سیمرغ 24 , simorgh24

سیمرغ 24

 دوستان عزیزم  لطفا سیمرغ 24 را همراهی کنید
سیمرغ 24 , simorgh24

سیمرغ 24

مطالبدوستان 48
cloobid
simorgh24
، 1 سال و 4 ماه و 12 روز
مرد 27 ساله مجرد
ليسانس ،

دوستان

 • حسین , hossein52
 • احسان وحیدی , ehsan146
 • کیوان اریا منش , dehatiiiii
 • اسماعیل رحمانیان , rahmanian1358
 • 48 نفر

  morebox img

رسانه ها

 • کلوب دات کام , recreation
 • ایران بین , anabazisclub
 • 15 رسانه

  morebox img


تبلیغات

سیمرغ 24 , simorgh24
روستای میمند در استان کرمان، یکی از منحصر به فردترین روستاهای ایران محسوب می شود. این روستا که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است، منطقه ای زیبا با خانه های دست کند و معماری عجیب و پیچیده است، که مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها قرار گرفته است.
ادامه
99
سیمرغ 24 , simorgh24
یکی از مزیت‌های ویژه بزرگراه‌های کشور هلند، ساختن پل ‌هایی بر روی آنهاست، تا حیوانات از آن عبور کنند و جانشان به خطر نیفتد.
ادامه
سیمرغ 24 , simorgh24
سنگ معلق گرز لنگر در شهرستان دره شهر در استان ایلام قرار دارد. اگر گذارتان به این استان افتاد حتما این سنگ عجیب را ببینید! حوادثی مانند زلزله و طوفان نیز طى هزاران سال تعادلش را برهم نزده است.
ادامه
سیمرغ 24 , simorgh24
قصر هوا محل، شاهکار صورتی هندوستان.

قصر هوا محل در شهر جیپور هندوستان قرار دارد و به قصر بادها مشهور است. این بنا بزرگ یکی از نمادهای معروف کشور هند است و از شن های ریز سرخ و صورتی رنگ تشکیل شده است.
هوا محل دارای 953 پنجره است که برای محافظت از حریم شخصی شاه و خاندان او ساخته شده است. در واقع باید بگوییم هدف اصلی از ساختن این بنای عظیم همراه با این همه پنجره آشنایی زنان حرمسرا و خانواده آن ها با زندگی روزمره مردم کوچه و خیابان بوده است؛ به طوری که آن ها بتوانند بدون مزاحمت کسی از پنجره های قصر بیرون را تماشا نمایند.
هنگام سفر به هندوستان و شهر جیپور حتما از این بنای زیبا و تاریخی بازدید نمایید.
ادامه
سیمرغ 24 , simorgh24
مونت سنت میشل جزیره ای صخره ای و کوچک در کشور فرانسه است که سالانه در حدود 2 تا 3 میلیون بازدیدکننده دارد. این مکان به سبب بلندترین جزر و مد آب های اروپا، سنگ های شیب دار و ریگ بسیار روان ساخته شده است.
سنت میشل قلعه ای نفوذ ناپذیر و دست نیافتنی است که در گیرو دار انقلاب فرانسه و زمانی که صومعه ها بسته شد، از آن به عنوان زندان استفاده می شد؛ اما بی انصافی است که بخواهیم این قلعه را یک زندان بدانیم. زیرا این ساختمان بیش تر از هر چیزی یک عبادتگاه است که در حدود 5 هزار متر مربع وسعت دارد.
ادامه