سامان  , saman_mir

سامان

 السلام علیک یا ابا عبدالله : السلام ای وادی کرببلا ... السلام ای سرزمین پر بلا
سامان  , saman_mir

سامان

مطالب
cloobid
saman_mir
، 5 سال و 8 ماه و 7 روز
مرد 33 ساله مجرد
فوق ليسانس ،


تبلیغات

سامان  , saman_mir
سامان 1 هفته پیش
السلام علیک یا ابا عبدالله : السلام ای وادی کرببلا ... السلام ای سرزمین پر بلا
99
سامان  , saman_mir
نه طرفداری از احمدی نژاد میکنم و نه از مشایی آنها اشتباهات بزرگی در زمان به قدرت رسیدن انجام دادند مخصوصا احمدی نژاد وی لطمات جبران ناپذیری به زیرساختهای اقتصاد کشور وارد کرد و مشایی با حرفهای نسنجیده اما این اشتباهات نباید دستاویز آن قرار بگیرد که تهمت نادرست و جاسوسی به یک مسلمان زده شود. ازوقتیکه درشبکه های اجتماعی اعلام کردند دختر قاضی القضات برای انگلیس جاسوسی میکند این نهاد در صدد برآمد تا بدینوسیله ازافراد انتقام بگیرد و درست همان موضوع جاسوسی را بطور گسترده تر به مشایی نسبت دادند اینقدر این دادگاه ساختگی و نخ نما است که محاکمه او توسط یک قاضی ناشی و بیخبر از علم قضاوت صورت میگیرد. واقعا جای بسی تاسف است که تشکیلات قضایی کشور برای انتقام جویی از افزاد متوسل به چنین تهمت های ناروا میشود.
ادامه
کامنت بنویسید...
حسین  , hossein52
8 ساعت پیش
انتقام گیری درست از شروع انقلاب در بهمن پنجاه و هفت شروع شد، و این بازی ادامه خواهد داشت. تا وقتی که مذهبیون به همون مراکز فساد یعنی حوزه های علمیه برنگردند،
ادامه
سامان  , saman_mir
امروز در رسانه های ترکیه فرمایشات رهبری ایران منعکس شد.
"با دولت متقلب آمریکا مذاکره نمکینم"
فرمایشات ایشان صدرصد درست است. هیچوقت تاکنون مردم ایران اینقدر از مطالب رهبری قانع نشده بودند. که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست. امروز برای مردم ایران اعم از موافق و مخالف و همه جناح ها و گروه های سیاسی ثابت شد دولت آمریکا متقلب است و دستگاه دیپلماسی این کشور فاقد اعتبار است. هیچ کشوری روی توافقات آمریکا حسابی باز نمیکند نمونه اش کره شمالی از توافق هسته ای با دولت فعلی آمریکا عقب نشینی کرد.
ادامه
سامان  , saman_mir

حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در سال ۲۰۰ هجری قمری از مدینه پس از به جا آوردن حج تمتع به دور از خانواده به مرو آمدند. در خط حرکت امام رضا (ع) از مدینه به مرو چند خط سیر وجود دارد که از جمله آن‌ها مسیر‌های الف. «مدینه، بصره، اهواز، فارس، یزد، نیشابور، طوس، سرخس و مرو»، ب. «مدینه، نجف، بغداد، قم، ری، سمنان، آهوان، نیشابور، سرخس و مرو» و ج. «مدینه، مکه، بصره، اهواز، دزفول، اصفهان، یزد، طبس، نیشابور، طوس، سرخس و مرو» است.
حرکت امام رضا (ع) از مدینه به مرو و اقامه نماز حضرت در منطقه شلمچه گفت: امام رضا (ع) وقتی از مدینه به مرو (ایران) آمدند، از جنوب وارد خرمشهر امروزی که سراسر بیابان بود، شدند. در این منطقه امام از مرکب پیاده شدند و کار خارق العاده‌ای کردند. ایشان در یک نقطه ایستادند و به چهار جهت شمال، جنوب، شرق و غرب قدم برداشتند و دو رکعت نماز اقامه کردند و گریستند. خادم حضرت (ع) وقتی این اتفاقات را دید از امام علت گریه هایشان را جویا شد. امام رضا (ع) فرمودند: «در این منطقه خون بسیاری از جوانان شیعه ریخته خواهد شد.»؛ خادم حضرت دوباره پرسید: «اینجا چه منطقه ایست؟» حضرت به منطقه کنونی شلمچه اشاره کردند. امروز نیز در همان منطقه شلمچه و جای اقامه نماز حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) مسجدی به نام امام رضا (ع) بنا شده است.
ادامه