی می کنند! در واقع نظریات مختلفی درباره این منطقه اظهار شده است که هر کدام در نوع خود خود، جالب، باور نکردنی و گاهی ترسناک هستند.
صندوق جهانی طبیعت در پژوهشی که در سال 1997 انجام داده، مثلث برمودا را جز 10 منطقه خطرناک جهان قرار داده است. منطقه برمودا به سبب رخدادهای اسرار آمیز و ناخوشایندی که در اطراف آن اتفاق می افتد به مثلث شیطان معروف است.
جالب است بدانید که کریستف کلمب اولین کسی بوده است که وقایع عجیب و غریب در این منطقه را به ثبت رسانده است. این منطقه حدودا در بین برمودا، میامی و پورتوریکو قرار دارد.
ادامه
سیمرغ 24 , simorgh24
چشمه های آب گرم نوادا در کشور ایالات متحده

در ایالت نوادا کشور امریکا، یک جاذبه توریستی طبیعی فوق العاده مهیج و جذاب قرار دارد، چشمه آب گرمی که پرواز می کند!
این چشمه فوق العاده زیبا و سرشار از رنگ های مختلف، در سال ۱۹۶۴ در ادامه فعالیت هایی که برای یافتن منابع انرژی زمین گرمایی در این منطقه صورت پذیرفت، به صورت کاملا تصادفی به وجود آمد، هرچند که هنوز به طور دقیق مشخص نشده که چطور این چشمه آب گرم بوجود آمده است، اما پیش بینی ها حاکی از آن است که تجمع مواد معدنی محلول در پی فعالیت هایی، به سطح رسیده و این چشمه را بوجود آورده است.
گازهای آب گرم به طور مداوم و با فشار زیاد تا ارتفاع پنج پا در هوا پراکنده می شوند که مناطق اطراف را تبدیل به استخر آب گرم کرده اند.
ادامه